Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#32701) fil válasza bitpork (#32700) üzenetére


fil
őstag

Nem értem miért ez a nagy gond. 1000 Ft egy hónapra. Kihozol egy sim-et kipróbálod, ha nem jön be lemondod...

(#32702) snooze válasza fil (#32701) üzenetére


snooze
veterán

csak manapság nem olyan egyszerű..zárva vannak..
esetleg online..de az meg idö..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#32703) kinder93 válasza snooze (#32702) üzenetére


kinder93
aktív tag

Úgy sem kapod meg, majd csak a lezárások után a SIM-et.

(#32704) bitpork válasza kinder93 (#32703) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

De ha nem tudom kipróbálni és most megrendelni akkor még akkor sem fogom megkapni. :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#32705) pjen válasza bitpork (#32704) üzenetére


pjen
félisten

A lezárások után bemész, már kapod is.5 perc.

(#32706) totron válasza fil (#32701) üzenetére


totron
addikt

Elképzelhetetlennek tűnhet, de nem mindenkinek van egyéb Digi szolgáltatása, de még a digis ismerősök sem törvényszerűek. Ezen a halmazon belül is teljesülnie kell egy bizalmi/hajlandósági feltételnek, hogy beszerezz egy SIM-et. Van ilyen is. Azaz van olyan, hogy nincs vagy extra körülményes, de lehet, hogy csak én vagyok béna. Tudom, van 1500-ért is, csak nehéz látni, mikor emberek buborékból értetlenkednek kifelé.

(#32707) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

A DIGI lefedettségi térkép frissült már másodszor a héten.

Szikszó, Gamás(67-es út)

(#32708) DevKiller válasza Lajosnagy17 (#32707) üzenetére


DevKiller
senior tag

Szikszót már nagyon ideje volt, így a 3-as út majdnem teljesen lefedett az ország határig :C
Nálunk is mozgolódtak, mostmár kint egyértelműen tudom használni a mobilnetemet 1 csíkkal, beltéren meg pattog le-fel a telefonom, így most merül is nagyon röptében. Remélem, hogy mostmár minket is lefognak fedni.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#32709) Lajosnagy17 válasza DevKiller (#32708) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Encs,Méra, Sajólád, Muhi és Görbeháza.
Ezen településeknek van még NMHH-ás engedélye az M30 -as környékén.

(#32710) djsunstealer


djsunstealer
aktív tag

Digi 2. kerület Rózsadombon várható torony?

[ Szerkesztve ]

(#32711) Lajosnagy17 válasza djsunstealer (#32710) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Azt látom, hogy Pesten már a harmadik új állomást üzemelték be márciusban, Budán egyetlen egyet sem sikerült. Érd és Alsónémedi még ahol új állomások vannak.

(#32712) djsunstealer válasza Lajosnagy17 (#32711) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Köszönöm szépen, akkor várunk tovább türelemmel. :R

(#32713) Diák66 válasza Lajosnagy17 (#32707) üzenetére


Diák66
őstag

Székesfehérvár - Győr , Veszprém - Pápa - Győr még nem mondható teljesnek, de Veszprém - Győr mondhatni 0. Szerintetek kb mikorra várható? Amikor majd optikáznak is a térségben?

(#32714) zelikocc válasza Diák66 (#32713) üzenetére


zelikocc
senior tag

Szerintem idén az első és másodrendű főutak teljesen le lesznek fedve. Ennél pontosabban nem igazán lehet megmondani.

(#32715) Lajosnagy17 válasza Diák66 (#32713) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Az autópályák sincsenek még teljesen lefedve, habár sokat javult a helyzet, de még sok munka van. Nincsen összefüggésben azzal, hogy hol optikáznak. A 81-es,82-es, 83-as, 84-es utak még eléggé a sor végén vannak, de a 84-es és 81-es sokat javult Februárban.

(#32716) juve600 válasza Diák66 (#32713) üzenetére


juve600
nagyúr

Pápa - Győr jó lenne :)

(#32717) ElektrikusDE válasza dethroner (#32696) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

"Valószínű pont úgy működik (vagy nem működik) a digi sim, mint a többi szolgáltatóé."

