Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) balisz válasza Lori82 (#6795) üzenetére


balisz
senior tag

Hazard SBC miatt mennek drágán, kellenek az egyik csapatba.

(#6802) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha eladom a meglévő SBC-hez szükséges játékosokat kb. 180 ezret tudok vele keresni, ha viszont be akarom fejezni, akkor a belgához kell vagy 280-300k zseton (Nainggolan és IF Lukaku), a BPL-nél kb. 85-90k, plusz a 2 ligás legalább 60-80k. Jelenleg van 83 ezrem, szóval egy laza 400k kellene. :D

(#6803) LedyGyuszi válasza 77Guba (#6782) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

hogy muzsikál if brozovic cm-ként?

XONE: LedyGyusziHU

(#6804) Lmh válasza Lori82 (#6765) üzenetére


Lmh
őstag

igen, 50% a max. erdemes kirakni minel hamarabb. 28-as contractnál igy 42-t kapok. nagyon nem mindegy :P bár nekem még igy is sok pénzem megy szerzödésre. nem is értem hogy lehet birni maxis manager bonus nelkul :S
Nekem is itt ajanlották, szerencsére viszonylag hamar.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6805) #TOTTI válasza Lmh (#6804) üzenetére


#TOTTI
őstag

Köszi. :R

(#6806) Lmh válasza #TOTTI (#6805) üzenetére


Lmh
őstag

Ne haragudj h nem emlitettelek nev szerint, nem emlekeztem ki volt xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#6807) #TOTTI válasza Lmh (#6806) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nem én voltam csak megköszöntem az infót! :D

(#6808) HdRew


HdRew
őstag

Életem meccse? Minden bizonnyal. :D

0-0-nál kihagytam egy tizit, majd utána rúgta rögtön a góljait.. És még rúghattam 2 tizit :C

(#6809) tibi206


tibi206
tag

Úgy érzem megérte megcsinálnom a Hazard POTM SBC-t. :C

Ezen kívül még douglas costa, david silva is esett a pakkokból :)

(#6810) sz_abika válasza tibi206 (#6809) üzenetére


sz_abika
addikt

Pff, grat!

PSN: xszabikax

(#6811) F1rstK1nq válasza tibi206 (#6809) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Grat! A következő 1 évben már ne lottózzál, mert ez elvitte a szerencséd egy időre az biztos. :D

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#6812) Kristof_94 válasza tibi206 (#6809) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gondolom megtérült a befektetés! :D Grat!

(#6813) 77Guba válasza LedyGyuszi (#6803) üzenetére


77Guba
aktív tag

Januártól Naingolan és Marchisio lesz a 2 CM-em, így addig próbálgatom. Egyelőre 6 meccset játszottam vele, ezelatt majdnemkiestem a 4. Divízióból is, igaz ez nem feltétlen az ő hibája. De nem tűnik jobbnak a csapatom, mint Asamoah-val... Most majd Anchor lappal játszatom, eddig Hawk, Catalyst-tal ment, de el volt tűnve támadásban és védekezésben is. Egyelőre még szokom...

(#6814) Blashe


Blashe
aktív tag

PS4-en mennyi coin lenne kb a Hazard-os sbc?

(#6815) almos94


almos94
aktív tag

Sziasztok!
Egy fontos kérdésem lenne a csoporthoz:
Eddig XBOX360-on Fifáztam, de a 17-est már nem akartam megvenni rá, inkább el is adtam a konzolt. Jövőre akarok Xbox One-t venni.
Jelenleg azon gondolkodom, hogy PC-re megvegyem-e a Fifát? Játszható, vagy túl sok a csaló?
FUT Champions, Draft, 1.,2. osztály játszható? Árak rendben vannak? Lényegében érdekel, hogy megéri-e befektetni PC-s Fifára, vagy annyira sok a csaló, hogy nem is lehet játszani rajta?
Előre is köszönöm a segitő válaszok!
Üdv.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#6816) Rypejakten válasza almos94 (#6815) üzenetére


Rypejakten
addikt

szia, én nem igazán ajánlom annak ismeretében, hogy a konzolos piac/játékélmény mennyivel jobb a PC-snél.

(#6817) MdewC válasza Rypejakten (#6816) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem akartam elsőként leírni, de sajnos ez így van.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6818) szeby241


szeby241
csendes tag

Hihetetlen hogy mindenkinek mennyi pénze van ebben a játékban,84-es ratingu csapatom nem is volt idèn,nemhogy beáldozzak egy sbc- be 4 drb ilyen csapatot,eszmèletlen!

(#6819) LendvaiFeri1 válasza szeby241 (#6818) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nem "átlagos" játékosoknak van kitalálva.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6820) #16514048 válasza szeby241 (#6818) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem nem meglepő, soha nem volt még ilyen könnyű pénzt keresni a játékban, mint idén.

(#6821) Meghivott válasza #16514048 (#6820) üzenetére


Meghivott
addikt

Az SBCkre gondolsz?

