Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) la_cc válasza Mrdevil (#13699) üzenetére


la_cc
addikt

Valami "gold burn" kell a game-be, mert anélkül visszatérnénk a D3-ba, ahol semmi értelme nem volt, de talán cap-elni kéne 1 misiben vagy jóval lassabban emelkedjen, mondjuk max. 100k / pörgetés.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13702) Roland861010


Roland861010
addikt

Nem érdekel valakit ? :D

(#13703) rumkola válasza Roland861010 (#13702) üzenetére


rumkola
veterán

Az igen, 4/0. 0

Kezd bohózatba menni a topik.

(#13704) la_cc válasza rumkola (#13703) üzenetére


la_cc
addikt

Másképp nem is lehet, a game is ilyen... :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13705) vg válasza oriic (#13693) üzenetére


vg
addikt

Megmondom frankon, én simán leaprítanám a kovácsnál. Semmi extrát nem látok rajta. Sztem a critical strike chance sokkal fontosabb.

(#13706) Roland861010


Roland861010
addikt

Tessék ez majdnem biss.

(#13707) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

nem tudom elképzelni miért érdemes sárga cuccokkal baszódni, pláne nem azon a szinten, ahol mindened legendary. Korai game-ben meg nem hiszem, hogy ennyi goldod van.

(#13708) WayneGace


WayneGace
őstag

Kis segítség nektek tradehez. Olyat próbáljatok eladni, ami szerintetek is jó és használnátok, csak azért nem teszitek, mert kicsivel rosszabb, mint a jelenlegi.
Statstick fegyvernél kb. a tökéletest rakjátok fel, 3/4-nél rosszabbat ne! Fő fegyvrenél meg az IP is nagyon számít. A játék ebben a szakaszában már nem is feltétlenü 810+ mondanék, hanem 815+.

#13707PunkZoli Rare gyakran sokkal jobb, mint a legendary. Ascpecttel meg úgyis az lesz.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#13709) Rigormortiis válasza PunkZoli (#13707) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért, amiket ad. Megvan maxrollom, hogy a tökéletes buildhez milyen tulajdonságok kellenek egy akármin, ez lehet egy sima rare-n is. Sőt inkább ezeken vannak. Aztán teszel rá egy aspectet és kész is a tökéletes legendaryd.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#13710) oriic válasza PunkZoli (#13707) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rare sokkal jobb a legtöbb esetben, főleg ha van külön egy aspected más tárgyról, amit rárakhatsz.

Live-Die-Respawn

(#13711) rumkola válasza PunkZoli (#13707) üzenetére


rumkola
veterán

Az egész játék egyik fontos lényege a sárga rare cuccok és az imprintelés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13712) zsirfecske válasza PunkZoli (#13707) üzenetére


zsirfecske
addikt

nézd meg pl. ezt a videót, és meglátod. ok, ez alacsony item szinten mutatja be, de a lényeg ugyanaz.

szerintem itt 8/10 ember nem vágja mielőtt megnézi az ilyen típusú finomságokat. mint hogy egy sacred aspect sacred legendary-t csinál egy sima rare-ből stb.

szerintem is bőven ezek a mechanikák adják a legjobb loot/tápolás élményt a játékhoz!

(#13713) aradebil2 válasza PunkZoli (#13707) üzenetére


aradebil2
senior tag

Nem tudom mennyit játszottál a játékkal, de ezek szerint nem sokat hogy ha nem tűnt fel hogy minden legendary egy rare, rajta egy legendary aspecttel :D Szóval a buildek nagy része ami nem használ unique-ot kizárólag rare-kből áll. :))

(#13714) -FreaK- válasza -FreaK- (#13694) üzenetére


-FreaK-
veterán

Akkor ez gyengusz eladáshoz? Mert akkor megtartom, csak nincs még egy olyan aspectem, ami most a crossbow-n van, így félre kéne rakjam, de ha kapnék érte pénzt az jól jönne.

(#13715) zsirfecske válasza zsirfecske (#13712) üzenetére


zsirfecske
addikt

bocsi, ezzel a videóval kiegészítve teljes a kép, említi is a fentiben, hogy nézzük meg hozzá ezt. én is kicsit mindkettő infóira utaltam egyben.

(#13716) _drk


_drk
őstag

Észre vettétek, hogy rengeteg map reszlet újra van használva D3ból?
Más ahogy kinéz, de ránézve meg ott mászkálva rengetegszer Deja Vu-m van! Vannak azok a félkörös pálya reszek amik egy az egyben onnan vannak. Már csak lépcsők hianyoznak.

