Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#28751) martonl válasza #72445440 (#28740) üzenetére


martonl
senior tag

"Az egyenleg szerintem bankszámlára visszakérhető hordozás után, de ennek járj utána először. Én sima hordozás után 1 éve igényeltem és kaptam is vissza Vodától pénzt. Írásban kell igényelni 1 éven belül."

Így nem volt jó? Eléggé kiemeltem, hogy én kaptam vissza pénzt. Azt meg nem hinném, hogy 160 forintot kaptam vissza méltányosságból. 30 ezret én se mertem volna bent hagyni. Ami rajta van utalják csak vissza szépen, keresnek ők rajtunk épp eleget.

Te se írd akkor le, hogy biztosan nem lehet visszaigényelni, ha egyszer nem tudod, ráadásul kiemelten.

Sőt, fordítsuk meg a dolgot: ezek után kérem, csak az írja le, hogy nem lehet visszaigényelni egyenleget számhordozás után, aki már megpróbálta és nem sikerült neki.

(#28752) DrBubo77 válasza martonl (#28751) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Szorítkozzunk a topik témájára: Digi mobil!

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28753) zelikocc


zelikocc
senior tag

A sok találgatás margójára:
A napokban kötöttem műholdast, hogy igényehessek 4db SIM kártyát.

Ezzel választ kaptok a rengeteg talalgatásra, íme feketén fehéren az új csomagok feltételei:
(200 perc felhasználása: hálózaton belül, belföldön, nemzetközi díjzóna 1-es övezet (EU))

(Saját hálózaton belüli hívások: december 31-ig ingyenes, január 1-től 4 forint/perc; belföldi és EU irányba december 31-ig 5ft/perc, január 1-től 4ft/perc (nyilván valóan ha van 200 perced, akkor annak felhasználása után))

(#28754) 4Grider válasza zelikocc (#28753) üzenetére


4Grider
nagyúr

Újat nem sikerült írni, de legalább kiderült, hogy téged nem hülyítettek az ingyenes hálózaton belüli vowifi hívással. Jó eséllyel az ügyfélszolgálat sem hiszi el...

(#28755) goop válasza 4Grider (#28754) üzenetére


goop
őstag

Mondjuk az érdekes, hogy nincs ingyen a hálón belül, de miért nem, mégis lesz valami megállapodásuk valakivel? A vowifi meg ugye nem megy máshova, azért lesz ingyen hálón belül, ha igaz amit írtak? Fura, az biztos...

(#28756) 4Grider válasza goop (#28755) üzenetére


4Grider
nagyúr

A nemzeti roaming indokolná, de nehezen tudom elképzelni a Digiről, hogy a Telenortól bérelne infrastruktúrát.

(#28757) rothfb válasza pjen (#28738) üzenetére


rothfb
veterán

Nem kell. Ha a wifi hálózaton nincs tiltva a vowifi (néhány céges hálózatot kivéve szinte mind ilyen), akkor a telefonon bekapcsolva a wifi hívást, azonnal működni fog.

(#28758) rothfb válasza szabonagyur (#28746) üzenetére


rothfb
veterán

Madmancsnak van igaza. Így lehet más nevére áttetetni a kártyát. Évente adatot egyeztetsz. Akinél van az adott kártya telefonnal, az ha megadja az adatait, legyen az bárki, akkor onnantól kezdve az ő nevén lesz, függetlenül attól, hogy addig kinek a nevén volt. Csak a Madmancs által említett 10 kártya/személy limit feltételnek kell meglennie.

(#28759) MadMancs válasza rothfb (#28757) üzenetére


MadMancs
veterán

Samsung esetében igen. De ez nem minden esetben igaz, pontosabban nem látványosan. Huawei (P20 Lite, és P30 Lite esetén tapasztalat) hogy VoLTE alapesetben a prio. Azaz míg teló úgy érzékeli hogy VoLTE jelerősség rendben van, addig hiába van bekapcsolva, nem aktív VoWifi. Persze átállítható hogy pont fordítva működjön. A50-emen pont ezt a funkciót hiányolom, itt vagy mindig aktiv wifi hívás vagy sosem. Szóval Huawein, és esetleg egyéb gyártóknál 3 lehetőség van. VoWifi hez, ki - be (VoLTE prio) - be (VoWifi prio).

