Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) MK VII


MK VII
veterán

Volt benne zene??? :U ;]

(#552) oriic válasza saen (#550) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ez engem nem zavar, nekem tetszik, ez a lenyeg. :)

Live-Die-Respawn

(#553) Ellia válasza oriic (#548) üzenetére


Ellia
addikt

Nem azt mondom, hogy szar, de elég jellegtelen volt szerintem a bétában. Ellenben fenntartom a véleményem, hogy változik, ha a teljes verzió megjelenik.

Mindenesetre nem hiszem, hogy ezen fog bukni vagy sem a játék :)

(#554) fuvi


fuvi
senior tag

Hamár hangok, másnak is feltűnt hogy a fegyverünk hangja jobb hátulról szólt? folyamatosan kapkodtam a fejem, hogy onnan jön vmi enemy? (sima sztereó, normálisabb fülessel, más játékban tökéletesen be tudom lőni a teret)

(#555) [Prolixus] válasza saen (#550) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na ja, mindenki mást gondolt. Szerintem egyáltalán nem más mint a megszokott, tipikus akciófilmes zene többnyire, talán egy fokkal több benne a kórus, de a Halo main theme után ezen szvsz nem lepődik meg senki. Viszont hogy van olyan aki szerint ez kifejezetten rossz, na azon én is nagyon meglepődtem, mindamellett, hogy ízlésről tényleg nem érdemes vitatkozni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#556) MK VII válasza [Prolixus] (#555) üzenetére


MK VII
veterán

Én nagyon rossz megfigyelő vagyok ezek szerint, de őszintén mondom, hogy semmilyen zenére nem emlékszem a játékból, hogy egyáltalán lett volna. :)
Van aki ezt figyeli?

(#557) Mr Bond 007 válasza MK VII (#556) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Pedig ahányszor leszálltál egy bolygóra zene volt :D Nekem már az agyamba is beégett.
Sokan annyira természetesnek veszik a zenét, hogy fel se tűnik nekik. De az atmoszférához nagyban hozzájárul.

[ Szerkesztve ]

(#558) MK VII válasza Mr Bond 007 (#557) üzenetére


MK VII
veterán

Bolygóra? :DDD
Escape nagy úr.. Nekem ne húzza az időmet semmilyen átvezető filmecske. :)

(#559) Mr Bond 007 válasza MK VII (#558) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Crucible vagy strike-nál ha bevisz a matchmaker mikor leszállsz a bolygóra.

(#560) MK VII válasza Mr Bond 007 (#559) üzenetére


MK VII
veterán

Ja tényleg... Azt nem lehetett elnyomni...
De ott sem volt zene. ;]

(#561) [Prolixus] válasza MK VII (#556) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mert beszéltél ;]

Amúgy Strike-ot én sem tudom, az eleje az többnyire zenementes, a boss-nál meg koncentráltam. De a sztoriküldinél biztosan volt bőven zene.

Amúgy azért tegyük hozzá, ízléstől függetlenül, hogy ha egy filmnek/játéknak nagyon jó vagy hangsúlyos a zenéje, azt sokan észre szokták venni. Ellenkező esetben viszont...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#562) MK VII válasza [Prolixus] (#561) üzenetére


MK VII
veterán

Túlpofáztam volna a zenét?.. :D
Az lehet..

Az utolsó bekezdéseddel teljesen egyetértek..

[ Szerkesztve ]

(#563) Balazs_ válasza fuvi (#554) üzenetére


Balazs_
aktív tag

De az normális, nem? Jobb kézben volt a fegyver.

(#564) oriic válasza oriic (#545) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És akkor még egy kis leak így a megjelenés előtt.

Alex: Nem lesz Gjallarhorn. :( Aztán ki tudja, később talán beteszik majd.

