Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#32851) #70635776 válasza #70635776 (#32850) üzenetére


#70635776
törölt tag

A fenébe: vodás topikba akartam írni :DDD
Bocsánat.

(#32852) dethroner válasza #70635776 (#32850) üzenetére


dethroner
veterán

Felibű mennyit enged, főnök? :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#32853) n00n


n00n
őstag

Engedélykérésben mintha kicsit lelassult volna a Digi mostanában. Aztán lehet, hogy az engedély már kb minden jövőbeli toronyra meg van, meg ugye nem is kell mindenhez.

(#32854) ggabor02 válasza pane (#32849) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Egy korábbi fél órás VoWifi eltűnés után sokat játszottam a telefonnal. Nem akart visszajönni, hiába kapcsoltam ki/be a Wifit a telefonon, valamint a routeren. Nálam is csak a repülő mód be/ki segített.

(#32855) bacizone


bacizone
csendes tag

Sziasztok,

a Digi Mobil Plusszal kapcsolatban lenne kérdésem, mert szerintem félreérthető a tarifacsomag megfogalmazása:

"A DIGIMobil PLUSZ tarifacsomagban foglalt lebeszélhető percek hálózaton belül, belföldre és 1-es nemzetközi díjzónába indított normál díjas hívások esetén használható fel."

Ez azt mondja, hogy
- hálózaton belül
- belföldre
- és 1-es nemzetköziben
használhatóak fel.

A "hálózaton belül" és a "belföld" itt most egyben vagy külön értendő?

Nagyon nem mindegy ugyanis, hogy
1. hálózaton belül (azaz más Digiseket) is tudok a havi 200 perc terhére telefonálni,

2. illetve külön belföldön is (nincs semmilyen korlát itt feltüntetve! tehát vonalas, más szolgáltató mobilja, stb. is beleértendő)

3. vagy csak hálózaton belül belföldre! Direkt nincs itt vessző, mert a vessző egyébként a felsorolásban az elemeket választja el, az "és" használata pedig felsorolás végén normális. Ezért én az 1. és 2.-es pont szerint értelmeztem a Digi leírást, nem a 3-as szerint.

Csak azért kérdezem, mert megkaptam az első számlámat és (Digi előfizetőként) nem 1000 Ft lett a végösszeg...

(#32856) kinder93 válasza bacizone (#32855) üzenetére


kinder93
aktív tag

Hát mennyi lett a végösszeg? Nem lehet, hogy nem egy hónap szerepel a számlán? Nekem például március és április egyben van.

(#32857) Lajosnagy17 válasza n00n (#32853) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Szerintem is, a térképemen bejelöltem(narancs színnel) amelyek már működnek.

Elég sok van, amit még be kell üzemelni így is.

Mellesleg manapság elég sok olyan van, amihez nem kell engedély.

(#32858) bacizone válasza kinder93 (#32856) üzenetére


bacizone
csendes tag

A számla márc 14-i, fizetési határidő ápr. 30. az összeg pedig 5730 Ft.

Ebben benne van a havi internet (3100 Ft) is?
Mert az most nem látszik a felületen külön tételnek

Hálózaton belül ÉS / VAGY belföld-höz valaki tudja a helyes megfejtést?

(#32859) leo81 válasza bacizone (#32858) üzenetére


leo81
aktív tag

Minden irány levonható a 200 percből.
Ha WoWifi-n beszélsz akkor DIGI csoport ingyen hívható, az nem terheli a 200 percet.
A Digi előre számlázza a havidíjat, de a következő hónap végéig kell kifizetni. A további forgalmazást utólag számlázzák.
A havidíjaknál nézd meg a számlázási időszakot, hogy mikortól meddig tart az időszak.
Ha 12-én lettél előfizető akkor kiszámlázzák a 12. naptól a hónap végéig a havidíjat + előre a következő egész hónapot is. Ennyi.

(#32860) bacizone válasza leo81 (#32859) üzenetére


bacizone
csendes tag

Köszi az infókat.