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#28760) yogibear válasza VGYke (#28737) üzenetére


yogibear
addikt

Telenyomor kártyás adategyeztetéskor mindig küld emailt, abban egy pdf-et, abban pedig a név, ügyfélszám, telefonszám benne van...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#28761) kurtuzov válasza zelikocc (#28753) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Mennyire van automatikus egymásnak megfeleltetés (vagy csak közös halmaz) az EU országok és az 1-es nemzetközi díjzóna között?
A szerződésben a 200 perc lebeszélhetőségbe az 1-es nemzetközi díjzónát írják, majd a hívásdíjaknál EU országokba indított nemzetközi hívásokat írnak.

(#28762) MadMancs válasza kurtuzov (#28761) üzenetére


MadMancs
veterán

Valószínűleg 1-es díjzóna lebeszélhetőség a kintről haza irányba vonatkozik. Minden szolgáltató alap csomagjában így van,fordítva már nemzetközi hívás.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#28763) kanyi51 válasza rothfb (#28757) üzenetére


kanyi51
senior tag

Érdekes , nekem se a Samsung A20E-n se a Redmi note 9 pron nem megy a WoWifi hivás, pedig minden, mindenhol bekapcsolva , engedélyezve, . Se Telenor, se Digi, se Vodafon. Akkor most mi van?

(#28764) 4Grider válasza kanyi51 (#28763) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telenornál és Vodánál nincs VoWiFi.

(#28765) zfer válasza kurtuzov (#28761) üzenetére


zfer
csendes tag

Az ÁSZF külön külön határozza meg a roaming 1-es és a nemzetközi 1-es díjzónákat csak közös halmaz van nem azonos.

(#28766) kanyi51 válasza 4Grider (#28764) üzenetére


kanyi51
senior tag

Prima, ezt nem tudtam, kösz. De azért a Digi mehetne, nem? Na min1, ha nem hát nem.

(#28767) kanyi51 válasza kanyi51 (#28766) üzenetére


kanyi51
senior tag

Vagy talán a UPC rutere miatt nem megy? Elképzelhető, és nem értek hozzá hogy vitálisak valamit is rajta.

(#28768) tibor23 válasza kanyi51 (#28763) üzenetére


tibor23
senior tag

A20E megy a Digo Vowifi. Lehet h a telód nem magyar
Raw.

(#28769) rothfb válasza kanyi51 (#28767) üzenetére


rothfb
veterán

A UPC routere belejátszhat. Nekem nyáron egy helyen a Balatonnál nyaraláskor egy UPC router esetében hol működött, hol nem. Sőt volt, hogy hívás közben szakadt meg és dobta el a vowifit. Pedig hívás indításkor működött és beszélgetés közben szakadt meg. Olyan helyről van szó, ahol nincs vagy nagyon gyenge a térerő.

(#28770) viktorhu válasza zelikocc (#28750) üzenetére


viktorhu
veterán

Olyankor nem simán az országot kell megadni? Hogyan szerepel a lakcímkártyáján?

(#28771) MadMancs válasza rothfb (#28769) üzenetére


MadMancs
veterán

UPC HGW (ConnectBox) Vowifi hibátlan volt, 1 hete átkerült modem módba és router dolgokat egy TP-Link C6 AC1200 intézi, így sincs semmi baj vele.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#28772) rothfb válasza MadMancs (#28771) üzenetére


rothfb
veterán

Nem vagyok jártas a UPC-s Vodás dolgokban. Amiről én beszéltem, az egy sima router volt. Nem valami univerzális eszköz, hanem egy sima router. És magát a wifit nem dobta el, internet is volt mindig, csak a vowifi jel tűnt el és így szakadt meg a beszélgetés.

(#28774) rothfb válasza #72445440 (#28773) üzenetére


rothfb
veterán

Nem az én routerem, írtam, hogy ahol nyaraltunk...

(#28775) MadMancs válasza rothfb (#28772) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkot ott valóban a router lehetett ludas. Router előtt egyébként kellet hogy legyen egy szolgáltatói HGW, anélkül nincs szolgáltatás. Ee a lényeg hogy UPCVoda hálózaton szolgaltatói eszközzel rendben van VoWifi. Túlnyomó többségben saját routerrel is, de annak beállításai illetve egyáltalán tudása már szolgáltatótól független.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#28776) VGYke válasza yogibear (#28760) üzenetére


VGYke
addikt

Küld de hová? Adategyeztetéskor nem kért e-mail címet. Amikor meg vagy 10 éve a szám kártyás lett, ki tudja milyen címet adtam meg, az már biztosan nem él!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#28778) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

A tender indul, csütörtökön egy kicsivel már előrébb leszünk. Jó lenne, ha meg lenne a 100ezer támogatói aláírás a héten.