Sajnos nem igy van.

Pl. mikor Lanciába tettem sim kártyát annál nem lehetet APN-t szerkeszteni. (szerencsére nem kellett, mivel TELEKOM kártya volt)

A DIGI-vel valószínűleg nem ment volna.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#32718) 4Grider válasza ElektrikusDE (#32717) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha egy kommunikációs eszközt olyan bután fejlesztenek, hogy egy új szolgáltató sim-jét nem lehet bele manuálisan sem regisztrálni, akkor nem az új szolgáltatóval van a gond, hanem az eszköz szoftverével.

(#32719) bitpork válasza 4Grider (#32718) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Most tekintsünk el attól hogy több száz mérnök sok-sok ezer munkaóráját minősítetted minden inside nélkül: kérlek definiáld a buta fejlesztést. Mert itt egy navigációról van szó. Aminek egy extra funkciója hogy kezel online lehetőséget, de nem célja hogy több legyen mint ami. Mutass egy olyan hasonlóan extraként jelentkező szolgáltatást amit úgy fejlesztettek más célú eszközre hogy a világ minden szolgáltatójának a sim-jét kezeli. ÉS akkor máris ott vagyunk h mindenki sz@r és csak mi vagyunk helikopterek.
Ez a baj a fogyasztói társadalommal, hogy csak mert vásárlóerő van már azt hiszik miattuk létezik a világ ... :N

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#32720) 4Grider válasza bitpork (#32719) üzenetére


4Grider
nagyúr

Buta fejlesztés: Beleölök rengeteg munkaórát abba, hogy az eszközöm automatikusan felismerje a szolgáltatók simjeit (értsd: hálózatkódok alapján bedrótozom a szoftverbe az adott hálózatkódhoz tartozó beállításokat és ezeket használom, ha stimmel a hálózatkód), de nem fejlesztek egy olyan menüpontot, ahol a felhasználó az általa használt kártyához manuálisan a beállításokat fel tudja vinni/elmenteni.

(#32721) bitpork válasza 4Grider (#32720) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

És ha ez nem cél? Hanem pl egy olyan rendszer védelme (kihagyva a kézi konfigurálást) amely a zártságával tudja csak garantálni a felhasználó pl életét? Ott is elvárható hogy legyen kézi konfig majd ha valaki megfikkan akkor széttárja mindenki a kezét mert erre volt igény? Ez nagyon nem így megy.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#32722) PhoenixSzG válasza bitpork (#32721) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Egy kézi APN beállítási lehetőség miként veszélyeztetné a felhasználó életét?

(#32723) bitpork válasza PhoenixSzG (#32722) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azért ne legyünk naívak a programozók munkájával kapcsolatban.
Bármilyen manuális állítás egy potenciális veszélyforrás. Különösen egy olyan navigációnál ami már az autonomous (SAE)2-3 szinten ezen keresztül beszerzett navi adatok alapján határozza meg a kocsi vezetéstechnikai segítőinek használatát.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#32724) MasterMark


MasterMark
titán

Most nemazért, de az APN beállítást le tudja küldeni a többi szolgáltató, a Digi miért nem? Ez nem a mobilba van beépítve, hanem úgy kérdezi le.

Switch Tax

(#32725) 4Grider válasza MasterMark (#32724) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha így lenne, akkor pl. IOS update-nél nem fordulna az elő, hogy a kézzel beállított APN visszaáll a szolgáltatói alapértelmezettre. Az Apple erre pl. kifejezetten felhívja a figyelmet.

(#32726) ElektrikusDE válasza 4Grider (#32718) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Ebben egyetértünk! :)

Én csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy nem garantált a DIGI SIM kártya bármilyen eszközben való működésének még a lehetősége sem, függetlenül attól, hogy más SIM kártya esetleg működik benne.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#32727) MadMancs válasza ElektrikusDE (#32726) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez így van, de szerintem nem sok eszköz van aki nem tudja lekérni beallításokat (digi is leküldi). Amikor vettem Huawei B525 routeremet digi HU még sehol se volt, tehát eszköz valószínűleg nem volt felkészítve rá, digi simet behelyezve viszont azonnal működik, bármiféle beállítás nélkül.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#32728) pjen válasza MadMancs (#32727) üzenetére


pjen
félisten

HTC M7 hez se kellett semmi, pedig nem egy mai darab.

