Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#33201) borix válasza juve600 (#33198) üzenetére


borix
őstag

Bezár a bazár igaz, hogy ez nem olyan lényeges dolgok egyeseknek.
Dobjál be egy témát!
Pl felétek pl hogy alakul az 5g kiépítése a DIGI-nél?
Eddig nem kezdték el, akkor majd lehet ezután kezdik?

[ Szerkesztve ]

(#33202) nyitom válasza juve600 (#33190) üzenetére


nyitom
aktív tag

Sokáig már nem fogsz róla olvasni mivel viktorék év végefelé átveszik. Vagy te nem olvasól híreket? :F

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#33203) djsunstealer


djsunstealer
aktív tag

Valószínűleg a 4 Ft-os perdíjakról lemondhatunk, sőt biztosan (szerintem). Azért itt a jelenlevők nagy többsége nem kormánypárti, ahogyan olvasom. A politikát nem lehet kikerülni, ez egyértelmű. Most mindenki gondol, találgat, összetesz dolgokat a hírmorzsákból. Kíváncsi leszek mindenesetre mi lesz a végkifejlet. Még jó, hogy nem tettem elsődleges SIM-nek a DIGI-t.

(#33204) nyitom válasza nyitom (#33202) üzenetére


nyitom
aktív tag

Eddig "cizellált" voltam , de így a történet végén már nincs mit finomkodni. Amúgy is utáltam mindíg az orosz és kínai barát komcsikat és szokás szerint most sem tudtam csalódni bennük!!! :W

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#33205) juve600 válasza nyitom (#33204) üzenetére


juve600
nagyúr

orosz és kínai barát komcsikat
ezt hogy raktad össze? ne haragudj nem értem hogy kire gondolsz

(#33206) #70635776 válasza juve600 (#33205) üzenetére


#70635776
törölt tag

Jó a mátrix világában élni? Ébresztő Neo!

(#33207) juve600 válasza #70635776 (#33206) üzenetére


juve600
nagyúr

jaaaaaa, és a másik oldalon lévők mik voltak ??? :W

(#33208) #70635776 válasza juve600 (#33207) üzenetére


#70635776
törölt tag

Na látod: ezért utálom a politikát pártállástól függetlenül. :DDD

(#33209) Komplikato válasza juve600 (#33198) üzenetére


Komplikato
veterán

Szerintem is szánalmas, hogy senki nem méri leírni baja lehet a fórum tagnak vagy a PH tulajdonosainak, ha bárki leírhatja a véleményét. És még mindíg a Digi Mobil és Internet a téma. Anno az Origótól kirúgták az IT hírszekció embereit, mert írni mertek egy orosz számítógép vírusról.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#33210) this is life


this is life
Ármester

Fiuk nem egyszerű a történet , nem lehet két szóval elintézni ebben mindenkinek igaza van .
Szó sincs arról , hogy amiatt ne írjatok ,írjunk mert bárkinek baja eshet ha negatív megvilágításba kerül a történet . Az ászf szerint kerülni kell a nem szorosan a topik témájához kapcsolódó , esetleges politikai posztokat .
A digi->4ig ügyhöz annyi még kapcsolódik , hogy egyenlőre a mostani lépés csak vételi szándéknyilatkozat nem 100% a végkifejlet . Sokat befolyásolhat ezen a téren a telenor tulajdonosának tragikus halála , vagy sem de ez a jövő zenéje . Ez utóbbi csak szalmaszál ...
Temetni majd ősszel kell , ha megvalósul az üzlet , az időt pedig rá kell szánni , hogy akinek lehetősége van más szolgáltatót keressen .
A rövid de velős véleményem pedig ***************************ba .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33211) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Most rákerestem a DIGI cikkekre a HWSW.HU-n, egy nem volt az elmúlt félévben, ami pozitív hírt között volna a DIGI-ről. (belinkelem az összeset)

@Renwick, kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy te mit gondolsz erről.