(#28779) 4Grider válasza Lajosnagy17 (#28778) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerepel olyan a tender kiírásában, hogy az indulhat, aki online legalább 100000 támogatást kapott?

(#28780) zelikocc válasza 4Grider (#28779) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ki mondta hogy azért kell mert feltétel lenne? Az aláírásgyűjtésnek jelzés értéke van a hatóság felé, hogy az emberek szeretnék, hogy a DIGI Mobil indulhasson a tendereken, hogy nem csak pár emberről van szó, hanem több százezres potenciális leendő ügyfélszámról (mindig kevesebben írják alá az ilyeneket, mint amennyi a potenciális leendő ügyfél, ezért egy ilyen nagy számnak nagy súlya van).

(#28781) Lajosnagy17 válasza zelikocc (#28780) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Köszönöm. Ez a lényege.

(#28782) 4Grider válasza zelikocc (#28780) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hatóság tisztában van azzal, hogy milyen ügyfélbázisa van a Diginek, továbbá azzal is, hogy milyen publikus árakkal dolgozik (meg a konkurencia is). A hatóság nem hülye, online petíciókkal egyik sem foglalkozik.

(#28783) pjen válasza 4Grider (#28782) üzenetére


pjen
félisten

A hatóság nem, de a pol vezetés foglalkozhat.Viktor utasít.

(#28784) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

A Telekom eladta a vezetékest Romániában az Orange-nak.

(#28785) Renwick válasza Lajosnagy17 (#28784) üzenetére


Renwick
őstag

Viszont a mobilt mégsem adták oda az RCS&RDS-nek, az eredeti elképzelésekkel szemben.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#28786) Lajosnagy17 válasza Renwick (#28785) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Csak idő kérdése, hogy azt is eladják. Mindenhol próbálnak vezetékest és mobilt együtt értékesíteni. Nem tudom mi értelme lenne így a folytatásnak.

(#28787) Lajosnagy17 válasza Renwick (#28785) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

A DIGI mellesleg nem fog nagy pénzt fordítani a TELEKOM hálózatára és a frekvenciákra. Szerintem még mindig meg akarják venni, de nem annyiért amennyit a Telekom akar. Lesz még olcsóbb is, ha veszteséges lesz a Telekom.
A Vodafone nem veheti meg, az Orange sem, vagy egy új szolgáltató,
vagy a DIGI.

Szerintem új szolgáltató sem fog jönni, túl nagy a verseny, túlságosan rizikós befektetés.

Szóval marad a DIGI: "Lassú víz, partot mos".

[ Szerkesztve ]

(#28788) mrgg


mrgg
tag

További előnyök DIGIMobil előfizetőknek

Illetve már a "Mobil ajánlat" aloldalon is szerepel, szóval valszeg előbb-utóbb belekerül az ÁSZF-be is.

(#28789) Dracula72 válasza mrgg (#28788) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nem sokat dob rajta, legalábbis nálam. :( :N
Majd vadászom a wifit amikor digist akarok hívni :O
Olyan reklámfogás szaga van, nagy hírveréssel a semmit.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#28790) viktorhu válasza Dracula72 (#28789) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem vadászod, csak nyilván megpróbálják elérni, hogy ahol van wifi (munka, otthon), ott arra csatlakozz.

(#28791) 4Grider válasza viktorhu (#28790) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mondjuk nem igazán értem, hogy miért tüntetik ki a VoWiFi-s irányt, ha jól sejtem, eddig sem a sok telefonáló miatt volt elég sok helyen 1-2 Mbps a letöltési sebesség. De biztos nyernek vele cellánként néhány 10 kbps-ot...

