Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) szpal17


szpal17
őstag

Na tegnap gyakorlatilag új alapokról újrakezdtem a játékot és a védekezésemet. Nézegettem videókat róla és tényleg kimaradt egy-két dolog nekem, ami idén fontos.
Ez a csapattárs az ellenfélre küldése tegnap már nagyon jól működött.(eddig is használtam csak nem ennyit)
Viszont ezzel a az L2 gombos védekezéssel kicsit szenvedtem.
Amikor közel a támadó akkor sikerült elvennem ezzel a technikával, viszont valahogy nem áll rá a kezem a hirtelen váltásra.
Hogyan használjátok?

Másik videón láttam egy alapvonalra levezetem és bepassz gól glitch-et. Nagyon szépen működik. 4-5 gólt biztosan szereztem vele pár meccsen.

Csapataimat is átalakítottam.
Hamsik és Coutinho megvétele a legjobb döntés volt. 30 rugdossák a gólokat.

(#6702) Attis1117 válasza szpal17 (#6701) üzenetére


Attis1117
tag

belinkelnéd a videókat? szívesen megnézném

Kristof_94: Milyen havi nyeremény? én kaptam pakkot, de a múlt hetvégéért járó jutalmat. mást nem.

[ Szerkesztve ]

(#6703) Kristof_94 válasza Attis1117 (#6702) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A havi eredményekért is kaphatsz. Én pl. csak 1 WL-en vettem részt, de ott Gold lettem, viszont a másik hármat kihagytam, így végül bronz rangba sorolt.

(#6704) Attis1117 válasza Kristof_94 (#6703) üzenetére


Attis1117
tag

értem. erről van vmi táblázat? milyen eredményekért mi jár? vagy random? te pakkot kaptál vagy csak 1 kártyát?

(#6705) HdRew válasza Attis1117 (#6704) üzenetére


HdRew
őstag

Van aki IF CR-t kapott.

Én most a monthly gold rewards-ra megyek rá, abban 3 IF lapot lehet kapni, de ha minden igaz, untradeable, de akkor is, egy IF Bale, Neymar kemény lenne :D

A weekly rewardsban nem kaptam szinte semmit. Esett egy Renato Sanches, Sterling és kb. ki is fújt. Pedig a gold2 szintet értem el. Na mindegy, most jobban odanyomom neki, 2 elég jó hibridet raktam össze, nem is nagyon akarom őket majd eladni, mert egy istenek :D

Tanulgattam pár új trükköt, az ötcsillagosok között is van OP, a 4 csillagos cselek között van új, fake pass exit a neve, a múltkor tök véletlenül megcsináltam, aztán kíváncsi lettem, hogy lehet megcsinálni, és brutál jó :D

Jöhet megint a fifa16-os cselezzük szét az agyunkat. :)) Pár rage már volt.. :C

(#6706) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!

Játszik itt valaki AMD APU-val a játékkal? :))
A proci egy A8-6600k ebben HD 8570D integrált vga van + 8gb 1866mhz ram. Annyit csinál, hogy indul a játék elkezd betölteni majd kilép asztalra. :F Esetleg valami tipp?

(#6707) Rypejakten válasza Repsol600 (#6706) üzenetére


Rypejakten
addikt

fifaconfig-ban be van állítva a natív felbontás?

(#6708) chelseafan94


chelseafan94
tag

Lacazette tényleg akkora király, mint amilyennek sokan írjátok? Weekend league-be kellene a BPL csapatba, hogy meglegyen a kritériumi feltétel.

PS ID: KoloChelsea

(#6709) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Havi cuccért feltettem, Béna IF Benteke, IF Pogba, SIF Donnarumma....

