Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Blashe válasza Kristof_94 (#6050) üzenetére


Blashe
aktív tag

Sokkal többet kell gyakorolni. Egyéni taktika , instrukció, esetleg formáció változtatás is szóba jöhet. Tizenhatoson belül csak finesse shoot és meg kell próbálni a legerősebb lábával kivitelezni mindezt.
Meccs közben a park the bus észlelése folyamán neked is váltani kell mind formációt és egyéni taktikát.is ;)

[ Szerkesztve ]

(#6052) Kristof_94 válasza Blashe (#6051) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy nem nagyon tudom a 433(4)-hez milyen egyéni taktika illik.

(#6053) Blashe válasza Kristof_94 (#6052) üzenetére


Blashe
aktív tag

Hát akkor tegyük össze ;)
Milyen a játékod? Kontrázni szeretsz ink, vagy labdabirtoklás a fő vagy esetleg legyen balance ?
Passzaid ? Hosszú ?, rövid? közepes?
Beadásokra sokat játszol v inkább lövésekre összpontosítasz?

(#6054) Attis1117 válasza Blashe (#6051) üzenetére


Attis1117
tag

Park the bus Ellen Mit mit javasoltok 433(4) -nel? Mit érdemes változtatni?

(#6055) Kristof_94 válasza Blashe (#6053) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igyekszem röviden passzolgatni és ha van rá lehetőség a védők mögé befutó támadót indítani. Ezt játszom a leggyakrabban. Általában Musa kapja ezeket, de volt, hogy vele osztottam ki 2-3 gólpasszt. Amíg nem lett patchelve jól mentek a beadások, most nagyon ritkán tudok gólt fejelni...
Kár, hogy PS-en játszol, lehet könnyebb lett volna egy meccs keretén belül megnézni ezt!

[ Szerkesztve ]

(#6056) HdRew válasza Kristof_94 (#6052) üzenetére


HdRew
őstag

Priviben holnap leírom neked az én egyéni instrukcióimat a 433 (4)-hez.

Gold2-ben végeztem 2x ps4-en és DIV1-es vagyok jelenleg, bár a feljutásom óta még egy season meccset se játszottam. :D

(Igazából a lényeg ebben a felállásban, hogy a szélsőid el tudjanak futni, és középen pedig tudjál váratlanokat húzni. Ha nincs meg a széljáték, csak középen erőlteted a játékot, akkor túlságosan is kiismerhető tudsz lenni. LW-be ajánlom Martialt, a legjobb a játékban szerintem, ténylegesen jó RW-be még nem futottam bele, Cuadrado nem volt olyan rossz, de nekem annyira nem jön be. Talán a mostani TOTW Salah jó lesz, nem tudom.)

(#6057) Blashe válasza Attis1117 (#6054) üzenetére


Blashe
aktív tag

Amint láthatóvá válik h az opponent "beparkolt a busszal" én javaslom a formáció cserét 41212 szűk, vagy 4312 de talán még a 4321 is opció lehet.
Egyéni-ben pedig a
speed: 60-70 között
passzok távolsága: 30-40 között
chance creation: 60-65 , ha naon ég a ház max 70
pressure: 60
agression: 45-50

Positioning: mind2 lehetőségnél Free form

(#6058) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ez a csapatom jelenleg: BPL

(#6059) Blashe válasza Kristof_94 (#6055) üzenetére


Blashe
aktív tag

Ha ink a rövid passzokat preferálod akk mindenképp nézd meg a 4312-t illetve a 41212 szűk féle formációt.
Középpályásokra stay back while attacking
Két szélső védő szintén zenész
Két csatár get in behind ha indítgatni akarod őket.
Egyéni pedig a következő:
Sok sikert ! ;)

(#6060) Kristof_94 válasza Blashe (#6059) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! :)
Ez amit linkeltél, akkor a 433(4)-re vonatozik?

(#6061) Blashe válasza Kristof_94 (#6058) üzenetére


Blashe
aktív tag

[link]

Kante ha nagyon drága, akk Matic.
Smalling mellé is mehet vki más.

(#6062) Kristof_94 válasza Blashe (#6061) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, megnézem ezt, bár jelenleg lehet Maticra sincs zsetonom! :D

Esetleg SBC Barry vagy Dier?