(#33212) aldebaran


aldebaran
őstag

Amíg az emberek csak a 4 fal között hőbörögnek és a fb-on vagy egyéb közösségi oldalon írkálnak, addig úgyse lesz változás, vagy amíg az ellenzék asszisztál mindehhez.
Gondoljátok, ha esetleg kormányváltás lesz, valami változni fog? Hát nem. Annyira bebiztosítja a hatalmát most a F..desz, hogy a gazdasági súlyán keresztül is érvényesítheti majd az akaratát ha nem lesz kormányon, akkor is.
Ezt megsz.vtuk. :O

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#33214) forgat


forgat
tag

hmmmmm.......
kicsit érdekes, itt van egy cikk melyben linkelik az index oldalát, ahol részletezik az esetleges jövőbeni eladás részleteit
https://www.napi.hu/tech/ilyen-lesz-a-digi-ugyfelek-uj-elete.726162.html
jéééééééé, de az index oldaláról eltünk a cikk, miért?!?!?!?
én gyártok csak összeesküvés elméleteket?

[ Szerkesztve ]

(#33216) Beniii06 válasza forgat (#33215) üzenetére


Beniii06
őstag

"nem tudom miért vették le?"

A végét is olvasd el, feltételezi, hogy talán nem jön létre az üzlet(mikor az már eldőlt) és nevet is ír. Ezek vállalhatatlanok, miután ott is tulajdonosváltás volt.

"A 4iG a tervek szerint először át fogja világítani a DIGI Kft.-t és a leányvállalatokat, és csak ezután jöhet az adásvételi szerződés aláírása, illetve a felvásárláshoz szükséges hatósági eljárás."

"A 4iG-t a korábban Mészáros Lőrinccel együtt dolgozó Jászai Gellért irányítja,"

"Got any other secret weapons?"

(#33217) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Van még fél év kegyelmi állapot, amikor a jelen feltételek mellett lehet a Digi-t használni. Én úgy nézem hogy kaptam fél évet találni egy elfogadható másik szolgáltatást (szolgáltatót). Esetleg lesz ami lesz maradok és kivárom a fejleményeket, a számot el lehet hordozni, bármikor.
Mivel a tv és a net is vezetékes Digi, az más tészta lesz ha ott is szívás kezdődik, árakban, akármi másban.....

Wasabi...

(#33218) csacsi67 válasza forgat (#33214) üzenetére


csacsi67
addikt

Itt látszik ,hogy nem hülyék mint a Digi tette az Invitelel . Nem válalnak be olyat ,hogy kikötök egy dátumot hogy január 1 én megszünik a tesztidöszak az én kártyám még 14 élt. Félrészégen bemennek 1 én ugy le kapcsolnak x számu elöfizetöt ez nem villanykapcsdoló hogy 1 kattintás és nincs áram a szobában. Ilyet is a Digi csinálhat, a kapkodás az idegeskedés kiválto oka mind a pénztelenség forrása . Ez ighy van a magyar családoknál is.Ezeken kell elgondolkodni. Nem veszek meg 16 év ota nem fejlesztett technikát amit 10év kb még rendbe szedek plussz vissza szerezni az Inviteles ügyfeleket az X szolgáltatótól mert már 15 éve másnál vannak. Zoli bácsinak tanulni kell még Ö nem egy Lölö .

[ Szerkesztve ]

(#33219) RWhite


RWhite
csendes tag

Az igazi szakemberek álláspontja erősen cáfolja azokat, akik szerint áron alul kerülne sor a DIGI eladására (a Jaksity-féle Concorde pl. erősen nem kormánypárti, Jaksity köztudottan balliberális kötődésű, neve felmerült Gyurcsány bukása után is, a 2009-es "miniszterelnök-casting" során)
"A szakértők abban egyetértenek, hogy a piaci átlagot jóval meghaladó összeget kell fizetni a cégért...
A felvásárlási hír meglepetésként érte Nagy Nórát, az Erste Bank szektorelemzőjét is, aki úgy véli, hogy a Digi aligha válik majd meg olcsón a magyar érdekeltségétől. A szakértő szerint, bár a Digi nem jutott frekvenciához a legutóbbi aukción, ennek ellenére igen értékes eszközről van szó, tekintve a piaci súlyát, a jó minőségű hálózatát és az eredményes működését.
Az anyavállalat egyáltalán nincs lépéskényszerben, hiszen akut forrásigénye sincs – tette hozzá a szakértő.
Nagy Dóra szerint a Digi ára nagyjából százmilliárd forint lehet. ...
A tranzakció értéke könnyen meghaladhatja a százmilliárd forintot – mondta lapunknak Gaál Gellért, a Concorde Értékpapír Zrt. részvényelemzője, aki kiemelte, hogy a Magyarországon bejegyzett társaságnak a 2019-es beszámoló szerint mindössze pár milliárdos kötelezettsége van....
kézenfekvő lett volna, ha a Telenor vásárolja fel a Digit, bár egyes piaci pletykák szerint erre tett is kísérletet, és ez tovább srófolta felfelé az árat.
De ennél sokkal messzebbre is mennek a piacon, hiszen ismét szárnyra kaptak azok a pletykák is, amelyek Telenor–Digi-menyegzőről szólnak." ( Sokat fizethet a román részvényeseknek a 4iG - Sarokba szorulhat a Telenor a Digi felvásárlásával) [link]