(#32729) Foremi


Foremi
tag

Épp most mondtam le a Vodafone mobilinternetet. A Digi áldozata lett... :D

(#32730) radio100jozs


radio100jozs
őstag

2022 áprilistól az 1800 MHz-en ez lesz az árverés utána helyzet.

[link]

Kérdés, hogy mit hajlandó fizetni a Telenor a Diginek, hogy megcseréljék a 2*5 MHz-es blokkot, hogy így a Telenornak egybefüggő legyen 2*20 MHz-es blokkja?

(#32731) kinder93 válasza Foremi (#32729) üzenetére


kinder93
aktív tag

Mennyi monilnetet használsz körülbelül egy hónapban? Nem mindig férnék bele a 30GB-ba, attól tartok.

(#32732) #70635776


#70635776
törölt tag

Ezt vajon miért vezeti be a szolgáltató?
5.2.1. A Szolgáltatás korlátozásának esetei... d. az előfizető fogyasztása túllépte az adott
szolgáltatás tekintetében az igénybevétel felső korlátjaként meghatározott 4.000,- forint forgalmi díjat.
ászf

(#32733) MasterMark válasza #70635776 (#32732) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet, hogy elírás? Hol van ez a korlát meghatározva?

Switch Tax

(#32734) Lajosnagy17 válasza MasterMark (#32733) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ez nem elírás, de tisztázni kell pontosan mit is jelent.

(#32735) rothfb


rothfb
veterán

Ma megjelent nekem az április 30.-ig befizetendő számla.
Nem vacakoltam, be is fizettem azonnal. :D

(#32736) 4Grider válasza rothfb (#32735) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az a te bajod. :D

(#32737) rothfb válasza 4Grider (#32736) üzenetére


rothfb
veterán

Miért is? Mivel vagyok előrébb, ha 1 hónap múlva fizetem? Addigra nyerek a lottón?
Nem szándékozom a Digitől lelépni. Akkor meg mit számít? Legalább ez el van intézve...

(#32738) Foremi válasza kinder93 (#32731) üzenetére


Foremi
tag

Nekem bőven elég a 30Gb, jelenleg kb. 6Gb-nál tartok és a hónap felénél vagyunk. Pedig (időben) elég sokat használtam, csak nem nagy adatforgalmú dolgokra.
Én azt mondom, ésszerű használat mellet bőven elég a 30Gb. Böngészéssel, Facebookkal és Messengerrel szinte lehetetlen lehasználni, tehát akinek elsősorban erre kell az internet, neki akár fő internetnek is merem ajánlani. YouTube-val le lehet, viszont ha nem HD-ben nézzük, akkor elég sok videó megnézése belefér a keretbe. 240p felbontásban pl. csak átlag 250Mb-ot fogyaszt óránként a YouTube, ezen a minőségen pedig telefonnal már élvezhető. Egy kis kompromisszummal bőven lehet YouTubeozni is a 30Gb-os internettel.
Ahogyan írtam, ésszerűen kell használni és akkor elég lesz.

(#32739) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag

Ma jártam a 46-os úton és örömmel láttam, hogy Nagylaposon (Gyomaendrőd) készül a Digi torony. Van egy másik is a Békés JásznagykunSzolnok megyehatárnál egy bentebb lévő hasonló torony. Erről van valami infó Lajosnagy17? Valahol itt :46.99418420681697, 20.714578827437855.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#32740) DrBubo77 válasza rothfb (#32737) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Addig pár fillért kamatozhatna a te számládon a pénz. :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#32741) DrBubo77 válasza #70635776 (#32732) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Első ránézésre nekem a beszédforgalom jutott eszembe, az pont 1000 perc. Az azért elég tetemes mennyiség.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#32742) rothfb válasza DrBubo77 (#32740) üzenetére


rothfb
veterán

Erre nem is gondoltam...:DDD Ez az érv kimondottam erős. :C;]

(#32743) snooze


snooze
veterán

eddig a digi 5000ft alatti havi számlát két havonta számlázta..mióta változtatott ezen??