(#6822) #16514048 válasza Meghivott (#6821) üzenetére


#16514048
törölt tag

Aha. Kereskedésre is talán a legjobb, de némelyik elég korrekt nyereményeket is ad, csak az nem tudott mostanra összeszedni legalább néhány százezret, aki nem is akart.

BTW, jöhőheti rangadókra mik a tippek? Futhead-en ezeket találtam egy hózzászólásban:

Hamburger SC - Werder Bremen
Chelsea - Tottenham
PSG - Olympique Lyon

Spurs nemrég volt, szerintetek van esély rá, hogy megint lesz?

(#6823) veterángeri


veterángeri
tag

Marquee Matchupsból nekem most egy totw depay esett 90k körül megy most ps4-en.

(#6824) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Asszem a belga csapat nem fog menni, pedig a többi már meg lett csinálva... :(

(#6825) balisz válasza almos94 (#6815) üzenetére


balisz
senior tag

Év elején én is nagyon negatív voltam, sok probléma volt, de közben meglepően jó az élmény PC-n. Weekend League nálam fasza, DIV 1 is játszható (kb. évek óta nem volt ilyen), tulajdonképpen minden teljesen rendben van. Nem tudom hogy esetleg bannolgatnak-e közben vagy a frissítések szorítják vissza a csalókat, mindenesetre most teljesen élvezhető.
Persze vannak idegesítő dolgok még mindig (ablakos módba dobás, DirectX hiba, stb...), de összességében szerintem sokkal jobb mit az előző években. PS4-en ha jól tudom most például draft csalás van, szóval ott is lehetnek gondok.

Viszont ennek ellenére is azt mondom, hogy egyértelműen Xbox One, a játékosok olcsóbbak, vannak legend-ek és jelenleg semmilyen csalás nincs rajta. Az Xbox verzió már jó ideje a legjobb, ez szerintem nem is fog változni, de a tapasztalataim szerint idén (már) a PC is teljesen rendben van. De ha türelmes vagy akkor inkább várd meg a Xbox-ot.

[ Szerkesztve ]

(#6826) Meghivott


Meghivott
addikt

Kérdés: 4321ben a középpályát hogyan érdemes szervezni
- két szélső CM legyen a torony (pl Matic, Fernandinho) és a középső az agy (Coutinho)
- közepén a torony (Matic) és két szélső CM pl Coutinho és Firmino?
Köszi

(#6827) 77Guba válasza LedyGyuszi (#6803) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nem bírtam ki, kibontottam az 5 pakkot, amit kaptam... A legjobb egy movember Rodriguez lett belőle... "Csalódottságomban" bezúztam 11 nonrare eladhatatlan gold playert a spanyol és olasz ligából, erre dobott egy IF Brozovicot, így most már végképp hozzámnőtt... :-)

[ Szerkesztve ]

(#6828) F1rstK1nq válasza balisz (#6825) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nincsen csalás PS4-en már, kb 1 hétig volt, ki is lett javítva.
Nem jobb semmivel az xbox-os verzió, mint a ps4-es. Többször le lett írva, pro kontra, nem fogom megint.
Úgy válasszon ember konzolt, hogy hol játszik a legtöbb haver. Konzolon jobb fifa, mint PC-n ez így a rövid igazság.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#6829) balisz válasza F1rstK1nq (#6828) üzenetére


balisz
senior tag

Nem kell magadra venned, nekem teljesen mindegy ki min játszik. De akkor kifejthetnéd, hogy mégis mi a pro kontra, mert nem nagyon látom át.
Jövőre valószínűleg én is PS-re veszem, mert csak ezért nem fogok Xbox-ot venni, de attól még nagyon úgy néz ki, hogy az verzió Xbox "jobb", legalábbis sok ponton többet/jobbat kínál. Itt persze nem a játékmenetről van szó, hanem pl. market vagy legend-ekről.

Meg ha már a PS és az Xbox egy szinten vannak, akkor a PC miért rosszabb? Ha nem értesz azzal együtt amit írok, akkor ne általánosítva írd meg, hogy a konzol jobb mint a PC, hanem írd le azt is hogy miért. Ha éppen nincsenek csalók a PC-s verzióban, akkor miért lenne alsóbbrendű? A játékmenet minden platformon ugyan az, a körítésben vannak különbségek.

(#6830) Francesco003 válasza balisz (#6829) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Tök mindegy ki min játszik.Visszont pcn egy monitor elé vagy szorítva.Mondjuk van egy 200ezres géped semmi sem garantálja jővőre menni foge rajta a kövi fifa.A controllerek messze nem olyan jók mint psen.Pcn pár százezer a transfer lap.Míg ps4 en 4milliót is eléri.Psen szoba bármely pontjáról játszhatsz vezeték nélkül.😎

[ Szerkesztve ]

(#6831) balisz válasza Francesco003 (#6830) üzenetére


balisz
senior tag

Azért remélem ezt nem gondoltad komolyan....

