Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#33701) trooper44


trooper44
csendes tag

2 napja nálunk sem megy a vowifi Voda (upc) net+Asus saját routerrel. Azt hittem a gyerek állított el valamit a telóján (Samsung A5), de ezek szerint más lehet a gond.

Faxa, mert Martonvásáron továbbra sincs rendesen digi, hiába van 2 tornya is a szolgáltatónak a városban, az autópályára sugároz mindkettő.

(#33702) szpetyko válasza trooper44 (#33701) üzenetére


szpetyko
csendes tag

Oké, akkor ez már szinte biztosan Voda/upc vezetékes probléma lesz. Valahogy szűri a Digi vowifit. Csak nem tudom kinek szóljak? A Digi tegnap lerázott, azt javasolták, hogy csatlakozzak újra a routerhez.

Akinél ez szintén előfordul, ő is bejelenthetné, ha többen jelezzük, akkor hátha tényleg kivizsgálnák.

(#33703) MadMancs válasza szpetyko (#33702) üzenetére


MadMancs
veterán

De ha ha voda/UPC szűrné digi vowifit akkor nem működne jelenleg is tökéletesen vele (Fehér CB, router mód, IPv6 off). Feketével valóban nem megy. Szóval nem voda hálózat blokkol csak az új HGW. Ettől függetlenül voda tud lépni valamit. IPSEC Pass Through valószínűleg oké ha Telekom működik, esetleg tűzfalat lenne érdemes átnézni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#33704) szpetyko válasza MadMancs (#33703) üzenetére


szpetyko
csendes tag

A router tűzfalán nincs blokkolva. A pesti routerrel megy, és azok a mentett beállítások vannak feltöltve a vidéki routeremre is.

De láthatod, hogy ez nem egyedi beállítás miatti probléma, hiszen többen is írták, hogy pár napja nekik sem megy.

Amúgy náluk a fehér CB van.

[ Szerkesztve ]

(#33705) MadMancs válasza szpetyko (#33704) üzenetére


MadMancs
veterán

Megkövetek mindenkit :R
Valóban ma már edesanyámnál se működik. Tegnap még képet is csináltam hogy oké. :B

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#33706) szpetyko válasza MadMancs (#33705) üzenetére


szpetyko
csendes tag

Nem tudnak róla a Diginél. Megint hívtam őket, és küldtem hibajelentést is.

(#33707) MadMancs válasza szpetyko (#33706) üzenetére


MadMancs
veterán

Bár engem nem érint mert otthon kiváló a térerő, de holnap felhívom őket én is. Hátha több bejelentés többet ér. Mondjuk anyumnak nem mindegy mert ő azért kapott sim hogy ingyen hívhasson engem (én vodával így is így is ingyen hívom), ami csak VoWifi esetén lehetséges.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#33708) szpetyko válasza szpetyko (#33706) üzenetére


szpetyko
csendes tag

Nem akarom elkiabálni, de kb déltől helyrejött a vowifi.

Jó lenne tudni miért nem volt jó szombat óta. Már csak azért is, hogy ha legközelebb előjön a hiba, akkor ne kelljen napokig magyarázni az ügyfélszolgálatnak, hogy mi a hiba, és hogy nem nálam van a hiba...

(#33709) radio100jozs válasza leo81 (#33685) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez már nem így van, az Önkormányzat nem korlátozhatja már a helyi építési szabályzatban a mobilhálózat mint kormányzati stratégia, és így felsőbb szintű törvényi rendelkezés alapján azok kiépítését. Persze az, hogy egy tulajdonos ad vagy sem helyet torony építésre, az már más kérdés. Ráadásként a panelház tetején nem is kell ilyen szigorú engedély. Ja meg az az is változott az építési szabályokban, hogy van az épület, aminek megvan a megfelelő paraméterek szerinti korlátozhatósága, na egy emberi tartózkodásra nem alkalmas, főleg csak egy rácsos tartó, vagy antenna szerkezet nem épület, így arra nem is lehet korlátozást már adni, egyedül csak a magasság korlátozható, de az sem helyi önkormányzati szinten már ilyen technológia építményekre. Így itt szerintem vagy a társasházban nincs Digi hálózat, amire rákötnék, vagy a lakóközösségben megy a csata a dologban.

(#33710) radio100jozs válasza radio100jozs (#33709) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez a hatályos Helyi építési szabályzat Kazincbarcikán, abban nincs mobiltelefonos bázisállomás építésére vonatkozó korlátozás, ahogy azt fent említettem okokból nem is lehet betenni.

