Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#584) sosliliom válasza Smogus (#583) üzenetére


sosliliom
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok itt, mint regisztrált tag, de sokat köszönhetünk Nektek, mert nagy segítség volt ez a fórum, amikor kitaláltuk, hogy szeretnénk egy digitalizáló táblát.

Smogus!
Mi sokáig szerencsétlenkedtünk, de végül befizettünk egy A5-ös Intuos3-ra. (Kevesebbel akartuk kezdeni, de ha lúd...). A fórumon olvastunk a grasshopper-ről. És csak ajánlani tudom mindenkinek, mert ilyen hozzáállással kicsiny hazánkban mi még nem találkoztunk.
Nem volt raktáron táblájuk, ezért kaptunk addig egy A6-os Bamboo-t. Majd más fél hét után egyeztetés telefonon, és személyesen leszállították az árut a páromnak, a munkahelyére. (Szerintem döbbenet!)
És itt jön a válaszom. Tehát én mind a mai napig "visszasírom" az A6-os Bamboo-t, mert fantasztikusan jó volt vele dolgozni. Picike és ezért nem fáradt el a kezem soha (több óra után sem), sőt sokszor helyettesítettem az egeret is vele. Nagyon klassz, én nem is ajánlanék mást senkinek. Teljesen mindegy mekkora a tábla, mert egy az egyben "alkalmazkodik" a monitorodhoz, illetve úgy is csak az számít.
(Ezért lehet, hogy sokan "megköveznek" - de ez van. Itt nem a méret a lényeg!)
Ráadásul a toll is jobb volt. Kényelmesebb a fogása és könnyebb. Ha ezeket előbb tudom, akkor maradok a Bamboo-nál.
Szerintem keress rá a a www.grasshopper.hu-ra, egyeztes velük. Nem fogod megbánni, és segíteni fognak a döntésben is...

Ha valakinek az a sanda gyanúja támadt, hogy a grasshoppert reklámozom, nem téved!
Mi több, mint elégedettek voltunk velük - és ez amolyan kis hála-magánakció a részemről :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.