Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Ellia válasza oriic (#100) üzenetére


Ellia
addikt

Elég pozitív véleménye volt a PC-és verzióról minden tekintetben. Főleg azt emelte ki, hogy mennyire simább az egész 30 fps vs 60 fps ugye.

Amitől én félek: dedikál szerverek hiányában p2p kapcsolatot fog használ a multi. Láthatjuk az utóbbi nagyobb játékoknál mennyire jól működött ( For Honor, ME:Andromeda).

Na majd kiderül. Csak ne legyen a topicban pc-konzol háború...

(#102) Remi1234 válasza Ellia (#101) üzenetére


Remi1234
aktív tag

A Destiny remek játék. Aki sír a tartalom miatt, talán sose ment bele mélyebben. Aki 3 hét játék után ki kiesett, az most is ki fog. A többiek meg ebbe is bele tesznek 500+ órát. És élvezni fogják :) viszont ,,alig várom" hogy csak arról szóljon a topic hogy a PCseknek éppen milyen hibaüzenet dob a bármi :)

PSN ID: RemiFungus

(#103) Remi1234 válasza Bad Pritt (#87) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Te amúgy meg se vedd.. nem neked való, csak kib@szol egy csomó pénzt az ablakon. Mint a Dave-xyz a BF1el...

PSN ID: RemiFungus

(#104) Pacee90


Pacee90
tag

Sziasztok !
Én PS-es vagyok és az lenne a kérdésem,hogy honnan kell előrendelni ? A PS Store-ban vagy a bungie.net oldalán ? A PS-em sima magyar régiós.
Köszi !

(#105) Bad Pritt válasza Remi1234 (#103) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem simán el tudom dönteni, hogy meg akarom-e venni, köszi. :)
Igazad van, az elsőben is van elég tartalom 4 dlc meg 2 év után. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#106) Ellia válasza Remi1234 (#102) üzenetére


Ellia
addikt

Az első résszel kb. egy órát "bohóckodtam" - akkor került a kezembe először kontroller fps-hez :D Azt a bénázást amit leműveltem... Persze érthető a dolog. Azóta vettem kontrollert a számítógéphez, sok mindent azzal játszok (tps-ek többségében), de a fps-t biztos nem fogok.

Én kimondottan örülök, hogy jön PC-re is :) Ha normálisan "karban lesz tartva" a topic akkor nem hiszem, hogy elharapódznának az indulatok.

(#107) sting2


sting2
addikt

Minden méltató Hsz-re jön kettő "vinnyogó kismacska" vélemény.
"Dehát ez ugyanaz, "ebben sem lesz semmi új, "szar, " a kód az jobb, " tiszta ciki...
Olyan ez szinte, mintha besétálnék egy adott autó márka szalonjába és előadnám a számomra nem tetsző tételeket és hozzá tenném, hogy bezzeg a másik márkánál mindez hogy van megvalósítva.

(Ilyenkor úgy érzem magam mint kölyök koromban a padon, ahol egymással szemben ült a The Cure és a Depeche Mode rajongó brigád és basztatta a két tábor egymást a ruhák és a zene stílusa miatt, csak hát itt 16 - 18 éves srácok tették mindezt...)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#108) i@lex válasza sting2 (#107) üzenetére


i@lex
őstag

Abszolút jogos, de azt nyilván elfelejted, hogy ezeknek az embereknek pisztolyt nyomnak a fejükhöz, hogy akkor is játszanak egy játékkal, ha az nekik nem is tetszik... Így azért meglehet érteni őket... :U

(#109) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PC-kepek:

Live-Die-Respawn

(#110) Bad Pritt válasza i@lex (#108) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy csak várták, hogy mit mutat a játék, de kicsit kevésnek érzik és ennek hangot mernek adni. ;)

Amúgy a PvP rész tetszik, ez a CS-szerű defuse játékmód biztos nagyon jó lesz, meg a fegyverek közti változás is előnyére válhat majd.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DAWNBLADE PVP 23 ELIMS Submachine Gun Gameplay | Destiny 2 Crucible

Továbbra sem értem hogy miért 4v4 lett a multi. :(

Live-Die-Respawn

(#112) Bad Pritt válasza oriic (#111) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lesz több játékos mód is, nem? Mondjuk ahogy most van 3 és 6 fős, úgy itt lehetne 4 és 8 vagy ilyesmi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#113) oriic válasza Bad Pritt (#112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden mód 4v4 lesz:

"All PvP modes are now based around 4v4. This is a decrease for most modes (which were formerly 6v6), but will be an increase for the smaller modes (which were 3v3)."

