Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) prokxy válasza bozsik84 (#1950) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz szépen, értettem! :)

Viszont egy dolog izgat, h néha hibával kivág a játék, ilyenkor a raidbe gondolom nem enged vissza...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1952) bozsik84 válasza prokxy (#1951) üzenetére


bozsik84
tag

Hát ps4-en nem dobott ki, pc-ről nincs infóm, de szerintem, ha csak Téged dob ki, akkor vissza tudsz joinolni a többiekre.

psn id: zsonom

(#1953) C4mp3r válasza prokxy (#1937) üzenetére


C4mp3r
addikt

engem is kivagott 2x-3x ezzel a hibaval tegnap este

(#1954) Remi1234 válasza prokxy (#1951) üzenetére


Remi1234
aktív tag

De visszaenged. Mint mar elottem is irtak van checkpoint is, de csak a kozponti helyen. (akar ugyis csinalhatjatok, hogy az elso ladabol kiszedett engram utan kimentek towerbe es kinyitjatok, aztan visszamentek). Ha 1 ember lent marad, akkor viszont pontosan onnan fogjatok folytatni, ahol o van. Tehat nem kell kinyitni ujra az ajtot.

Arra viszont keszulj, hogy hiaba mentek le ugy, hogy 3 ember volt mar, nem lesz sokkal gyorsabb. Be kell gyakorolni a mechanikat mindenkinek, ami az elejen idoigenyes.

PSN ID: RemiFungus

(#1955) prokxy válasza Remi1234 (#1954) üzenetére


prokxy
veterán

Ez jó hír kösz, várós az este, kíváncsi vagyok rá! :)

(#1953) C4mp3r: akkor nem csak nálam volta a gond, furcsálltam is volna, más online játéknál nem szokott ilyen hiba lenni :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1956) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, nagyon nub kérdés következik, kéretik nem röhögni! :D

A Titanom supercharge-a Strike, Arc-os, ill.a fegyókat is arra modoltam a páncéloknál is az arc-os gránát kill gyorsabban tölt stb, de kérdés, hogy ennek a 2 dolognak (supercharge és fegyverek, páncél) ugyanannak az elementálnak kell lennie?Számít ez vmit? (a gránát töltést kivéve)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1957) Madoc válasza prokxy (#1956) üzenetére


Madoc
veterán

Igen, gyorsabban tölt vissza, stb. Tarts több ugyanolyan cuccot arc-osat is void-osat is, akkor tudsz subclasst is váltani minden előnnyel.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1958) fuvi válasza prokxy (#1956) üzenetére


fuvi
senior tag

most a modokra gondolsz?
módosítsd a ruhádat a subclassodnak megfelelően
a fegyver sebzés elementál típusának ehez nincs köze, nem tölt gyorsabban egyik skill se ha azonos elmentálú fegyverrel lövöldözöl. fegyver elementál a pajzsos mobok ellen jó pl tüzes pajzsos mobot tüzes fegyverrel fele idő alatt ölöd

[ Szerkesztve ]

(#1959) D4v3 válasza fuvi (#1958) üzenetére


D4v3
őstag

"pl tüzes pajzsos mobot tüzes fegyverrel fele idő alatt ölöd"
Ez nem igaz, a pajzsos ellenfeleket bármilyen elementál fegyver jobban sebzi, de ha azonossal lövöd, akkor halálakor berobban és stun-t is kap. Sebzésben nincs különbség.

(#1960) Juleshu válasza D4v3 (#1959) üzenetére


Juleshu
tag

De ha csak ennyi a plusz, amit az elementál effekt okoz, akkor mi értelme van több különbözőt tartani? Ez látszólag elég jelentéktelen extra (bár attól függ, a robbanás mekkora sebzéssel jár).

(Huawei G7) --> Honor 8

(#1961) fuvi válasza D4v3 (#1959) üzenetére


fuvi
senior tag

mea culpa, igazad van, utána olvastam, viszont a robbanás az 50%-a a pajzsnak
és nem is 2x a sebzés hanem 2.8x

(#1962) prokxy válasza fuvi (#1958) üzenetére


prokxy
veterán

2 különböző dolog van akkor:
subclass típus, ehhez hozzá kell igazítani a páncél modokat ez ok.
Ill. van még a fegyverek modjai, azok pedig épp ami enemy ellen megyek, ok, vettem.

