Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) hackeeeee válasza duvi (#599) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oké, csak ezt nem úgy kellene beállítani, hogy ez a controller-rel játszók hibája, hanem bizony a Bungie-é.

Véleményem szubjektív...

(#602) duvi válasza hackeeeee (#601) üzenetére


duvi
nagyúr

Egy szóval se okoltam a controller-rel játszókat. Ha valaki magára vette, attól elnézést kérek! Egyértelműen a fejlesztőké a felelősség és az ő dolguk a probléma megoldása.

(#603) hackeeeee válasza duvi (#602) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem pont rád gondoltam, hanem csak az utalásra inkább, főként, hogy "így járt" az aki controller-rel játszik.

Azért is említettem, hogy pl. Gears 4 alatt nincs ilyen gond.

Véleményem szubjektív...

(#604) #45997568 válasza hackeeeee (#603) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nem kell tulmisztifikalni, teljesen egyertelmu hogy Aim Assist kontrollerhez PvP-ben ugyanaz mint eger-billentyuzettel AimBot, ha az egyiket benthagyjak, ne tiltsak a masikat ami mint tudjuk rohej lenne. :B

Az "igy jart" meg arra vonatkozott hogy vegyek ki PvP-bol, ne kontrollerrel bohockodjunk ott vagy ha igen Aim Assist nelkul, az hogy Te vagy sokan masok szeretnek kontrollerrel jatszani azzal senkinek semmi baja sincs szerintem, nekem meg vegkepp, ha az esik kezre/jol, jo szorakozast hozza :R

[ Szerkesztve ]

(#605) hackeeeee válasza #45997568 (#604) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De még mindig ott tartunk, hogy nem a controllerrel játszók hibája az, hogy a játék erre lehetőséget ad. Ez egy nagyon nagy fail a bungie-tól. De mivel bétáról beszélünk, reméljük javítják.

Ha nem veszik ki PvP-ből ezt, akkor valszeg a játékosok nagyrészét el fogja veszíteni a Bungie, legalábbis PC-n biztosan, mert nagyjából semmi értelme nem lesz pc-n PvP-zni. Sőt, sokaknak a játéknak sem lesz értelme a játéknak sem.

Beletoltam az első részbe pár órát XO-n, és nagyon is jól játszható a játék controlerrel. Ezt is azzal kezdtem.. Így vettem észre a bugot.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#606) D4M13N válasza hackeeeee (#605) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Gta5-ben is ha valaki controllerrel játszik ott az aim assist. Ilyenkor pl egy tdm-nél a játékosok kilépnek, mert unfair a bill+egérrel játszókkal szemben. Úgyhogy én is azt mondom pvp-ben kukázzák ezt.

(#607) laci_8519


laci_8519
tag

Száz szónak is egy a vége, ezzel valamit csinálniuk kell, mert nem maradhat így.
Engem nagyon érdekel a PVP része is a játéknak és sajnálnám ha ez miatt játszhatatlan lenne PC-n.
De, szerintem meg fogják oldani. Erre is jó volt a béta teszt, hogy ez kiderüljön. Nem gondolom, hogy ez direkt így volt kitalálva.

(#608) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Sziasztok! A béta meggyőzött, hogy nekem ez a játék kell. Szeretném előrendelni pc-re. GMG-n néztem, hogy a gyenge font miatt most ott érdemes lenne rá beruházni. 2 kérdés: van-e olyan megbízható bolt, ahol esetleg olcsóbb, illetve ha most előrendelem, akkor kapni fogok kódot és be tudom regizni a blizzardnál, vagy majd csak október végén, amikor megjelenik?

(#609) oriic válasza basaharc502 (#608) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha a legolcsóbban akarsz kijönni, akkor keress hardveraprón kupont. 1080-as VGA-k mellé adják, sokan továbbértékesítik a kódokat. Kb 8-10k körül vannak a kuponok. Elvileg csak akkor lehet aktiválni a kupont ha olyan VGA van a gépedben, de ez kijátszható egy megbízható ismerőssel.