"Hírközlési létesítményekre vonatkozó előírások

33. §

Műsorszóró, átjátszó bázisállomást - kivéve kábel tv erősítőt - belterületen, településkép védelmi szempontból kiemelten kezelt területen, valamint természetvédelmi területen nem lehet létesíteni.Azonos időben létesülő bázisállomásokat közös tartószerkezetre kell elhelyezni.Amennyiben a bázisállomás tartószerkezete további antennák fogadására alkalmas, úgy a későbbiekben felmerülő új antenna telepítésére a meglévő tartószerkezetet kell felhasználni."

(#33711) pomy


pomy
csendes tag

Egy új állomást építenek a Zuglóban a Paskál strandnál (Vezér út). Amikor arra jártam (tegnap), éppen akkor szerelték fel az antennákat. Kinézet alapján, talán ez is egy új Digi Mobil állomás lesz:

[ Szerkesztve ]

(#33712) tahepa


tahepa
senior tag

Digimobil csomagváltás csak személyesen intézhető, applikációban ez nem megoldható?

(#33713) Lajosnagy17 válasza pomy (#33711) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Pesten elég sok újat felraktak az elmúlt hónapban.

(#33714) 4Grider válasza tahepa (#33712) üzenetére


4Grider
nagyúr

Láttál ilyesmit az alkalmazásban/ügyfélkapuban?

(#33715) juve600 válasza Lajosnagy17 (#33667) üzenetére


juve600
nagyúr

szia
GY-M-S megyéről nincs új infód ? 83-as fő út , Tét környéke érdekelne
:R :R :R

(#33716) pooty válasza tahepa (#33712) üzenetére


pooty
tag

Telefonos ügyfélszolgálaton is megoldható.

(#33717) DevKiller


DevKiller
senior tag

Nálunk BAZ-ban nem láttam most mozgást.
Volt 1 hét amikor rengeteget haladtak, azóta viszont semmi.
Akkor fedték le Szendrőt, Gesztelyt, Hernádkakot és a 37-es út nagy része is lefedésre került.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#33718) tahepa válasza 4Grider (#33714) üzenetére


tahepa
senior tag

Kérdezném?

(#33719) Zeki válasza zelikocc (#33665) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kecskeméten a nagy Tesconál a Telekom is semmi volt régen, 2G csak, most megy a 4G is jó térerővel. De az Auchanban vannak helyek ahol szintén nincs 4G Telekom.

(#33720) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

[link]

2020. II. féléves mobilpiaci jelentés.

Úgy látszik a negyedik negyedéves adatok alapján a DIGI a Telenortól és a Vodától szerzett piaci részesedést.

2.5% -os részesedésük van a piacon.

(#33721) #70635776 válasza Lajosnagy17 (#33720) üzenetére


#70635776
törölt tag

Pedig pont hogy nem: a telekom részesedése 43,19%-ról 40,79%-ra csökkent, miközben a másik kettőé még nőtt is!
[kép]

(#33722) bociusz válasza Lajosnagy17 (#33720) üzenetére


bociusz
aktív tag

2,5% az internetforgalmat is bonyolító kártyák között. Hívásforgalom alapján az 1,9%-ot kivető "egyéb" kategóriában szerepelnek, amibe a többi MVNO is beleszámít.

(#33723) p2pp válasza bociusz (#33722) üzenetére


p2pp
őstag

Várható volt, h ez lesz, de igazán a köv.
jelentés fogja valamelyest megmutatni.
A Magentán nem lepődtem meg.
Magasról lehet nagyot esni.
A tesztidőszak után mennyien is lehetünk éppen?!
Most pont 1 gyors fejlődés kellene.
Nemtom a mobil front hogy áll, mert a vezetékes nagy iramban
készül egyszerre mindenhol is, de kevés az ember ahogy hallom.
Mobilon nemtom van e emberhiány vagy mi a terv.
Engedélyek mennek szépen. Mindenkit is beszélünk rá, hogy kérjenek Simeket, mert megéri.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33724) Renwick válasza p2pp (#33723) üzenetére


Renwick
őstag

Május 17-én jelent az anyavállalat Q1-et (jó sokáig tart összerakni az anyagot nem mondom :) ), akkor majd kiderül, mi maradt a tavaly év végi számokból.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#33725) Foremi válasza p2pp (#33723) üzenetére


Foremi
tag

A fejlődést megnehezíti, hogy sokan nem szívesen váltanak, ha valami bevált és jó.

Én ajánlottam a Digit a kollégáimnak a munkahelyemen. A négyből (akik mobilinterneteznek) csak egy kollégát sikerült meggyőzni, de őt is nehezen (mert előfizetéses és nem szeretett volna előfizetéses szolgáltatást). Végül azért ment bele, mert feltöltőkártyásként a Digi árának a többszörösét kifizette, és sosem volt elég az adatkerete, pedig alig internetezett. Azóta már más a meglátása, hogy megvette, mert neki is bevált.
A másik három kollégám viszont a Digi árának a többszöröség kifizetik, ezért cserébe kisebb adatkeretet kapnak, de nem váltanának, mert azt mondják, hogy jó az nekik, meg elég az adatkeretük. Természetesen megértem az ő érvüket is, a maguk szemszögéből nézve teljesen igazuk van (miért váltanának arról, ami jó és meg tudják fizetni).

