Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#33301) rothfb válasza DrBubo77 (#33300) üzenetére


rothfb
veterán

Semmi gond...;)

(#33303) #75114240


#75114240
törölt tag

Új kézben a Telenor Magyarország anyavállalata a tulajdonos, Petr Kellner halála után

A PPF Group gyakorlata szerint a cégcsoport egyes vállalatait szakmai vezetők irányítják, a PPF Csoport részletesen kidolgozott rendszer alapján kezeli beruházási projektjeit.

A társaság kijelenti, hogy az alapító, Petr Kellner eltávozása nincs hatással a PPF Csoport napi működésére: a PPF Csoport tovább folytatja befektetési terveit és követi jövőképét, amelyet Petr Kellner és munkatársai közösen fogalmaztak meg.

(#33304) rothfb válasza #75114240 (#33303) üzenetére


rothfb
veterán

Már csak az nem világos, hogy hogy jön ez a Digimobil fórumba...:D

(#33305) this is life válasza rothfb (#33304) üzenetére


this is life
Ármester

Gondold tovább a témát, esetleg befolyásolja a digi megvásárlást is .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33306) n00n válasza Lajosnagy17 (#33278) üzenetére


n00n
őstag

Az oké hogy pár év múlva sokkal többet fog érni, de addig még számos dologgal keresztbe tudnak tenni nekik. Könnyen lehet hogy már a beleölt pénz töredékéért megszabadulna tőle, csak szálljanak le róla. Sajnos ma Magyarországon nem szabad sikeresnek lenned, mert így járhatsz...

(#33307) dethroner válasza n00n (#33306) üzenetére


dethroner
veterán

Akkor ezért van ennyi morálisan és anyagilag a gödör mélyén lévő ember, mert félnek sikeresnek lenni, jobb inkább a nyugalom? :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33308) szpetyko válasza #75114240 (#33303) üzenetére


szpetyko
csendes tag

Amúgy ez egy ilyenkor kötelező, semmit mondó nyilatkozat. A kapcsolati rendszere Kellnernek volt meg, és a végső tárgyalásokat is biztosan szorosan felügyelte. Itt a "vadkeleten" igenis személyfüggő egy vállalat, nehéz "átörököltetni" (Lásd pl.: Vajnát, nem lett mindene Timié.).
De majd 1 év múlva eldől. Nem lesz szegény a családja, de ekkora vagyonuk sem.

(#33309) DevKiller


DevKiller
senior tag

Valami más lesz ebben a topikban politikán és Telenyomor helyett?
Mindenki tudja, hogy ez a kettő jelenleg érinti a DIGIMobilt, de én olvasnék már inkább a tapasztalatokról, esetleges fejlődésről(új tornyok és társai) mint, hogy szegényke meghalt és uram istenem mi lesz a Telenyomorral...

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#33310) rin33 válasza Miska0330 (#33298) üzenetére


rin33
senior tag

Csorvás keleti csücskében épül a második.

(#33311) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Vámospércs és az 54-es út Matkó környéke az új változások erre a hétre Bakos Gábor térképén.

Nem túl sok március közepe óta.

[ Szerkesztve ]

(#33312) viktorhu válasza DevKiller (#33309) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerinted direkt visszatartják az emberek a tapasztalatokat? Majd írják, ha lesz. Nekem pl. most nincsen, mert a járvány miatt csak itthonról dolgozom, így nem tudom megírni, hogy hol működött éppen a laptopomban a digis mobilnet.

(#33313) DevKiller válasza viktorhu (#33312) üzenetére


DevKiller
senior tag

Most nem csak a tapasztalatokra gondoltam, de bármi ami DIGIMobil. A Telenor az nem az a része(hálaistennek, reméljük nem is lesz). Csak nekem unalmas DIGI-s topikba politikát, meg Telenort olvasni? :F

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#33314) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

A Telenorral és a felvásárlással kapcsolatos találgatásokat mellőzzétek!
Túl sok a politika és kevés a szakma ebben a kérdésben. Az ilyen hozzászólások a következőben törlésre kerülnek!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33315) viktorhu válasza DevKiller (#33313) üzenetére


