Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#29551) dethroner


dethroner
veterán

Ma délután láttam ahogy egy mobiltornyot a helyére daruztak, csak nem tudom melyik szolgáltatóé lesz. Lehet építési engedélyekben erre keresni? Pécsen, a 6-os és az 57-es út kereszteződésében lévő Gienger cég udvarán épült. Valaki tudja kihez tartozik?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#29553) dethroner válasza #72445440 (#29552) üzenetére


dethroner
veterán

Autóból láttam, csak ezért nem fogok megállni és kiszállni :N

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#29554) qnadam válasza Lajosnagy17 (#29546) üzenetére


qnadam
veterán

Remélhetőleg a teljes mobil bevételt(1000 Ft-okat) a mobil fejlesztésére használják fel.

világraszóló fejlesztéseknek nézhetünk elébe.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29555) rothfb válasza qnadam (#29554) üzenetére


rothfb
veterán

Most is a nem létező ezer forintokból építik a tornyokat... :D
Vagy lehet, hogy a NER a háttérből támogatja őket.

[ Szerkesztve ]

(#29556) n00n


n00n
őstag

Jöhetne valami új téma, mert kicsit uncsi már a sok jövőbelátás :D

(#29557) DevKiller válasza n00n (#29556) üzenetére


DevKiller
senior tag

A DIGI VoWIFI jobb mint a voda 2G.
Nem emelném ki, ha máson tudnék telefonálni, de így marad a DIGI :DD

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#29558) realist


realist
őstag

Most számhordozok Digimobilra. Dual sim-es telefont használok és januártól tudni szeretném, hogy hogyan állok a lebeszélhető 200 perccel. Sajnos a Diginek nincs olyan alkalmazása ahol ezt meglehet nézni.
Próbálkoztam pár alkalmazást tesztelni, de nem találtam olyat ami kimenő hívásidő esetében megkülönböztetné a 2 simet. Van erre valakinek valamilyen ötlete?

(#29559) Adamo_sx válasza realist (#29558) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

A telefon ezt "magától" nem tudja? Nekem Xiaomi-m van, ott mindkét SIMhez be tudok állítani havi keretet.

(#29560) PBA válasza Lajosnagy17 (#29546) üzenetére


PBA
aktív tag

Ezek az ezer Ft-ok a hálózat fenntartására nem elég, nemhogy fejlesztésre. :) Én a helyükben ebbe a dologba most egy ideig nem tolnék lóvét...

(#29561) scineram válasza jimmy5 (#20365) üzenetére


scineram
csendes tag

Most itt pont ez van (Tré->Digi).

(#29562) n00n válasza DevKiller (#29557) üzenetére


n00n
őstag

Az én telefonom nem tud VoWifi-t sajnos. :U :DDD

(#29563) kanyi51 válasza n00n (#29562) üzenetére


kanyi51
senior tag

Sajnos az enyém se, pedig..... Xiaomi Redmi Note 9 Pro ....... nem mondanám se elavult se ócska telefonnak, és még csak nem is volt olcsó(nekem).

(#29564) rothfb válasza kanyi51 (#29563) üzenetére


rothfb
veterán

Tud az vowifit, csak a Digivel nem tudja.

(#29565) szilacus válasza Adamo_sx (#29559) üzenetére


szilacus
tag

Nekem is Xiaomim van de csak a mobil adathoz lehet keretet beállítani! :U

(#29566) zoli62


zoli62
addikt

Mostanában kb. másfél hete egyre gyakrabban fordul elő, hogy Iphone SE-n hívnak hagyományos nyomógombos telefonról (2G csak), és a telefon nem csörög ki, csak hívásértesítő SMS-t kapok. ÍA hibát bejelentettem, de érdemben még nem történt semmi. Másnál is előfordult már ez?

(#29567) kanyi51 válasza rothfb (#29564) üzenetére


kanyi51
senior tag

Most akkor szerinted vegyek Telekom kártyát is? Van ugye a Digi, meg Vodafon, és Telenor is. Csak eddig a WoWIFI nincsen.

(#29568) domper2015 válasza kanyi51 (#29567) üzenetére


domper2015
senior tag

Domino-val nem lesz VoWifi.

