Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#33751) 4Grider válasza oba (#33750) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, még ráérsz, amíg megkapod az első számlát.

(#33752) oba válasza 4Grider (#33751) üzenetére


oba
addikt

Köszönöm! :)

(#33753) MadMancs válasza oba (#33752) üzenetére


MadMancs
veterán

Pin kódot pedig mikor kötötted kellett volna beállítani. Legalábbis nekünk akkor kellett, személyesen.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#33754) MasterMark válasza oba (#33752) üzenetére


MasterMark
titán

Telefonos ügyfélszolgálat be tud állítani neked ilyen pin-t, és akkor fel tudod venni.

Switch Tax

(#33755) oba válasza MasterMark (#33754) üzenetére


oba
addikt

Köszi! Esetleg nem tudod hogy telefonon melyik menüben kérhető? A menürendszer térképen nem látom. :)

MadMancs: nem mondott ezzel kapcsolatban semmit az ügyintéző, nem állíttottunk be semmilyen pint és a szerződésen sincs rajta

[ Szerkesztve ]

(#33756) MasterMark válasza oba (#33755) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem se mondtak semmit erről amikor megcsináltattam, utólag kellett telefonon.

Nem tudom már keress olyat ahol ügyintézőt kapcsolnak és majd ott megoldják.

Switch Tax

(#33757) nyitom válasza MasterMark (#33756) üzenetére


nyitom
aktív tag

Telefonon keresztül is az üfsz gyorsan megoldja. :))

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#33758) p2pp


p2pp
őstag

A CellMapper szerint visszakerült Leányvár.
Nemtom hogy is van ez?
Mindegy ha vki jár arra nézzen fel a hegyre és monitorozzon kicsit 😀

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33759) mzso


mzso
veterán

Helló!
A digi már beszüntette a saját készülékek forgalmazását?

Nem látom az aktuális árlistán.

[ Szerkesztve ]

(#33760) DrBubo77 válasza mzso (#33759) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Itt vannak a mobiltelefonok.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33761) berobi78 válasza p2pp (#33758) üzenetére


berobi78
tag

Működik Leányvár.

[ Szerkesztve ]

(#33762) mzso válasza DrBubo77 (#33760) üzenetére


mzso
veterán

De ott már nincs saját márkás.

(#33763) MadMancs válasza mzso (#33762) üzenetére


MadMancs
veterán

Gondolom rájöttek hogy senkinek nem kell gagyifon, csak a gond van vele (szervíz stb). :DD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#33764) Foremi válasza MadMancs (#33763) üzenetére


Foremi
tag

Azt nem tudom, milyen a Digi saját márkás készülékeinek a minősége, mert ezt még nem volt lehetőségem kipróbálni, bár szeretném. Viszont saját márkás telefonnal kapcsolatban nekem volt pozitív tapasztalatom, nem biztos, hogy rossz.

De régebben nekem volt kettő olcsó kínai "noname" okostelefonom is. A márkát nem írom le (mert beleköthetnek), csak általánosságban beszélek róluk.

Az első ilyen "gagyi" telefonom rettenetesen lassú volt (kínszenvedés volt a használata). Sebességre egy több éves fele akkora RAM-al és kisebb processzorral rendelkező telefon is messze lekörözte. Ebből az esetből megtanultam, hogy a gyártók által közzétett RAM és processzor értékek csak számok, hiába nagyok ezek, ettől még lehet lassú egy készülék.

Kb. egy év használat után lecseréltem ezt a készüléket, de szintén egy noname kínai gyártó telefonját vettem meg, mert az adott modellről jók voltak a vélemények. Valóban gyors volt a készülék, minden programot és játékot akadásmentesen futtatott, amit szerettem volna. A kijelző képe is gyönyörű volt, a szoftvert is jól eltalálták. Akár még jó is lehetett volna ez a telefon, viszont az akkumulátora nem túl sokáig bírta, folyton töltőn (power bankon) kellet lennie, ha használni szerettem volna. Még lekapcsolt kijelző mellet webrádiót hallgatva is kb. 2,5 óra alatt letudott merülni az akkumulátora. Gyakorlatilag estig sima készenléti állapotban is lemerült.

A két gagyi telefon árából már bőven kaptam volna egy jó készüléket, de tanultam az esetből. Többet ismeretlen márkát nem választok.