(#13717) Edge válasza -FreaK- (#13714) üzenetére


Edge
veterán

Mérnem dobod fel dcre hátha, bár ez tippre 4/2.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#13718) warcat válasza -FreaK- (#13694) üzenetére


warcat
veterán

A többiek elfelejtették értékelni, hogy csak lvl 62 kell hozzá.Szerintem lenne rá vevő.

EA: It's in the crate!

(#13719) oriic válasza warcat (#13718) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy hja. Slow helyére crit vagy esetleg core és simán használható jó sokáig amúgy szerintem.

Live-Die-Respawn

(#13720) CptAdamica válasza -FreaK- (#13694) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezeket amúgy hol lehet eladni?

Megyen!

(#13721) LÁZ válasza CptAdamica (#13720) üzenetére


LÁZ
addikt

Szupertitkos helyen....az elmúlt 2-3nap kb erről szólt itt ;)

Discord

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#13722) CptAdamica válasza LÁZ (#13721) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áhá, köszi, azt hittem készült rá weblap is. :)

Megyen!

(#13723) zsirfecske válasza CptAdamica (#13722) üzenetére


zsirfecske
addikt

https://traderie.com/diablo4

én d2 resurrected idején használtam nagyon sokat, hatékonyan

(#13724) Zoona


Zoona
aktív tag

Ps5 esetében az itemeken levő statoknak a sávjait ami van zárójelben a stat mögött ki lehet iratni valahogy?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#13725) D1Rect


D1Rect
félisten

[link]
Sírok. :DDD

(#13726) deneee válasza Zoona (#13724) üzenetére


deneee
csendes tag

Beállításokban keress olyat hogy advanced tooltips. Kettő ilyen sor van, én mind a kettőt bekapcsoltam.

(#13727) WayneGace


WayneGace
őstag

Ha esetleg kell valakinek, akkor este odaadom. (ajándékba)
Lv 80-asnak jól jöhet. IP elég magas.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#13728) S e t h válasza WayneGace (#13727) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez egy fosh.
Aki lvl 80 felett ilyet használ az inkább tetrisezzen.

Nem a tárgynak szól, csak lassan ezzel van tele az egész topik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13729) Zoona válasza deneee (#13726) üzenetére


Zoona
aktív tag

Nu majd megnézem ha gép elé jerülök, köszi :)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#13730) SQX_Barto válasza S e t h (#13728) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egyetertek sajnos. Statok nalam mindig fontosabbak mint az item level, meg fegyvernel is. Hiaba mutat jol a 800+ ha majdnem minden fos rajta.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13731) Rison77


Rison77
senior tag

Nem tudom ki hogy van vele, de a következő patchben nagyon remélem, hogy kiveszik a lightning storm affix-et... valahogy a non seasonbe elég ritkán láttam, de hogy most minden 2. sigilre rárakja az is fix... Aki ezt kitalálta a büdös életbe nem látott diablo játékmenetet, vagy egyszerűen nem volt gyerekkora, és most kiélte magát. Egyszerűen semmi szükség ilyenre, szimplán idegesítő.

(#13732) gyugyo79 válasza SQX_Barto (#13730) üzenetére


gyugyo79
addikt

Sokszor a legjobb ha nem becsüljük túl a tudásunkat és használunk valami kalkulátort mert pont a fegyvereknél amit aktívan használunk a karakterrel (tehát nem csak a rajta lévő változó statokat kell nézni) a a ilev -el fixen nő a legfontosabb stat mégpedig a DPS . Szóval igen nem a ilev -et kell nézni semmin csak a statokat. Csakhogy a fegyverek alap statjai nőnek az ilev -el ezért egy nagy ilev különbséget nem fog a többi stat kompenzálni. Igen nem az ilev miatt hanem a DPS miatt ami összefügg és nem úgy mint a többi stat, hogy lehet ugyan több is egy változó mentén, amikor előfordulhat hogy van 3-4 jó is egy magas ilev (DPS) mellet de gyalázatosan kevés mindenből. Az hogy hol billen a mérleg, hogy jobb vagy nem jobb szerintem ránézésre kevesen mondják meg. Többek közt én sem.
Viszont van erre szerintem több oldal is de egy már itt is többször linkelt biztos, amin van erre kalkulátor. Meg persze van az a szint is akit az ilyen nem érdekel és nem néz utána semminek magától találja ki mi neki a jó de az talán akkor ilyen szinten nem is foglalkozik vele és mondja meg a tutit másoknak .