(#6833) Meghivott válasza Francesco003 (#6830) üzenetére


Meghivott
addikt

erre lehetne azt írni, hogy akkor aki PC-10 m HDMI kábel - nagyonnagytv - Bluetooth adapter + PS4 kontrollerrel tolja, az pedig valamennyivel jobb grafikával tolja, mint a PS4es... Szóval ebbbe kár belemenni.
Ami a lényeg, hogy PCén általában magasabbak az árak, mivel azonban te magad is sokat adsz el (magas áron) a rengeteg SBC miatt, így ez gyakorlatilag megint csak irreleváns. Én voltam PS4en és most vagyok PCén is, aki inkább a PC-t venné, az vegye nyugodtan, nem lesz semmilyen hátrányban.

(#6834) Francesco003 válasza balisz (#6831) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Persze hogy írónia volt😂😂Te kértél kontrát.Ez olyan dolog amit mindenki saját maga eldönt.Nekem van egy 200 ezres gépem de nincs az az isten hogy ott fifázak.Ps4 pro 4k tv azért már vetekszik a pcs grafikával.De én nekem qu mindegy a grafika.Még anno a c64 et is szerettem.😂😂

(#6835) balisz válasza Francesco003 (#6834) üzenetére


balisz
senior tag

Értelmes dolgokra gondoltam. :DDD Én is azt gondolom, hogy mindenki döntse el maga, nem is akarok senkit lebeszélni semmilyen verzióról, én is mindnféle platformon játszottam az évek alatt. Viszont az szerintem objektívan megállapítható, hogy melyik verzióval van a legkevesebb probléma idén, vagy melyik jobb bizonyos elemekben. De inkább hagyom a témát, egyesek számára úgy látszik ez érzékeny pont, én pedig nem azért írtam a hozzászólásomat, hogy esetleg értelmetlen vita legyen belôle.

[ Szerkesztve ]

(#6836) Blashe


Blashe
aktív tag

Idén az első! (PS4)

[ Szerkesztve ]

(#6837) MdewC


MdewC
nagyúr

Zárjátok le skacok plíz.

Ami miatt jobb a fifa konzolon az a market és a csalók hiánya. Pc-n szép a grafika, xbox-on vannak legendek. Ennyi. Mindenki ott tolja, ahol tudja / akarja.

Más:

Nem vészes az új patch, sztem a gép se hátráltatott, tegnap sikerült jól tolni és berúgni pár gólt. Jó volt tegnap játszani. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6838) MdewC válasza Blashe (#6836) üzenetére


MdewC
nagyúr

FUT? :)

Grat! :C

Remélem, hogy hamarosan követlek. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6839) Blashe válasza MdewC (#6838) üzenetére


Blashe
aktív tag

Persze hogy az. :) Köszi

(#6840) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Amit kaptam 5 Draft -ot előrendelői változatban még 4 az megmarad mindaddig amíg el nem használom? Vagy van lejárata?

(#6841) MdewC válasza Blashe (#6839) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jól van na, csak mondtad, hogy a szezont is most húztad be, de a nick név után leesett. :)

Szép teljesítmény.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6842) dracox


dracox
addikt

Valaki segitene mi a probléma ezzel a csapattal? Dortmund-munchen sbc.

[ Szerkesztve ]

(#6843) szcsaba95 válasza dracox (#6842) üzenetére


szcsaba95
tag

Bal felül írja, hogy a 7-ből csak 2 követelménynek felel meg a csapatod. Nyisd le és majd ott írja, hogy min kell még javítanod.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: szcsabi95

(#6844) MdewC


MdewC
nagyúr

Tipp team:

http://www.futhead.com/17/squads/2405514/

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6845) Meghivott


Meghivott
addikt

Casimiro vagy Luiz Gustavo?
Köszi

(#6846) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!4 csapatot összetudnátok rakni 20-25k van rá fejenként.(BPL,Bundes,Serie A és spanyol ligás.2 csapatra van még coinom de a 4 ből kiszeretném választani a 2 nekem tetszőt.Előre is köszönöm a segítséget.
A felállás 4-3-3 és 4-3-3(4) legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#6847) MdewC


MdewC
nagyúr

Visszatérve a platform témához, ha esetleg BOX-on játszanék, akkor nem sok kérdés maradna a csapatot illetően. :)

Dream in box.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#6848) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Ha a mostani SBC nem ad semmit, többet nem csinálok ilyet. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6849) dracox válasza szcsaba95 (#6843) üzenetére


dracox
addikt

azt tudom, hogy ott fent írja a követelményeket. Szimplán bug-os volt a mobil webapp. azóta elfogadta. Dobott a pakk egy Kane-t ami említésre méltó. Viszont ezt a török rangadót drága mulatság összerakni.. :((( :(((
Szerintetek érdemes az utolsó órákban összerakni ezt az utolsó SBC-t (a nagy rangadók közül)arra hivatkozva, hogy már mindenki szabadulna megfele a lapoktól így vigyék minél hamarabb nehogy rajtuk maradjon, mert a többség már megcsinálta?

[ Szerkesztve ]

(#6850) LendvaiFeri1 válasza dracox (#6849) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Már csak a védősor kellett volna, darabja 2-3k, mondom akkor felejtős.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.