viktorhu
veterán

Gondolj bele, hogy ez a topic milyen aktív volt akkor is, amikor semmilyen mobilszolgáltatása nem volt a diginek (a régi telenoros elvéreztetés aztán kivezetés alatt, a saját meg évek óta csak tervezés alatt, és semmit nem tudtunk róla), szóval itt a fő téma az elmúlt öt évben mindig is az volt, hogy az adottságok mellett milyen jövője lehet a digi mobilnak, mi fog rá hatni, hogyan lesz vagy nem lesz frekvenciája, és mit lehet a jelen lehetőségekkel kezdeni - sosem arról szólt, mint egy telenoros topic, hogy mondjuk kell-e fizetni, ha kicserélem a sim kártyát micro simre, vagy esetleg levágják inkább az üzletben méretre :). Ennek a szolgáltatásnak még mindig nem első sorban jelene van, hanem remélhetőleg jövője, és ez fogja mindig is a topiclakókat leginkább foglalkoztatni, hogy ez a jövő milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#33316) DevKiller válasza viktorhu (#33315) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ez nem kérdés, de szerintem ezt a részét már lerágtuk. Bedobtak egy lehetséges felvásárlást, szóval lehet, hogy valóban nem lesz jövője a szolgáltatásnak. De ha még is lesz, akkor hiába hergeljük a politikával és társaival egymást. Addig rendben volt, míg nem volt DIGIMobil, mert addig csak találgattunk, mostmár "kézzel fogható" a szolgáltatás.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#33317) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Van ötletetek, hogy ez a kínai MCC-s hálózat (460 98)mi lehet? Esetleg egy bekonfigurálatlan bázisállomás?
Gödöllő mellett találtam egy dombon.

[ Szerkesztve ]

(#33318) p2pp válasza AMD ehog (#33317) üzenetére


p2pp
őstag

Sztem kérjünk segítséget #dchard kollégától!!!
A 450-es rendszerre tippelek, de azt mi sem láthatnánk mobilról.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#33319) DevKiller válasza p2pp (#33318) üzenetére


DevKiller
senior tag

Én meg valami "sufni" hálózatra gondolok... :)
Ami egyébként büntetendő.
De dchard tutira tudja majd.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#33320) qnadam válasza p2pp (#33318) üzenetére


qnadam
veterán

ha az mvm-re gondolsz, az 216 02, de azt a sávot nem is tudom, hogy támogatja-e egyáltalán bármilyen telefon.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#33321) Beniii06 válasza DevKiller (#33319) üzenetére


Beniii06
őstag

"sufni"

Persze, valaki vett magának és kiépített egy cellát, csak mi értelme is lenne?

Lehet ez már az állami szolgáltató teszt cellája. ;]

Szerintem csak valami 5G teszt cella lesz vagy hasonló :DDD ,
esetleg külföldi szolgáltató, ha már Orange SK is megjelent.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#33322) dchard válasza p2pp (#33318) üzenetére


dchard
veterán

Biztosan nem 450. Meg kéne nézni milyen frekin működik, de ez a kolléga számára elérhető eszközökkel nem lesz egyszerű. Az MNC kód nem létezik, az MCC kód meg kína, tehát biztosan nem magyar hálózat (teszt jelleggel sem sugározhat ilyen MCC kóddal). Lehet, hogy valaki SDR-rel szórakozik, és sikerült összeraknia egy komplett core-t mögé (egyáltalán nem lehetetlen). De az SDR alap hatóköre méterekben mérhető, tehát házaktól akár csak 100-200 méterre sem fog feljönni egy ilyen hálózat.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#33323) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Ezt egy dombon fogtam (kerepesi / gödöllői volt légvédelmirakéta-állomáshoz közel, ahonnan a Tátráig ellátni, ezért a szlovák), sok helyen fogható volt, Pest felé szabad kilátással.

iPhone 8 és 12 is fogta.

(#33324) kinder93


kinder93
aktív tag

Egy kis tapasztalat az 55-ös út mentén.
Szeged-Tataháza között gyakorlatilag hibátlanul volt térerő (itt a térkép Mélykút után nem jelzi). Tataházán már elment a térerő. Utána visszajött, viszont Felsőszentiván és Csávoly területén nem volt már használható. Csávoly után nem sokkal Bajáig már hibátlan.
Nagyon jó érzés egyedül lenni a cellában :D 24,7 / 4,48-as értékekkel. :D

(#33325) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag

Gyomendrőd Nagylapos 46-os út mellett kész a torony és ahogy néztem működik is. Full térerőt mértem 4G-n, de még a lefedettségi térképen nem szerepel.

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#33326) Dr. Romano válasza the.odzsy (#33325) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Fasza, ha megyek arra megnézem, ideje volt már.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#33327) Saskakas18


Saskakas18
tag

Szabolcsban még mindig nagyon gyenge a tér. Ott nem terveznek bármiféle erősítést. Fehérgyarmat után kb. 30km van a határ ott meg végképp nem talál teret szegénykém.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#33328) Lajosnagy17 válasza the.odzsy (#33325) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Keddenként szokták frissíteni a lefedettségi térképet, talán felkerül, főleg ha már működik is.

(#33329) viktorhu válasza Saskakas18 (#33327) üzenetére


viktorhu
veterán

Honnan tudod, hogy ott nem terveznek? Szerintem folyamatosan fejlődik mindenütt.

(#33330) Saskakas18 válasza viktorhu (#33329) üzenetére


Saskakas18
tag

lemaradt a ? . Kérdés lett volna.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#33331) Kenderice válasza the.odzsy (#33325) üzenetére


Kenderice
senior tag

Jó hír!
Legutóbb még nem voltak rajta az antennák.
Remélem a bónomban még lesz megfelelő térerő...