1.
Akinek van digi vezetékes internet előfizetése is, az már csak egyben látja az internet előfizetéssel a mobil előfizetés díját és csak egyben, egy összegben fizethető így be?

2.
A Digi account-on nem látom hogy lehetne részletes híváslistát költségekkel együtt letölteni. Van erre máshonnan lehetőség (fizikai ügyfélszolgálat igénybevétele nélkül)?

[ Szerkesztve ]

(#32861) MadMancs válasza bacizone (#32860) üzenetére


MadMancs
veterán

Nincs külön net és mobil fizetési lehetőség. 1 számlán van amit egybe be tudsz fizetni.

Hiváslista letöltést én se találtam.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#32862) viktorhu válasza zelikocc (#32838) üzenetére


viktorhu
veterán

Én is néztem ezt a ábrát, engem meglepett a 4G hanghívások magas aránya. Ezek szerint a fórumokon problémázók vannak kevesebben, a többieket a szolgáltatók szép csendben átállítják volte hívásokra.

(#32863) zelikocc válasza the.odzsy (#32739) üzenetére


zelikocc
senior tag

A bejegyzésben (amire válaszoltam) levő tornyok és az 54-es úton Jakabszállás és Kecskemét közötti torony mellé ma megpillantottam egy újabb antennák nélküli új DIGI tornyot az 53-as úthoz közel: Kiskunhalas északi részén azt hiszem a "halászcsárda" kódnevűt.

(#32864) Yahhher válasza n00n (#23455) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Itt a Herend és Márkó már működik is kb. 2 hete. Január környékén kezdtek el dolgozni velük. Nagyon gyorsan haladtak.

Üdv B.

(#32865) 4Grider válasza viktorhu (#32862) üzenetére


4Grider
nagyúr

A 3G hívások legmagasabb aránya pont nem arra utal, hogy nagyon törik magukat a szolgáltatók a VoLTE kompatibilisebbé tételével kapcsolatban. Leginkább azért nő a VoLTE hívások aránya, mert a szolgáltatók a hűségszerződések mellé igyekeznek a saját hálózatban is VoLTE képes készülékre rábeszélni az előfizetőiket.

(#32866) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

semmi

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#32867) DevKiller válasza Lackooo84 (#32866) üzenetére


DevKiller
senior tag

Biztos ide szántad? :DDD

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#32868) KLiFF


KLiFF
csendes tag

Helló, tud valaki elérhetőséget a hálózatfejlesztő részleghez, van egy tornyunk és 4. szolgáltatóként még elférnének rajta.

(#32869) 4Grider válasza KLiFF (#32868) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az ugyfelszolgalat@digikabel.hu továbbítani fogja a jelentkezéseteket.

(#32870) n00n


n00n
őstag

Ma egész sok engedélykérés jelent meg az nmhh oldalán:
Kondoros, Kamut, Algyő, Jánoshalma, Tiszaug, Szarvas

(#32871) Dr. Romano válasza n00n (#32870) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kondoros, Szarvas?

Finally....

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#32872) M.Ildiko válasza bacizone (#32860) üzenetére


M.Ildiko
tag

Most a pc-s változatot látom, ott a számláknál be lehet bontani a számlát, és azon belül azt is, hogy egy-egy hívás milyen számmal zajlott. Nem tudom erre gondoltál-e?

(#32873) zelikocc válasza n00n (#32870) üzenetére


zelikocc
senior tag

Jánoshalma? Hát ez érdekes, ott már van 2 torony is és nem egy nagy város.. de legalább biztosan jó lesz a lefedettség

(#32874) Lajosnagy17 válasza zelikocc (#32873) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Nem lesz több torony, ezek nekem csak papírmunkának tűnnek. :)

(#32875) zelikocc válasza Lajosnagy17 (#32874) üzenetére


zelikocc
senior tag

Lehet. De mondjuk Soltvadkert 7300 lakossal kapott 3 adót, így akkor lehet hogy Jánoshalma a 9400 lakosával is fog. Nem tudom mitől függ. a 15 ezres Kiskőrösre már nagyon várjuk hogy az 1db adó mellé legyen még új, mert a fél városban nincs térerő.

