Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) bdave16


bdave16
senior tag

De komolyan mi lett ebből a játékból már megint? Imádtam az elején ezt a fifát gyönyörű passzos játékkal lehetett nyerni. Most meg már a fifa 14-15ös szétfutom és mákolom az életem feelingem van. Fut az ember a villám négerrel visszapattan maga elé és gól. Ennyi az egész. Ha az ember meg szépen próbálja kijátszani akkor meg lekontrázza az ellenfél és abból kap gólt. GG EA megint meglett csinálva a játék a vérbeli 'lowok' számára,már bocsánat.

(#6252) elod22


elod22
senior tag

Szerintetek ki lehet hozni 120K zsetonból az új Ligue 1 SBC-t? Az a Lacazette megérne ennyit, még jönne valami a csomagokból is közben, úgy talán ki is jönne annyi kezdőtőkéből.

(#6253) balisz válasza elod22 (#6252) üzenetére


balisz
senior tag

Esélytelen. Én most adtam el 2 noname silver francia darabját 5 ezerért, és én még viszonylag olcsón adtam. És ugye vannak olyan csapatok, amik gyakorlatilag kompletten ilyen játékosokból állnak. Lehet hogy nagy ritkán le lehet vadászni olcsón ezeket a silver-eket, de kétlem hogy megérne az idő és energia befektetést. De akkor sem jönne ki 120k környékére.

(#6254) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Jelentem Martial tényleg nagyon jó. :C Ntep meg kiváló RW-ben is.

Moussa Sissoko meg egy sentinel lappal az egyik legjobb RB ! Shadow-wal még brutálabb is lehetne. :R :K

"Nincs megállás"

(#6255) ferni


ferni
őstag

Na jól van...
Végre jól megy a futchamp, próbálgatom a teameket, 2 win zsinórban, erre kövi meccs, 5. Perc, ledob a picsába az EA szerverről és lost...

Eddig az EA szerver kétszer dobott le, mindkétszer itt...
Netemmel gond nem volt, egyből visszajöttem UTbe....

(#6256) tibi206


tibi206
tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? PC-n 2 millió coinból milyen csapatot vagy csapatokat raknátok össze?

(#6257) Chereiose


Chereiose
addikt

Ebbe az angol squadba kit vennétek ki és tennétek mást a helyére? :) Leginkább a CDM, RM posztokon gondolodom, de nem végül is, Mané kicsit inaktív egyelőre.

(#6258) Kristof_94 válasza tibi206 (#6256) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szia!

Ha rám hallgatsz még nem veszel csapatot ennyiért. Ha jön a Black Friday, elvileg majd csökkenni fognak az árak. De ezt a többiek lehet jobban tudják! Ne költs rá 100k-nál többet még, felesleges "pénzkidobás" lenne.

(#6259) tibi206 válasza Kristof_94 (#6258) üzenetére


tibi206
tag

Oké, köszi igazából még a coin 90%-a játékosokban van de akkor lehet érdemes lenne eladnom őket. Megvárom még a többieket is ,hogy mit írnak.

(#6260) Kristof_94 válasza tibi206 (#6259) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mit nyitottál amúgy, hogy ennyid van? :D

(#6261) tibi206 válasza Kristof_94 (#6260) üzenetére


tibi206
tag

Múlt héten Bale-t meg IF bonaventurát többi játék meg kereskedés :D

(#6262) MdewC válasza MdewC (#6203) üzenetére


MdewC
nagyúr

Olvasta ezt egyáltalán vki? Vagy esetleg teszt?

Az első free form az nem ok, hanem szervezett, ezt sajna elírtam.

