Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81101) djculture válasza csaba951 (#81100) üzenetére


djculture
félisten

Le nem néztem most a steam-en semmit 2 napig :)

(#81102) i2k válasza djculture (#81101) üzenetére


i2k
senior tag

Mindjárt ki is tagadunk érte :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81103) eami


eami
addikt

van valakinek egy feles -25% off GMG kuponja lécci ? :)

(#81104) ollie válasza eami (#81103) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Névre szólóak ezek a kuponok.

***

(#81105) Mate válasza eami (#81103) üzenetére


Mate
nagyúr

Mihez kell?

(#81106) Crytek


Crytek
veterán

Yuplay Watch Dogs Erről tudni hogy régiózáras-e?

Next PC Upgrade: 2022

(#81107) oriic válasza djculture (#81098) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valamit rosszul látok?

Fast2Play: 70 Euró
Square-Enix Store: 44 Euró

:F

Live-Die-Respawn

(#81108) Blaise válasza Crytek (#81106) üzenetére


Blaise
veterán

99,9%, hogy az.

(#81109) Mate válasza Blaise (#81108) üzenetére


Mate
nagyúr

Uplay-es WD is régiókorlátos?

(#81110) eami válasza Mate (#81105) üzenetére


eami
addikt

arkham origins :)

(#81104) ollie: nem feltétlen, pár nappal ezelőtt vki másolt ide kódokat és az egyik még mindig aktív volt.

[ Szerkesztve ]

(#81111) echterion válasza Crytek (#81106) üzenetére


echterion
nagyúr

Sajnos ott van a terméklapon: "Figyelmeztetés: Ez a termék használatra szánt területén Oroszországban és a FÁK. Ön nem lesz képes játszani más országokban."

**********

(#81112) Alien83 válasza oriic (#81107) üzenetére


Alien83
senior tag

Steam-en meg 54 euro . :D

(#81113) csaba951 válasza Crytek (#81106) üzenetére


csaba951
veterán

Valószínűleg nem régiózáras.

Языки: Русский

Érdekes módon a "nyugati" változat nem tartalmazza az orosz nyelvű változatot. Lehetséges, hogy az oroszok saját verziót kaptak, amiben kizárólag az orosz nyelvű változat érhető el.

Én a helyedben nem törném magam össze érte. Egyrészt a játék se lett annyira jó, hogy most rögtön játsszál vele. Másrészt kis szerencsével a "rendes nyugati" változat is lesz hasonló áron Holiday Sale-ben.

#81107 orichalcos
Nem látsz rosszul! Csak simán találtál egy a Steam-nél is olcsóbb, hivatalos forrást. Fast2Play-es ajánlat meg egyre viccesebb! :D

[ Szerkesztve ]

(#81114) Crytek válasza csaba951 (#81113) üzenetére


Crytek
veterán

Nem olyan fontos boxon már végigvittem. Majd ha steam-en is olcsó lesz beszerzem.

Amin meglepődtem ,hogy a Rambo game még nem kapott -90% offot és bundleba se került. Pedig megvenném :C

Next PC Upgrade: 2022

(#81115) Mate


Mate
nagyúr

Steam-en a pcmark8 régiózva van? Orosz ára sokkal szimpatikusabb.

(#81116) Sirpi válasza i2k (#81082) üzenetére


Sirpi
senior tag

Az enyémről is leszedték, ami azért vicces, mert én hajnali 5-kor ébren voltam és be is aktiváltam...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#81117) Csapoati válasza Sirpi (#81116) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De akkor a játékodat is elvették Steamen, vagy megmaradt?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81118) djculture válasza Csapoati (#81117) üzenetére


djculture
félisten

azt már nem tudják

(#81119) Sirpi válasza djculture (#81118) üzenetére


Sirpi
senior tag

Jaja. Szóval tippre még egyszer el akarják majd adni a kulcsot, és valaki anyázni fog, aki tényleg fizet is érte.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#81120) Csapoati válasza Sirpi (#81119) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor vetesd el önként. ;] :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81121) djculture válasza Sirpi (#81119) üzenetére


djculture
félisten

Nemhiszem mert azóta pénzért se lehet megvenni ott.

