Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#29451) ggabor02 válasza kurtuzov (#29431) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Mivel a Redmi note 9 pro-n nem lehet állítólag sehogy megcsinálni, így akkor a másik telefonon, a Mi8 Pro-n érdemes lenne nekiállnom? Az elméletileg ugyanaz, mint a Mi8. Ha ezen meg lehet csinálni, akkor átrakom ebbe a Digis kártyát. Szerinted?

(#29452) kurtuzov válasza ggabor02 (#29451) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Mi 8 topikjába is leírtam, hogyan sikerült és hogy a driverre külön figyelni kell. Utána nobiligates fórumtárs még linkelt egy Qualcomm_Diagnose_Tools_Xiaomi-signed.apk
ezzel több mindent is lehet csinálni a diagnose mode által és egyszerűbb a profilváltás is. Én még nem próbáltam. Redmi note 9, MI 8 Pro más tészta, pl huliganboy fórumtárs is Mi 8 pro-val harcol és néha nagyon más problémákba ütközik, mint a sima Mi 8 tulajok. Szerintem nálad is az új készülék bibi van, még nem írta le senki a jól működő metódust. Talán a Digi VoWiFi jan 1 ingyenesség élesedéséig lesz az újabbakra is megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#29453) djsunstealer válasza ggabor02 (#29451) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Redmi Note 9s-el küzdök, de sehogyse megy.

(#29454) djsunstealer válasza kurtuzov (#29452) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Ez az info nekem is segítség. :)

(#29455) #44932096


#44932096
törölt tag

Kedves Fórumtársak!

Sajnálattal olvastam a fórum azon részét, ahol az új csomagokra váltásról megy a diskurzus.

Nem ismerem a jogi hátteret, de azt vélelmezem, hogy a "teszt" díjcsomag megszüntetéséhez az NMHH engedélye is szükséges. A hatóság pedig akkor adja meg az engedélyt, ha a szolgáltató bizonyítani tudja azt, hogy kevés előfizető veszi igénybe ezt a csomagot.
Az, hogy még mindig benne van az ászf-ben a "teszt" díjcsomag, és nem mint kivezetett/megszüntetett csomag szerepel, hanem mint értékesítésből kivont, az arra enged következtetni, hogy január 1-vel továbbra is használható lesz.
Mindenkinek az lenne az érdeke, hogy ne váltson át egy korlátlan (adat/hang) díjcsomagot, egy korlátosra/hálón belül fizetősre.
Ha pedig később/bármikor felmondanák a "teszt" szolgáltatást, úgy onnan kezdve van 60 nap gondolkodási idő.

(#29456) PeterPH válasza #44932096 (#29455) üzenetére


PeterPH
senior tag

Te fordítva ülsz a lovon.
A díjcsomagot már elindításakor is határozott időre vezették be. A lejárati határidőt ugyan többször is kitolták, de továbbra is konkrét időpontot jelöltek meg a kivezetésre.
Miért kéne ehhez NMHH jóváhagyás?

(#29457) kissvendel


kissvendel
csendes tag

Szerintem sincs ezzel semmi baj. Tesztüzemnek volt hirdetve mindvégig, volt megadva határidő, amit többször is hosszabbítottak, határidő előtt rendesen meghirdettek pár elég korrekt tarifát, nem mellesleg eddig szinte ingyen volt. Értem én, hogy mindenki azt szeretné, hogy ingyen legyen, mert mindig mindenre ezt szeretnénk, de lássuk be, ez így is veszteséges lesz, nemhogy ha nem kérnek előfizetési díjat és nem emlenek. Kibírható, sőt, nagyon korrekt összeg, akinek ez is sok, az tényleg menjen a csudába... sehol nem kapod meg kérszer ennyiért sem ezeket a feltételeket. Szóval inkább szurkoljunk és támogassuk a DIGI-t, hogy tudjon valamit kezdeni ezzel az ellehetetnített helyzettel. Én bízom benne, hogy lesz megoldás, és szinvonalas szolgáltatást fognak tudni nyújtani, hogy utána akár kétszer ennyit is megérje kiadni az előfizetésre. És valószínűleg lesznek akciók, lesz korlátlan net és korlátlan csomag is, meg világroaming.... csak ne akarjunk egyszerre mindent. Ezt fel kell építeni, meg kell teremteni, be kell ruházni... blablabla... Szükség van arra az előfizetési díjra hozzá. Szóval ne sírjunk, hanem inkább örüljünk és támogassuk a DIGI-t. hogy fapados, olcsó, de minőségi szolgáltatást tudjon nyújtani, ahogy eddig tette a vezetékes oldalon.