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#6710) Rypejakten válasza vegitossj7 (#6709) üzenetére


Rypejakten
addikt

add el mindet, aztán a coint is, aztán szedd le, így jársz a legjobban. :DDD

mondjuk Pogbából csinálnék egy mocskos nagy hamis kilencest a helyedben és mennék hentelni. :K

[ Szerkesztve ]

(#6711) dracox válasza gabigyerek (#6698) üzenetére


dracox
addikt

+1 . ez jó ötlet amúgy csak PC-n 1200-nél kezdődik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6712) F1rstK1nq válasza vegitossj7 (#6709) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Fúj. Quick sell, aztán törlés. :D

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#6713) Attis1117 válasza HdRew (#6705) üzenetére


Attis1117
tag

ez alapján kaphatók a rewardok havonta? [link]
bár ez októberi.

(#6714) vegitossj7 válasza Rypejakten (#6710) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát, megnéztem a kvalifikációt, megint 1.0-ás input lag van, mellé még frame skip is, 2. meccsen fejeltem egy gólt, felgyorsult a játék 5x sebességre majd lebaszott a szerver.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#6715) chop válasza vegitossj7 (#6714) üzenetére


chop
őstag

Input lag nalam is, plusz teljesen az ellentete, brutal lassu passzok, ha meg RB+A-val passzolok, akkor elpattan az embertol. One es online seasons amugy.

Komolyan, ahany ember, annyi experience... :D

(#6716) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Honnan veszitek ennyien, hogy Hazard lesz a Player of the Month, én személy szerint Coutinhot mondanám, és reálisabbnak is tartok egy 87-es Coutinhot mint egy 90es Hazardot.

Ennek fejében tele is van a transfer listem 100 darab liverpooli játékossal :D

(#6717) scholl


scholl
tag

Hello!

Szerintetedók van esély rá - nyilván mindig van valamenyni - , hogy fekete Firminho ára feljebb mászik, vagy népszerűbb lap lesz?
200 -210k volt múlt hét szerdán, 180k körül pénteken, vasánap vettem 2 db -ot 150k áron, aztán még kettőt 125-130k - ért, ezt nem is tudom megmagyarázni), de most 100k alatt van, 120-130 k -ért megszabadulnék tőlük és akkor 50-60k bukta van rajtuk.

(#6718) HdRew válasza Attis1117 (#6713) üzenetére


HdRew
őstag

Igen.

(#6714) vegitossj7

Hát ez baromira jó, velem is ez volt szombaton, csak szenvedtem... :( Próbáljatok meg olyan időpontban játszani, amikor nincsenek fent sokan. Talán ha a piacon lévő cuccok számát látjátok csökkenni, akkor már egész jó lehet a játékmenet.

[ Szerkesztve ]

(#6719) Rypejakten válasza scholl (#6717) üzenetére


Rypejakten
addikt

nem, én is az áresést várom, a tavalyi IF Firmino is 40-50k körül állt be, annyi a reális ára.

szerintem add el.

(#6720) vegitossj7 válasza F1rstK1nq (#6712) üzenetére


vegitossj7
addikt

A törlés megvolt. Ha kvalifikálni se tudom magam az input lag miatt, és a unbalanceolt támadás miatt, az szerintem nem az én hibám.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#6721) F1rstK1nq válasza vegitossj7 (#6720) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nekem ne mond, input lag eleje óta kikészít, 2016-ban egy ilyet benne hagyni egy játékban...
A másik meg a felhúzott védelem: a tag védekezni nem tud, csak rátapad a containre és mindent megold neki a védelemben az AI. (nem team containről beszélek, még mielőtt :D)

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#6722) Meghivott válasza F1rstK1nq (#6721) üzenetére


Meghivott
addikt

Ez a contain a passz gomb? Mert nálam az semmit nem old meg védekezésben...

(#6723) F1rstK1nq válasza Meghivott (#6722) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Igen az. Összességében, ha nem jössz ki a védelmi vonalból a védőkkel, az AI eléggé besegít sajnos védekezésben, nem mondom, hogy áttörhetetlen, de előző részhez képest biztos fel lett húzva.