(#33220) RWhite válasza Beniii06 (#33216) üzenetére


RWhite
csendes tag

Dehogy, az "üzlet" egyáltalán nem dőlt még el, a 4iG-DIGI megállapodás egyáltalán nem kötelező érvényű, csak egy szándéknyilatkozat szintjén mozog. A 4iG-T-Systems "üzletből" sem lett semmi, pedig arra is sokan prüszköltek és óbégattak a prolik közül (itt is :P)

(#33221) laci666 válasza RWhite (#33220) üzenetére


laci666
senior tag

Hát igen akkor is ment itt a sírás. Várjuk ki a végét.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#33222) nyitom válasza laci666 (#33221) üzenetére


nyitom
aktív tag

Most én is azt kívánom, hogy legyen igazatok!!! :K

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#33223) Lajosnagy17 válasza RWhite (#33219) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Érdekes cikk, minél később veszik meg annál drágább lesz.

A DIGI Mobil a frekvencia limit ellenére közel egy millió előfizetővel számol, ami azért jelentősen beleharapna a nagyok profitjába.

Az optikai hálózat építésével, meg továbbra is jelentős konkurencia lenne a TELEKOM-nak.

Az INVITEL megvásárlása és átalakítása a GVH miatt haladt lassan, mert a DIGI addig nem fektetett pénzt a fejlesztésbe ameddig nem vált a határozat véglegessé. (2020 március)

[ Szerkesztve ]

(#33225) White24 válasza this is life (#33210) üzenetére


White24
kezdő

Azt már elkönyvelheted hogy "el van adva" sajnos.. nincs más választásuk, menteni kell a menthetőt.

(#33226) zelikocc válasza Kronos3000 (#33217) üzenetére


zelikocc
senior tag

Szerintem mi maradunk amíg lehet. Meglátjuk, hogy maradhat-e a jelenlegi csomag akkor is, ha megszüntetik és drágulni fog. Illetve meglátjuk milyen lesz az árazás és milyen frekvenciák fognak hirtelen repdesni hozzájuk. Ez még a jövő kérdése.
A jelenlegi árazás 100% hogy nem marad, de attól még lehet hogy kedvező(bb) lesz (mint a másik 3).

Ha belegondoltok, hiába veszik meg, attól még ügyfeleket szerezniük kell valahogyan, hiszen egy elég új (Mobil) szolgáltatóról van szó és innentől kezdve félhet a 3 kartelles, mert az eddigi román bénázás és olcsóság helyett egy kormány hátszéllel jövő konkurenciával fognak találkozni.

Én nem látok sok esélyt arra, hogy összeolvadna a Telenorral, hiszen két külön saját infrastruktúrával rendelkező mobilszolgáltatóról van szó, akkor mit kezdenének a több ezer bázisállomással és toronnyal amiket felállítottak egy negyedik mobilszolgáltatónak? Szerintem marad a 4 szolgáltató. Valószínűnek tartom, hogy frekvencia bérléses konstrukciók fognak majd itt kialakulni a jövőben.

És persze még mindig ott van az esély arra, hogy nem fog megvalósulni a deal. Bár erre nem igazán van sok esély.
Tehát ráértek még új szolgáltatót keresni, majd ha jönnek hogy fizess elő drágább csomagra, akkor ráértek. Addig meg használjátok ki amíg lehet.

(#33227) this is life válasza White24 (#33225) üzenetére


this is life
Ármester

Tudom, tisztában vagyok vele , de a remény hal meg utoljára . Megértem a lépésüket , elfogyott körülöttük a levegő .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33229) Kalandor válasza RWhite (#33220) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

óbégattak a prolik közül (itt is :P)
Légyszíves fejezd be ezt az ócska beszédet itt!