(#29458) robiikaaa


robiikaaa
újonc

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, de szeretnék kérni tőletek egy kis segítséget!

mobilnetet próbálok beállítani win10-en. Kártya bent, laptop fel is ismeri, viszont azt írja, hogy nincs hálózat. apn beállításokat megcsináltam, már amit be lehet állítani. mnc mcc értékeket nem tudok állítani. vagy én nem látom a fátol az erdőt? köszönöm szépen!

ui.: lefedettség van, a tabba teljesen jól működik a dolog!

(#29459) nokiauser válasza robiikaaa (#29458) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Nagy kérdés, hogy a laptopban 4G-s modem van-e?

(#29460) #72755712 válasza robiikaaa (#29458) üzenetére


#72755712
törölt tag

Windows 10 hiba, a modem saját managerével csinálj apn-t, és tedd alapértelmezetté.

(#29461) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Udv!
Htc one s-en miert nem hajlando mukodni a mobilnet apn beallitasa utan sem?

(#29462) #72755712 válasza Agyrák666 (#29461) üzenetére


#72755712
törölt tag

Talán mert nincs benne LTE?

(#29463) Agyrák666 válasza #72755712 (#29462) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Igy mar mindent ertek. Koszi :DDD

(#29464) viktorhu válasza #44932096 (#29455) üzenetére


viktorhu
veterán

Levélben mondták fel a szerződést, ezután nem folytathatják csak úgy a szolgáltatást.

(#29465) pjen válasza #72755712 (#29462) üzenetére


pjen
félisten

Van abban LTE.

(#29466) DrBubo77 válasza pjen (#29465) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Mobilaréna teszt: Egyrészt ott a négysávos GSM és háromsávos 3G modul. Ezekkel GRPS, EDGE, 3G és HSPA+ is elérhető, letölteni akár 21 Mbit, feltölteni pedig 5,76 Mbit sebességgel lehetséges.
Hol látsz itt LTE-t? És a gsmarena sem ír 4G-s sávot.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#29467) pjen válasza Agyrák666 (#29461) üzenetére


pjen
félisten

Kell annak menni nálam egy próba erejéig ment, van LTE a telóban.

(#29468) qnadam válasza pjen (#29467) üzenetére


qnadam
veterán

az internetek is mindenütt azt írják, hogy csak hspa. pedig még a nexus 4-ről is sok helyen meg szokták írni, hogy titokban van benne egy kis 4g. 2012-ben nem is nagyon volt jellemző a telefonokban.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29469) pjen válasza Agyrák666 (#29461) üzenetére


pjen
félisten

Vissza tettem a HTC ONE telóba a DIGI kártyát.Itt van a kezemben.Preferált hálózati mód:autómatikus 2G/3G/4GHozzáférési pont neve digi
internet.A felső sávban is írja:4G.
ping:25
le:2,7
fel0,6
jitter:14
Jó kis teló, de már csak tartalék,beszélni csak kihangosítva lehet.

[ Szerkesztve ]

(#29470) martonl válasza pjen (#29469) üzenetére


martonl
senior tag

De azt hiszem, a kérdező a HTC ONE S telóról kérdezett. Abban nincs 4G.
[link]

(#29471) pjen válasza qnadam (#29468) üzenetére


pjen
félisten

HTC ONE:
GSM 850/900/1800/1900 MHz
UMTS 850/900/1800/1900/2100 MHz
LTE 800/1800/2600 MHz
Adatkapcsolat: GPRS, EDGE, HSUPA, HSDPA, 4G/LTE

(#29472) qnadam válasza pjen (#29471) üzenetére


qnadam
veterán

senki nem beszélt htc one-ról. htc one s-ről volt szó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29473) pjen válasza qnadam (#29472) üzenetére


pjen
félisten

Basszus azt hittem csak kötő hang. :W

(#29474) BlacKSouL válasza pjen (#29473) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Sokat beszélgetsz erdélyiekkel? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29475) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok!
Iphone fronton érdeklődnék,jelenleg mi a helyzet?
Visszakeresve nem egyértelmű.
Úgy értelmezem vowifi nincs.
De megy a 2g és 4g és a mobilnet.
Jól értelmezem
(Iphone SE illetve Iphone XS)
:R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#29476) szaszyka válasza Doggy dog (#29475) üzenetére