[ Szerkesztve ]

(#81122) genndy válasza Mate (#81115) üzenetére


genndy
addikt

Nem záras, ugyanazt kapod.
[link]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#81123) eami válasza djculture (#81118) üzenetére


eami
addikt

már hogyne tudnák... nem sarki szürke kulcs bolt hanem a steam hivatalos viszonteladója...

[ Szerkesztve ]

(#81124) Dilikutya válasza oriic (#81107) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az úgy nem jó. Steam, Square Enix hivatalos, nem szürke, és nem cetlire felírt kódot küldenek szkennelve, amit utána Azerbajdzsánba VPN-ezve kell beaktiválni orosz proxy-n keresztül a türkmén régióba. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81125) SenorGrande válasza eami (#81123) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem fog közreműködni a Steam. Meg kell ám azt indokolni rendesen. A félreáraztuk, nem áraztuk be, az nem indok, ezt is be kell nyelnie a GG-nek. A Steam azt sem veszi vissza, amit ők áraznak el, és végképp nem fogja ezt megtenni egy külsősnek.

Azt nem értem, miért nem cserélik le ezt a borzalmas szoftvert. Legalábbis a Bethesda pack után azt írták, hogy valami szoftverhiba volt. Évek óta szarakodnak ezzel, nem érné már meg nekik lefejleszteni/venni egy normálisan működőt. Ennyire nem lehet "amatőr" egy brigád. Egyáltalán, hogy nem mentek még tönkre ennyi félreárazástól?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#81126) warcat


warcat
veterán

Most nincs jogunk panaszkodni a Warlock 2 miatt,mert nem volt vásárlási folyamat,csak egy sima add to account és kész.
Egyébként a Paradox,a Warlock 2 kiadója a tulaja a gamersgatenek,szóval ez egy sokkal érdekesebb helyzet mint máskor,a kiadónak van joga kulcsok letiltásához. Ide most nem illik a szokásos mantra.

Ettől függetlenül szerintem a megnézett és aktivált játékok megmaradnak.többieknek bukta.A PR károk sokkal magasabbak lehetnek,hacsak nem sok ezer kulcsról van szó.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#81127) djculture válasza SenorGrande (#81125) üzenetére


djculture
félisten

Hálisten nem cserélik le, Amúgy meg tönkremenni nem fognak sokkal többet vásárolnak ott az emberek mégha dollárba is mint a gmg-n. Én is már egy vagyont költöttem ott el. gmg-n meg mióta font lett be se lépek.

[ Szerkesztve ]

(#81128) Zamery válasza eami (#81103) üzenetére


Zamery
senior tag

A L4D2-vel kell játszani 1 órát és kapsz egyet: Ez a mostani Playfire reward.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#81129) Mate válasza genndy (#81122) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszi, akkor lehet beszerzem majd akcióban :)

(#81130) De4d válasza aizen92 (#81088) üzenetére


De4d
őstag

Pedig DvD-sen packban az 1-2 elég olcsó ;)

Minden jó, ha a vége jó!

(#81131) oriic válasza Dilikutya (#81124) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak nem értettem a dolgot, mert véletlenül találtam rá, holnapi akciófigyelőre megy ki, mint hír, és nézem hogy fast-on milyen áron van...Wtf mondom... :Y

Live-Die-Respawn

(#81132) eami válasza Zamery (#81128) üzenetére


eami
addikt

köszi :R amúgy végül addig túrtam a mailboxom, míg találtam egy fel nem használt kupont :))

(#81133) FollowTheORI válasza SenorGrande (#81125) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tegyük hozzá a steam azt teszi amit a kiadó mond... ha a kiadó azt mondja hogy X kulcs így vagy úgy kikerült hibásan és deaktiválják, akkor szó nélkül megteszik.