A kontra, hogy volt egy Vodafone saját márkás telefonom. Az sokáig jó volt (a testvérem még ma is használja), az akkumulátora is kifejezetten jól bírta, a sebességgel meg semmivel nem volt problémám. Kb. százszor jobb volt a két noname telefonnál. Sőt, nem volt rosszabb a nagy márkák drágább készülékeitől (természetesen ez lehet modell függő).
Szóval ki lehet fogni olcsón jó telefont.

Tehát lehetséges, hogy a saját márkás telefonok jók, és azért nincs készleten, mert a kedvező ára miatt elfogyott. Talán egy szolgáltató nem adná a nevét egy gagyi telefonhoz.
Természetesen ehhez tesztelnem kellene, hogy megmondjam milyen.

(#33765) #70635776 válasza mzso (#33759) üzenetére


#70635776
törölt tag

A digi.ro oldalon sincsenek....valószínüleg beszállítói gondok vannak a háttérben.

(#33766) w751230 válasza Lajosnagy17 (#33494) üzenetére


w751230
tag

Üdv!

Ha le ment a négy hónap, lehet vásárolni a Google Play-en is?

Köszi a választ.

(#33767) DrBubo77 válasza w751230 (#33766) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Igen, bankkártyával.
Itt csak autópálya matrica vásárlás és mobilparkolás van.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33768) MadMancs válasza Foremi (#33764) üzenetére


MadMancs
veterán

Nagyon sok panaszt olvastam itt ott róluk. Szervizelés nehézkes, csere alkatrész gyakorlatilag nulla, szoftveres (rendszer) támogatás nulla. Legtöbb szimplán átmárkázott legalja kínai (elephante meg társai) cucc volt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#33769) petir válasza Lajosnagy17 (#33749) üzenetére


petir
senior tag

Ez vajon lefedi Göd mellett lévő Nevelek települést??

(#33770) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

A DIGI előfizetők száma 165000 az első negyedév végén.

(#33771) p2pp válasza Lajosnagy17 (#33770) üzenetére


p2pp
őstag

Nem rossz, de lehetne ez sokkal több is.
Ha csak az idei évet nézem, akkor nem rossz.
De még mindig rengeteg ember van, aki kaphatna
SIM kártyát, de a lefedettség miatt nem kap.
Pedig van Digi vezetékes Net és Tv vagy egyéb
(anno Invitel) szolgáltatásuk.
Otthon úgyis megy a VoWifi miatt.
Ha bármelyik irányba mennek simán tudják (tudnák) használni.
Ez egy kihagyott ziccer sztem!!!
Érdemes lenne ott fent ezen agyalni kicsit és kiszámolni.
Sok kis ezer Ft sokra megy. Főleg most a kezdeti időszakban.
Amikor is közelíteni kellene kicsit a minusz
végtelenből legalább a nulla irányába.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33772) oba válasza p2pp (#33771) üzenetére


oba
addikt

Nálam fordítva van. Nem szolgáltatnak vezetéken netet és kábeltv-t, de van mobil lefedettség így igényelhettem sim kártyát.

(#33773) #75114240 válasza Lajosnagy17 (#33770) üzenetére


#75114240
törölt tag

És nagyjából ez az egyetlen sikerük a magyar piacon az elmúlt egy évben, hogy nőtt a mobil előfizetők száma, azon kívül minden téren buktak ügyfeleket is, ARPU is kevesebb lett, bevétel is, minden.

És mivel a mobil vastagon ráfizetéses nekik, semmi csodálkoznivaló, hogy nem ragaszkodnak a magyar piachoz.

Itt a jelentés, a 10. oldalon van a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#33774) dpeti86 válasza oba (#33772) üzenetére


dpeti86
csendes újonc

Nekem is csak mobil lehetőség volt, januárban meg is ragadtam. 🙂 Ha lenne vezetékes internet és tv az nagyon jó lenne... Egyébként Fejér megyében Pátka település. Itt még a piros szolgáltatónak sincsen kábel kiépítése. Sajnos csak magenta van XDSL dróton ami nagyon gyengén muzsikál, mert elavult. 😔 :W

(#33775) ElektrikusDE válasza #70635776 (#33765) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Én is lemaradtam róluk! :(

Pedig a K2 nem volt rossz telefon, (sőt még a K1 sem).

Csak mire megvehettem volna, beszüntették a sajátmárkás telefonok forgalmazását, (hivatalosan még nem, de egyelőre nincsenek)!

De megvigasztaltam magam egy Xiaomi Redmi Note 9T 5G-vel, (24 havi részletre 0 előleggel).