szaszyka
senior tag

Vowifi nincs, de 2G, 4G gond nélkül megy, plusz a VoLTE is. SE2020.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#29477) Doggy dog válasza szaszyka (#29476) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszönöm!
Nálunk I6SE, erre gondoltam :B Van vagy 5 éves, de legutolsó IOS-el, ami van rá.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#29478) szaszyka válasza Doggy dog (#29477) üzenetére


szaszyka
senior tag

A VoLTE nem tudom, hogy működik-e, elvileg a 14.2-es feissítéssel megjavult, de májusig nekem simán működött a régi SE-vel is a Digi

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#29479) pjen válasza BlacKSouL (#29474) üzenetére


pjen
félisten

Eszembe se jutott, hogy az az "s" fontos lehet.elkúrtam, nem kicsit nagyon.

(#29480) Doggy dog válasza szaszyka (#29478) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszi mindent! :R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#29481) MasterMark válasza szaszyka (#29476) üzenetére


MasterMark
titán

Tudni valamit, hogy lesz-e VoWifi? Januártól átvinném a telekomos számom.

Switch Tax

(#29482) rothfb válasza MasterMark (#29481) üzenetére


rothfb
veterán

Kizárt, hogy lesz. Az alma komoly jogdíjat kér érte, a Digi pedig nem fog fizetni az Apple-nak horribilis összegeket azért, hogy az Iphone-okon elérhető legyen a vowifi. Nem éri meg nekik. Másra kell a pénz.
Pedig jó dolog, ahol nincs térerő, ott is kiváló hangminőséggel telefonálhatok, androidosként már nem egyszer élvezhettem a technológia előnyeit. Ráadásul januártól hálózaton belül ingyenes vowifin a hívás, ha valaki nem férne bele a lebeszélhető percekbe.

[ Szerkesztve ]

(#29483) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Az adományvonalak hívása és azokra SMS küldés Digi SIM-ről nem működik. Megnéztem ÁSZF-et, ott nem találtam kifejezetten leírva. Felhívtam a 1272 call centert, ott sem tudtak nekem konkrét ÁSZF pontot mondani, csak a saját belső sorvezetőjükre hivatkoztak. Azt sem tudta megmondani jövőre mi lesz a helyzet.

Ti erről mit tudtok?

Milyen kifejezést kellene keresnem, hogy megtaláljam az adományvonalak elérésére vonatkozó szabályozást?
Jövőre lesz változás?
Én legfőképpen az egyszeri fix díjas adományvonalakat engedélyezni szeretném, a jellemzően üzleti alapú emelt percdíjas meg lehúzós SMS szolgáltatásokat viszont tiltani.

(#29484) MasterMark válasza rothfb (#29482) üzenetére


MasterMark
titán

Ez nem tudom honnan jött, de nem kér érte "jogdíjat."

De előbb utóbb kelleni fog nekik, ha rendes volte konfigot akarnak, meg esim-et majd később.

Switch Tax

(#29485) herdsman12 válasza kurtuzov (#29483) üzenetére


herdsman12
őstag

Esetleg itt nézelődj.

[ Szerkesztve ]

(#29486) rothfb válasza MasterMark (#29484) üzenetére


rothfb
veterán

Volt erről már itt a fórumon vita, nincs kedvem megkeresni, de ahhoz, hogy a digi vowifi működhessen iphone-on, ahhoz diginek fizetnie kellene almának. Ezért sosem lesz. A digi nem az a szolgáltató, pénzügyileg sem.
Ja és nem a volte-ról van szó, hanem a vowifiről.
Szerk.: Esim sem lesz egy jó db-ig... Szerintem. Technológiailag komoly pénzekbe kerülne a bevezetése. A digi még nincs abban a helyzetben, sokáig nem is lesz. Főleg ha nem kap frekvenciát.

[ Szerkesztve ]

(#29487) MasterMark válasza rothfb (#29486) üzenetére


MasterMark
titán

Volte és vowifi is ugyan azzal a konfig deploy-al megy ki, most egyik sincs a diginek.

Switch Tax

(#29488) rothfb válasza MasterMark (#29487) üzenetére


rothfb
veterán

Van az, csak iphone-on nincs. Illetve fentebb szaszyka azt írja, hogy volte van se2020-on.