Ti mit javasoltok? Legyen a 3 slotban mindegyik elementálos fegyver vagy hogy?
Mi az úgymond gyakoribb enemy? :)
Mert megmondom őszintén, NF közben váltogatni a fegyvereket adott klasszon (kinetic, energy, power), elég macerás...

Ill. vannak azok az "elitek", akik ládát adnak mondjuk egy eventnél, azoknál hogy tudom meg, hogy a "fehér csík" milyen elementálos?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1963) fuvi válasza prokxy (#1962) üzenetére


fuvi
senior tag

amilyen szine van a pajzsnak (sárga/solar,ké/arck,lila/void)
kinetic fegyvereknek nincs elementál sebzése, abba a slotba nem tudsz
igazából azon múlik mekkora a pajzs HPja h megéri-e emiatt elementált hozzáválogatni, de sztem nem éri meg, főleg nem mobonként szerencsétlenkedni :)
mostani heti NFben pl váltakozik milyen sebzést tolj a bossba, oda érdemes lehet a subclassoddal együtt összerakni a 3 elementál típust

(#1964) ldave


ldave
félisten

Nos, jöhet a DLC :)

A Slime draws near! Command?

(#1965) LeonAran


LeonAran
tag

PC-n játszom. Játékos társakat keresek.
270 körül vagyok. Egyedül nem tudok tovább fejlődni. Mindenre nyitott vagyok.

Uplay: Repityu15

(#1966) tarBubbles válasza LeonAran (#1965) üzenetére


tarBubbles
tag

Nem választ akartam.

Én olyan embereket is keresek, akik még nem próbálták a raidet, nem néztek utána, nem tudnak róla semmit. Tehát vakon szeretnék megpróbálni, felfedezni és nem baj ha nem lesz meg sem elsőre, sem másodikra.

Pc, Bubbles#1373

[ Szerkesztve ]

(#1967) prokxy válasza tarBubbles (#1966) üzenetére


prokxy
veterán

Mi egy guide-t néztünk meg a YT-on és kb ennyi. Egyelőre megvagyunk 6-an, ma ugrunk neki elvileg, ha lesz hely, szólok. Vegyél fel addig. :)

(#1965) LeonAran: ha gondolod és lesz hely, velünk jöhetsz. Add me...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1968) LeonAran válasza tarBubbles (#1966) üzenetére


LeonAran
tag

Köszi! Este ha hazaértem jelöllek is. :)

Uplay: Repityu15

(#1969) C4mp3r válasza LeonAran (#1965) üzenetére


C4mp3r
addikt

282-n vagyok, ha kellene ember nightfallra vagy valami activity-re nyugodtan addoljon bneten, c4mp3r#2211. ez mindenkinek szol

mondjuk boven tudnal onnan meg fejlodni, en is egyedul ertem most el a 280+t :) sokat kell grindolni az teny

[ Szerkesztve ]

(#1970) LeonAran válasza prokxy (#1967) üzenetére


LeonAran
tag

Köszi! Majd átkuldom a "nevem".

Uplay: Repityu15

(#1971) LeonAran válasza C4mp3r (#1969) üzenetére


LeonAran
tag

Oké! Köszi!

Uplay: Repityu15

(#1972) tiv83us


tiv83us
veterán

A klan XP-nek, amit a het soran szerzek, mi jelentosege van?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1973) l.skywalker válasza tiv83us (#1972) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hozzájárulás az össz XP-hez. De az első szezonra már mindet össze szedtük így csak neked heti küldetés. Majd decemberben lesz a második szezon.

Koszi ;) - t

[ Módosította: tiv83us ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1974) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez mi volt... ;)

Nyomtam Io-n hc public eventet, dobott egy exo engramot, mentem fast travellel a map "elejére" leadni a reput. Fast travel után olyan szeróra dobott ahol még ment az event. Letoltuk megint hc-ra, megint dobott exo engramot! :D Igaz mikor beváltottam olyan exotic cuccokat adott amik már megvannak, de sebaj. Aztán utána a Banshee-nek leadtam az alkatrészeket, ő meg adott még egy exotic fegyvert. :D ezt így kb 15 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1975) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Valaki aki jobban érti az angolt segítsen légyszi. A titan Mask of the Quiet One megszerezhető (illetve most megvehető Xurnál) maszk, Sentinel kasztal a legjobb? Vagy azzal van csak értelme?