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#32744) 4Grider válasza rothfb (#32737) üzenetére


4Grider
nagyúr

A könyvelésünk agybajt kapna, ha most adnék le nekik április végű teljesítésű számlákat amik mellé március közepén kell keressék a bankszámlakivonaton a kiegyenlítéseket.
Nem mellesleg nekem még nincs is e-számla feltöltve emellé a számla mellé, tehát nem is tudnám most mivel igazolni a kifizetést.
És mi olyan terméket forgalmazunk, amiben kb. pont másfél hónap alatt fordul meg a pénz (ennyi idő alatt adjuk el kb. 20% árréssel). Szóval én nem fogom a cég pénzét azelőtt elkölteni mielőtt szükséges, mert ez idő alatt is tudjuk a pénzt forgatni...
Viszont mindenki azt csinál a pénzével amit akar...

(#32745) Dr. Romano válasza the.odzsy (#32739) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nagyon helyes. Gyomaendrőd felé és Mezőtúr körül szoktam melózni és eddig ott elég tréé volt a lefedettség.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#32746) rothfb válasza 4Grider (#32744) üzenetére


rothfb
veterán

Az érvek jók, viszont ami rád igaz, az kb az összes többi előfizetőre nem.
Magánemberként fizetünk, nem a cég (cégünk) pénzével.
Így nem kell igazolni sem semmit. Nekem eddig is kifizetés után jelent meg az e-számla.
Így a másfél hónap alatt megforduló, fialó pénz sem igaz nagyjából senki másra. Magánemberként, de még cégesként sem túl valószínű.
Tehát te magadból indultál ki, de te különleges eset vagy.:D

(#32747) 4Grider válasza rothfb (#32746) üzenetére


4Grider
nagyúr

Rengetegen vállalkoznak ma hazánkban, így nem mondanám, hogy különleges eset vagyok. Rengeteg fizetendő számlám van nekem is, mint mindenkinek, és ezeket a fizetési határidő szerint lehet legegyszerűbben teljesíteni. Én pl. előtte néhány nappal/max. egy héttel fizetek, nagyon ritkán utolsó nap, késedelmesen meg soha. És biztos, hogy ezzel nem vagyok egyedül.

(#32748) pjen válasza 4Grider (#32747) üzenetére


pjen
félisten

Nekem a hónap utolsó napja mindíg a határidő.Állandó átutalással mindíg azon a napon megy a pénz.

(#32749) rothfb válasza 4Grider (#32747) üzenetére


rothfb
veterán

Akkor maradjunk annyiban, hogy te, mint vérbeli vállalkozó, így gondolkodsz. A nem kések a fizetéssel kifejezetten szimpatikus dolog.
De azt azért elfogadhatod, hogy a jelentős többség nem ilyen helyzetben fizeti a számláit.
Én pl így is havonta fizetek. Semmilyen előnyöm nem származna abból, ha várnék. Nyernék egy egyszeri 1 havi időt, de pénzt azt nem.

(#32750) DevKiller


DevKiller
senior tag

No hát lehet megtenni a téteket, hogy az alábbi települést mikor sikerül lefedni...

Szerintem soha, mert nem tudja a DIGI 1800-al, minimum 3 torony kellene, mert ahol a templon van(Kb a közepe a településnek) az a legmagasabb pont. Hiába tesznek egyet északra, és délre, a közepe még mindig parlag marad. Pedig körbe van lőve Indulás óta, bár tény, hogy azért ennyire körbe zárva nem régóta van. Csak úgy tudom elképzelni a történetet mint Hajdúböszörménybe ahol az oszlopokon vannak a "tornyok", de ahhoz feltételezem, hogy egy bizonyos lélekszámnak meg kell lennie... 6K főnek meg nem fognak ennyi pénzt kivágni. :U

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.