(#29489) MasterMark válasza rothfb (#29488) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, de ahhoz sincs profiljuk, csak az általánossal megy...

De amúgy android is generic profillal megy mind a kettő. Előbb utóbb kelleni fog az az entitlement server.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#29490) kurtuzov válasza herdsman12 (#29485) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Lehet nem volt jó a fogalmazás. Az adományvonalak hatósági és jogi szabályozása remélem rendben van. Engem adományvonalak kapcsán a Digi és az előfizetői közt kötött szerződésekre vonatkozó szabályok - szerződési feltételek - előírások érdekelnek. Tkp ÁSZF-jükben hol van leírva.

[ Szerkesztve ]

(#29491) pjen válasza kurtuzov (#29490) üzenetére


pjen
félisten

:) téves.

[ Szerkesztve ]

(#29492) herdsman12 válasza kurtuzov (#29490) üzenetére


herdsman12
őstag

Akkor ezt keresed?
(26. oldal)

(#29493) kurtuzov válasza herdsman12 (#29492) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Alakul ez.
Sajnos nem ez a releváns, mert amit küldtél az a Digi ÁSZF D.MELLÉKLET A helyhez kötött telefonszolgáltatásra vonatkozó speciális szabályok -
azaz a vezetékes telefon szolgáltatáshoz kötődő feltételek.
Nekünk a Digi mobil szolgáltatásra vonatkozó vagy valami általános, mindre vonatkozó instrukció kellene az adományvonalakról.

Nagynéném a Jónak lenni jó! program keretében az Együtt az Autistákért Alapítvány 13616-os számát szerette volna Digi mobilon hívni, illetve a Katolikus Karitász 1356 számát, de nem megfelelő szám értesítést kap csak.
Ezek szerint vezetékes Digi vonalról is csak az utóbbi szám hívása lehetséges, a vezetékes telefonos mellékletben legalább listázva vannak az elérhető adományvonalak.
Amúgy Flip vezetékesről sem elérhetőek a fenti adományvonalak.

[ Szerkesztve ]

(#29494) 4Grider válasza kurtuzov (#29493) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az ászf-ben azokat az emelt díjas vagy speciális díjazású számokat fel kell tüntetni, amelyek a hálózatból elérhetőek. Mivel a mobil ászf-ben ilyen nincs, csak két eset lehetséges: Ezek a számok nem hívhatóak Digi mobil felől, vagy trehányság miatt kimaradt ez a rész az ászf-ből.
Mivel nagynénéd nem tudta az adott számokat elérni, ezért az első eset a valószínűbb.

(#29495) kurtuzov válasza 4Grider (#29494) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Tapasztalati úton rájöttünk :)
Azonban nekem lenne olyan kukacoskodó vágyam - pláne jövőre már nem tesztidőszakban - legyen leírva ÁSZF-ben, hogy ez a szolgáltatás erre NEM nyújt lehetőséget.
Az adományozást amúgy az adott civil szervezetek weboldalain keresztül megoldottuk.

[ Szerkesztve ]

(#29496) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Láma kérdés! Ügyfélkapun beállitom a csomagokat és utána?
Mire kell nyomni? Vagy ennyi?

(#29497) 4Grider válasza nagyfejü (#29496) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha elnavigálsz és vissza, és a te általad beállított új csomagok vannak ott, akkor nem kell nyomni sehova máshova.

(#29498) nagyfejü válasza 4Grider (#29497) üzenetére


nagyfejü
őstag

Az van!
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#29499) #23310336 válasza kurtuzov (#29495) üzenetére


#23310336
törölt tag

Miért kellene beírni? Az ÁSZF-ben a létező dolgok vannak, pontosabban ennek a szabályozása. Nemcsak itt, mindenhol.
Mivel a Digi nem ad lehetőséget az emeltdíjas számok és adományvonalak hívására nem írták bele az ÁSZF-be, ahogy pl az MMS vagy hangposta szolgáltatást sem, lévén, hogy ezek sem elérhetőek a DIGInél.

(#29500) KRoli92


KRoli92
tag

Sziasztok!

Van erre valamilyen kiskapu, hogy a saját nevemre átkerüljön egy sim kártya? Egyik rokonom nevén van 4db sim, egyezik a lakcímünk, és szeretném hogy az a kártya amit én használok, a saját nevemre kerüljön. Van erre valamilyen lehetőség? Én nem tudok igényelni vezetékes szolgáltatást, mert az ő nevén van a telefon,internet,tv.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.