Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Badlof2k válasza oriic (#750) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Talàn azért mert nem mindenki tudna fizetni neki az itemekért.. alig 2 nappal launch utàn :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#752) Absinthe16


Absinthe16
csendes tag

Sziasztok!

Megvásároltam kód formájában a játékot Xbox One-ra, de azt írja ki letöltés után, hogy megjelenési dátum: 2017.09.20. Tudtommal 6-án jelent meg? Vagy van valami más változat és nekem azt sikerült megvennem?
Köszi, üdv

(#753) l.skywalker válasza Absinthe16 (#752) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Linkeld már be melyiket vetted meg pontosan.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#754) Absinthe16 válasza l.skywalker (#753) üzenetére


Absinthe16
csendes tag

Ezt:

https://www.microsoft.com/en-sg/store/p/destiny-2/BPQ955FQFPH6?rtc=1

(#755) mettek válasza Absinthe16 (#752) üzenetére


mettek
addikt

mivel már az xbox össze van kapcsolva a pc-vel, és sokszor úgy hirdetik a játékot, hogy xbox/pc verzió, szerintem te a PC verziót vetted meg, ami 20-án jelenik meg. De elvileg xboxon is működnie kell majd, viszont én visszatérítést kérnék és megvenném az xboxos verziót.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#756) fuvi válasza mettek (#755) üzenetére


fuvi
senior tag

a PCs verzió október 24én jelenik meg, ez meg szeptember 20án
ez vmi bundle verzió

(#757) oriic válasza Absinthe16 (#754) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt nem tudod megvenni, csak bundle-kat. Nem ezt vetted?

[link]

Ezt vettük sokan, ez már megy.

Live-Die-Respawn

(#758) Absinthe16 válasza oriic (#757) üzenetére


Absinthe16
csendes tag

Nem, én úgy tűnik valami Standard Edition-t kaptam, szerintem nem Pc-s, mivel később jelenik meg és nem is tudnám xbox-on aktiválni.
Csak egy kódot vásároltam, tehát nem a live-ról.
Rákérdez az eladó is.

(#759) oriic válasza Absinthe16 (#758) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez Xbox-os amit linkeltem. Ez akkor kérdőjel, mert kódokat is elvileg ha aktiválja az ember, annak már mennie kellene.

Live-Die-Respawn

(#760) l.skywalker válasza Absinthe16 (#758) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Menj ide:

https://account.xbox.com/en-US/MyGames?wa=wsignin1.0

És lőjj már egy printscreen-t.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#761) Remi1234 válasza mettek (#742) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nem szamit a szinted a PvP-ben... Most kezdtem uj karit, Lvl 2 semmi nincs kihuzva feher fegyverek.. Az osszes 200+ost vegigvertem.. Mar a D1-ben sem szamitott csak az eventeknel.

PSN ID: RemiFungus

(#762) Absinthe16 válasza l.skywalker (#760) üzenetére


Absinthe16
csendes tag

Tessék:

Felhívtam az ügyfélszolgálatot. Azt mondták, hogy én egy olyan verziót vásároltam, ami 09.20-tól játszható. Elvileg ez olcsóbb, nem tudják cserélni.

(#763) westlake válasza oriic (#743) üzenetére


westlake
félisten

Arról mit lehet tudni, hogy a PC-s események hogy alakulnak? Ugyanezeket megkapjuk majd és az idők végezetéig lesz másfél hónapos "csúszás", vagy becsatlakozunk időredben a konzolosokhoz?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#764) Mr Bond 007 válasza westlake (#763) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Na ez egy remek kérdés! :K

(#765) fuvi


fuvi
senior tag

(#766) BladePocok válasza fuvi (#765) üzenetére


BladePocok
tag

Ez úgy kellett már mint 1 falat kenyér :D Köszi!

(#767) duvi


duvi
nagyúr

Igaz, hogy nem a korábbi 17%, de hátha valakit érdekel.
Greenmangamingen 10%-ról 14%-ra módosultak a kedvezmények.
- Destiny 2 - Digital Deluxe Edition 68.79£
- Destiny 2 - normál kiadás 38.69£

[ Szerkesztve ]

(#768) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Ma este csatlakozom hozzátok. Még a melóhelyen vagyok, de asszonyka megvette Nekem a játékot. Szóval csapatom majd. Majd ha beindul a multi aki gondolja vegyen fel. Nevem: kiezTe90

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#769) Badlof2k válasza kiezTe90 (#768) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ps vagy Box?:D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#770) l.skywalker válasza Badlof2k (#769) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Xboxon nincs :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#771) kiezTe90 válasza Badlof2k (#769) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Ps!