(#29569) kanyi51 válasza domper2015 (#29568) üzenetére


kanyi51
senior tag

értem, akkor le mondok róla

(#29570) Doggy dog válasza realist (#29558) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Régi droidon a droidstatot használtam.
Újon már nem megy, playen sincs már.
Be lehetett állítani a perc keretet, kivételeket hozzáadni, hogyne számolja.
Sajna semmi ilyet nem találtam, de várom, hátha tud valaki ilyet.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#29571) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

[kép]
Ez lenne a 4g.
Mit tehetek?
meizu 6 note

(#29572) 4Grider válasza bobalazs (#29571) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kinyírod a cellatársaidat. Ekkora sávszélesség mellett ekkora sebességhez nem kell sokan legyenek.

(#29573) bobalazs válasza 4Grider (#29572) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor most érthetően mond el légyszíves mert nem értelek.

(#29574) 4Grider válasza bobalazs (#29573) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy cellán át lehet nyomni ezen a frekin és sávszélességen nem egész 30 Mbps-ot. Egyszerű matematika, hogy ha éppen egyszerre tízen használjátok a cellát, akkor mennyi sávszélesség jut egy emberre. Ha a tízből kilencet kinyírsz/agyonütsz/lelősz/stb., akkor egyedül maradsz egy ideig, ergo tied a teljes sávszélesség.

(#29575) bobalazs válasza 4Grider (#29574) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hát az a 30 Mbps nem valami combos. Akkor most már mindent értek.
Van felső határa hogy hányan használhatják a cellát? Azért ennél lassabb kapcsolat már nem igen kéne...

(#29576) rothfb válasza bobalazs (#29571) üzenetére


rothfb
veterán

Semmit. Ez ilyen. Amíg a Digi frekihez nem jut (márpedig amíg ez a lopós banda van addig nem, mert mindig ki fognak valami kamu dolgot találni, hogy ne tudjon résztvenni a frekitenderen a Digi, hiszen akkor mi lenne pl a Telenerrel, normális áron kellene normális szolgáltatást nyújtania), addig ez lesz. Böngészni, navigálni megfelel. Főleg ezen az "áron".

(#29577) 4Grider válasza bobalazs (#29575) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom nem örülnél neki, ha éppen te esnél a felső határ fölé. A mobilnet mindig is osztott erőforrás volt, 5 MHz frekvenciablokk esetén pedig főleg. Nem véletlen, hogy nem fizethet bárki elő Digimobilra. Az ettől 20x több frekvenciával rendelkező hazai szolgáltatók is megfeküdnek helyenként a terheléstől. Mert igen drága mindenütt minden frekvenciát bedobni, így sok helyütt csak 10, vagy 15 MHz-nyi frekvenciablokkot használnak a sok frekvenciával rendelkező szolgáltatók is.

(#29578) bobalazs válasza 4Grider (#29577) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Aha. Akarnak majd 5g-t is?

(#29579) 4Grider válasza bobalazs (#29578) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az egy érdekes dolog lesz. Amivel nagy területeket és gyorsan le tudnak fedni, az nagyjából egy év alatt fog bedugulni, ahogy a többségnek elérhető árúvá válnak az 5G eszközök. Amivel pedig előre tudnak majd lépni sebességben, az jó ha a cellától 300 méterre még elérhető lesz...
Egyelőre úgy néznek a cégek a marha drága 5G-re, mint marketing lehetőségre.

(#29580) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Más kérdés:

Hogy lehet most a szolgáltatást az ügyfélkapun megváltoztatni?
Listázza a telószámokat illetve hogy milyen csomag indul hozzá január 1től, de nem tudom se lemondan sem megváltoztatni őket.
[kép]

(#29581) rothfb válasza bobalazs (#29580) üzenetére


rothfb
veterán

Ügyfélkapun már sehogy. 1272 vagy valamelyik Digi pont személyesen.
Vagy még így: link

Érdekes egyébként, mert én még mindig tudom változtatni a négy számunkat, pedig nem mostanában mentettem a beállításainkat.

[ Szerkesztve ]

(#29582) Márton válasza rothfb (#29581) üzenetére


Márton
nagyúr

Én is tudom a 3 számomat változtatni.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#29583) fornettisuti válasza rothfb (#29581) üzenetére


fornettisuti
veterán

1272: 6percig hallgattam a zenét, aztán feladtam
Visszahívás: délelőtt jeleztem, de azóta sem hívtak.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#29584) rothfb válasza fornettisuti (#29583) üzenetére


rothfb
veterán

Nem mindegy, mikor próbálkozol. Délelőtt, délben, délután sokáig kell hallgatni a zenét. Éjszaka, hajnalban, reggel hamar felveszik.

(#29585) BlacKSouL válasza domper2015 (#29568) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És volte?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29586) rothfb válasza BlacKSouL (#29585) üzenetére


rothfb
veterán

Volte van dominóval is.