[link]

Még a VoLTE és a WoWiFi is működik, pedig hivatalosan nincs is támogatva a Digi által! (legalábbis román kártyával) :)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#33776) baly81


baly81
aktív tag

Valaki nincs itt közületek Csenger környékéről? Érdekelne, hogy Szamosbecs irányába van e lefedettség, pontosabban hogy Szamosbecsen van e térerő (beltérben). A Digi lefedettségi térképe szerint van valamennyi, de jó volna valaki, aki ezt meg tudná erősíteni/cáfolni! Köszönöm! :R

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#33777) Ginderek1 válasza p2pp (#33771) üzenetére


Ginderek1
csendes tag

Az is furcsa számomra,hogy több mint 1 éve aránylag jól lefedett Bonyhád, kb:12000 fő. Valamint Mohács város, kb 18000 fő,nincs a lefedettségi listán. Mintha nem kellenének az előfizetők. Biztos van több ilyen is,csak ezek a közelembe vannak.

(#33778) Lajosnagy17 válasza Ginderek1 (#33777) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Mindegyik helyen kellene még egy állomás, utánna szerintem már engedélyeznék.

(#33779) 4Grider válasza Ginderek1 (#33777) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ahhoz nagyok ezek a városok, hogy egyetlen bázisállomással gond nélkül le lehessen őket fedni. A lefedettségnél ugyanis egy dolog a térbeli lefedettség és megint más dolog a kapacitásbeli. Szekszárdon nem véletlenül telepítették azt az öt bázisállomást az elégséges lefedettséghez elég kettő helyett.

(#33780) p2pp válasza 4Grider (#33779) üzenetére


p2pp
őstag

Van benne vmi!
Itt kb. 28.000 főre van 5 lassan 6-7 állomás már.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33781) Ginderek1 válasza Lajosnagy17 (#33778) üzenetére


Ginderek1
csendes tag

Bonyhàdon màr 2019 őszén üzemelt a torony. Ott 1ről tudok.De ha bevètelt akarnak màr règen lehetne mèg 1 torony. Mohàcson nem tudom hàny torony üzemel. De amikor csak az M6 ról jött jel a vàrosba,a Duna parton akkor is tudtam hasznàlni a Digi mobil internetet.
2020 szeptemberében.

(#33782) 4Grider válasza Ginderek1 (#33781) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mohácson a fő út (Budapesti) mellett van egy torony, az M6 felől oda már nem ér el semmi.

(#33783) szpetyko válasza Ginderek1 (#33777) üzenetére


szpetyko
csendes tag

Ezt a nincs lefedettség a lakcímeden, akkor nem igényelhetsz simet elvet annyira én sem értem. Annó, amikor a Voda bejött, akkor simán eladott mindenkinek előfizut, nem nézte van-e ott már lefedettsége. Most meg ugye ott van már a VoWifi is...

(#33784) Gyurka6 válasza szpetyko (#33783) üzenetére


Gyurka6
őstag

Szerintem a gvh? -tól tartanak, legutóbbi általam ismert kiaksztó, hogy megtéveszthetik az 1Gbs átvitellel a fogyasztókat!

Gyurka

(#33785) #23310336


#23310336
törölt tag

Sziasztok!

Szerintetek a lefedettségi térképen mik azok az új piros területek? Veszprémtől picit jobbra van egy jól látható, de belenagyítva több helyen is felfedezhető.

[ Szerkesztve ]

(#33786) bociusz válasza #23310336 (#33785) üzenetére


bociusz
aktív tag

A háttérkép OpenStreetMap, azon a katonai területeket jelölik piros csíkozással.

(#33787) 4Grider válasza Gyurka6 (#33784) üzenetére


4Grider
nagyúr

Inkább attól, hogy mi történik, ha egy millió előfizető rácuppan a 3 MHz-re. Bár borítékolható az eredmény.
Amíg ennyi freki van, addig nem ugrálhatnak.

(#33788) Zeki válasza szpetyko (#33783) üzenetére


Zeki
nagyúr

Anno a Pannon GSM is csak úgy volt, hogy kimentél az utcára, kihúztad az antennát. Mégis árulták...
Itt nem a lefedettség a gáz, hanem a palack nyaka.

(#33789) Diák66 válasza #23310336 (#33785) üzenetére


Diák66
őstag

Katonai terület, ahogy írják előttem is. De látni is a feliratot. Nullponti Nullponti Lő-és gyakorlótér.