Szerk.: Xbox-on is van nem? Vagy most mi? :)

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#772) sting2


sting2
addikt

Ha most rákattintok a Store felületén egy Destiny 2-re, mennyi idő alatt jön le(500-as nettel)?...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#773) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

XO-n megy a klán rendszer.

Live-Die-Respawn

(#774) Badlof2k válasza l.skywalker (#770) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Még nincs nem? :D minden esetre bocsi ^^

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#775) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#776) Remi1234 válasza westlake (#763) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Majd megcsinálják a cross-savinget, hogy aki konzolon már befejezte az alap játékot PCre is megvegye 😁😁😁 aztán az első DLC már szinkronban lesz 😀

PSN ID: RemiFungus

(#777) Badlof2k válasza oriic (#775) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Már dlc leak? Nem teketoriaztak:DD
Ps-en is elerheto a klan funkcio ha jol latom :)
Lesz esetleg itteni klan alakitva?:)

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#778) Mukih


Mukih
tag

Na én is végeztem a storyval. Sokkal jobban tetszett mint az első része, bár pár csavart beletettem volna még. Story után is sokkal hangulatosabb a "farm" mint az első részben szerintem. Egyáltalán nem unalmas. Alig várom már, hogy PC-re is megjelenjen és végigvigyem újból :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#779) l.skywalker válasza Mukih (#778) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vagy egy másik class-al ugyanitt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#780) BladePocok válasza oriic (#775) üzenetére


BladePocok
tag

Akkor nem lesz most új raid (vagy lehet az Forest lesz az ,bár kétlem, inkább az maga az open world zónának a neve Mercury-n belül)

[ Szerkesztve ]

(#781) oriic válasza BladePocok (#780) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet csak később jelentik azt be.

Live-Die-Respawn

(#782) Mukih válasza l.skywalker (#779) üzenetére


Mukih
tag

Nem akarok konzolon több karaktert mert amint megjelenik PC-re már el is adom a konzolos játékot :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#783) tiv83us


tiv83us
veterán

Kozben en is felvittem a Hunteremet level 12-ig, nem regen kezdtem el Titant, jatszottam egy PvP-t is, hogy kiprobaljam. Gyonyoru a grafika szexboxon, a zene is jo, a gyilkolas is kielegito, tetszik!
Meg nem dontottem el, hogy megvegyem-e, meg adok neki 8-10 orat. Kar, hogy a skill tree az total le van butitva, igy a szintek annyira nem szamitanak, inkabb a cuccok.

Ize, a relikek mi a csecsre jok? (Nem jatszottam soha a Destiny 1-el... :U)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#784) l.skywalker válasza tiv83us (#783) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A relic-hez ha teljesítesz bizonyos előfeltételeket, jönnek külön küldetések ahol a sub-clssst tudod feloldani

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#785) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Közben éjjel meglett második karakterem is level 20-as XO-n. Úgy tűnik bizonyos részeken sikerült megizzasztanunk Xbox-ot, EDZ-n a glimmer extraction-ös heroic public eventnél annyian harcolunk már, meg annyi az effekt, hogy simán 20-25 FPS-t kapunk csak. Remélem XOX-en más lesz a helyzet.

Live-Die-Respawn

(#786) fuvi válasza oriic (#785) üzenetére


fuvi
senior tag

ezek a pub eventek skalazodnak letszamtol fuggoen? ergo ha tobben vagyunk no a HPja?

(#787) oriic válasza fuvi (#786) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Szintfüggő. Ha sikerül beaktiválni a heroic kapcsolót (minden eventnél van egy dolog amit meg kell csinálni hozzá), akkor magasabb szinten bizonyos eventek már elég nehezek tudnak lenni.