To all: 1. rész egyik legjobb rakétavetője volt a cucc. :)

Kiszivárgott képek a fegyverekről,
felszerelésekről, armorokról

Live-Die-Respawn

(#565) fuvi válasza Balazs_ (#563) üzenetére


fuvi
senior tag

jobb kézben, de nem a hátam mögött :D
elég sok FPSsel játszom/játszottam de így még nem hallottam

(#566) duvi válasza oriic (#545) üzenetére


duvi
nagyúr

5 szektor elég szép nagy terület lesz :K Az 5 strike viszont nagyon kevésnek tűnik. Remélem, hogy később kapunk még egy ekkora adagot! Összességében elég tartalom lesz induláskor. Nem bántam meg, hogy a Deluxe verziót húztam be :N Már csak ki kell várni ezt a baromi hosszú 2 hónapot :D

(#567) kraven54 válasza duvi (#566) üzenetére


kraven54
aktív tag

Uh hát az az 5 strike tényleg nem sok

de úgy is mondhatnám k...a kevés

illetve 4 mert az inverted spire volt a betaban

[ Szerkesztve ]

(#568) [Prolixus] válasza oriic (#545) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Raid nem is lesz megjelenéskor? Ez így rendben van szerintetek? :F

És amúgy télleg, az első résznél mennyire bővítették DLC-ken kívül a játékot tényleges tartalommal? Strike-ok, raid-ek?

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#569) Vulpolone válasza [Prolixus] (#568) üzenetére


Vulpolone
tag

Ha minden igaz a Raid az 1 héttel a megjelenés után, 09/13-án lesz élesítve. Az első részben is később tették csak elérhetővé a Raid-et, hogy a szükséges gear-t össze tudják szedni hozzá az emberek.

HTC U11

(#570) BladePocok válasza [Prolixus] (#568) üzenetére


BladePocok
tag

Raid szeptember 13-án indul, próbálják titokba tartani addig, illetve DLC-ként mindig jött 1-2 strike meg 1 raid.

[ Szerkesztve ]

(#571) oriic válasza [Prolixus] (#568) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Első résznél sem volt, kap minden játékos egy hetet hogy felgearelje magát, aztán utána teszik be.

szerk: Lassú voltam.

Live-Die-Respawn

(#572) kraven54


kraven54
aktív tag

Tudom, hogy ez inkább PVE játék, de én szeretnék sokat PVP-zni és ez eltántorít a megvételtől.
[link]

(#573) oriic válasza oriic (#571) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Raid:September 13, 10AM PT/ 1PM ET/ 6PM BST
Trials: September 15, 10AM PT/ 1PM ET/ 6PM BST

Live-Die-Respawn

(#574) i@lex válasza oriic (#564) üzenetére


i@lex
őstag

Segáz, olyan rutinosak vagyunk már, hogy mi magunk vagyunk a Gjallarhorn. :D

(#575) Mr Bond 007 válasza kraven54 (#572) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Erről már rengeteg cikk megjelent, és szinte biztos hogy ki fogják venni az esélyegyenlőség miatt.

(#576) oriic válasza i@lex (#574) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért remélem valami olyasmi szépség lesz majd a játékban, mint az első résznél a Vex Mythoclast. :) Mire meg tudtam volna szerezni már semmit nem ért a nerf miatt. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#577) duvi válasza kraven54 (#572) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez főleg akkor lenne probléma, ha Cross-platform lesz a játék. Rosszul emlékszem, hogy nem lesz Cross-platform a D2?

(#578) Mr Bond 007 válasza duvi (#577) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem lesz az, de bárkinek aktiválódott pc-n is aki gamepaddel játszott, ami elég nagy genyóság volt pvp-ben. :D
Ezért is mondom hogy (ha pve-ben nem is, de pvp-ben) biztos hogy kiveszik.

[ Szerkesztve ]

(#579) duvi válasza Mr Bond 007 (#578) üzenetére


duvi
nagyúr

"bárkinek aktiválódott pc-n is aki gamepaddel játszott"
Mivan :Y Mit keres PC-n auto-aim vagy aim-assist? Ezt tényleg sürgősen ki kell szedne belőle!

