Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) l.skywalker válasza ldave (#1250) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Asszem decemberben jön az első. Curse of Osiris címen [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1252) oriic válasza ldave (#1250) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenleg ket DLC-rol tudunk, ebbol az Osiris DLC hivatalos, az decemberben jon. A Rasputin DLC-rol meg semmi info.

Live-Die-Respawn

(#1253) ldave válasza oriic (#1252) üzenetére


ldave
félisten

és @l.skywalker: jaja, köszi, ezt így értem. Az a része nem tiszta, hogy ami utána jön az egy Taken King-szerű nagyobb dolog lesz-e vagy pedig marad ez a gyakoribb, de kisebb adag extra tartalom.

A Slime draws near! Command?

(#1254) oriic válasza ldave (#1253) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt nem tudni meg.

Live-Die-Respawn

(#1255) RangerFox válasza ldave (#1253) üzenetére


RangerFox
veterán

Fogadok, hogy nem fognak változtatni az eddigi modellen, és ugyanúgy fognak jönni a contentek, mint az első résznél.

(#1256) birorichard válasza RangerFox (#1255) üzenetére


birorichard
őstag

Szerintem sem. Max életbentartónak csomó feature-t, módot, amik már készen vannak, apránként fognak berakni, hogy folyamatosan legyen valami újdonság.

(#1257) ldave


ldave
félisten

Amúgy én inkább az mellett állok, hogy évente jöjjön 2-3 kisebb méretű dlc, mint az évente egy nagyobb.

A Slime draws near! Command?

(#1258) csikaszka35


csikaszka35
tag

Üdv.
Ma lesz a leállás vagy holnap? Köszi.

(#1259) ldave válasza csikaszka35 (#1258) üzenetére


ldave
félisten

Most van, terv szerint ma este 9-ig.

A Slime draws near! Command?

(#1260) csikaszka35


csikaszka35
tag

Köszönöm. :O :R

(#1261) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Két órát csúszik a karbantartás

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1262) Madoc válasza l.skywalker (#1261) üzenetére


Madoc
veterán

Persze, Megvárják mig hazaérek.. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1263) birorichard válasza l.skywalker (#1261) üzenetére


birorichard
őstag

Lol, ideje megbarátkozni a gondolattal, h egy nap a héten kiesik. Ami így amúgy elég szomorú egy 60€-s játéknál. :D

(#1264) MK VII válasza birorichard (#1263) üzenetére


MK VII
veterán

Valamikor meg kell csinálni rendesen a játékot, ha már 60 eurót elkértek érte. Kiadás előtt nincs rá idő. :)

(#1265) oriic válasza l.skywalker (#1261) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok ez így nevetséges. :DDD Konkrétan kiesik fél nap hetente. :W

Live-Die-Respawn

(#1266) birorichard válasza MK VII (#1264) üzenetére


birorichard
őstag

Nekem csak az a fura h nincsenek régiónként szeverek? Usa, azt jónapot? Vagy direkt egyszerre lövik le mindet? Pár hónap múlva már annyira nem érdekelne a dolog, de pár hét telt el, és már a második olyan csúszás, hogy mára off a játéknak. Tudom, annyi értelmes dolgot lehet csinálni ehelyett, de bazz ezért fizettem 20 (30) rugót első nap, hogy az elejétől tudjak játszani. Na mindegy, értelemszerűen nem halunk bele, csak bosszant, mert leültem volna egy óràra. Úgyhogy azért csak basszák meg magukat nyugodtan. :D Legfeljebb olvasok. :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1267) dunc


dunc
nagyúr

Egy vicc ez a karbantartás, gondoltam, hogy 21 után se lesz jó...... :W
Jó, hogy vagyok szabadnapos, holnap ismét 24 órázás, ha tudom, hogy ennyit szarakodnak a karbantartásokkal, akkor meg se veszem.....