[ Szerkesztve ]

(#6063) HdRew válasza Kristof_94 (#6058) üzenetére


HdRew
őstag

Ez az enyém.

LW, ST, CAM, CB, LB, RB poszton mindenképp változtatnék a helyedben.

Martial, Rémy, Firmino, Kosc, valaki, Walker.

Az első négy szerintem posztja egyik legjobbja a ligában, egyedül Eriksen szabadrúgásai hiányoznak, mert nincs jó lövőm így. :( De Firmino nagyon jó, fizikálisan, gyorsaságilag, magassága is megvan. Na meg a lövései.. :D

LB posztra sokan Azpili, Clichy, Rose trióból tesznek még.

RB poszton szerintem Walker a legjobb, CR-t is simán megállítom vele. :D

(#6064) Tomenko


Tomenko
tag

Sikerült újra bekerülnöm a hétvégi ligába úgy,hogy feljutottam a div1-be. Még mindig nem kaptam meg a múlt heti gold 3 ajándékomat.Ez normális?
Viszont nincs egy LaLiga játékosom sem mind csupa PL. Úgy gondolom a siker kulcsa a formáció,taktika és instrukciók váltása na meg persze egyéb tényezők is vannak de viszonylag simán végig mentem a div2-őn.
Jelenleg a 4-3-3 (4 ) formáció full attack kombináció nagyon megy. Egy problémám van Vardy-t nem tudom használni,egyszerűen nem találom a labdával. Helyette Firmino ST-be nagyon sokoldalú és gólerős.
Így nagy bánatomra Vardy megy a piacra.

(#6065) MdewC válasza Kristof_94 (#6060) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem, ez a rövid passzos játékra vonatkozik.

Amit tovább kell alakítani, ha vmi nem úgy működik, hogy kényelmes legyen neked.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6066) MdewC válasza HdRew (#6056) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor ideje letolni 1-2 meccset, mert akkor még csak papíron vagy ott. :P :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6067) Kristof_94 válasza HdRew (#6063) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Musa és Eriksen nagyon jók, ők mindenképpen maradnak!

(#6068) HdRew válasza MdewC (#6065) üzenetére


HdRew
őstag

Ez a 41212 a 16-ban jó volt, de a 17-ben csak a nagyon profik tudják szerintem jól játszani.

(#6066) MdewC

Ez igaz, de most adtam el a Calcio csapatomat, mivel a jövő heti weekend league-ben már kritériumok lesznek. Csináltam belőlük egy franciát, most őket próbálgatom, megnézem mik az erényeik. :P

[ Szerkesztve ]

(#6069) MdewC válasza HdRew (#6068) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó cucc, ha vki érzi. :) De az 1 CDM miatt évek óta nem próbáltam. Ismersz, csak ritkán kockáztatok.

Hamarosan tesztelhetjük őket, egy nagy melót még le kell tolnom. :) De írj majd.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6070) Lori82


Lori82
senior tag

Ez kész,kicsinál,hamarosan rendelhetek egy új Head-szettet,mert a jelenlegit földhöz vágtam és zörög.2 elödöntőt buktam el a 90. percben,ezt még valahogy elviseltem,de amikor a döntőt is a 90. percben bukom el,na ott már elszakadt a cérna.Összesen már 10 döntőből 8-at elveszítettem,ezt nem hiszem el. :( :W :W

(#6071) HdRew válasza MdewC (#6069) üzenetére


HdRew
őstag

A 16-ban nem volt gond, mivel a megfelelő cselekkel simán át lehetett játszani az embereket, de itt a 17-ben lassítottak a cseleken, nem annyira OP-k. Főleg a body faint nagy fájdalmam, hogy már nem annyira hatásos érzésem szerint. :O

Volt 2 cm-ed akiknek volt 4* skill moves-juk, scoop turn, fake shot, body faint, Berba-spin variációival simán megaláztad az ellenfeled. Most meg 1 játékost kicselezel már a következő védő le is szerelt téged. :C :W