*Az input lag, meg nem input lag, hanem input delay-re gondoltam. Elírtam.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#6724) 77Guba válasza Meghivott (#6722) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ha átérnek a térfeledre, akkor nyomd a team containt, és egy sorral hátrébb pedig kövesd kinek adhatja a labdát,
és próbáld elcsípni a passzt, ha nem sikerül, de nem adja egyből tovább, akkor még le is tarolhatod esetleg...
Más:Megvettem IF Brozovicot, de CM-ben fogom játszatni Perisic mögött, kíváncsi vagyok rá, olcsóbb meg ettől már nem lesz...

[ Szerkesztve ]

(#6725) gabigyerek válasza 77Guba (#6724) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Tegnap belefutottam egy olyan tagba div 3 ban, aki annyira tökéletesre fejlesztette ezt a védekezést, hogy komolyan gratulálni akartam volna neki (csak ciki lett volna :D )

a meccs végi statokból ki is derült, hogy kb 90% os arányban szerelt mindent. Folyamatosan passzsávban voltak az emberei, amikor kicsit kimozdultam meg már jött is a seggembe, időben csúszott mindenhova. Úgy sikerült lehozni 1:1-re hogy találtam egy vak gólt kb 30 méterről Vollandal, de esélyem sem volt közelebb menni a kapuhoz.

A lényeg, hogyha van aki ezt megtanulja teljesen, az már nagy százalékban megússza a vereségeket.

PS4

(#6726) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Akinek van tapasztalata a 4-3-2-1 felállással kapcsolatban az megosztaná velem? :)

(#6727) Repsol600 válasza Rypejakten (#6707) üzenetére


Repsol600
addikt

Igen.

(#6728) ferni


ferni
őstag

Na megkaptam a legeslegnagyobb szopatást a játéktól.....
FutChamps pakkok, csilivili...
Portugál zászló...
Ki lehet találni, hogy nem CR esett, hanem Pepe... :D

(#6729) HdRew válasza Kristof_94 (#6726) üzenetére


HdRew
őstag

Támadó ellenféllel szemben kiváló, ha beállnak park the busra, már nem annyira szerintem, nem tudod kivinni úgy a szélére a labdát, nagyon középre sűrűsödik a mezőny. Kontrára viszont a legjobb felállás a véleményem szerint. Már egyszer kipróbáltam, aki szintúgy 4-3-2-1-et játszott, azt simán vertem.

(#6730) Rypejakten válasza ferni (#6728) üzenetére


Rypejakten
addikt

ha neked ez a legnagyobb szopatás, akkor irigyellek.

Repsol: driverek stimmelnek? vírusirtó nem tiltja a netes hozzáférését a játéknak?

(#6731) Kristof_94 válasza HdRew (#6729) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, lehet teszek vele egy próbát! :)
Egyik játékosnál Twitchen láttam ezt az egyéni taktikát:

My tactics are: 48 36 Organized 49 52 52 Organized 52 55 52 Cover

Ez működhet?

(#6728) ferni: Örülj neki, én a silver 2-ért 3 pakkot kaptam, de semmi nem jött. Eddig egyetlen kisétálásom volt Busquets, akit nem is láthattam kisétálni, ugyanis az EA dx hibája miatt a webappon kellett nyitni a csomagot... :C

[ Szerkesztve ]

(#6732) LendvaiFeri1 válasza ferni (#6728) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nani érdekesebb.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6733) Francesco003 válasza getdizzy (#6716) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Remélem eladod de nem a hónap játékosa miatt mert nekem 200k van a chelsibe.😂😂3an vannak a 7nől nagyobb esély.

(#6734) dracox válasza ferni (#6728) üzenetére


dracox
addikt

Eshetett volna egy Coentrao is :DDD

(#6735) ferni válasza LendvaiFeri1 (#6732) üzenetére


ferni
őstag

De az nem sétál ki, míg Pepe igen.

(#6736) HdRew válasza Kristof_94 (#6731) üzenetére


HdRew
őstag

Szerintem kizárt.