(#33332) petir válasza viktorhu (#33329) üzenetére


petir
senior tag

Igen csak elég fura mód ! Pl amit a kolléga is említ Fehérgyarmatot elhagyod mintha ollóval vágnák el és ott van Zsarolyán , Jánkmajtis , Csegöld , Kisszekeres , Gacsály, Cégénydányád stb. NÉZD meg mert érdemes a falu fehér a szántó kék! Szóval mind fedhető lenne ! És itt ne gondolj nagy falvakra, sőt még területi akadályra se mert olyan sík terep , hogyha a vízmértéket ledobod a földre a markelből a bubi ki nem kúszna még alápóckolod se...

(#33333) VGYke válasza Dr. Romano (#33326) üzenetére


VGYke
addikt

Ha arra mész, nézd meg a Nagylaposi csárdát is a kanyarban és kóstold meg a koviubi fröccsöt, megéri :)

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#33334) dethroner


dethroner
veterán

A településlistában nem szerepelnek, de a mai kirándulás során 2 olyan falut látogattunk meg, ahol hibátlan a térerő. Baranya megye, Olasz és Magyarsarlós. Lehet ezekbe is a közeli autópályáról húzódik át a delej, de a lényegen nem változtat :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33335) Dr. Romano válasza VGYke (#33333) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi, de csak műszak közben járok arra. Feletteseim nem díjaznák :DDD

Viszont ha az ténylegesen csak az uborka leve, akkor még belefér :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#33336) vallentb


vallentb
csendes tag

Band 28 a 460 98, Gazdagréten is látom

(#33337) #70635776 válasza vallentb (#33336) üzenetére


#70635776
törölt tag

;) [link]

[ Szerkesztve ]

(#33338) DevKiller válasza #70635776 (#33337) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ez nem 700 MHz?

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#33339) zelikocc válasza vallentb (#33336) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ki tudja, lehet egy kínai műholdról jön :P
Mindenesetre érdekes :F

(#33340) vallentb válasza DevKiller (#33338) üzenetére


vallentb
csendes tag

Ha jól látom, a ki nem osztott 5 MHz -en jön a cucc

[ Szerkesztve ]

(#33341) DevKiller válasza vallentb (#33340) üzenetére


DevKiller
senior tag

Tééényleg, hagytak bent 5MHz-et.
Ki használhatja, és mire?
:F

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#33342) nyirzoz válasza vallentb (#33336) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

HOME PLMN 216-03
Ez elég árulkodó vagy nem? :)

(#33343) Miska0330 válasza rin33 (#33310) üzenetére


Miska0330
tag

Köszi! De lehet keverjük. Kondoroson már van kettő. A harmadikat nem tudom hol fog, mivel még csak a "Értesítés építési engedélyezési eljárás megindulásáról – CE/7776-4/2021.: Kondoros BE34438 Keselyű kódnevű 30 méteres rácsos szerkezetű acéltorony" indult el. Itt még nincs helyrajzi szám.

(#33344) kinder93 válasza nyirzoz (#33342) üzenetére


kinder93
aktív tag

Az szerintem a SIM honos hálózatát jelöli, ami a Digi.

(#33345) 4Grider válasza nyirzoz (#33342) üzenetére


4Grider
nagyúr

A registered PLM lenne a lényeg. A kínaiak már a spájzban vannak.

(#33346) #75114240 válasza Saskakas18 (#33327) üzenetére


#75114240
törölt tag

Szabolcsban még mindig nagyon gyenge a tér.

Akkor mit szóljanak a Nyugat-Magyarországiak?

(#33347) Ginderek1


Ginderek1
csendes tag

A Dél-Dunántúliak is messze vannak még a szabolcsi lefedettségtől.
.

(#33348) Akidobos74


Akidobos74
aktív tag

Sziasztok! Második SIM foglalatban használom a Digi simet és az a problémám, hogy egy idő után lecsatlakozik a hálózatról és meg is szűnik létezni, mintha nem is lenne benne a készülékben. Ki és beteszem a tálcát, megy egy darabig, de aztán mindig ez történik. Van ilyen esetről valakinek tapasztalata?
Páromnak is butáskodik a Digi sim, neki csak annyi, hogy sokszor nem épül fel a hívás, illetve hiába elérhető, nem lehet őt hívni. Ez nálam is előfordul egyébként, amíg él benne a sim. Mindketten Sony telefont használunk, kezdek arra gondolni, hogy a Sonykat nem szereti a Digi, de ez nyilván baromság... :D

(#33349) MasterMark válasza Akidobos74 (#33348) üzenetére


MasterMark
titán

Cseréltess simet szerintem.

Switch Tax

(#33350) sopruk válasza Akidobos74 (#33348) üzenetére


sopruk
aktív tag

Fél évet az ingyenes időszakban egy Redmi 4x telefonban használtam hasonló módon, nekem is ugyan ezt csinálta. Újraindítás sem használt neki, csak szintén ha kivettem, majd vissza tettem a kártyát...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.