Nincs mese, le kell szoknom a sok cselezésről. :(

(#6072) MdewC válasza HdRew (#6071) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ajánlom az advence body faint-et. Mielőtt jobbra fordulnál a bal analóggal, előtte gyorsan rátolsz kettőt szintén jobbra a jobb analóggal és páff. ;)

Nem kell leszokni, én is tolom, csak próbálok igazodni az ellenfélhez, ha jobban leszaggat, akkor inkább passzolok és csak az alap tutikat tolom és a jobb cseleket csak akkor elővenni, ha tuti. Nem mindig sikerül. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6073) Blashe válasza HdRew (#6071) üzenetére


Blashe
aktív tag

Pontosan ezért kell az 1on1-eket kerülni ha lehet. :) A team contain és a védekezés alapjáraton nagyon fel van húzva a játékban per pill.

[ Szerkesztve ]

(#6074) MdewC válasza Blashe (#6073) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem feltétlenül, inkább tavaly volt irreálisan lehúzva. Sztem. :D De ezt már mondtam neked 1000x ... ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6075) HdRew válasza Blashe (#6073) üzenetére


HdRew
őstag

Egy jól védekező ellenféllel szemben be kell vállalnod a cselezést, mert ha jól zárja le a passzsávokat, akkor mit csinálsz? :D

Az 1v1-ből ha nyertesen jössz ki, létszámfölénybe kerülhetsz, onnan tudsz kényszerítőzni.

(#6076) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Első meccsen 2-2 lett, pedig vezettem 2-0 arányban, de felhozta és volt egy piros lapja is. 3/3 lövése volt nekem 13/7.

(#6077) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#6076) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Második meccs: 1-1
Ellenfélnek 3/1 lövés nekem 12/9 :C

(#6078) Blashe válasza Kristof_94 (#6077) üzenetére


Blashe
aktív tag

Finesse shoot & driven shoot with stronger foot :)

(#6079) Kristof_94 válasza Blashe (#6078) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Vágom, de mégis ez van! A 3. meccs 2-2. neki 4/4 nekem 12/9 ha jól emlékszem. Lehet nem a felállással vagy csapattal van a baj, hanem egyszerűen velem. :U
1 meccs van hátra, 1 pont kellene a bennmaradáshoz.

Közben kinyitottam a 2 premium gold és a premium gold players csomagjaimat, de említésre sem méltó...

[ Szerkesztve ]

(#6080) Kristof_94 válasza Blashe (#6078) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sikerült bennmaradni, nyertem 8-1 arányban. Eriksen 4 gól, Wilson (ő a bal ST) 4 gólpassz. De ez szerintem csak szerencsés sorsolás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6081) Blashe válasza Kristof_94 (#6080) üzenetére


Blashe
aktív tag

Ezek szerint kipróbáltad a 2 csatáros formációk egyikét. Hogy tetszik? Egyéni taktikát is állítottál?

(#6082) Kristof_94 válasza Blashe (#6081) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mindent beállítottam amit írtál! Azt csináltam meg, amit linkeltél csak Son helyett Wilson a másik csatár, illetve CDM-ben SBC Barry van. Eddig amint írtam, 3 meccs ment le vele, néha nehéznek érzem, de lehet csak azért van, mert kapkodom vagy még nem szoktam meg! Ami feltűnt, hogy sokkal többször meg tudok indulni egyéni akciókkal, de ezt lehet csak az utolsó 8-1-es meccs miatt érzem így. :D Tök jól mentek ki a szélre a játékosok.

(#6083) B0V9B válasza Rypejakten (#6043) üzenetére


B0V9B
tag

köszi szépen, valamelyik csak jó lesz majd ennyi lehetőség közül. :)

(#6044) Unbaised-Ben hát jah, elég nagy kötsögség ez a 64 bites sztori, de ez van... :(

[ Szerkesztve ]

(#6084) zsigo13


zsigo13
csendes tag

Sima online barátságos meccset ps4-en hol tudok játszani?Egy/több ismerősel akarok játszani,de nem találom...

Akkor írj ha meg is szeretnéd vásárolni..

(#6085) scholl


scholl
tag

sziasztok!

Ezen a héten szerintetek melyk if lapokba érdemes befektetni?
pjanic, salah, firminho? ezekre gondolok
icardi, lisandro lopez?