Persze tudom tudom ott van a Dunántúl és még sok más város is... halad azért :)

(#32876) MtHq válasza KLiFF (#32868) üzenetére


MtHq
tag

Respect :R

(#32877) sopruk válasza zelikocc (#32875) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én is néztem, hogy csak 1 db van Kiskőrösön, nagyon jó lenne legalább még egy.
Így is csoda hogy működik (Erdőtelek), az ablakban lóg a telefon, hot spot-al megosztva, 1-es térerővel. :)
De ennek is nagyon örülünk, mert semmi normális áron elérhető net nincs ezen a vidéken...

(#32878) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Ha helyrajzi szám még van adva, akkor a térképre felrakom, hogy hova lesz telepítve az állomás.

(#32879) zelikocc válasza sopruk (#32877) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nem is tudtam, hogy a környékről is vannak itt :)

A múltkor visszaírt emailben nekem a DIGI és elvileg Kiskőrösön a víztornyon van tervben egy bázisállomás, illetve még egyéb helyeken is. Szerintem összesen 3-4 bázisállomással lehet számolni a városban, mivel a Telekomnak is 3 van.

DIGI jelenlegi állomása a Tesco-hoz közel: [kép]
Telekom állomásai: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#32880) Lajosnagy17 válasza zelikocc (#32879) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Üllésen is lesz állomás, ebben biztos vagyok, mert nekem úgy tűnt optikai kapcsolatot építettek ki neki.

(#32881) sopruk válasza zelikocc (#32879) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én se tudtam :) Bár én Bp-en élek, Szüleimhez járok haza időnként...

Ez jó hír akkor, hogy még terveznek több adót is.
Ezért meglepő számomra, hogy Erdőtelekhez képest a város túlsó felén van a torony jelenleg, és egy kicsi jel mégis van. A lefedettségi térkép szerint pont egy kis kocka alatt lakunk mi :)

(#32882) n00n válasza Lajosnagy17 (#32874) üzenetére


n00n
őstag

Ennyivel később lenne engedély kérés?

(#32883) Lajosnagy17 válasza n00n (#32882) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Nem biztos, hogy kell nekik engedély. Nem tudom

Érdekes, ha megnézed a DIGI NEKEM alatt, hogy hol szerződhetsz optikai internetre találsz olyan településeket, ahol nem épül optikai internet, de valamilyen oknál fogva fel vannak tüntetve egyetlen egy házszámmal.
Például: Tarcal, Mórichida, Hajdúböszörmény, Vác, Törökszentmiklós, Pápa, Mikepércs, Komádi, Földeák.
Szerintem ezen helyeken van vagy lesz állomás. De ez csak én véleményem.

(#32884) the.odzsy válasza Lajosnagy17 (#32883) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Földeákon van optika.

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#32885) zelikocc válasza sopruk (#32881) üzenetére


zelikocc
senior tag

Lakott területen kívül messzebb terjed a lefedettség, míg bent a városban erősen árnyékolnak az épületek.

Mivel felétek nincsen annyi épület és picit arrébb vagytok a várostól így jobban "elhallatszik" a jel hozzátok gyakorlatilag a város felett, míg bent a városban ugye sok sok épületen keresztül rövidebb távot tud csak megtenni a jel.

Remélem hogy a közúti múzeumnál levő toronyra felengedik a DIGI-t, mert onnan pont jó rálátás van Erdőtelekre is és a mellette levő cégekre, üzletekre is. (Az Eckerle és az Agro Line csarnokai nagyon árnyékolnak pl.)
Nem tudom hogy nem-e csak a Telekom tulajdonában van a torony, mert ha csak a Telekomé akkor sajnos valószínűleg nem tudnak rátelepedni.