[link]

szerk:

A játék bármilyen másik kártyával működik (már amennyiben a minimum gépigényt eléri a VGA), csak az aktiválás pillanatáig kell egy 1080-as VGA hozzá. (HA-n pl maross-nál 10k-ból kijön a kupon aktiválással)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#610) Balazs_ válasza oriic (#609) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Előrendelői cuccok járnak a kuponhoz?
Gyanítom nem, de sosem lehet tudni.. :))

basaharc502: Redditen GMG-sek elhintették, hogy lehet visszatér még a -17%-os akció, a -10% kedvezmény pedig (azthiszem) megjelenésig lesz, szóval én még várnék vele, vagy kupon. :)

[ Szerkesztve ]

(#611) oriic válasza Balazs_ (#610) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jo kerdes, nem hiszem. De azok amugy sem ernek semmit.

Live-Die-Respawn

(#612) duvi válasza oriic (#611) üzenetére


duvi
nagyúr

A Coldheart semmit nem ér? Persze nem is lenne korrekt, ha valaki erősebb fegyót kapna az előrendelésért.

(#613) oriic válasza duvi (#612) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Őszintén? Szerintem nem. Az első boss után úgyis jobb fegyvert meg gear részletet kapunk (igaz nem exotic-ot). Ha meg bemegyünk egyből multizni, akkor akár már az első meccs után is jobb cuccunk lehet. Ez csak vevőcsalogató, nem fognak egy brutál fegyvert adni előrendelőknek. (főleg hogy ez kb csak PVE-re tűnik erősnek)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#614) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Régebbi videó:

DESTINY 2 NEWS | The Third Subclass Confirmed! Subclass Upgrades & Lost Power Artifacts Revealed!

_

Ami érdekesebb:

Pletyka szerint először csak soloban lehet letolni a játékot. [link]

Rohadtul remélem, hogy nem valós dolog. :W

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#615) duvi válasza oriic (#614) üzenetére


duvi
nagyúr

"Pletyka szerint először csak soloban lehet letolni a játékot."
A bétában is így volt, bár ez nem sokat jelent.

(#616) i@lex válasza oriic (#614) üzenetére


i@lex
őstag

Szerintem max 1-2-3 misszió míg a sztoriban oda keveredsz a farmra, és onnantól lehet összeállni.
Mint az egyben, amíg a towerbe jutottál, bár az csak egy misszió volt.

(#617) oriic válasza i@lex (#616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebben reménykedem én is.

Live-Die-Respawn

(#618) oriic válasza oriic (#617) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon úgy tűnik, hogy igaz lesz.

"This single player set of story missions is the key to unlocking all of the different regions in the solar system. Complete the campaign, and you can return to Ikora to "meditate" and play through these missions again, with a fireteam if you so desire. This unlocks Tokens and Reputation with her so you can purchase her equipment."

A kép spoileres lehet, szóval óvatosan.
[link]

Live-Die-Respawn

(#619) basaharc502 válasza Balazs_ (#610) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Volt -17% is? :O

Engem a game + expanson verzió érdekelne nem a digital deluxe...de gmg-n olcsóbban jön ki a dd mint blizzardnál a g+e verzió.
Ha gmg-n marad a -10% akkor várnék vele persze, addigra a ps és xbox tulajoktól úgy is lesznek már vélemények, amik eldönthetik melyik verziót vegyem meg...csak a font is maradjon ilyen gyenge :U

(#620) oriic válasza oriic (#618) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na szerencsére kiderült, hogy kamu:

:C

[link]

Live-Die-Respawn

(#621) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Masszív spoilerek azoknak akik nem tudnak várni. Közötte a 3. subclass is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#622) oriic válasza oriic (#621) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#623) Balazs_ válasza basaharc502 (#619) üzenetére


Balazs_
aktív tag

De a Digital Deluxe az egy árban vagy (vagy alatta is?) a játék+season passnak.

(#624) laci_8519 válasza Balazs_ (#623) üzenetére


laci_8519
tag

A Digital Deluxe Edition tartalmazza az alapjátékot + Expansion Pass -t. De, javítsatok ki ha tévedek.
Ami ~ 32.000 ft ha a Blizzard App-on keresztül veszed. Ez megfelel a Limited Edition kiadásnak ami a dobozos változat. Ez durván 30.000 ft, ha üzletből veszed.
Vagy nem ez volt a kérdés? :D

(#625) BladePocok válasza laci_8519 (#624) üzenetére


BladePocok
tag

Jelenleg a Green Man Gamingnél 23200 Ft-ért lehet megvásárolni a digital deluxe editiont (csak PC), a cégre rákeresve mindenhol pozitívan nyilatkoznak róla, ergó semmi ok a félelemre, ár/arányértékben a legjobb jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#626) duvi válasza BladePocok (#625) üzenetére


duvi
nagyúr

Én még a 17%-os akciójukban vettem meg. Akkor 21.600 Ft-ra jött ki a Digital Deluxe kiadás. Nemrég került szóba, hogy megjelenésig elképzelhető még egy 17%-os leárazás náluk.