(#33230) #75114240 válasza White24 (#33225) üzenetére


#75114240
törölt tag

Időgéped van, hogy így tudod?
Egy nem kötelező érvényű előzetes megállapodás van. A T Systemstől is visszalépett a 4IG pedig az jóval stabilabban működő cég a DIGInél. Ott sem a Telekom volt amelyik felrúgta az előszerződést. a DIGI átvilágításakor pedig bőven lehenek még meglepetések.

[ Szerkesztve ]

(#33231) baly81 válasza #75114240 (#33230) üzenetére


baly81
aktív tag

Akkor én abban bízok, hogy sok nem tetsző dolgot találnak a Digi-nél, és az üzlet emiatt meghiúsul! :)

Amúgy ilyenkor valamelyik hivatalos szerv (pl NAV) nem néz utána, hogy a 4iG -nek honnan van 100 milliárdja a vásárláshoz? Ne válaszoljatok, tudom a választ... :N

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#33233) this is life válasza baly81 (#33231) üzenetére


this is life
Ármester

;] :DDD :U

Amúgy a pénz egy része kötvény kibocsájtásból fedezhető , a nagyobbik hányad pedig banki hitel a BB-től.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33234) baly81 válasza this is life (#33233) üzenetére


baly81
aktív tag

Értem én... de eléggé messze vagyunk a becsült vásárlási összegtől!
Jegyzett tőke: 1 880 000 000 HUF
azaz 1,88 MrdFT
Nettó árbevétel: 40 463 188 000 HUF (2019)

Azért megvizsgálnám azt a bankot is, aki 1,88MrdFt tőkére ad 100MrdFt hitelt! De, ne válaszoljatok, mert tudom, hogy -ezt is- ki fogja adni... :N

(ceginformacioponthu-ról)

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#33235) speter33 válasza baly81 (#33234) üzenetére


speter33
aktív tag

Hát MI :DDD
Utána még drágábban is vehetjük meg a szolgáltatást.
Ki van ez találva... :U

(#33236) this is life válasza baly81 (#33234) üzenetére


this is life
Ármester

Csak futólag olvastam utána , de elképzelhető egy 15 milliárdos kötvény kibocsájtás (ha már a meghiúsult T sys üzlet nem volt rá szükség) . A maradékot pedig valamelyik baráti bank esetleg az mnb ,mfb folyósítja ) . Volt már rá precedens a közelmúltban hogy a tőke hússzorosát adta volna a bank egy ügyfelének , csak aztán mégse lett rá szükség .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33237) Jabby válasza baly81 (#33234) üzenetére


Jabby
őstag

Unortodoxiánban az sem meglepő, ha löle ad kölcsönt lönének.

(#33238) csacsi67 válasza baly81 (#33234) üzenetére


csacsi67
addikt

Ugy ahogy juditka kapott 380 millát R-né majd nem kapott 1.5 milliárdot igy fog kapni meg amiröl nem tudunk. Tényleg érdemes megnézuni a partizánon a Bige interjut. Párt hova tartozás nélkül ez az én véleményem egy normális ember volt az Horn .

[ Szerkesztve ]

(#33239) Zeki válasza #75114240 (#33230) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az azért mégis csak a Telekomé. Lehet németek mégsem akarták hogy az állami lovagoké legyen. Merkel pislant egyet és visszahúzódnak. Itt nincs ilyen visszatartó erő.

(#33240) so_ha válasza RWhite (#33220) üzenetére


so_ha
senior tag

Csavarok egyet a lehetséges verziókon ... a saját "összeesküvés elméletem": Mi van, ha ez csak egy nagyobb "sakkjátszma része", hogy megegyezett a Digi a 4IG-vel (nem kötelező érvényű), és ezzel szorult helyzetbe került a Telenor. Miközben a Digi tárgyal a Telenorral is (megteheti), de így már sokkal jobbak az alkupozíciói. Ha nagynak ítélte a szembe szelet, akkor simán elképzelhető, hogy kicsit más módszerekkel veszi fel a kesztyűt. A Telenor pozícióit Petr Kellner tragikus halála is gyengíti, mert egy cikkben olvastam, hogy Ő hozott meg minden lényeges döntést a cégcsoportjában. 5 hónap még nagyon sok idő a tárgyalásokra.

