Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Mokefic válasza sting2 (#1349) üzenetére


Mokefic
csendes tag

Partyt azt nem csak a barátokkal tudok létrehozni? Itt a kérdés az hogy "idegeneket" hogy tudok hallani és beszélni velük. Mégiscsak jobban menne a csapatjáték... Az meg már csak nem elváràs h mindenkit vegyek fel a Friendsek közé.
Guided gamesnél alap elváràs hogy legyen chat....

(#1352) l.skywalker válasza ldave (#1350) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most még van is hely :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1353) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy adót egy clan és szeretnénk leváltani a clan leadert de ő nem adja át. Le lehet valahogy váltani?

(#1354) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Frakciós engramokhoz miért nem kapok most tokeneket?😣

(#1355) ldave válasza Bazsi1987 (#1354) üzenetére


ldave
félisten

Egy hétig tartott a Faction Rally.

A Slime draws near! Command?

(#1356) Bazsi1987 válasza ldave (#1355) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Oo basszus a szettemhez egy cucc hiányzott😣

(#1357) ldave


ldave
félisten

Nálatok minden rendben ment tegnap este? Nekünk volt egy jópár csatalkozási probléma, néha nem láttuk egymást, pedig egy fireteam-ben voltunk, máskor meg ledobott valakit a csapatból egy fast travel pont után.
Meg a nehézség is fura volt, olyan heroic public eventek, amik korábban gond nélkül lementek, tegnap este komolyabban megszívattak minket, volt amit nem is tudtunk időre befejezni. Vagy az ellenség lett erősebb, vagy mi gyengébb (vagy csak bénáztunk).

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1358) l.skywalker válasza ldave (#1357) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A public eventek többsége már az előző heti reset után is nehezebbek lettek. Beraktak mindegyik mellé 1-1 high value enemy-t is. Van ahol egy erős minotaur esik be, máshol egy war dog. Szóval bekeményítettek de a bugok száma csak nőtt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1359) Remi1234 válasza Mokefic (#1351) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ki kell lépni PS partybol. És akkor az in-game chat lesz az aktív ameddig egy fireteamben vagytok.

PSN ID: RemiFungus

(#1360) ldave


ldave
félisten

Karbantartás óta nekünk komoyabb csatlakozási gondjaink vannak. Tegnap este próbáltuk NF-et, és ketten a csapatból volt hogy hibával kiestünk, visszacsatalkozás után pedig üres pályát töltött be a játék. PVP-ben nem láttuk egymást rendesen, nem ott álltam nálam, mint amit mások láttak a saját játékukban. A keddi leállás előtt sose volt ilyen gondunk.

A Slime draws near! Command?

(#1361) Mokefic válasza Remi1234 (#1359) üzenetére


Mokefic
csendes tag

Szia, akkor ezek szerint a PSN party az erősebb. Érdekes h miért nem lehet ezt másképp megoldani.
Köszi az infót.
A clanos témára a srácok válaszoltak itt, már be is léptem oda.
Thx

(#1362) ldave válasza Mokefic (#1361) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom facebook messenger-t használtok-e, de van ott is egy csoportunk, a könnyebb játéktól távoli irogatás miatt.

A Slime draws near! Command?

(#1363) kiezTe90 válasza ldave (#1360) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Ma nálamis produkált érdekes dolgokat a játék, nem is értettem... De betudtam annak hogy "lehet fáradt vagyok". Ezek szerint nem.
Mindegy, megbocsájtok Nekik, jóarc vagyok! :D

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1364) Balazs_


Balazs_
aktív tag

De megdeglett itt a társalgás, ennyire unalmas lett a játék?

(#1365) dunc válasza Balazs_ (#1364) üzenetére


dunc
nagyúr

Inkább mindenki játszik ;)

(#1366) Tatyla


Tatyla
őstag

Tény hogy sokan leálltak róla...
Heti kötelező kész dlc-t várják

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1367) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Honnan eshetnek exo fegyverek? Már unom, hogy Nekem még egy darab nem esett ki.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1368) birorichard válasza kiezTe90 (#1367) üzenetére


birorichard
őstag

Exotic engramból, ami random eshet bárhol, illetve legendary engramokból is, ez is random, elég ritka.