Live-Die-Respawn

(#114) Bad Pritt válasza oriic (#113) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Biztos el akarják vinni kompetitív irányba az egészet. Remélem megtartják a járműves játékmódot, bár furcsa lesz 4v4-ben. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#115) - = Zk = - válasza Ellia (#106) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én konzolon tolom, billel és egérrel... simán jó. ;)

most vettem meg nemrég az első részt az összes DLC-vel. 2ó15p van benne eddig... de nem bírom letenni... csak a sztorit viszem. remélem lesz benne még tartalom bőven. a multis lövöldék már nem érdekelnek...

nem fogom PC-re megvenni, maradok a konzolon.. bár adott a Re-Core, PC-én tolom. ezidáig semmi bajom nem volt vele.. bár ugye ez a Destiny 2.. szóval... reméljük a legjobbakat (Y )
:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#116) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Suros.
Omolon.
Tex Mechanica.
Hakke.

Ezekhez csatlakozik új fegyver gyártóként:

Veist

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#117) KaitouP válasza oriic (#116) üzenetére


KaitouP
veterán

Jól néz ki. A fegyverdizájnnal nem volt gond az elsőben sem, viszont változatosabb, és jobb hangokat adhatnának nekik az új részben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#118) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DLC bolygók helyei?
[link]

Live-Die-Respawn

(#119) Bad Pritt válasza oriic (#118) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kettő nem a Crucible meg Vanguard helye lesz majd? Vagy itt nem lesz térképre rakva?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#120) oriic válasza Bad Pritt (#119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha megnézed felül vannak fülek is. Gondolom a multihoz ott kell váltani majd.

Strike ugye pl külön fülön van:

Live-Die-Respawn

(#121) Bad Pritt válasza oriic (#120) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De pl ha megnézed a második képen Zavala alatt a Vanguard háttérikonját az teljesen ugyanolyan, mint a főtérkép bal felső ikonja, ezért gondolnám, hogy innen is elérhető lesz.

Ami a Föld fölött van az meg lehet itt is a hub, mint a Tower volt az egyben (bár picit messze vannak egymástól).

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#122) oriic válasza Bad Pritt (#121) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk most nézem az első rész térképét, szóval azok közül 2 talán tényleg a Vanguard meg a Crucible lesz.
[link]

Live-Die-Respawn

(#123) Bad Pritt válasza oriic (#122) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Annak is baromi érdekes a körvonala, ami a Föld fölött van kettővel, egyáltalán nem olyan, mint a többi bolygóé.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#124) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Btw, aki PC-re venné a játékot és Tokenekkel fizetne érte WOW-ból, az nézzen rá a cuccra, mert állítólag növekszik az ára szépen .:D

Live-Die-Respawn

(#125) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 Beta

"Platform selection and download code generation will be available later this year for the Destiny 2 Beta. An email will be sent to your verified email address when beta download codes are available."

Na kaptam kódot, aktiváltam is, remélem nem kell két hónapot várni még a bétára. :D Pletykák szerint jövő hónapban indul.

Live-Die-Respawn

(#126) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség:
3:34-tól
[link]

Két nap?

Live-Die-Respawn

(#127) Bencus88 válasza oriic (#125) üzenetére


Bencus88
nagyúr

korábban lehet már igényeltem én is nem emlékszek. lehet valahol bétára jelentkezni?

(#128) oriic válasza Bencus88 (#127) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz majd open beta, de aki ido elott akarja kiprobalni, annak elo kell rendelnie a jatekot. Ismeros pl Amazonon rendelte elo, en tole kaptam kodot.

Live-Die-Respawn

(#129) Aephx


Aephx
csendes tag

En konzolvilagnal rendeltem elo, de meg nem kaptam kulcsot.(PC) 😕

(#130) oriic válasza Aephx (#129) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kerdezz ra naluk esetleg, de szerintem meg boven van idejuk kikuldeni.

Live-Die-Respawn

(#131) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

én ebayről vettem/veszek ilyen béta kulcsokat. forhonor, wildlands, quake stb

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#132) Bencus88 válasza oriic (#128) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszi :R

(#133) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 PS4 First Look + Frame-Rate Test! - Digital Foundry

Jól néz szerintem a 60 FPS Interpolation rész.