Az elején én is azért csatlakoztam nehezen, mert előfizetéses (sokan vannak, akik inkább a felöltőkártyás csomagokat szeretik). Ha lett volna feltöltőkártyás csomagjuk, azt választottam volna, még akkor is, ha drágább lett volna. Persze most már, hogy megkötöttem az előfizetésest, biztosan nem váltanék drágább csomagra (ha lenne feltöltőkártyás), így valahol megváltozott az én gondolkodási módom is.
De úgy gondolom, hogy ha lenne felöltőkártyás csomagjuk, sok új előfizetőjük lenne, még akkor is, ha némileg magasabb lenne az ára a havidíjashoz képest.

(#33726) #70635776 válasza Foremi (#33725) üzenetére


#70635776
törölt tag

A románoknál a digi feltöltőkártyás konstrukciója a leggyengébb (itt sem lett volna másképp). A piacvezető (orange) 10x annyi netet és 5x annyi percet ad ugyanannyiért mint a digi.
A digi nem a rendszertelenül költő ügyfelekre hajt.

(#33727) Lajosnagy17 válasza Renwick (#33724) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Az első negyedév még nem igazán segít megítélni, hogy mi és hogyan változott, maximum azt fogjuk látni, hogy hány kártya lett visszaadva, mert már nem ingyenes. Jó lenne ezt havi felbontásban is látni.

@Foremi az sem segít nekik szerintem, hogy a DIGI eladása is bejött a képbe.

(#33731) csifkin válasza pomy (#33711) üzenetére


csifkin
csendes tag

És már működik is.

(#33732) PROHARDVER!


PROHARDVER!

A [Politika] című topikon kívül TILOS politizálni.

(#33733) pomy


pomy
csendes tag

Akkor ezt gyorsan összerakták. Jöhet a következő :)) .

(#33734) p2pp válasza Foremi (#33725) üzenetére


p2pp
őstag

Terjesztjük az igét. Legyünk minél többen.
Sokakat nem érdekel, még 2.Simnek sem.
Pedig megéri. Sztem megéri nyitottnak lenni az újra.
Ennek ellenére sokan azt sem tudják még mindig mi ez.
Kapásból a Diginet 1000 jut eszükbe.
Ezen kellene elsőre segíteni.
Sokan vennének, de nem vehetnek ügyebár a lista miatt. Pedig sokan vennének még úgyis, h otthon csak VoWifi van. De amint bármerre is elindulnak működik.
Tudom ne rohanják le, nehogy lehaljon a rendszer.
Legalább az úgymond sajátjainak adhatna a Digi Simet.
Sokan vennének!!! Sok ismerősömnél van Diginet 1000, de a listán nincsenek rajta így nem vehetnek.
Nálam is több szempont volt.
Azon kívűl, h 1 Digi bázis itt van velünk szemben.
(A többi 3 Szolg. jó messze és megszakad a hívás.
Hiába a parasztvakító 4G+ jelzés. Ja és csiga lassú.
Többször jeleztük ezt mindháromnak, de hiába)
Melóban is megy. Amerre időm javát töltöm szintén mindenhol is megy. Negyed annyi a havidíjam, de lassan hatod annyi lesz, ha végre bekötik majd a száloptikát.
Ár/érték arányban itt nagyon jó. Ameddig ez így marad, maradunk. Gyerek majd kiugrott a bőréből az 1Gb helyett 15Gb adata lett. Pedig nincs 24 órán át online 😀
Biztos, h még nem sokan vagyunk ez is számít.
Itt megye szintén azért bőven van még mit tenni.
A dombvidék ami lefedettlen. Talán 1 engedélyt láttam Tinnye, de nekünk az mindegy, mert ritkán járunk arra.
Dunaalmás évek óta semmi, pedig 3 éve kapott engedélyt. Leányváron volt, de le szereltek mindent is.
Azóta semmi. Úgyhogy itt a Tatabánya és Esztergom közötti rész sztem még sokáig nagy fehér folt lesz sajnos. Anno a Duna-Ipoly Nemzeti Park szíves közbenjárására miatt vagy 6 évet vártunk 1 bázisra!!!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33735) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Értesítés építési engedély megadásáról – CS/9186-24/2021 sz. Hirdetmény - VE34949 Csesznek (Gézaháza) kódnevű 30m magas antennatartó torony építése hrsz.: 054/1

Engedély megadva.

