Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) YM válasza enginev3.0 (#13348) üzenetére


YM
senior tag

A legtöbb "jócsaj" ilyen szempontból hatalmas csalódás. :) Mindenki veri rá a faxukat, ők meg élvezik mint az állat :U

Ezek után ha én valakitől akarni fogok valami, szándékosan nem fogom megnézni h milyen szerepjátékot játszik facebookon :) (mert lehet am tök normális lesz veled).

Meg legalább ezzel fel is fogom cseszni azokat, akiket meg lehet én érdeklek azzal h nem veszem fel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13352) Shingen válasza enginev3.0 (#13348) üzenetére


Shingen
addikt

Ez nagyon igaz! :C

風林火山

(#13353) krizmo_ válasza YM (#13351) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A legtöbb normális jócsaj normális jópasit akar, és valahogy ezt a kevésbé jók, és normálatlanok nehezen tudják elfogadni és tekernek ezerrel, ha meg finoman és kedvesen lepattintod őket, azt hiszed bejössz nekik, csak mert kedvesek...
Szóval, ha valaki tudja, hogy 2-es nem tekerjen egy 10-es csaj után, mert nem mindig jön össze.

(#13354) YM válasza krizmo_ (#13353) üzenetére


YM
senior tag

Szerintem aki egy nő után teper az csak a saját életét nehezíti meg, mert az égvilágon semmi értelme nincsen! Ha egy nőnek nem tetszel natúran, akkor ennyi, mi értelme van megszakadni azért h valaki a kegyeibe fogadjon?! :DDD lol :U

És "jócsajoknak" is vannak nagyon gyökér barátai. Tipikus macska jancsik, akik csak vagizni tudnak... De persze idővel (25+) ők is kinőnek ebből és jön a férj keresési üzemmód. :Y

(#13355) Shingen válasza YM (#13354) üzenetére


Shingen
addikt

+1 Így van sajnos. :(((

風林火山

(#13356) Feri1977


Feri1977
senior tag

-Hát kérdésemre, ami szerintem nagyon sok embert érint, apró választ kaptam..magyarul el kell fogadni, hogy a face látta funkciója rossz? Hogy már tegnap este valaki elolvasta, azaz látta az üzenetet, de csak másnap délután írja oda ezt, hogy előző este látta? Addíg akárhányszor ráfrissítek az oldalra nem?

- + van itt egy mégjobb kérdés..mi van olyankor, ha van egy ismerősöm, aki megosztott valamit, és ennek ismerőse aki engem letiltott, látja e ezt, hogy az én dolgom megosztotta? Hogy értsétek, van egy lány, aki letiltott, az anyjával jóban vagyok, az anyja megosztotta egy híremet, és ezt látja a lány szerintetek?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13357) YM válasza Feri1977 (#13356) üzenetére


YM
senior tag

Ha odaül az anyja gépe elé és nem vak, akkor látja szerintem :U

(#13358) Feri1977 válasza YM (#13357) üzenetére


Feri1977
senior tag

...nem érted....nem az a lényeg jaj istenem, hogy ő elolvasta vagy nem, hanem, hogy én azt látom a facebook chatjén, azaz 1 nap késéssel írja ki nekem, hogy "látta", mikor már tegnap este elolvasta kb. és csak ma délután írta oda egyszercsak a face, hogy látta! Vagy ezt most a másik kérdésemre írtad? Nem ül oda, a kérdés továbbra is az, ha ő letiltott, akkor látja e azt, amit az anyja megosztott.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#13359) YM válasza Feri1977 (#13358) üzenetére


YM
senior tag

A második kérdésre válaszoltam, mert magától értetődő, hogy a facebook produkál mindenféle bugot.

Amúgy ha letíltott, akkor nem lát rólad semmit a saját accountjával, ennyire nem szadisták a facebook fejleszőti.... :U

(#13360) Silverr válasza Feri1977 (#13358) üzenetére


Silverr
aktív tag

Igen láthatja mivel nem te tiltottad őt és az anyja osztotta a tartalmat. A hibát pedig igy kell elfogadnod ahogy van, külömben sem érthető miért ilyen nagy gond ez.

[ Szerkesztve ]

(#13361) Edi77 válasza Silverr (#13360) üzenetére


Edi77
őstag

Talán az FB fejlesztőinek kellene írnia, egész nap ezen rágódik, holott megkapta a választ :U

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13362) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#13349) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Senki többet harmadszor?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13363) krizmo_ válasza Bjørgersson (#13349) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szerintem nem, hacsak nem nézel oda. ;) Hiszen be kell menni az üzenetekbe ahhoz, hogy törölni tud.