Az más kérdés hogy a GG valszeg nem tudja a kiadót ilyesmire rávenni. :)

De nagyobb gebasz esetén simán megtehetik.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81134) Alien83


Alien83
senior tag

Evil Within GOTY!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#81135) djculture válasza Alien83 (#81134) üzenetére


djculture
félisten

Szerencsére nem izgat mert nagyon gagyi játék, grafika oké és ezzel ki is merült az egész. Az hogy már most moderek hegesztik hogy használható legyen az no komment kategória. Búvárszeműveg fov30 nézet 30fps csomó hiba ez jellemzi. Fél év és 1990ft lesz dobozosan, mint sok más megbukott cím.

[ Szerkesztve ]

(#81136) FollowTheORI válasza Alien83 (#81134) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Trollololll... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81137) Alien83 válasza djculture (#81135) üzenetére


Alien83
senior tag

Óvatosan a gayi játékozással, a technikát kivéve BARIMI durva játék, mindenki dicséri velem együtt, a sok fosláda horror játék elbújhat mögötte, szégyen ami lett a resident evil sorozatból.

Ez a játék csak technikailag kevés, de amúgy BITANG durva túlélőhorror!

Aki szereti ezt a resident evil stílust (ami régen legalábbis jelentette a sorozat), manapság keresve sem talál ehhez hasonlót ebben a kategóriában. :)

(#81138) AtHoS válasza Alien83 (#81134) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Melyik elvakul fan dobta össze ezt a képet?

"Stantard Game" ;] "Reedem Code"

read-only mode on the forum

(#81139) djculture válasza Alien83 (#81137) üzenetére


djculture
félisten

Megkövetlek mert nem vagyok egy nagy horror fan így az lehet jó . :R Számomra minden esetre a grafika kinézete ami jó maga a játék idegesítő. Nem szeretem az olyan játékokat ami úgy kezdődik hogy esélyed sincs a túlélésre de azért kínlódj egyet hátha végig tudod élni. Elég kókány nyomorral teli sok ember élete így is országunkban.

[ Szerkesztve ]

(#81140) sultansmith


sultansmith
senior tag

nem tud valaki AC black flaget jóárasítva?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#81141) Lui04


Lui04
aktív tag

Üdv!
GMG-n meg tudom venni a két Batman (Asylum, City) játékot? Nincs rajtuk régiózár?

(#81142) ricsiii01 válasza Lui04 (#81141) üzenetére


ricsiii01
tag

Meg, GMG-n nincs zár.

.

(#81143) marcusa válasza ricsiii01 (#81142) üzenetére


marcusa
addikt

Ez nem feltétlenül igaz, én vettem ott jópár db skyrim-et, 2 font-ért, és pl-hu régiózáras kulcsokat adtak.

:-)

(#81144) i2k válasza marcusa (#81143) üzenetére


i2k
senior tag

Kétlem, hogy ricsiii01 zimbabwei Batmanekre vágyna, így tehát, ha Magyarországon működő kódot kap majd, ami még mondjuk Lengyelországban, Szlovákiában is aktiválható, akkor nem fog reklamálni a GMG-nél.
Sok-sok ilyen: :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81145) i2k


i2k
senior tag

http://www.gamersgate.co.uk - "Halloween 2014"
http://www.gamersgate.com - euróban

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#81146) section9 válasza warcat (#81126) üzenetére


section9
őstag

Írtam a supportnak egy kényelmetlen, de megértő levelet, hogy mi a bánat történt és ha már ez történt akkor legalább kárpótoljanak valamivel, úgyhogy hozzám vágtak egy kedvezménykupont. Jól jártam, a játékot már anno bezsákoltam náluk egy korábbi elárazáskor. ;]

(#81147) eami válasza section9 (#81146) üzenetére


eami
addikt

és mekkora az a kupon? :)

(#81148) #81999360 válasza eami (#81147) üzenetére


#81999360
törölt tag


:DDD :DDD

(#81149) section9 válasza eami (#81147) üzenetére


section9
őstag

Nem tudom, majd lecsekkolom neked, ha hazaértem. :D

Bár nekem mindegy. Ingyen volt. :DD

(#81150) echterion válasza section9 (#81146) üzenetére


echterion
nagyúr

Én még nem kaptam semmit. Te milyen fontosságot adtál meg, mikor írtál neki?

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.