De vissza se jeleztetek, ezért kár ilyet beírni... ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6263) vegitossj7 válasza MdewC (#6262) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én visszajeleznék, ha játszanék még. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#6264) Lmh


Lmh
őstag

egy jótanács egy kezdötöl mèg kezdöbbeknek:
amikor elkezditek a jatekot es megorultok az kezdeti periodust segito "ingyen coin"-oknak. Az elsö 15ezer coinotokat ne egy menö squadra költsètek, hanem azonnal maxoljátok ki a manager contract bonuszt, aztán kezdjètek szèpen lassan az elso low budget csapatotokat osszerakni, máskülönben ugy jartok mint en, aki ket nap alatt 80+os, fullos chemistrys csapatot osszeraktam de azota sem tudok jatszani vele, mert nincs penzem contractokra es nem elèg bö a keret hogy ertelmesen forgatni tudjam.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6265) Lmh válasza Keller16 (#6222) üzenetére


Lmh
őstag

Persze, hogy használok Adblockot. Sztem használhatatlan a net nélküle xD
Kikapcsoltam, de változatlanul csak loading.... :F

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6266) DallasKorben válasza MdewC (#6262) üzenetére


DallasKorben
csendes tag

Igen mester én olvastam uh :R
Ez alapján váltottam custom tactikod mondjuk én free formra állítottam kicsit meglepett de működött. A játék om sokat javult főleg védekezes, fel is jutottam már a div. 7-be. Na majd free formot visszaállítom org.-ra.
Bár nekem szerintem 30-as védekezes sok mert így is kb. 35-40 m körül védekezezik a csapat.
Szerinted ha 20-ra vagy 25-re állítom visszább állnak a 16 elé vagy így nagyon magamra húzzom az ellent.

Még egyszer nagyon köszi, nekem építő volt, bár én csak egy koca játékos vagyok. :)

(#6267) pennywise88 válasza MdewC (#6262) üzenetére


pennywise88
csendes tag

Szia MdewC!

Én a topikleirásban lévő taktikádat kezdtem el használni a 4-3-3(4)-es formációhoz, az eredménye az lett hogy életemben először elsőre kvalifikáltam magam a Weekend League-be, majd most meg is szereztem első győzelmemet vele. Ez elsőre nem tünik hü de nagy dolognak, de hozzá kell tenni hogy nem vagyok valami ace player, fifa 16-ban div 3 volt a legjobb, illetve sosem tudtam megnyerni semmilyen tournamentet sem.
A játékosok sokkal jobban helyezkednek, főleg counter-attackra nagyon jó ez a taktika, és végre tudok támadni is sokat, hiába a sok védekező felfogású játékos. Szóval, egy nagy köszönet neked!

Az meg tényleg igaz, hogy ne rakjatok össze méregdrága kereteket, mert az EA kegyetlenül megbüntet.

Aki akar, néha bari meccset játszani, felvehet Originen: -PennyWise188-

(#6268) HdRew


HdRew
őstag

InceptionXx átállt a 4-3-2-1-re, van egy Reus a keretében, és meglepően jól muzsikált vele LF-RF-ben, így hát én is úgy döntöttem, hogy mivel Reus nálam a szélen picit súlytalan, ezért inkább beljebb viszem. És milyen jó is ott!

Már egyszer kipróbáltam a 4-3-2-1-et, de akkor szerintem én nem játszottam annyira jól, hogy ki tudjam használni ezt a formációt. De most... ISTEN! (Igaz, eddig 2 barátságos meccset játszottam le vele, de mindkettő ragequit volt :DDDD)

(#6269) Lmh


Lmh
őstag

Érdekes:
Elkezdtem monitorozni játék közben a gépemet.
A VGA-m nem megy 40% fölé soha. De jellemzően 20-30%-on megy csak!! Ennyire ne legyen már proci limit könyörgöm! Menüben meg 50%-os a GPU loadom! Ez normális?!

Ilyen beállítások mellett vagyok kénytelen játszani, hogy úgy ahogy menjen:

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6270) drachoHUN válasza HdRew (#6268) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Rengeteget nyomtam 4-3-2-1-ben Reus-sal 16-ban, és idén is tervben van, de majd csak ha kimaxoltam a Serie A-t. Bizony kegyetlen jó abban a formációban.

Forza JUVE!!!