(#13364) YM válasza Bjørgersson (#13362) üzenetére


YM
senior tag

Ne olvasd, ilyen egyszerű. :U

(#13365) Bjørgersson válasza krizmo_ (#13363) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elvileg sikerült megoldani. :D Rányomtam a delete conversationre, majd amikor feldobta a megerősítő kérdést, rányomtam, hogy mark as unread, szóval elvileg sikerült. :D

YM ok anya. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13366) krizmo_ válasza Bjørgersson (#13365) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ügyes vagy. :K Ez másoknak is hasznos lehet, mert kérdezték már itt korábban ezt, de akkor sem tudtunk kitalálni semmi okosat. :N

(#13367) zsof Nokia válasza csako (#13286) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Sajnos fagyasztotta a böngészőmet törölnöm kellett :(

A lényeg lényegében lényegtelen

(#13368) enginev3.0 válasza YM (#13354) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ezzel teljesen egyet értek, és alkalmazom, hogy akinek nem tetszek meg rögtön, azzal nem foglalkozom, ne keljen már pitiznem hogy együtt legyen velem, szeret vagy nem, két lehetőség van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13369) krizmo_ válasza enginev3.0 (#13368) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Régebben a pitizést udvarlásnak hívták... Változnak az idők...

(#13370) enginev3.0 válasza krizmo_ (#13369) üzenetére


enginev3.0
félisten

Régen igen, ma már nem, nem látok olyat hogy valaki udvarol, vagy összejönnek vagy nem, de jobb tetszene nekem is az udvarlós stílus, sajnos ma már felejtős, és felesleges

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13371) Edi77 válasza enginev3.0 (#13370) üzenetére


Edi77
őstag

Ne általánosíts, kivételek mindig vannak, én pl kifejezetten szeretem, ha egy férfi udvarol és van türelme nem lerohanni :B (Ha az ellenkezője, ki is esett azonnal)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13372) YM válasza Edi77 (#13371) üzenetére


YM
senior tag

Ezt hívják lassú ismerkedésnek. Ha valaki komolyat akar, akkor ez jó hozzállás; de nem úgy h egyoldalúan bókol + kinyalja a másik seggét. Az ilyen vagy levesbe megy vagy egy olyan kapcsolatba, ahol ez lesz az alapelvárás.

Ahhoz h valakit jobban meg tudj ismerni/szeretni nem kell h udvaroljon :N

(#13373) enginev3.0 válasza Edi77 (#13371) üzenetére


enginev3.0
félisten

Attól függ mit nevezünk udvarlásnak, ha egyértelműen az a vége hogy kapcsolatban lesznek, akkor természetesen az ember szívesen teszi, de ha csak addig szórakoztatja a hülye ember a lányt míg a lánynak nem lesz más és addig sem unatkozik legalább, az kicsit durva, és manapság nem kevés ilyen van, sőt

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13374) Edi77 válasza YM (#13372) üzenetére


Edi77
őstag

és (#13373) enginev3.0: Én csak magamból tudok ebből a szempontból kiindulni, eléggé konzervatív a felfogásom, csúnya szóval mondva elvárom, h a férfi udvaroljon. De ezt természetesen nem lehet egyoldalú, kölcsönös kell legyen, csak akkor működhet. Annyit szabad elvárni a másiktól, amennyit én adok. Ez alap dolog. És sajnos én is látom, hogy a fiatalka lánykák már olyanok zömében, akikről ti írtok. És ez szomorú. De vannak kivételek mindig :K

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13375) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Hogyan tudom egyik ismerősömet meghívni, hogy kedvelje egyik oldalam ?

köszi

(#13376) YM válasza Edi77 (#13374) üzenetére


YM
senior tag

Leírnád kicsit konkrétabban mit vársz el ill. mit adsz bele magad is?
Csak h érthető legyen miről beszélünk :R

(#13377) Edi77 válasza YM (#13376) üzenetére


Edi77
őstag

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#13378) YM


YM
senior tag

Ilyenkor mi van h hajnal 5 óta nem tudok status update-et írni?! :Y :W

(#13379) krizmo_ válasza YM (#13378) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Semmi... elő szoktak fordulni ilyenek... Majd magától helyreáll...

[ Szerkesztve ]

(#13380) YM válasza krizmo_ (#13379) üzenetére


YM
senior tag

Még mindig nem jó :F nálatok se?

(#13381) krizmo_ válasza YM (#13380) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Frissíts rá Ctrl+F5-el, hátha... nálam semmi gond vele...

(#13382) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

hol lehet beállítani, h ha üzenetet kapok FB-on, akkor küldjön róla mailt? más eseményről nem kell mail-es értesítés.

(#13383) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Írtam egy csajnak, de azt mutatja az Fb nem olvasta el, pedig fél óránként teloról a Fb van.
El tudja úgy olvasni, hogy nekem ne jelezzen vissza?

風林火山

(#13384) YM válasza Shingen (#13383) üzenetére


YM
senior tag

Mostanában nekem is csinált olyat h kipipálta h elolvasta, aztán eltünt a pipa... szóval bármi lehet :F

(#13385) Shingen válasza YM (#13384) üzenetére


Shingen
addikt

:F
De nekem még pipát sem tett ki, csak kérdem telon FB app lehet-e olyat csinálni elolvasom aztán nem pipálja ki.