__

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#134) oriic válasza oriic (#133) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"not a brand new engine, more like a polishing one with some new effects on new hardware"

Live-Die-Respawn

(#135) Aephx válasza oriic (#130) üzenetére


Aephx
csendes tag

Koszi! ☺️ Kozben rakerdeztem naluk.
"A hazai forgalmazó még nem adott a részünkre pontos információkat a béta kulcsokkal kapcsolatban. Amint kiküldik a részünkre a kulcsokat, mi is haladéktalanul továbbítjuk azokat előrendelőink felé." Es ezt a valaszt kaptam ☺️

(#136) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 nyílt béta konzolokon július 21-23. PC megjelenés október 24. PC-s béta augusztusban várható, PS4 előrendelők már július 18-án játszhatnak vele, míg Xbox-os előrendelők 19-től.

Hja és a konzolos változatok két nappal korábban már szeptember 6-án megjelennek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#137) Ellia válasza oriic (#136) üzenetére


Ellia
addikt

Sűrű lesz az év utolsó negyede... :U :DD

(#138) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

4k/60FPS PC Gameplay

Live-Die-Respawn

(#139) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Ingyen jár a Destiny 2 (bétával) a GTX 1080, GTX 1080Ti, Geforce Battlebox termékekhez. (Külföldön legalábbis.)

(#140) Jani18


Jani18
aktív tag

Destiny 2 PC campaign, mouse & keyboard, 60 fps 4K

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#141) - = Zk = - válasza Jani18 (#140) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyan így irányítok boxon is :C.... egérrel és billel ofkorsz :))

de ink boxra veszem meg.... sztem.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#142) Prof01


Prof01
veterán

Ezek lesznek a Playstation exkluzív tartalmak (2018 őszig). [link] :))

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#143) oriic válasza Prof01 (#142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyedül talán a hajó meg a PVP pálya miatt húznám a szám, de annyira végül is nem zavar.

Live-Die-Respawn

(#144) Aephx válasza Jani18 (#140) üzenetére


Aephx
csendes tag

Eleg jol sikerult azert optimalizalni pc re. Nekem nagyon tetszik. Tobb mint valoszinu ,hogy elorendelem a blizz nel. :)

A konzolvilagos elorendelest meg torlom.

[ Szerkesztve ]

(#145) Balazs_ válasza Prof01 (#142) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Miért 60FPS ez a 'trailer', ha a játék 30-cal fog futni konzolokon? :D

(#146) Bencus88 válasza Jani18 (#140) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon tetszik már alig várom :B

(#147) i@lex válasza Prof01 (#142) üzenetére


i@lex
őstag

A Playstation Facebook oldalán Destiny 2 poszt alatti top komment:

Timothy Patrick: As a PS4 Pro owner and player - these Playstation Exclusives for Destiny sicken me. Sony needs to stop these anti-consumer practices. I will buy an X1X and play Destiny 2 there because of this."

Erről valóban leszokhatna a Sony...

(#148) Prof01 válasza i@lex (#147) üzenetére


Prof01
veterán

Egyetértek, de ugyanezt csinálta régen az MS a COD-okkal, illetve most is sok time-exclusive játékot mutattak be az E3-on. Szóval ilyen ez a biznisz. :)
Az idézett srác pedig szimplán hülye, ezzel csak magával tol ki. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#149) i@lex válasza Prof01 (#148) üzenetére


i@lex
őstag

Összességében ez az egész baromság persze, konzoltól függetlenül.

(#150) KaitouP válasza i@lex (#147) üzenetére


KaitouP
veterán

Baromság. Ez a Phil Spencer gyerek is vinnyog mint egy 5 éves hogy nem érti miért kell skin -eket (meg talán egy Strike misson -t? LOL) visszatartani, és PS exkluzívvá tenni, azt meg baromira elfelejtik hogy a Rise of the Tomb Raider egy évig Xbox exkluzív volt, meg ahogy a kolléga írta, a CoD DLC -k is baromi sokáig 1 hónappal előbb jelentek meg Xbox -on (vagy mondhatjuk úgy is hogy csak egy hónap után voltak más platformon elérhetők) és még biztos lehet példát mondani.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.