(#32886) radio100jozs válasza zelikocc (#32875) üzenetére


radio100jozs
őstag

Monoron 18 ezer lakosra van 1 Digi torony, majd most lesz még 1 torony bent a városban. Amúgy Monoron a másik 3-nak is csak 2 tornya van (ugyan úgy a 4-es út Tesco mellett, mint a Diginek, a többi meg a városban, kivéve a Telekom, mert az a város másik végén a Gombai út mellett), így nem a toronyszámtól, hanem azok elhelyezkedésétől függ a lefedettség.

(#32887) Lajosnagy17 válasza the.odzsy (#32884) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Nem értem miért nem integrálja ezen településeket a DIGI, ha minden tekintetben megfelel a DIGI 1000- hálózat szabályainak.

(#32888) the.odzsy válasza Lajosnagy17 (#32887) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Ez a kérdés bennem is felmerült. :F

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#32889) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Azért még mindig sok olyan állomás van , amit nem fedezték fel és nem lettek beüzemelve.
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#32890) nyirzoz válasza Lajosnagy17 (#32889) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Ezeket az állomásokat tegnap én jártam le! :))
Tiszalök, Tiszadada, Szorgalmatos

[ Szerkesztve ]

(#32891) nyirzoz válasza nyirzoz (#32890) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Bocs, csak a pontosság miatt nem Tiszalök az újonnan felfedezett állomás, hanem Tiszadob!

(#32892) dethroner


dethroner
veterán

Ma folytattuk a baranyai falvakkal ismerkedést, és 3 olyan falut tudok mondani, ami nincs fent a településlistában, de tökéletes a Digi. Szemely, Lothard, Birján.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#32893) zelikocc válasza dethroner (#32892) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ilyenkor használd a cellmappert, hogy felkerüljenek a még nem feltérképezett helyek.

Az általad írt településekhez közel van az autópálya, szerintem azért nincsenek a listán, mert a településeknek nincs saját adójuk, csak egy közelben levő elér odáig.

(#32894) dethroner válasza zelikocc (#32893) üzenetére


dethroner
veterán

Sajnálom, de nem használom azt a programot.
Lehet a pályáról húzódik át, de a 3 faluban csináltam kb 8 mérést, többnyire 8 megabit környékén vagy kicsivel az felett megy a letöltés, és a legtöbb helyen max térerő.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#32895) Lajosnagy17 válasza nyirzoz (#32890) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Köszönjük, ez tényleg hasznos munka volt.

Ahol még nagy a hiány az Miskolc és Nyíregyháza környéke.

Szerintem minimum 10 állomás nincs feltérképezve, Győr és Sopron közötti és Szombathely felé is van 3-5 állomás.

De bővülünk és ez jó hír.

(#32896) Lajosnagy17 válasza zelikocc (#32893) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Látom "Matkó" is működik már. :K

(#32897) torrentszaki válasza Lajosnagy17 (#32895) üzenetére


torrentszaki
tag

Reméljük Halászi is benne lesz :)

(#32898) n00n válasza Lajosnagy17 (#32895) üzenetére


n00n
őstag

Harkány felé sem járt még senki, ott is van(nak) hiányzó állomás(ok).

(#32899) #70635776


#70635776
törölt tag

Pont most megy az eszmecsere a Telekom topikban az emelt díjas szolgáltatásokról... [link]

Elkezdtem olvasni a digi ászf-et, de nem találtam benne olyat, hogy lehetne tiltani az emelt díjas hívásokat/sms-eket.
Aki jártas benne, kérem világosítson fel, hogy lehet-e tiltást kérni a diginél.

Illetve az AKTÍV50-nél tiltva van az emelt díjas sms?

A kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert lehet hogy hamarosan aktuális lesz a gyereknek valami mobilnet...

[ Szerkesztve ]

(#32900) 4Grider válasza #70635776 (#32899) üzenetére


4Grider
nagyúr

Majd ha az ÁSZF J mellékletében megjelennek az emelt díjas híváslehetőségek és sms-ek, akkor lesz érdemes az emelt díjas sms- és hívástiltás lehetőségével foglalkozni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.