(#33736) Isaac76


Isaac76
tag

Szóval az lenne a kérdésem,hogy a 0680-as számokkal ,hogy áll a rendszer?
Azért kérdezem,mert rémlik néha a hordozott számokkal is volt gond,van esetleg tapasztalat,hogy nem számolja...megmondom az igazat inkább a vonalasról hívtam ,mert amint gondoltam vagy egy félórás szösszenet volt és kellemetlen lett volna ha utólag mégis megjelenik a listán?
Válaszokat előre is köszönöm :R

(#33737) p2pp válasza Lajosnagy17 (#33735) üzenetére


p2pp
őstag

Pilis, Kiskunlacháza, Körmend, Magyaralmás, Sükösd, Kunszentmiklós, Mezőberény, Gyula, Érsekhalma, Kunszállás.
Ez mind a mai napon kapott engedélyt!!!

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33738) kiro76


kiro76
tag

Korábban csak eseti jelleggel fordult elő, de mostanában már állandó a következő probléma: ha digis mobilról másik digis mobilt vagy digis vezetékes számot hívok akkor minden rendben van, tök jó hangminőséggel tudok beszélgetni, de ha digi hálózaton kívűl próbálok hívni, szinte használhatatlan. Szakadozik hívás közben, elég rossz minőségű és néha már rögtön a kapcsolás után 1-2 másodperccel szétkapcsol. Vezetékes és mobil egyformán.

Korábban már bejelentettem, de nem történt semmi.
Ennek lehet vmi ismert műszaki oka amit a Digi meg tudna oldani, ha újra és újra bejelentem?

(#33739) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

[link]

Iphone-on is működik már az ügyfélkapu.

[ Szerkesztve ]

(#33740) MasterMark válasza Lajosnagy17 (#33739) üzenetére


MasterMark
titán

Jó béna app, de legalább van.

Switch Tax

(#33741) DevKiller válasza kiro76 (#33738) üzenetére


DevKiller
senior tag

Én vodafone-ossal beszélgettem ma elég sokat VoLTE-n, és változatlannak ítéltem meg a minőséget, és nem szakadt. kb 15 percet dumáltunk.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#33742) DevKiller


DevKiller
senior tag

A DIGI Bedő->Pocsaj...->Debrecen útvonalon sokkal megbízhatóbb, mint a Vodafone. Folyamatos 4G VoLTE-vel, míg a voda folyamatosan ugrándozik.
Kellemesen csalódtam.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#33743) rin33 válasza DevKiller (#33742) üzenetére


rin33
senior tag

Szeged-Békéscsaba ugyanúgy :)

(#33744) kiro76 válasza DevKiller (#33741) üzenetére


kiro76
tag

Nincs VoLTE-m. :(
2G-n mennek a hanghívások. Hálón kívül is belül is.(Huawei P10lite)

(#33745) MadMancs válasza kiro76 (#33744) üzenetére


MadMancs
veterán

És 4G hálózat elérhető? Cellahatáron előfordul hogy 4G már nincs, 2G még igen. Nálam működik (S21 Ultra).

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#33746) p2pp válasza Lajosnagy17 (#33581) üzenetére


p2pp
őstag

Tahi ok. Full minden. Most tekertem el arra.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33747) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

A svábhegyre is került állomás.

(#33748) kiro76 válasza MadMancs (#33745) üzenetére


kiro76
tag

4G van, mobilnet teljesen jó. Aktív 50-et is használok, az is tök jó.
Csak 2G hanghívásoknál, digi hálózaton kívülre van probléma.
Kipróbáltam a sim-et egy régi butamobillal is, de ugyanaz a probléma.
Teljesen más területen is ugyanezt csinálja.(20 km-re is)
Lehet sim hiba, vagy hálózati hiba?

(#33749) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Értesítés építési engedélyezési eljárás megindulásáról – EE/11300/2021: Göd,, Fóti utca, a PE21773v00 Göd Samsung kódnevű távközlési torony

M2-es lefedése

(#33750) oba


oba
addikt

Sziasztok!
Ma kaptam meg digis simemet, voltam bent szerződést kötni. Regisztrálni szeretnék a digis ügyfélkapu appban, és szerződést hozzáadni, de szerződés számot és valami számla sorszámot vagy pin-t kér. Addig nem tudok szerződést hozzáadni amíg nem kapok számlát? Azt mondták, hogy e-mailben fogom kapni a számlát mert eszámlát választottam. A pin kódrol pedig fogalmam sincs mi lehet. "Telefonos menürendszerekben használható 6 jegyű pin kód". Nem kaptam semmi ilyesmit. Más szolgáltatásom nincs a diginél.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.