70 fölött legyen a speed, a passz egész jó, organized-ot használtam sokáig, nem volt vele gond, a chance creationnél a passz nagyon langyi, 70 minimum, a crossing és shooting meg szerintem elosztva jó, 50-50 legyen vagy úgy, hogy együtt jöjjön ki a 100, mert különben azt se tudják a játékosok, hogy te most mit akarsz :D (nekem 60 crossing 40 shooting)

Pressure túl magas, agression jó, szélességre túl széles szerintem. 40 körüli értékre tedd.

[ Szerkesztve ]

(#6737) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

4-3-3(2) formációt használja valaki?
Ha igen akkor legyen szíves leírni milyen játékos egyéni és csapat taktikát használ.
Köszi!

(#6738) MdewC válasza ferni (#6735) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem is akkor lett gyanús, hogy baj van, amikor a portugál zászlós LW-m nem akart kisétálni.

:( Aztán Nani nézett be az ablakon.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6739) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Francba, én hülye nem vettem meg IF Mosest amíg még 20-21 ezer volt, most éppen 40k-t ér... :W
Costa szintén felment 35k-ról 40k fölé. Azt hittem kicsit lejjebb mennek még az árak vagy legalább azon a szinten maradnak, de nem.

(#6740) MdewC válasza Kristof_94 (#6739) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mert jön a hétvége.

Majd vasárnap késő estétől megint lejjebb megy...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6741) Citroware


Citroware
addikt

A patch-et tesztelte valaki a gép ellen? Változott? Akarnék már karrier módot játszani, de a legnehezebb fokozaton is nevetségesen könnyen nyerek, és irreálisan sok gól esik.

Pedig ha már élőben nem is ez van, szívesen visszahoznám a Milant ilyen dicsőséges időkbe (amit egyébként megvert a Liverpool a döntőben :DDD ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#6742) Kristof_94 válasza MdewC (#6740) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

(#6743) Rypejakten válasza Citroware (#6741) üzenetére


Rypejakten
addikt

mutass már légyszi vidit, ahogy ultimate-en megalázod a gépet, szeretnék tanulni belőle. köszi!

amúgy állítgathatsz slider-eket, vagy átrakhatod az irányítást manuálra.

(#6744) Francesco003 válasza Kristof_94 (#6742) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Nyert hazard?

(#6745) Meghivott válasza Francesco003 (#6744) üzenetére


Meghivott
addikt

Igen

(#6746) Citroware válasza Rypejakten (#6743) üzenetére


Citroware
addikt

Ultimate csak FUT-on van, a sima játékban Legendary a legnehezebb... Most kb két hete nem FIFA-zok és még egy pár napig nem fogok, mivel most költöztem és még nincs minden cucc a helyén, de aztán visszatérek.
Tényleg ennyire kíváncsi vagy? Igazából semmi extra a dolog. Csak a Liverpoollal az Arsenalt 5:2-re verem, a Burnley ellen meg a 40. percben 4:0-s vezetésnél inkább kilépek. (10 perces félidejű meccsek, de mindig is így toltam, és nem volt ilyen szar, a tavalyi pl etéren tökéletes volt)

[ Szerkesztve ]

(#6747) Repsol600 válasza Rypejakten (#6730) üzenetére


Repsol600
addikt

Minden stimmel, Fifa16 megy meg más játék is, nem tíltja.

(#6748) LendvaiFeri1 válasza Repsol600 (#6747) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A 16 más kategória.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6749) matyasmate


matyasmate
csendes tag

Sziasztok én múlt hétvégén húztam egy Bellarabi movember kartyat. most kb 10.000 körül lehet eladni érdemes várni még vele vagy nem fog feljebb menni az ára ?

(#6750) Lmh válasza Citroware (#6741) üzenetére


Lmh
őstag

Nemes bosszú volt a Juve elleni tizenegyes párbajért :P
Azóta az egyik kedvencem a Liverpool, hehe xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.