風林火山

(#13386) krizmo_ válasza Sanyi.mTs (#13382) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Értesítések beállításai

Csak így tudod beállítani... korábban külön be/ki lehet pipálni mindent, de most már csak így lehet.

(#13385) Shingen
Ha kért e-mailben értesítést, akkor az üzenetet kiküldi neki, és úgy is el tudja olvasni, nem kell belépnie facebookra.

[ Szerkesztve ]

(#13387) Shingen válasza krizmo_ (#13386) üzenetére


Shingen
addikt

Értem , köszi, akkor lehet nem akar válaszolni lepattint. :U

風林火山

(#13388) zsof Nokia válasza Orionk (#13375) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Rámész az oldaladra és ott azon belül a tetszik üzenetek mellett tudod asszem meghívni az ismerőseidet vagy elküldöd neki privátba, hogy kedvelje

A lényeg lényegében lényegtelen

(#13389) Orionk válasza zsof Nokia (#13388) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Igen, ezt tudom. Ott megpróbálom meghívni az ismerősöm, de amikor kilistázza a rendszer a nevét, hogy elküldje a meghívót, akkor mutatja, hogy már meghívtam egyszer, de még nem kedvelte.

Én meg ezt szeretném, hogy még egyszer kapjon értesítést arról, hogy hívom, hogy kedvelje az oldalam.

Köszi szépen, ha tud valaki segíteni.

(#13390) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok,
pár napja csináltam új fb-t, és a problémám, hogy nem mindenkit tudok ismerősnek jelölni akiket előtte tudtam, valakit simán be tudok jelölni és üzenetet is írni: [link], van akinek csak üzenetet tudok írni ([link]), bár az üzenetet sem kapta meg az illető, és van akit csak jelenteni tudok: [link] Mi lehet ennek az oka, várnom kell még pár napot esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#13391) enginev3.0 válasza Flyme (#13390) üzenetére


enginev3.0
félisten

Be van nekik állítva hogy nem jelölheti őket bárki ismerosnek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13392) zsof Nokia válasza Orionk (#13389) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Amíg nem törli a felkérésedet addig ott lesz az, hogy már megvan hívva és addig nem tudod őt meghívni megint amíg ott van a meghívva

A lényeg lényegében lényegtelen

(#13393) Flyme válasza enginev3.0 (#13391) üzenetére


Flyme
senior tag

Ja értem, tehát mondjuk csak ismerőseik ismerősei. Köszi! :R

(#13394) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nem tudom, hogy kinek, vagy kiknek köszönhető, de nagyon úgy néz ki, hogy hasznos alkalmazással kevesebb lett a facebookon, úgyanis megszünt a Who Deleted Me nevü applikáció, ami azt mutatta meg, hogy ki törölt le az ismerösök közül, vagy csak szüntette meg a fiókját......

"Dear users,
Unfortunately, due to a request by Facebook, Who Deleted Me is no longer available on any platform. If you have a Who Deleted Me browser extension or application installed it will no longer function.
Who Deleted Me was intended to be a useful tool to enhance users' Facebook experience, but Facebook did not see it the same way.
Never did I expect it would achieve the level of popularity it did over the last week, from being mentioned all over the media to being number 1 in the iOS App Store. Thank you to everybody who installed it and for your patience while the servers were improved to handle all the traffic. The level of traffic took me by surprise and I worked non stop to get it back online so everybody could enjoy it. By Thursday it was working well for everybody so I hope you had a chance to use it before now.
All personal information has been securely erased.
If you would like to know about any future (non Facebook) projects you can follow me on Twitter, or email me with any questions. If you would like to help fund the development of new projects any donations would be appreciated
"

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#13395) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Pár napja egyre többen panaszkodnak az ismerőseim közül, hogy nem tudnak nekem képeket küldeni, se asztali klienssel, se messengeren keresztül.

Hogy tudnék utánajárni merre van a hiba?

Let the Zone take me if I am.

(#13396) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

csatlakoztam egy FB csoporthoz. ha bal oldalt ráklikkelek a csoporta hol/hogy tudom beállítani hogy a legutolsó tevékenységek időrendben legyenek? tehát mindig a legfrisebbet lássam legelöl?
sajna nem vagyok nagy FB felhasználó

sőőt.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#13397) enginev3.0 válasza dellfanboy (#13396) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azt hiszem sehogy, az jön előre aminek utoljára volt aktivitás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13398) Shingen


Shingen
addikt

Hali!
Facen lehet olyan mappát csinálni amihez csak az férhet hozzá akinek engedélyt adok?
De ismerősök pedig nem?
Fényképeket beletenni.
köszi

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#13399) enginev3.0 válasza Shingen (#13398) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, csinálsz egy mappát, belemész, és itt tudod állítani az egyéni szó alatt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13400) Shingen válasza enginev3.0 (#13399) üzenetére


Shingen
addikt

De ott olyan van ismerősök, csak én, de olyat nem lehet jelszavazom és akinek megadom csak az tud bele lépni?

風林火山

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.