(#28792) Dracula72 válasza viktorhu (#28790) üzenetére


Dracula72
senior tag

Csak próbálgassák elérni.
Munkám az úton autóban ülve, ott nincs wifi. Jellemzően onnan telefonálok, főleg digist pl. az asszonyt.
Vissza kell térnem a 4100ft-os korlátlanra.
Sajna a hálón belüli hívás ingyenesség elmaradása miatt nekem nem pálya, pedig szerettem volna digis maradni.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#28793) #72755712 válasza Dracula72 (#28792) üzenetére


#72755712
törölt tag

Szerintem a többség nem autóból dolgozik.
Egy emberből nem lehet általánosítani, így én is mondhatnám azt, hogy az LTE minek: otthon wifi, cégnél wifi, kocsival a munkahely 2-3 perc, még sose hívtak útközben, és én sem hívtam senkit. :)

(#28794) martonl válasza mrgg (#28788) üzenetére


martonl
senior tag

Ebből szerintem lesznek számlázási panaszok. Egyrészt mi van a VoLTE-ről/-re átadott hívásokal, amit 4GRider is említett, másrészt nem biztos, hogy mindenki a kijelzőjét nézegeti, hogy a wifi hívás aktív-e. Ugyanis gyengébb wifi jelnél már deaktiválódik a funkció, holott még a telefon kapcsolódva van a wifi hálózatra. Akár ez olyankor is megtörténhet, ha valaki a füléhez emeli a készüléket hívásnál.

(#28795) Dracula72 válasza #72755712 (#28793) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nem általánosítottam, nekem nem pálya azt írtam.
Reméljük nem mindenki irodista, mert akkor semmi nem jut el sehova, ha mindenki irodában mereszti.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#28796) gillka válasza martonl (#28794) üzenetére


gillka
csendes tag

A linkelt hírdetésben az van, hogy a vowifiről indított hívások... így teljesen mindegy, hogy az indítás után lecsatlakozik-e róla, vagy sem, hiszen a hívásindításkori állapot számít.
Persze meg kell várni, hogy ez ténylegesen hogy kerül leszabályozásra, de ez a hírdetés már egyértelműbb, mint a facebook bejegyzés.

(#28797) Isaac76


Isaac76
tag

Gondoltam bekapcsoltatom próbaképp a gyerekekkel a vowifit a telefonjukon... S7 mind a kettő. Sajnos csak a független romon van ilyen opció,a telekomoson ezt nem lehet,mert szerintük "jóvanazúgy" :)) Nem szoktam a telókat mókolni,de lehet az lesz a vége :Y

(#28798) martonl válasza gillka (#28796) üzenetére


martonl
senior tag

Igen, de pont nem mindenki fogja ellenőrizni a hívásindításkori állapotot sem. Majd kiderül.

(#28799) Halászbá válasza martonl (#28798) üzenetére


Halászbá
kezdő

Aki digi mobilt vesz valószínűleg meg fogja nézni honnan indítja a hívást, mivel árérzékeny.

Ha nem árérzékeny, akkor pusztán hobbiból van itt, ara pedig az emberek nem sajnálják a pénzt.

(#28800) zelikocc válasza gillka (#28796) üzenetére


zelikocc
senior tag

@Isaac76: ha a független rom támogatja és kell segítség az átállításban, akkor nézz be ide: [link] illetve konkrétan ez a hozzászólás: [link] (tudom ez A5 17, az meg S7, de úgy tudom mindkettőn android 8 van és ez a lényeg).

@gillka: én is pontosan erre tudok gondolni, hogy a hívás indításakori állapot számít, ha akkor VoWiFi-ről indul a hívás, akkor hiába megy át menet közben VoLTE-re, addig ingyenes lesz, amíg meg nem szakad a hívás. Ez amúgy maximálisan 1 óra, mert 1 óra után megszakítja a hívást.

@Dracula72: nincs olyan csomag, ami mindenkinek megfelelne. Ha neked a másik jobban megfelel, akkor válaszd azt. Esetleg megoldásként: megosztasz egy junior mobilnetet és arra csatlakozva mehet a VoWiFi.
De azért egy kis matek: 4100 Ft-ért a DIGI-nél 200+775 = 975 perc jön ki, ami 16,25 óra. Azért ez már elég nagy mennyiség.. és akkor ez csak az utazós telefonálás, mivel ugye ha VoWiFin INDÍTOD a hívást, akkor ingyenes.

@martonl: Samsung esetében egy egyértelmű WiFi ikonból áll a hívásindító gomb, jelezve, hogy WiFin keresztül fogja indítani a hívást, így konkrétan a képedbe tolja :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.