(#6271) HdRew válasza drachoHUN (#6270) üzenetére


HdRew
őstag

Kipróbáltam a 4-3-2-1-et élesben is, Bellarabi mesterhármas, volt egy szépségdíjas gólja is a 77. percben, a videón 7:30-tól nézzétek, ha kíváncsiak vagytok rá.

Sok sikert a Serie A kimaxolásához, nagyon jó játékosokkal sokkal olcsóbban, mint a többi bajnokságban. Megéri! :)

(#6272) losilee1337 válasza Lmh (#6269) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv ha lowon van a graf minek hasznàlnà jobban a vgat?

Psn id: HungaryLosi

(#6273) Lmh válasza losilee1337 (#6272) üzenetére


Lmh
őstag

Tudsz olyan beállítást ajánlani amivel használja a vga-t de a procit nem terheli jobban? Esetleg amivel tehermentesíti a procit?
bocs a hülye kérdésért :P

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6274) Rypejakten válasza Lmh (#6273) üzenetére


Rypejakten
addikt

hát felnyomod maxra a grafot, és akkor a VGA-d lesz limites, nem a procid.

(#6275) losilee1337 válasza Lmh (#6273) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Sajnos nem.de mivel a graf lowon van azért nem hajtja 100% on a vgat.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#6276) LendvaiFeri1 válasza Chereiose (#6257) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Rúni helyett Eriksen, Shaw helyett Azpi/Baines, Sagna helyett Coleman, Mané helyett Willian/Mahrez. Fellaini szerintem jó, nálam elég jól teljesít.

Ja igen, miért Rikkkkárdó? ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6277) Lmh válasza Rypejakten (#6274) üzenetére


Lmh
őstag

Nem akarom maxra nyomni a grafot. Csak gondoltam hátha van valami jobb megoldás, mint hogy minimumon tolom és csak prociból próbálja megoldani a gép. Esetleg valami beállítás amivel jobb lenne a teljesítmény.
Mindegy akkor ha nincs akkor proci vásárlás lesz majd belőle úgyis.
FX6300...

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6278) Francesco003


Francesco003
aktív tag

2 új sbc liga.Fra1=Turbó gyilkos Laccazet😂😂Hát ez gyors számitás alapjan legalabb 500k de lehet több is.pro liga annyira nem vonzó .De kinek vannak ilyen játékosai azzok jól jártak .

(#6279) Chereiose válasza LendvaiFeri1 (#6276) üzenetére


Chereiose
addikt

Rooney nálam elég jó volt eddig,meg is lepődtem, őt egyelőre nem veszem ki. Shaw-t pedig egész sokan használják, de úgyis kell csere is szóval Azpilit megveszem majd.
Willianről el is feledkeztem, mindenképp lecserélem Manét.

Ricciardot pedig szeretem, csak ennyi :D

(#6280) HdRew válasza Chereiose (#6279) üzenetére


HdRew
őstag

Rooney-val még nem játszottam, de nem tudom elképzelni, hogy jó tudna lenni, aztán ki tudja.. Én egy Firminót vagy Eriksent tennék CAM-ba. (Inkább Firmino)

A csatárokat nem próbáltam, viszont Vardy elég jónak tűnt, sajnos mindig pont ellenem, még nem játszottam vele. :D Én a ballábasokkal nem bírok annyira.. (kivétel Ben Arfa :D)

Sagna helyett pedig Walkert vennék mindenképpen, amúgy szerintem jó.

(Ma reggel 3/3 meccsen a FUT Champs-ben 4-3-2-1-et használt az ellenfél is.. :D Szerencsére nyertem mindig. :D)

[ Szerkesztve ]

(#6281) Meghivott válasza Chereiose (#6279) üzenetére


Meghivott
addikt

Mané szerintem RW-ben jó inkább...

(#6282) Chereiose válasza Meghivott (#6281) üzenetére


Chereiose
addikt

Valószínűleg igen, Willian jobb lesz ide, csak mondjik abból egy sima lap ennyi mint manebol az IF...