[ Szerkesztve ]

(#1268) bolha23 válasza oriic (#1265) üzenetére


bolha23
aktív tag

European Dead Zone is real. :((

(#1269) birorichard válasza dunc (#1267) üzenetére


birorichard
őstag

Diablo, division, amikkel játszottam, de egyiknél sem volt ilyen szar a helyzet, h konkrétan kiesik egy nap. :/

(#1270) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Megy!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1271) Badlof2k válasza birorichard (#1269) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ja mer diabloba tudsz egyedul is nyomulni nem kell online ha jatszani akarsz..nem?:D Engem nem zavar hogy hetfokent nincs game amikor hazaerek melobol ugysincs hetkoznap annyi idom hogy toljam ezerrel :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#1272) Bencus88


Bencus88
nagyúr

ma lesz a reset skacok?11-12 fele?

(#1273) oriic válasza Bencus88 (#1272) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

11-kor.

Live-Die-Respawn

(#1274) Bencus88 válasza oriic (#1273) üzenetére


Bencus88
nagyúr

király köszi :R

(#1275) birorichard válasza Badlof2k (#1271) üzenetére


birorichard
őstag

Az odáig oké, hogy téged nem, meg én is túlélem, de mondjuk aki váltott műszakban dolgozik vagy 24-ezik, az azért annyira nem örül egy egész estés leállásnak a szabadnapján, miután kicsengett a teljes árat érte.

D3-ban egyszer sem botlottam szerverkarbantartásba az évek alatt. Biztos volt, de nem este hatkor tolták. Itt is nyugodtan lehetne helyi idő szerint hajnalban külön eu és usa oldalon. Max elhúzódna kora délelőttre egy-két órát, gondolom te is érzed ez és a délután 4-11 közötti különbséget, azért azt észrevétlenebb lenne, ami egy karbantartásnál alap kéne hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1276) birorichard válasza birorichard (#1275) üzenetére


birorichard
őstag

Bazz, hülye vagyok, pc-ről beszéltem a Diabloval kapcsolatban. :D Ott nincs offline mód.

(#1277) Sischo


Sischo
tag

Tegnap sikerült összehozni a 7 wint trialsban, így már csak a Prestige nightfall és a Flawless trials maradt a checklisten. Viszont most kicsit kifogytam a motivációból 60 nagyszerű óra után. Így hogy szinte minden fegyvert ilyen könnyű megszerezni, a páncélok meg csak kinézetben számítanak, nem nagyon van miért grindeolni. Megnézem most ezt a faction dolgot, de utána lehet leteszem kicsit pihenni a játékot, amíg jön pár újítás. Ti hogy álltok a dologgal?

(#1278) birorichard válasza Sischo (#1277) üzenetére


birorichard
őstag

Én még nem vagyok ennyire pro. :D Néha tele lesz a tököm vele, akkor megfogadom, h játszok mással, de max a d1-ig jutok. :D Beszippantott sajnos, szerintem marad, amíg ki nem maxolom, de kb addigra (ha egyáltalán sikerül), jön az első dlc. Raiden sem voltam még, NF is a legutóbbi nyögvenyelős volt, de most fejlődtem jópár pl-t, uh rápróbálok majd megint.

(#1279) bozsik84 válasza Sischo (#1277) üzenetére


bozsik84
tag

Új karaktert nem indítasz?

Én még az elsőt csinálom, még nem maxoltam ki, de már azon agyalok, hogy a Titán után Huntert vagy Warlockot fejlesszek :D

psn id: zsonom

(#1280) l.skywalker válasza Sischo (#1277) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az igen. Én örültem az összes 5 killnek Trialson :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1281) Sischo válasza bozsik84 (#1279) üzenetére


Sischo
tag

De, lehet az lesz. Tegnap este még azon gondolkodtam, hogy már nem nagyon van mit csinálni, most meg azon agyalok melóban, hogy milyen jó lenne otthon Destinyzni :D

Amúgy a 7 win előtt nekem is csak ilyen 1-2 volt, de egy jó csapattal és kis szerencsével össze lehet hozni.