(#6086) Blashe válasza scholl (#6085) üzenetére


Blashe
aktív tag

Ha használni is szeretnéd, akkor én Salah-ra voksolok. RW-ben ha jol lattam egy maestro lappal 93-94-es ING rating-el rendelkezik. Viszont semmiképp ne most vedd meg, hanem szombaton vagy vasárnap. Addigra csökkenni fog az ára még minimum 30-40 ezerrel.

[ Szerkesztve ]

(#6087) scholl válasza Blashe (#6086) üzenetére


scholl
tag

kösz a választ, egyelőre befektetésnek kellene tipp, olyan 10%haszon legyen laponként a -5% utáőn, hétvégén megvenném, és szerda -csütörtök magasságában jó lenne elpasszolni.
eddig szerződésekkel foglalkoztam, de azokkal sokat kell foglalkozni viszonylag, bár egy 7vége alatt kb150et el lehet adni, olyan 30k haszonnal.
az sbc -kre valahogy nem a megfelelő játékosokat sikerült megvennem, szoval 20-30 játékos a nyakamon maradt. szóval marad az if lap biznisz.
pl pedro mennyire népszerű azok között akik angol csapattal játszanak?

(#6088) scholl


scholl
tag

Nézegetem a videokat, de erre nem találtam meg a megoldást.
elég sok gólt kaptam, hogy a 16 sarkából, illeltve a a 16-oson levő körív és a 16-os sarka közötti részről kaptam egy csomo finesse -es gólt.
ha balról jobbra támadok akkor
a lövésnél a rb -t lenyomom, de
1. a bal analog kart merre huzom? arcal a kapu felé vagyok akkor a hosszuba célzok?
2. mennyi legyen a , hány bar legyen a lövés erősség ?
videóból a 16oson belül 2bart írnak

(#6089) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PCn most patchel a játék.1.14GB.

(#6090) Blashe válasza ProEvoFan (#6089) üzenetére


Blashe
aktív tag

Megint jön valami új patch ??? :Y

(#6091) MdewC válasza Blashe (#6090) üzenetére


MdewC
nagyúr

OMG.

Title update 2:

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/203326/fifa-17-title-update-2

XBox és PS jövő héten.

Mobilról vagyok.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6092) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Azt hol tudom megnézni, hogy egy chem lap pontosan mit változtat egy adott játékoson? Futhead?

Az összefoglalóba engem is beírhattok: MrRain86 Xbox One, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#6093) 77Guba válasza Mr.Rain (#6092) üzenetére


77Guba
aktív tag

Igen, a futheaden, a játékos adatlapján van felül egy olyan felirat, hogy chemistry, arra katt, és kiválaszthatod a chemet, és az megjelenik a játékos kártyáján...

[ Szerkesztve ]

(#6094) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

eljutottam végre, hogy lássam új TOTW-t,
hmm...Forsberg...jól néz ki, kíváncsi leszek a részletesebb statjaira, de azt hiszem megvan a bundes CAM-em...

XONE: LedyGyusziHU

(#6095) Blashe válasza MdewC (#6091) üzenetére


Blashe
aktív tag

General stability fixes in FIFA Ultimate Team and other online game modes.

Már előre félek.... :D

(#6096) Meghivott válasza 77Guba (#6093) üzenetére


Meghivott
addikt

Futbin részletesebb.

(#6097) MdewC válasza Blashe (#6095) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nincs más konktétum, rá is férne, de ez bármi lehet.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6098) Mr.Rain válasza 77Guba (#6093) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Köszönöm!

"Nincs megállás"

(#6099) MdewC válasza Blashe (#6095) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem lehet tudni, hogy ez div 1-hez közelebb, vagy távolabb visz... Abban bízom, hogy idén a nagyobb változtatásokat megírták előre, de most nem. Ilyenkor lehet sunnyantani.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6100) Attis1117


Attis1117
tag

Először sikerült bejutnia a hétvégi "ereszd el a hajam" -ba.
Segítenének abban mit kell tudnom róla?
Pl.: hány meccset kell/tudok játszani pc-n?
Ugyanolyan squad kell hozza mint amilyennel bejutottam (min. 3 la ligás)?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.