Amúgy be se enged most az UT-ba a csoda EA..

(#6283) MajsztR


MajsztR
csendes tag

Hy!
Valaki rápillantana a jelenlegi csapatomra, esetleg kit-kire kéne cserélni?
Ill. ti milyen chem lapokat raknátok egyes játékosokra?
Előre is köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#6284) balisz válasza MajsztR (#6283) üzenetére


balisz
senior tag

Jó kis csapat ez, kevés helyen lehet érdemben javítani rajta. Esetleg CAM-be De Bruyne, Otamendi helyett Koscielny, csatárnak Aguero. De ezek közül 1-2 játékos túlzóan drága, csak akkor érdemes ôket szerintem megvenni ha nagyon nincs mire költened.

[ Szerkesztve ]

(#6285) Aguinaga válasza HdRew (#6271) üzenetére


Aguinaga
őstag

Megnéztem a meccset, nem is lőttél gólt a 77. percben :P
Amúgy nagyon jól játszol, kb. sehol nem lennék hozzád, de szerencsére én pc-n tolom, így nem futhatunk össze :)

Már elég régen váltottam én is a 4-3-2-1 felállásra, Ovvy fél custom tactics-szel, persze a játékosállományom se olyan még, mint a tied, és tiszta Serie A (plusz a padra se fért Evra, Gabbiadini, Murillo, Marchetti,Totti).

Az mondjuk nekem kimaradt, hogy milyen custom taktikával haszálod a csapatod.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#6286) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok!

Kéne egy kis help. Neki ugrottam ennek az SBC-nek megvettem mindenkit és nekem csak 99 a Min chemistry. Rájöttem, hogy nekem csak egyiknél van loyalty. Kerestem az egyik olcsóbb játékost amin van és megvettem de mikor beteszem már nincs... Ezt hogy tudom rátenni vagy valami, hogy meglegyen a 100?

[ Szerkesztve ]

(#6287) nitroblade válasza HdRew (#6226) üzenetére


nitroblade
csendes tag

Sanchez nem jobb LW, mint Martial?

nitroblade

(#6288) drachoHUN válasza ЯΞD (#6286) üzenetére


drachoHUN
senior tag

10 meccset kell játszania a klubodban.

Forza JUVE!!!

(#6289) ProEvoFan válasza MdewC (#6262) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, olvastam.El is mentettem könyvjelzőbe, mint ahogy az összes többi hasomló összefoglalót.
Ki is fogom próbálni, mint ahogy a többit is kipróbáltam.
Szeretem az ilyen hosszabb leírásokat, nyomjátok csak ezerrel, vevő vagyok rá.
Mindenkinek ezer köszönet érte! :R

(#6290) 77Guba


77Guba
aktív tag

Aki még nem tette nézze meg, hogy a clubjában nincs-e francia, belga ligából ezüst játékos, mert némelyiket nagyon drágán el lehet adni... Szerencsére vettem párat anno mikor a Hazardos sbc szóba került...

(#6291) HdRew


HdRew
őstag

(#6287) nitroblade

A véleményem szerint nem lehet jobb.

Próbáltam Kantét, Lacazette-et, Douglas Costát, Walcottot, Ramseyt, akik kisebbek. Nálam 5,9" vagy 5,10" alatt csak 2 játékos lehet. Az RB és az LB.

Ha van egy 6,0"-ás játékosod 65-70 PHY-vel, az többet ér, mint mondjuk egy 75 PHY-vel rendelkező alacsonyabb (5,9" pl.) játékos. Ezért lehet jobb szerintem Martial Sáncheznél, bár utóbbit még nem próbáltam, de szerintem túlértékelt... Egyedül Ousmane Dembélé van a csapatomban 5,10"-zel és 52 PHY-vel, utálom is rendesen, szabadulok vele a labdától, ahogy lehet, de nem tehetek mást, kell a chemistryhez.. :D