(#627) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A múltkori controller-es eszmecsere margójára..

Bocsi az offért.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#628) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Ps pro milyen támogatást kap lehet tudni? Leginkább a hdr érdekelne 😊

(#629) oriic válasza Bazsi1987 (#628) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#630) i@lex válasza hackeeeee (#627) üzenetére


i@lex
őstag

"Ezután amikor a többjátékos mód sorra kerül, akkor az így kategorizált felhasználókat a megfelelő ellenfelekhez sorolja."

Vannak félelmeim ezzel kapcsolatban a kijátszhatóságot illetően. De ha ez valóban így lesz, hajrá.

[ Szerkesztve ]

(#631) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap kezdünk sokan, szóval egy kis help:

-Destiny 2 - HOW TO LEVEL UP FAST! [link]

Live-Die-Respawn

(#632) laci_8519 válasza BladePocok (#625) üzenetére


laci_8519
tag

Én már elő rendeltem a Limited Edition-t, de ha kicsit körül tekintőbb vagyok, akkor lehet én is ezt veszem.
Visszamondani már nem fogom, nekem ennyit is megér majd a játék. ;)
Az ilyen játékoknál szeretem, ha kézzel fogható dolog is jár mellé. De, ez csak az én hülyeségem.
Minden esetre tény, hogy olcsóbban is be lehet szerezni.

(#633) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb spoilerek

1. DLC December 5-én jön.

Live-Die-Respawn

(#634) i@lex


i@lex
őstag

Továbbra is várjuk szeretettel azon játékosokat, akik egy remek társasággal és egy kiváló klánban szeretnének tevékenykedni a Destiny 2 veszélyes univerzumában. :D

[link]

Platform: XBOX

(#635) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az első tesztek holnap 4kor kerülnek ki. Addig embargó van.

Explore lost sectors - Video

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#636) Viper26 válasza oriic (#635) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jóféle. :)

Várom én is, csak még 6 hét kb.

Pixel 7 | FR955

(#637) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Full Soundtrack

Live-Die-Respawn

(#638) MK VII válasza oriic (#637) üzenetére


MK VII
veterán

Már törölték is. :)
Szigorúak a jogvédők. :)

(#639) duvi


duvi
nagyúr

(#640) pzstm


pzstm
titán

In-game Destiny 2 Clan Features will be unavailable for the first several days after launch. Stay tuned for announcements of availability.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#641) duvi válasza pzstm (#640) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy látszik, hogy itt is kifutottak a határidőből, de a kiadó nem engedett a megjelenési dátumból. Már az lenne a szokatlan, ha valamelyik játék nem így jönne ki.

(#642) pzstm válasza duvi (#641) üzenetére


pzstm
titán

pedig nagyon vártam, hogy végre lesz értelme, de úgy fest várni kell vele...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#643) fuvi


fuvi
senior tag

na twitchen streamerek már csapatják

(#644) oriic válasza fuvi (#643) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 ota online az osszes szerver. Lemezessel lehet jatszani, meg annak aki uj zelandi store-bol vettek.

Live-Die-Respawn

(#645) ldave válasza oriic (#644) üzenetére


ldave
félisten

Éjfélkor meg majd szerver reset ;]

A Slime draws near! Command?

(#646) oriic válasza ldave (#645) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem szokott ilyen lenni. Mar a Destiny 1-et is igy toltuk anno.

Live-Die-Respawn

(#647) fuvi válasza oriic (#644) üzenetére


fuvi
senior tag

akit nézek pl kapott engedélyt, nem kell VPNeznie meg nem is újzélandi

(#649) oriic válasza fuvi (#647) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok csak mondtam, hogy barki tolhatja mar, ha ilyan helyen vette. Nyilvan aki engedellyel jatszik az mas tema.

Szerk:

Elvileg aki regi jatekos annak mas az opening video kicsit.

Live-Die-Respawn

(#650) fuvi válasza oriic (#649) üzenetére


fuvi
senior tag

most egy másik streamer aszondta, ha lemezen van meg, simán játszhatsz, nem kell semmi trükk/engedély

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.