Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#594) M107 válasza wwenigma (#586) üzenetére


M107
addikt

M107: köszi az infót. télleg olyansokér veszed?

szívesen tegnap vettem 10*50 db (10 gurigát) 1 guriga 50 db lemez /50 lemez ára 3300 ft)

+ 100 db philips cd lemezt /mert azért sokan használjuk azért mert van dvd / :D 3000 ft 50 db

ma már elírtam 15 db pio 111 íróval 1.29 firmware semmi hiba, de mint írtam a régiekkel se még 4* ridisckkel sem


Vagy én nem fogtam még rossz seriat (4-6* írom csak) nem mint ha nem tudnám gyorsabban de minek(nálam a minőség számít és nem a mennyiség) naponta kb 25 db dvd megy el írásra
ebből a fajtából (Ridisc)

Nagyon elterjedt lemez a ''professzionális'' :) felhasználók körében.

De ez ''C'' kategóriás lemez, míg a VERBATIM ''A'', ami annyit jelent, hogy nagyon sok író nem kezeli pontosan, ezért előfordulhatnak kompatibilitási gondok

Ha Ön hosszabb távra tervez, akkor ne ezt a lemezt vegye, de általános remekül használható.

Maximális írási sebesség: 8x /lehet 16 x küldeni/

Pár véleményt mellékelek be ::

Én már három éve haszmálom ezt a fajta lemezt nálam még nem hibázott igaz ,hogy jóminőségü irót használok.csak azért váltotam másik lemezre mert nyomtatható kellett.

Láttam hogy ide elég sok minden van írva. Nem tudom hogy mért írja ki sok ember hogy szar. Bármelyik dvd-re is. Mi a többiekkel nagyon sokat vettünk má ilyet. Meg Tdk tol elkezdve benq.t is meg nagyon sokat. és nekem eddig egyik se volt szar. Szóval mielött ilyeneket írtok szerintem ellenőrizni kellene a gépet. nem e a program a hibás vagy nem e az írófej használódott el stb. Csak egy tanács volt. Bocs

Én 50-ből 8-at eldobtam! általában 16-18% nál hibát ír ki és vége.

HL-DT-ST DVDRAM GSA-4082B (DVD+RW:8x/4x, DVD-RW:8x/4x, DVD-RAM:3x, DVD-ROM:12x, CD:24x/16x/32x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM) Ez a DVD író kezeli?

A 3-as élettartam jelzés nem az évre vonatkozik, hanem egy egy általam készített minősítés. Mivel C kategóriás lemezek is lehetnek benne ezért nem ajánlom semmiképpen archiválásra. Ugyanis valamelyik már írás után is visszaolvashatatlan. Mondjuk az utóbbi 8 hónapban nem érkezett ilyen visszajelzés a lemezről, ami igen csak meglep.




[Szerkesztve]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.