(#580) MK VII válasza duvi (#577) üzenetére


MK VII
veterán

Bizony...
PC-n is be lehetett kapcsolni, ha kontroller volt rákötve a gépre.. Vagy aktiválódott magától.
Szóval ez a bibi sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#581) BladePocok


BladePocok
tag

Tervbe van, hogy kiveszik (legalábbis felülvizsgálják) mire október 24-én megjelenik PC-re.

(#582) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Szvsz a Destiny 1nek iszonyatosan jó soundtrackjei vannak. És nem csak úgy összedobta valmi dj egy számítógéppel, hanem az angol filharmonikusok játszották fel. A szerzők sem nyeretlen kétévesek ( Michel C. Salvatore, Paul Mcartney, etc). Ez a játék szotrijához lett írva... Persze nem mindenkinek jön be, de ledegradálni... Végig is hallgatom a Taken Kinget :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#583) Fitzgerald válasza Ellia (#547) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én is szerettem régebben saját soundtracket rakni egy-egy játék alá, ha nem jött be az eredeti.
Pl. a Medieval II: Total War alatt annak idején a Kingdom of Heaven soundtrackjét nyomattam, az tökéletesen passzolt hozzá, imádtam.

(#584) duvi


duvi
nagyúr

Collector's Unboxing
Spoileres tartalom!
7 Ways To Play Destiny 2 Solo

[ Szerkesztve ]

(#585) hackeeeee válasza duvi (#579) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben mi az új?

Gears 4-ben is így van, sőt, Tom Clancy játékokban (Division, Wildlands biztos) is van, amennyiben controller-rel játszol. Lényegében ugyan úgy, mint konzolnál.

Destiny-ben elég gáz.. Kipróbáltam, hogy bekapcsoltam a controller-t, és letettem az asztalra, majd egérrel, billel játszottam, és működött az assist. Kivenni biztos nem fogják, csak helyre kellene tenni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#586) duvi válasza hackeeeee (#585) üzenetére


duvi
nagyúr

Én nem tudtam, erről a beépített csalásról. Abban a hitben voltam, hogy ez csak a konzolos verziók sajátossága. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#587) kraven54 válasza hackeeeee (#585) üzenetére


kraven54
aktív tag

Hogy hogy mi? Az hogy ez nem konzol és competitive pvp mód-ban mit keres aim assist? Mellesleg esport ambíciók voltak hát így nem lesznek.

Na de nem kell sokat keresni [link]

[ Szerkesztve ]

(#588) hackeeeee válasza duvi (#586) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nájn.

Én tapasztaltam több játékban is, ha controller-rel tolom. Nem tudom, hogy mivel van összefüggésben.

Én Elite controller-rel tolom, és ha azzal játszok akkor szinte mindenhol ugyan az a helyzet, mint konzolnál, vagyis van assist.

Csak tényleg, Destiny-nél gázosabb, mert elég volt bekapcsolva hagyni a controller-t, és már működött is az assist, úgy is, hogy egérrel, billel játszottam. Gears-nél, és a többinél nem tapasztaltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#589) i@lex


i@lex
őstag

"Na de hé", én úgy tudom, hogy a bill+egér egy fps-ben nem kis előnyt jelent egy kontrollerrel játszó emberrel szemben, kvázi a kontrollerrel játszó ember kompenzációként kapja az aim assist-ot, hogy a verseny nagyjából egál legyen, sőt állítólag még így is a bill+egér van előnyben.

Ebben a játékban ez másképp lenne? Az Aim assist mértékét tudom elképzelni, hogy esetleg túlkalibrálták maximum. Ha ez így van, azon meg gondolom állítanak.

szerk.: Ja, hogy az egérnek is van aim asisst? Az más, az egészen biztosan hiba, azt nyilván javítják.