(#33241) #75114240


#75114240
törölt tag

Viszont ha minden tervük összejön és még a Telenorban is sikerül nekik többségi részesedést vásárolni akkor abban mindenki biztos lehet, hogy a DIGI Mobilt beolvasztják és max márkanévként marad meg, de önálló szolgáltatóként biztos nem, sem gazdaságilag, sem egyéb szempontból nem lenne értelme önálló szolgáltatóként megtartani.

A Telenorról meg annyit, hogy, a PPF-et eddig is egy kvázi független menedzsment irányította, ezután is az fogja, csak immár az örökösök megbízásából.
(mint pl az Aldinál is ez történt)
Teljesen felesleges itt túlkombinálni mindent, főleg, hogy fogalmatok nincs arról, hogy ilyen hatalmas holdingcégek hogy működnek, meg az újságíróknak se

[ Szerkesztve ]

(#33242) #70635776 válasza #75114240 (#33241) üzenetére


#70635776
törölt tag

A stílus maga az ember.....jó hogy visszatértél, kovlaj122 :DDD

(#33243) Flashget válasza juve600 (#33198) üzenetére


Flashget
félisten

pár hónap múlva amúgyis megtennék, miután nem lesz Digi mobil....

Realme GT Master Edition

(#33244) Samott válasza #75114240 (#33241) üzenetére


Samott
addikt

Nagyon igazad van, Teszarival is konnyebb dolguk lett volna ha nem a tulaj dont hanem a menedzserek. Azok hamarabb felismerik hogy egyszerubb felvenni a lelepesi penzt mint kuzdeni a kormanyzati ellenszellel. PPF amugy is ugyesen uzletel a NER-el, a telenor kapcsan is meg fogjak talalni a szamitasukat. Keresni fognak ezen a kalandon is. De ahogy irod nem hulyek, tudjak mikor mutatnak ajtot nekik.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#33245) nyitom válasza Samott (#33244) üzenetére


nyitom
aktív tag

Ha egy éven belül megteszik, bár most már csak rövid ideig tudnak kavarni, igaz addig is nagy károkat okozhatnak. Mindenesetre az elszámoltatásnál jól fog nekünk jönni!!! :C

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#33246) Lajosnagy17 válasza nyitom (#33245) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Az a kérdés, hogy kicsengetnek még 300 milliárdot a Telenorért, plusz a DIGI-ért meg minimum egy százast? Ez a vásárolunk egy kicsi kommunikációs szektorból, kezd elég drága lenni.

Ez így lassan már 500 milliárd lesz. 100-ast már elköltöttek a 25%-os Telenor részesedésért.

Szerintem az is lehetséges, hogy kiszállnak a Telenorból és a DIGI-re építve szolgáltatnak. Kapnak ingyen 2600-at, meg a 700Mhz-en megkapják a visszatartott 2x5 Mhz-et, megveszik a Videkhálót, PR Telekomot és kész is van egy sokkal olcsóbb szolgáltató. A DIGI model tényleges megvalósítása hátszéllel.

[ Szerkesztve ]

(#33247) betyarr válasza Lajosnagy17 (#33246) üzenetére


betyarr
veterán

majd mi,az adófizetők "megvesszük" nekik.

(#33248) Lajosnagy17 válasza betyarr (#33247) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Ez nem volt kérdés, természetesen mi csengetjük ki az árát érte.

Az is érdekes az egyik kormány halmozza, a másik értékesíti az állami tulajdont.

Kérdés,hogy jövőre mindent piacra dobunk, vagy folytatjuk a vásárlást.

[ Szerkesztve ]

(#33249) Renwick válasza Lajosnagy17 (#33246) üzenetére


Renwick
őstag

A Telenor akkor érhetett legfeljebb 300+ milliárdot, amikor még az infrastruktúra is az övék volt. Ne feledd, hogy most már csak egy "kikönnyített" szolgáltatóról beszélünk. Bár ha már itt tartunk, szerintem a profilba jobban illene, ha a CETIN-t vennék meg, a lakossági és KKV ügyfélkör kb. csak nyűg.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#33250) Lajosnagy17 válasza Renwick (#33249) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Akkor lehet kivéreztetik a Telenort a DIGI modellt használva. A DIGI-nek már van kétezer állomása, még kb 500 kell, működő hálózat.700 Mhz-et hozzáadva nekem működik.

Érzik a vér szagát, most már csak várni kell.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.