[ Szerkesztve ]

(#13733) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Tényleg a keddi pecsről nem tudni még semmit? Elvileg valami aug 15-ről volt szó.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13734) norti válasza Mrdevil (#13733) üzenetére


norti
addikt

Az valóban kedd :DD

(#13735) duckload válasza Mrdevil (#13733) üzenetére


duckload
tag

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#13736) Archttila válasza S e t h (#13728) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Ezert is irtam az elobb, hogy lassan szerintem erdmees lenne inditani egy trade topikot :) discordra ezert nem feltetlen mennek az emberek.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13737) CptAdamica válasza Rison77 (#13731) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én az összes ilyen drifting shade/stormbane's wrath/lightning storm típusú dungeont egyből töröm is be, felesleges lassítások.

Megyen!

(#13738) prokxy válasza CptAdamica (#13737) üzenetére


prokxy
veterán

81-es voltam és 50-es NM-t mentem próbaképp, 1 db 50-esem volt, stormbane's wrath-tal...persze ki jött szembe féltávnál egy kvázi szűk helyen? Hát a Bucsi bácsi...elég túlélő a pulverize macim, de mikor kaptam mindent a nyakamba, jól megfeküdtem. Ez a robbanós vacak nélkül meglett volna, de annyira lesebzett folyamatosan, hogy elfogyott a 9 potim és nem nagyon tudtam pótolni. Örülök, ha ilyenek nem lesznek benne, de azért ne butítsák le nagyon. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13739) Gubu0101 válasza prokxy (#13738) üzenetére


Gubu0101
veterán

En mostanaban agyonveretem magam vele :D Csapoljuk egymast,o nem tud megolni en meg ot,mert amit leszedek eletet neki azt majdnem vissza tolti magara,igy inkabb hagyom magam,mert oroke tarto harc lenne :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#13740) WayneGace válasza S e t h (#13728) üzenetére


WayneGace
őstag

Jó szándékból raktam be. Minden stat magas rajta, nem játszom rogue-al, szóval nem tudom melyik buildhez lehet jó. De akkor erről ennyit.

Az enchantolás nagyon rossz lett. Piorítás kivételével és sok haszontalan stattal, amit kb. senki nem választana borzasztó.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#13741) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Szaisztok, lehet láma kérdés, találtam egy amulettet aminek a következő a tilajdonsága: the avalanche key passive now applies to 1 additional cast.
Ez mégis micsoda ?

[ Szerkesztve ]

(#13742) _drk válasza Rison77 (#13731) üzenetére


_drk
őstag

Ne azt használd amit dob a játék.
Craftolj másokat és akkor egy másik loopba kerülve mások lesznek az NM dungeon-ok.
Legalábbis nekem mindig hasonlókat dob be. Most a piros felrobbanós trutyim van állandóan. Lightning-ossal még nem is találkoztam.
Non seasonben én is tele voltam olyannal, most teljesen mások jönnek.

(#13743) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Lvl50től Pulverize Druidra váltottam.
Tényleg beindult. Agyonbasz mindent és mindenkit. :) Teszik hogy állandóan maci vagyok az Insatiable Fury miatt és úgy csapkodok vele, mint King Kong :)

[ Szerkesztve ]

(#13744) DaveHutt válasza ProEvoFan (#13743) üzenetére


DaveHutt
őstag

Majd lvl80-nál elfogy a lendület. Mire kiesik a Tempest Roar, a pokolba fogod kívánni. Mindenesetre most élvezd ki. :)

(#13745) Edge válasza Khaosz55 (#13741) üzenetére


Edge
veterán

Ez a passzív azt teszi lehetővé, hogy mana használat nélkül tudsz egyet a támogatott skillek közül használni lucky hit chancere adja be, pl. ice shardból 1 lövésnyit mana fogyás nélkül, na ez az aspect azt csinálja hogy mégegyszer beadhatja ezt a lehetőséget, kvázi duplázza.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#13746) CptAdamica válasza prokxy (#13738) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért is utálom azt a követ, mert amikor azt hiszed leráztad, akkor pofátlanul oda teleportál hozzád... :D

Amúgy, amikor felhúztátok az össze kellő glyph-et 21-re, akkor nálatok mi a taktika, milyen rendszer szerint rakjátok tovább az xp-t?

Megyen!

(#13747) Mrdevil válasza DaveHutt (#13744) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem ez a tempest roar cucc elég hamar kiesett amúgy, azóta több is. Hál istennek nem kell a pulverize buildhez. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#13748) Roland861010


Roland861010
addikt

Az normális hogy lvl 71-es vagyok a rugoval és még mindig csak 1DB uniqe dagger esett?
Az is még wt3 -ban.
Item power 670...

(#13749) S e t h válasza Roland861010 (#13748) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem normális.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13750) Roland861010 válasza S e t h (#13749) üzenetére


Roland861010
addikt

Tudtam :O
Én értem hogy rng de ennyire nem lehet valami ritka... :F :W
Főleg hogy azért a rugo is elég komolyan épített mind a két bicskára.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.