Live-Die-Respawn

(#788) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

300 a Light Level Cap jelenleg. Eddig ahogy látom egy játékosnak sikerült elérnie [link]

És itt van a player videója a 300-ról [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#789) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Napi és heti reset-ek:

Napi Reset
Minden nap magyar idő szerint délelőtt 11-kor a következőkre érvényes:

- Activity Challanges
- Re-Playable Adventures

Heti Reset
Minden kedden magyar idő szerint délelőtt 11-kor a következőkre érvényes:

- Heti Milestone-ok:
Call to Arms Crucible Milestone
Destination Flashpoint Milestone
Clan XP Milestone
Weekly Challanges Milestone

- Meditations
- Everse Bright Dust Inventory
- Clan XP Rewards

(ha lesz összefoglaló majd ezek mehetnek beléje)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#790) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Clan Banner Perks szintenként

Clan Level 2 Perk
Spread the Wealth - Gain additional Glimmer when lotting engrams

Engram lootolásakor további glimmerek szerezhetőek

Clan Level 3 Perk
Public Service - increases public event rewards
több jutalom jár Public Event után

Clan Level 4 Perk
Scavenger: Cabal - Improves rewards from eliminating Cabal enemies.
jobb jutalmak járnak minden Cabal ellenség kiiktatása után

Clan Level 5 Perk
Venture Capital - increases the chance of receiving reputation tokens when completing Nightfalls, Raids and Trials.
növeli az esélyt, hogy reputation token-t kapjunk Nightfall, Raid és Trial után.

Clan Level 6 Perk
Strength in Numbers - Increases chance of receiving an engram when completing playlist activities with a clan member.
Növeli az esélyt, hogy engramot kapjunk playlist-ek után (Quickplay, Competitive, Strike.. jól tudom?)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#791) norti


norti
addikt

Kill-Tracker Ghostot preorder nélkül is lehet szerezni a játékban? Ezekből a ghostokból amúgy többféle van?

(#792) l.skywalker válasza norti (#791) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van. Nekem már hat van, mindegyikük másra jó. Amúgy biztos meg lehet szerezni másképp, mert pl. a pre-order fegyvert, a Coldheart-ot bontották már exotic engram-ból is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#793) Balazs_ válasza l.skywalker (#792) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Coldheart bontás érdekes, akkor bugzik a rendszer, mert elvileg az decemberig pre-order exclusive.

(#794) l.skywalker válasza Balazs_ (#793) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez már tényleg csak elvileg. Volt aki ugyanazt bontotta, volt aki ugyanazt csak erősebbet. Valszeg nem bug volt ez, hanem jól hangzó de rosszul elsülő marketing :D

Egyébként ami a preorder packban volt az szinte mind használhatatlan vagy csak 10 percig él. Megkaptam a coldheart-to és 10 perc múlva kaptam erősebbet amire lecseréltem. Bonjour.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#795) oriic válasza Balazs_ (#793) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kaptam már exotic engramból is. Azóta is megvan mert 270-es. A preorderes változatot meg betörtem, jól jött a legendary shard.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#796) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hali!
találtam egész jó áron egy destiny 2-őt, annyia probléma, hogy LE gépcsomagból van kiszedve. Engem ez hátráltat netán ha el szeretném adni később? Gondolok olyanra, hogy ezen is fel van tüntetve hogy nem árusítható vagy valami hasonló maszlag?

(#797) birorichard válasza Bencus88 (#796) üzenetére


birorichard
őstag

Játék-játék. Vettem én is már ilyet, adtam is el, sztem nem izgat senkit, ha minden ok a lemezzel.

(#798) Bencus88 válasza birorichard (#797) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jaja köszi írtam is neki remelem már kedden tudok csatlakozni :)

(#799) westlake


westlake
félisten

Egyrészt csináltam egy klánt (PC), ahova csatlakozhat bárki, aki szeretne. Senki ne számítson semmilyen "szerepjátékos" vonalra, pusztán csak a plusz rewardok miatt. Ha lenne már nagyobb (itteni) klán, akkor szóljatok, nem vagyok a "széthúzás" híve, csatlakozom bárhova.

Másrészt valóban kicsit diszkrimináló az általam hirdetett verseny, azokkal szemben, akik nem tudják elkezdeni a játékot a megjelenés pillanatában. Emiatt annyiban változik a dolog, hogy a nyertes az lesz, aki novemrber 1-én 0:00-ig a legrövidebb idő alatt éri el a 20. szintet. Az eredeti hozzászólásban kért kép mellé még egy bungie.net-es statisztikát is kérnék, amin látszódik a játékkal töltött idő.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#800) Bencus88 válasza westlake (#799) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ne haragudj de ennek mi értelme van? Én úgy allok a játékokhoz hogy alaposan megnézem végig jatszom ámulok bamulok a látványon, és nem végig rohanok rajta mint egy robot. Totálisan elveszi így a játék az élményét és a szépséget. Vagy ez valami bizonyítási vagy benned? Nem bántásból csak tényleg nem értem ez miért jó... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.