(#33790) Gyurka6 válasza 4Grider (#33787) üzenetére


Gyurka6
őstag

Ez elmélet mind a kettőnk részéről, ahol most van lefedettség ott elő lehet fizetni bárkinek (ha jól tudom), ahol meg nincs lefedettség nem lehet előfizetni, de ott minek fizetnének, ha nincs térerő?

Gyurka

(#33791) AtHoS válasza Gyurka6 (#33790) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem véletlenül van a nevében az, hogy "mobil" :F

read-only mode on the forum

(#33792) qnadam


qnadam
veterán

azt kellene megérteni, hogy a korlátozás elsőszámú célja az, hogy ne szabaduljon rá még ötször ennyi előfizető a hálózatra, mert akkor összedől a francba az egész. akkor pedig előfizetők se lesznek, de legalább rossz híre is lesz a szolgáltatásnak, ami így se túl jó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#33793) Lajosnagy17 válasza qnadam (#33792) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ez így nem igaz. A nagyobb városokban mindenhol elő lehet fizetni és ott van forgalom jelentős része. Vidéken csak egyszerűen nincs lefedettség, nem lenne értelme előfizetéseket adni, ha nem tudod használni.

(#33794) #75114240 válasza qnadam (#33792) üzenetére


#75114240
törölt tag

rossz híre is lesz a szolgáltatásnak, ami így se túl jó

Ezzel nem értek egyet. Ahol van rendes lefedettség ott igen is nagyon korrekt a szolgáltatás minősége minden szemponból. Amit ebből ki lehet hozni azt maximálisan kihozták.

[ Szerkesztve ]

(#33795) 4Grider válasza Gyurka6 (#33790) üzenetére


4Grider
nagyúr

Rosszul tudod. Pont ezt fejtegettük pár hozzászólással fentebb. Vannak városok, amik kétharmada lefedett, de nem lehet előfizetni, mert csak 1-2 bázisállomás van, amit könnyen meg lehet fektetni.

(#33796) Gyurka6 válasza 4Grider (#33795) üzenetére


Gyurka6
őstag

Milyen indokkal nem lehet? Én csak olyan kitételt találtam, hogy a digimobil által lefedett területen lehet igénybe venni., ill. egy előfizető 4 kártyát kaphat. Végül is ez egy korlát valóban, (az átlagos gyerekszám 1,7 körüli). Amennyiben más is van elnézésr kérek! Ahol meg nincs térerő ott minek előfizetni.
A számlámon 500Ft kedvezményt ajánlanak az így se magas előfizetési díjból, gondolom nem azért mert le akarnak róla beszélni.
Szerintem ez csak az olyanok miatt van akiknek nem lehet megmagyarázni, hogy a gigás nethez megfelelő gép kell, hiába írják ki, hogy milyen kellene. A vezetékes topikban van mindig egy két ember gyenge géppel és nem lehet meggyőzni, hogy kevés hozzá.

Gyurka

(#33797) qnadam válasza #75114240 (#33794) üzenetére


qnadam
veterán

igen, ahol van rendes lefedettség, de nincs leterhelve... azért ez nem egy túl gyakori kombináció. most rámértem, ez a környék nagyon jól le van fedve vezetékes nettel, tíz perc múlva éjfél lesz, és így tudtam 3,5 mbps-t mérni. ez a hsdpa szintje, telefonon el lehet lenni vele, de számítógépen már kellemetlen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#33798) DrBubo77 válasza qnadam (#33797) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

De a mobilnet az továbbra SEM számítógépes használatra van.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33799) Bep


Bep
senior tag

Sziasztok!

Digi mobilra váltanék voda feltöltősről (+1gb net/hó van) sajátnál (mellette van céges mobil is előfizetéssel).
Sokat utána olvastam itt a fórumban is már, néztem térképeket, stb.
Viszont érdekelnének tapasztalatok, infók a jövővel kapcsolatban mi várható esetleg, ha lehet tudni. Azért kérdem, mert én nem a "legkékebb" területen használnám. Kaposvár, illetve Somogy itt is inkább Fonyód legfőképp.
TV és internet Digi már, a mobil tarifacsomag is kecsegtető, ezért is váltanék saját telefonnál. Jelenleg az 1 giga net édes kevés, de telefonnál nagyobb csomagra nem fizetnék elő, és a Digi ajánlata így pont jól jönne.

(#33800) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Szeretném én is kipróbálni :D de itt világvágán sosem lesz térerő....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.