Ebben a fifában a magasság és a PHY a két legfontosabb tényező a gyorsaság mellett. Jó helyezkedéssel Chiellinivel és Smallinggal vacsorára megeszem Musát, hiába olyan, mint a rakéta. És már találkoztam vele eleget. :D

(#6285) Aguinaga

Idővel simán leszel olyan jó, mint én, akár jobb is. Gyakorolni kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#6292) balisz válasza HdRew (#6291) üzenetére


balisz
senior tag

Nagyjából egyetértek, Smalling és a hasonló CB-k tényleg megeszik a csatárok nagy részét reggelire ha odaérnek melléjük, viszont abszolút játszhatóak az alacsonyabb játékosok is.
Kanté pl. nem fog fejes párbajokat nyerni, viszont olyan jól szerel és olyan agresszív, hogy nem is kell egy állatnak lennie. Folyamatosan levadássza a rosszabb passzokat is, nem egy gólt lőttem ilyen kontrából.

Alacsony csatárokkal meg trükkösen kell játszani, nem szabad arra játszani, hogy majd lefordulok Smalling-ról, hanem indítani, cselezgetni és passzolgatni kell velük. Én Weekend Leauge-ben Ben Yedder-el is eredményes vagyok, pedig ő aztán egy gyenge hobbit.
Inkább bizonyos játékstílusokhoz nem illenek az alacsony, gyenge játékosok.

[ Szerkesztve ]

(#6293) Meghivott


Meghivott
addikt

Arsenal Liverpoolt adja valami?

(#6294) Meghivott válasza Meghivott (#6293) üzenetére


Meghivott
addikt

MU-Ars, bocs... Vagy a Spíler minden PL meccset ad?

[ Szerkesztve ]

(#6295) LendvaiFeri1 válasza Meghivott (#6294) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Lel, szünet van, jövő7en lesz...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6296) Meghivott válasza LendvaiFeri1 (#6295) üzenetére


Meghivott
addikt

Jaja, közben leesett, hogy válogatott meccs volt... Csak a Japán-SzaudA homályába veszett :)

(#6297) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Az SBC-nek mi a lényege, ha befektetek mondjuk 10-20k-t és a kapott játékosok meg minden 0 értékük van a piacon? És még el is veszi a befektetett játékosokat...

(#6298) #16514048 válasza ЯΞD (#6297) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ésszel kell csinálni, én eddig csak nyertem rajtuk. Meg kell nézni a játékos árakat, meg azt, hogy milyen nyereményt adnak és csak akkor kell megcsinálni, ha jóval olcsóbban kijösz belőle, mint amennyibe a pakk kerülne.

Olyat nem kezdek el, ami csak egy 7,5k-s csomagot ad, ha a játékosokra is ennyit, vagy többet kell költenem..

Szerk: Ja, az untradeable nyereményekre gondolsz? Azoknak semmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6299) balisz válasza ЯΞD (#6297) üzenetére


balisz
senior tag

Az hogy kapsz egy speciális, felturbózott lapot, amit máshogy nem is lehet megszerezni. A pakkosoknak viszont tényleg nincs sok értelme, ha nem vadászol olcsó játéksokat, akkor általában nem éri meg. Én nem csinálom őket, mert szerintem nem éri meg, de sokaknak igen, egyéni nézőpont kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#6300) Meghivott válasza ЯΞD (#6297) üzenetére


Meghivott
addikt

Lutri, nekem jött már IF Kante egy párezres SBCből. A ManCitys SBCnél viszont többen írták hogy drága City játékos pottyant a csomagból (nekem is 2, ha jól rémlik + ugye lilaSterling). Lehet nem véletlen...
Igazából az jár jól, akinek nagy a játékosállománya és így kis befektetéssel húzza be az SBCt, vagy nem húzza be, hanem jó áron eladja az amúgy nem annyira értékes játékosokat. Pl a mostani belga francia ligás SBC engem nem érdekel, de pár ezüst játékosból kb 30K esett be percek alatt. Ezek amúgy 300-400at érnek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.