[ Szerkesztve ]

(#590) duvi válasza i@lex (#589) üzenetére


duvi
nagyúr

Amíg a konzolosok egymással játszanak, addig nincs ezzel probléma. De PC-n semmi keresnivalója, ha egy egyszerű kotroller csatlakoztatással aktiválható.

(#591) i@lex válasza duvi (#590) üzenetére


i@lex
őstag

Tegnapelőtt pont néztem a legismertebb Destiny streamereket, és kontrollerrel nyomták félelmetesen jól, mit jól, brutálisan. Mercy medálok, idő előtt véget érő 60-10-es meccsek.

A világelső wishyouluck pl. azt mondta, hogy marad a kontrollernél. Szóval, csak ügyesen. :)

(#592) duvi válasza i@lex (#591) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem az csalás, ha valaki rádug egy kontrollert és mellette aktiválja az assistot egérre is. A PC-s verzión semmi keresnivalója az assist funkciónak.

[ Szerkesztve ]

(#593) hackeeeee válasza duvi (#592) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ez egy kényes téma, sajnos..

Vagy legalább pvp-ben ne menne...

Véleményem szubjektív...

(#594) i@lex válasza duvi (#592) üzenetére


i@lex
őstag

Kontroller +aim assist vs. egér+bill. Ez lenne a normális, és véleményem szerint igazságos.Minden más valóban csalás.

Mondjuk ha xy kontrollerrel ügyesebb valakinél, úgy hogy a másik oldalon egér + bill van, ott bizony a kacsa a hülye. Wish you luckot élmény volt nézni, hogy alázta a népet pc-én is kontrollerrel. :)

[ Szerkesztve ]

(#595) duvi válasza i@lex (#594) üzenetére


duvi
nagyúr

"Wish you luckot élmény volt nézni, hogy alázta a népet pc-én is kontrollerrel."
Itt még az is sokat nyom a latba, hogy mekkora rásegítést ad az assist. Nagyon nem mindegy, hogy mekkora távolságból húz rá a célra.

(#596) i@lex válasza duvi (#595) üzenetére


i@lex
őstag

Az az ember háttal ülve a monitornak is lenyom mindenkit, egyszer nézzetek rá, ijesztő a pali. :)

Pont ezt (is) láttam. [link]

[ Szerkesztve ]

(#597) #45997568


#45997568
törölt tag

PC-n semmi keresnivaloja nincs az aim assistnak, ennyi erovel aim botot is hasznalhatnek ami meg csalas.

Aki PC-n kontrollerezik az igy jart, sztem.

(#598) hackeeeee válasza #45997568 (#597) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben csak az az érdekes, hogy ez a Destiny érkezéséig senkit sem zavart. Why?

Miért járt így? Sokkal egyszerűbb, praktikusabb az irányítás. Az, hogy Neked nem, az egy dolog.

Pl. Gears4-ezni is sokkal kényelmesebb controller-rel, mint egérrel, billel. Sőt, autózni is.. Pl. horizon 3-at csak is kizárólag Controlerrel vagyok hajlandó játszani.. Jah értem, így jártam. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#599) duvi válasza hackeeeee (#598) üzenetére


duvi
nagyúr

Te is tudod, hogy miről van szó. Nem a kontrollerrel van gond, hanem a PC-n is aktiválható assistal. Főleg az egér+assist kombóval. Egy Horizon 3-nál nincs jelentősége ennek a funkciónak, ezért nem jó példa. kraven54 kolléga videója tökéletesen szemlélteti a problémát: When you use aim assist with a sniper rifle

[ Szerkesztve ]

(#600) Viper26 válasza duvi (#599) üzenetére


Viper26
nagyúr

PC-n ezt gyalulni kell, vagy a kutyát sem fogja érdekelni a PvP ebben a játékban.

Pixel 7 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.