(#1369) l.skywalker válasza kiezTe90 (#1367) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És még azokon kívül amiket birorichard sorolt jöhet Exotic a faction vendor-tól is. Nekem kettő is jött onnan. De minnél több az aktív órák száma a játékban annál több jöhet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1370) heihachi válasza kiezTe90 (#1367) üzenetére


heihachi
addikt

Én már három exotic cuccot kaptam public eventes hentelés közben, max 30-at csináltam meg. Igaz, mind páncél, egyik sem fegyver.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1371) kiezTe90 válasza heihachi (#1370) üzenetére


kiezTe90
senior tag

De jó! Én 2-őt kaptam, abból az egyiket utána Xur-nál meglehetett venni... A másik meg egy sisak. De gyanítom ezeket is véletlenül dobta a játék, mert hirtelen elfelejtette hogy én játszom... Hihetetlen hogy ebbe is ekkora szerencsém van.

Szerk.: Ja és mindezt úgy, hogy rengeteg public eventet és strikeot mentem.

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1372) bozsik84


bozsik84
tag

Lesz leállás ma délután, vagy majd holnap? Esetleg megússzuk nélküle a héten:)

psn id: zsonom

(#1373) ldave válasza bozsik84 (#1372) üzenetére


ldave
félisten

Ma már biztos nem, holnapról még nincs hír.

A Slime draws near! Command?

(#1374) Mokefic válasza kiezTe90 (#1367) üzenetére


Mokefic
csendes tag

Az a sunyi Xúr mindig péntek-vasarnap kóricál vmelyik bolygón, fixen van egy exotic fegyó meg egy gear nála. Persze megfelelő lila asvânyért cserébe!

(#1375) Sischo


Sischo
tag

Tegnap sikerült a Flawless trials. Nem tudom, ti hogy éreztétek, de mintha ebben a Survival modban könnyebb lett volna nyerni. Összeálltam pár random emberrel LFG oldalon, és sikerült 8 meccset is nyerni zsinórban, úgy hogy az egyiken csak 3-an voltunk, mert az egyik srácot ledobta a szerver. Mondjuk lehet csak szerencsénk volt és könnyű ellenfeleket dobott a gép, de azért boldog vagyok :D

(#1376) eagleberg válasza Sischo (#1375) üzenetére


eagleberg
tag

Egyáltalán nem könnyű az, szerencse és tudás is kell. Gratulálok.

(#1377) ldave válasza Sischo (#1375) üzenetére


ldave
félisten

Szintén gratula.
Nekem elég rossz tapasztalatom van a machmaking-gel így Trials terén. Kezdő vagyok, nem nagyon tapasztalt konzol fps pvp terén. Ehhez képest olyan ellenfeleket sorsolt be a Destiny ellenünk, hogy esélyünk se volt jópár menetben. Az nem zavar, ha kikapok, mert tudom, hogy nincs meg a kellő tapasztalat, de azért nem mindegy hogyan. Ilyen meccseken még fejlődni se lehet.

A Slime draws near! Command?

(#1378) l.skywalker válasza ldave (#1377) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én kerülöm a Trialst. Amilyen messzire lehet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1379) Madoc válasza l.skywalker (#1378) üzenetére


Madoc
veterán

Mint én a raidet? :P

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1380) ldave válasza l.skywalker (#1378) üzenetére


ldave
félisten

Én szívesen játszanám, mert amikor hasonló tudású csapat jött szembe, akkor jó kis meccsek voltak. Nem tudom más játékokban hogy van ez, de amiben játszottam eddig mások ellen (pl HS, WoW), ott volt egy rendes rating rendszer és próbált a játék az alapján meccset összehozni. Szerintem itt nem nagyon van ilyen.

A Slime draws near! Command?

(#1381) l.skywalker válasza Madoc (#1379) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Áh, nem volt elég időd. Érthető. Én még mennék is Raid-elni, de nekem sincs elég időm hozzá.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1382) Sischo válasza ldave (#1380) üzenetére


Sischo
tag

Igazából én is úgy mentem neki, hogy semmi elvárással, csak gyűjteni pár tokent meg élvezni a játékot. De nekem tetszik, hogy kicsit nagyobb tétje van, mint egy sima crucible meccsnek és így az ember is jobban figyel. Viszont az nekem is fura, hogy nem vesznek figyelembe semmilyen rangsort és teljesen random, hogy kivel kerülsz össze.

(#1383) ldave válasza Sischo (#1382) üzenetére


ldave
félisten

Van ez a Destiny tracker vagy mi, ott néztük, hogy a harmadik meccsünkre olyan csapat jött szembe, akiknek már hat győzelmük volt egymás után.

A Slime draws near! Command?