(#29587) Speccy


Speccy
senior tag

Kiválaszottam két hete hogy az egyik SIM kártyát Digimobil Plusz csomagban kérem januártól, erre azt látom hogy a Max lett beállítva, és már nem is engedi módosítani :W Írtam nekik üzenetet hogy állítsák át, remélem nem kell bemenni ezért az ügyfélszolgálatra.

There is hope!

(#29588) snowdog válasza Speccy (#29587) üzenetére


snowdog
veterán

Hívd fel a telefonos ügyfélszolgálatot, eddig nekem mindenben segítettek.
ÜGYFÉLSZOLGÁLAT:1272
u.i. ennek kapcsán ránéztem az oldalamra, és nálam minden úgy van ahogy korábban beállítottam.

[ Szerkesztve ]

(#29589) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

4 napos karbantartás!!!!

Tisztelt Ügyfeleink!
2020.12.14-től 2020.12.18-ig Győr városában és Somogy megye területén a mobil hálózatunkon karbantartást végzünk, ez időszakban mobil szolgáltatásunk rövidebb ideig szünetelhet, illetve előfordulhat minőségromlás.
Türelmüket és megértésüket köszönjük!

(#29590) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Január 1-től DIGI-s számokat csak wifin keresztül lehet ingyen hívni? "Nagyi telefon" kellene, gondolom ilyet nem gyártanak wifivel.

Mondjuk az ajánlott Nokiáknál sincs jelezve wifi, akkor lehet mégsem kell, vagy lehet telefonálni velük, csak az ingyen hívás nem megy hálózaton belül.

Egyébként az oldalon, ahol be tudom állítani, nincs is jelezve a hálózaton belüli ingyenes hívás. Lehet ez valami új dolog és ott még nem frissítették? Itt jelzik.

[ Szerkesztve ]

(#29591) JÓZSFM válasza kanyi51 (#29563) üzenetére


JÓZSFM
csendes tag

Szia

Meg van a megfejtés a Xiaomi redmi note 8 Pro készülékre Digi vowifi-re.

A készülék beállítás menüpontba keresőbe ír be, hogy " Régió " ott megjelenő országok közül a Romániát választod és lám csodát a Digi mobil VoWiFi működik. :)

(#29592) szaszyka válasza pinnacle (#29590) üzenetére


szaszyka
senior tag

Elvileg a Nokia 2720, és a Cat B35 tudja a vowifit. De Google-t szimplán rákeresel a vowifi phones-ra, talán lesz másik találat is

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#29593) DrBubo77 válasza Lajosnagy17 (#29589) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Jelenleg még tesztüzem van december 31-ig, így bármikor bármennyi időre leállíthatják a hálózatot.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29594) #44932096 válasza DrBubo77 (#29593) üzenetére


#44932096
törölt tag

A 4 napos leállással azért nincs gond, mert a jelenleg érvényben lévő ászf szerint egy naptári éven belül összességében 175 órát szüneteltethetik a szolgáltatást.
Szóval nem "bármikor bármennyi időre" ahogy írtad.

(#29595) csacsi67 válasza pinnacle (#29590) üzenetére


csacsi67
addikt

Ebben igazad van akkor hátrányos helyzetbe lennének. Föleg ,hogy itt nagyszámban mindenki Wofin telefonál.

(#29596) csacsi67


csacsi67
addikt

Itt egy érdekes cikk hátha a Vodafone kisegiti a Digit [link]

(#29597) pinnacle válasza szaszyka (#29592) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor DIGI-s számok ingyenes hívása csak wifin keresztül megy? Ha nincs wifi akkor az is 4Ft/perc?

(#29598) the.odzsy válasza pinnacle (#29597) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Így van Vowifi-n 0 Ft, egyéb esetben 4 Ft/perc.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#29599) pinnacle válasza the.odzsy (#29598) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor erre figyelni kell, mert a DIGI-nél nem az van, mint a UPC-nél, hogy egymás wifijét is tudják használni, hanem ez csak a sajáton vagy a nyilvános wifiknél fog működni.
Ha valakinek van működő vowifis "nagyitelefonja", linkelje majd be legyen szíves.

[ Szerkesztve ]

(#29600) dchard válasza csacsi67 (#29596) üzenetére


dchard
veterán

Álmodik a nyomor. Már bocsánat. Ez csak annyit jelent, hogy a Digi bérelhet magának helyet voda tornyon, ha azon van elég hely, és a torony bírja statikailag az extra terhet. Ezt a Digi eddig is megtehette.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.