Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38980) Danecay


Danecay
őstag

Üdv!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Nem tudom jól emlékszem e, de régebben Csalási megosztási lehetőséggel a tesómmal felváltva játszottunk egy játékot. Most is ilyet szeretnék, beállítottam a családi megosztást, adott játékot, pin kódot, biztonsági kódot, stb, de arra nem jövök rá, hogy hol lehet beállítani azt, hogy ki férjen hozzá az adott játékhoz. A párom laptopját szeretném pl, de marhára nem sikerült még rávennem, hogy megjelenjen nála az általam megosztott játék, amin részben nem is csodálkozom, mert sehol nem tudtam még hivatkozni az ő Steam fiókjára. Hogy is működik ez pontosan, mert számomra még a megnézett Youtube-os tutorial videókból sem derül ki. Már az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy rosszul emlékszem és csak az adott gépen más fiókkal bejelentkezők között lehet megosztani a játékod, de ez minden bizonnyal nem igaz, mert a CSALÁDI KÖNYVTÁRMEGOSZTÁS KEZELÉSÉNÉL ezt írja: "A Családi Könyvtármegosztás lehetővé teszi kiválasztott fiókoknak játékkönyvtárad használatát az engedélyezett számítógépeken, mikor te nem játszol. Legfeljebb 10 számítógépet engedélyezhetsz egyszerre." Ezen a felületen viszont nem találok hozzáadási funkciót, csak jogmegvonásit, és itt az előzményeknél szerepel pl. a tesómnak a hozzáférése, aki már nagyon rég nem itt lakik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.