(#1384) Sischo válasza ldave (#1383) üzenetére


Sischo
tag

Hát igen. Ami még logikus megoldás lenne, hogy mindig olyat rakjon be ellened aki ugyan annyi win/lose-al áll, tehát 6-0nál csak más 6-0n álló csapattal. Viszont így sokkal nehezebb lenne 7 win-ig eljutni, és kevesebb embernek lenne meg a flawless, szóval akkor meg ezért lenne panaszkodás :D

(#1385) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Lesz ma szerver leállás? Vagy kihagyják ezt a remek alkalmat?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1386) oriic válasza kiezTe90 (#1385) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt már szerver update, most megoldották leállás nélkül. Külön leállás nem lesz a héten. (ami kész csoda kb. :D )

Live-Die-Respawn

(#1387) ldave válasza Sischo (#1384) üzenetére


ldave
félisten

Ez már a másik véglet :) Igazából csak annyi kéne, hogy vegye kicsit jobban figyelembe a korábbi eredményeket.

A Slime draws near! Command?

(#1388) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nekem kezd kicsit újra az 1 feelingje elő jönni, hogy nincs tartalom. Oké kedden kijön ez a csinálj 5 multit amit élvezek is pár eventet valamelyik bolygón , pár óra alatt végig futsz és ennyi volt egész hétre. Oké Nightfall raid azon is pár óra alatt végig lehet szaladni, és akinek nem kell gear az mit csináljon? ugyanazt az eventet megcsinálni harmadjára egymás után borzalmasan unalmas már. Mikorra várható a dlc? Nektek nincs ilyen érzésetek a játékkal kapcsolatban?

(#1389) front3r válasza Bencus88 (#1388) üzenetére


front3r
őstag

Alapvetően azok játszanak a játékkal, akiknek bejön a grind.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1390) oriic válasza Bencus88 (#1388) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Decemberben jo a DLC.

Live-Die-Respawn

(#1391) Bencus88 válasza front3r (#1389) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ideig óráig Nekem is bejött, de nap mint nap uncsi ugyan azokat csinálni.

oriic: Na azt még megvárjuk, aztán utána döntök a játék sorsáról :P

(#1392) Fuzzy87 válasza oriic (#1390) üzenetére


Fuzzy87
csendes tag

Azt lehet tudni, hogy a dlc(-k) és egyéb tartalmak egyszerre fognak majd megjelenni a későbbiekben konzolra és PC-re?

(#1393) oriic válasza Fuzzy87 (#1392) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos info nincs ra egyelore. Elvileg igen, de a Bungie/Activision parostol minden kitelik. Varjuk meg elobb PC-s megjelenest.

Live-Die-Respawn

(#1394) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Időközben megkaptam végre az utolsó felszerelésem, így a 2. karakterem is elérte a max szintet, szóval találkozunk a decemberi DLC-nél, addig max ismerősöknek megyek segíteni.

Live-Die-Respawn

(#1395) kiezTe90 válasza oriic (#1394) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Gratulálok! Kb. mennyi időd van benne?

Idegességembe egész hétvégén farmoltam, kaptam exotic enegramot is meg egy csomó lilát, természetesen semmi! :D Már beletörődtem hogy nem szeret a bungie...

Szerk.: Remélem a dlc, jó tartalmakat fog behozni.

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1396) redXIII válasza oriic (#1394) üzenetére


redXIII
senior tag

Na, ez a helyes hozzáálás egy klán admintól. :R

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1397) oriic válasza redXIII (#1396) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

____

Ez mekkora már. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1398) redXIII válasza oriic (#1397) üzenetére


redXIII
senior tag

Király a vid. A lényeg hogy neked megvan kétszer a 305, a többi nyomorult meg ezután ki a faszt érdekel. Reklámozzad is még jobban a....

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#1399) oriic válasza redXIII (#1398) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom mi a gondod, esetleg bal lábbal keltél fel, de megismétlem amit leírtam.

"addig max ismerősöknek megyek segíteni."

Segítek ételmezni:

Magamtól nem játszom már, mert nincs miért, de ha klános ismerősnek kell segítség megyek, ahogy eddig mindig is tettem. :U

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1400) redXIII válasza oriic (#1399) üzenetére


redXIII
senior tag

Akkor segitek én is értelmezni mert látom neked nem megy:

addig max ismerősöknek megyek segíteni." Meg találkozunk decemberben.

Nem a klántársaidnak, mer minek mikor megvan neked minden. Vagy akkor ismersz mindenkit a klánból. Ezen már ne erölködj, felesleges. Proféktól igencsak tanulhatnátok... Na csákány.

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.