(#1282) sting2 válasza Sischo (#1277) üzenetére


sting2
addikt

A Power Gear - Milestone kihívások amik tényleg nagyot lendítenek a karaktereken, a többi csak "élet rövidítő" maszatolás.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#1283) birorichard válasza Badlof2k (#1271) üzenetére


birorichard
őstag

Na, eljött a mi időnk. Legalábbis azt hiszem. :D Van 22 perc és annyi, semmire nem kell figyelni, csak rohanni. :D

(#1284) heihachi válasza l.skywalker (#1280) üzenetére


heihachi
addikt

D2-vel még be se enged a trials, de D1-ben kb ha összesen volt 5 killem az összes trials meccs alatt, sokat mondok :D Nem mintha mozgatna a PVP része, kb kompletten ki fogom hagyni most is, mert már a második PvP milestone-nal is két hete küzdök :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1285) bozsik84 válasza birorichard (#1283) üzenetére


bozsik84
tag

Délután kb 6-tól leszek, megpróbálhatjuk (ha még nincs harmadik ember:) )

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#1286) Badlof2k válasza birorichard (#1283) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Haha lehozzuk 5 p maradek idovep hajjak meg tezsviiireeem:D amugy ezt a karbantartasi mizeriat ense vagom miert igy oldjak meg :) de en beletorodtem van mi massal jatszak..es tudom masnak sokkal roszabb de ez ilyen dolog sajnos :)

Zsonom 6 korul vagyok enis Ricsi kesobb jon de majd irok vagy invellek akkor :) ugyis fentvagy friendlisten

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#1287) Bencus88


Bencus88
nagyúr

énis akarok nightfallozni :O :DDD

285 lettem ma :)

[ Szerkesztve ]

(#1288) birorichard válasza Badlof2k (#1286) üzenetére


birorichard
őstag

Na de várj, mert akkor ki kell farmolnom valahonnan a rat kinget megint, de amúgy simán. :D Még a végén tarthatunk mi is órákat a guided gameben. :DD

"van mi massal jatszak" - nekem is, toltam tegnap az egyet. :DDD

bozsik84, Ripper03, mehetünk, valahogy kimatekozzuk, ha nem is mind együtt meg egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#1289) Madoc válasza birorichard (#1288) üzenetére


Madoc
veterán

Mert azt hetente ujra kell csinálni? Azt hittem az előző lépéseket nem kell. Csak a nightfall hiányzott már nekem is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1290) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És megvan a 305. \o/

Live-Die-Respawn

(#1291) birorichard válasza Madoc (#1289) üzenetére


birorichard
őstag

neeem, én fogalmaztam hülyén.

kezdtem egy új karaktert ugyanazzal a kaszttal, így "veszett" el.

(#1292) Badlof2k válasza Bencus88 (#1287) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Akko gyere fel 7kor ott tali:D ha nem elobb

Ricsi en Darksidereztem behuztam a fury kollekciot azt hadd szoljon:D ugyis kiakartam porgetni mar ujra stb.. Nameg kell valami "agyatlan" farmolas melle "agyatlan" henteles:DD nana kihagynal az NFbol? Galad!

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#1293) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Egyelőre nem vagyok a toppon, nem tudom hogy leszek ma. De ha nem is Nektek hajrá!

(#1294) norti válasza oriic (#1290) üzenetére


norti
addikt

Grat! Nekünk még 28 nap (+pár hét :D) :(

[ Szerkesztve ]

(#1295) birorichard válasza Badlof2k (#1292) üzenetére


birorichard
őstag

Dehogy hagynálak. Amennyit anyáztunk már együtt... :D Pedig alig pár hetes a játék. :D

DS-t nekem is piszkálja a csőrömet, de van még mindig egy csomó játék, amit nem toltam ki. BF-en azért behúzom.

(#1296) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Azt tudja valaki hogyha kiválasztottam egy frakciót akkor hol tudnám újra cserélni? Megneztem mindenhol

(#1297) Madoc


Madoc
veterán

3 karakterrel 3 frakciot is leheválasztani?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1298) oriic válasza Madoc (#1297) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Természetesen.

Live-Die-Respawn

(#1299) Badlof2k válasza birorichard (#1295) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Koszi biztam benned:D azert masodjara meglett eloszor :))

Azert a margora irjad fel hogy nehezebb a God of Warnal.. Sokat kell ugralni es vedekezni de leginkabb kiterni:D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#1300) Bencus88 válasza Badlof2k (#1299) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Easy volt 🤣 Most már 287 vagyok de semmit nem tudok berakni itemekbe mert nincs glimmerem, szerintem 289re is felmenne. Tudtok ajánlani jó glimmer farm helyet, vagy hol jön a legtöbb ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.