Közben rájöttem! Igen a Sentivel a legjobb...

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1976) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kinek mennyi volt egy nap a max exo loot? Ma 4et szedtem össze. De egy idő után nem dobott, lehet valami limit? Nonstop toltam eddig az eventeket (hc mind) egyikről mentem a másikra megállás nélkül. Rengeteget, tényleg szinte egész nap egeszen eddig. De mondom egy idő után nem adott. Már legendaryt se nagyon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1977) i@lex válasza .LnB (#1976) üzenetére


i@lex
őstag

A Crucible sz.rja nagyon, speciel csak tegnap kaptam négyet, kb 20-25 meccset játszottam.
Már tényleg nem tudom hova tenni, 10 van az engram résznél, 9 meg a postmasternél...

[ Szerkesztve ]

(#1978) .LnB válasza i@lex (#1977) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sima vagy competitive?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1979) bunfi


bunfi
őstag

PH!-nak van már klánja?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1980) fuvi válasza bunfi (#1979) üzenetére


fuvi
senior tag

a Hungarian Tier 1 nagyjabol az

(#1981) prokxy válasza fuvi (#1980) üzenetére


prokxy
veterán

Sziasztok, megvan a Hunterem is, egyelőre 28x-es, ki melyik subclasst használja és miért?

Az Arc-ossal toltam eddig, az tömegre iszonyat fun, de boss-oknál elég hasztalan tud lenni néha, akár a távolság miatt is.

Vagy csapattól függ? Van egy Solar-os WL, és egy Arc-os Titan, akikkel sokat játszom. A void-nál az az egy lövés nem tetszik, ha véletlen elcseszem, akkor szívás, viszont a láthatatlanság bejön. Elvileg az kapja a team.

Streameket néztem, van ez is, az is, de nem igazán látom, h melyik lenne a legjobb. Mihez nézem? Endgame content-ekhez kellene. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1982) Hunner válasza prokxy (#1981) üzenetére


Hunner
senior tag

Arcstrider - Azzal a chesttel ami killenként kitolja a super idejét. PVE-re nagyon jó, komplett bosswave-eket takarítani, illetve a bossra is hasznos, mert olyan gyorsan csapkod, hogy kb stunlockban tartja a bossokat, nem tudnak semmit csinálni. PVP-re közepes, picit magasabb a skillcap, tudni kell mikor lehet eltolni a supert mert a nyilt terepen átrohanni közelből csapkodni nem a legjobb ötlet :). Az arcstrider felső ága teljesen a melee harcra van kitalálva, de abban a Titan jobb, így itt is az alsó ágra szorítkozhatunk csak ahol nem eget rengetőek a perkek.

Gunslinger - Gondolom elkövetted a hibát, és unlockoltad a felső ágon az utolsó "upgrade"-t a Six-Shootert azaz a golden fegyó 6-ot tud lőni, de baromi gyorsan fogy el a Super, így PVP-re csak az alsó ág használható nagyjából, arról nem is beszélve, hogy soha nem lesz még 3 ember sem előtted PVP-ben az esetek többségében, 6 meg simán lehetetlen. 4v4-et játszunk. A Super ettől függetlenül elég jó pvp-ben, ha ügyesen dobálod a kést akkor az alsó ág upgrade-jei sem rosszak, elég fun tud lenni. PVE Bossokra a sisakkal amivel egyet lő a Golden gun, nagyon hasznos tud lenni. Konkrétan public eventen megöli a bossokat kb, strike-ban elviszi a boss fél HP-ját nagyjából.

Nightstalker - Itt is figyelni kell, hogy az alsó ágon ne legyen aktiválva a legutoló upgrade, amivel 3 nyilat tudsz lőni egyszerre, ha az már ki van bontva a felső ágra szorulsz. A Nightstalker jelenleg a legjobb hunter subclass -szerintem- mégpedig egy exoticnak köszönhetően, az exotic nem más mint az Orpheus Rig. Ez azt tudja, hogyha legalább 7 ellenfelet eltalálsz a Superrel és meg is ölöd őket, nagyjából instant visszakapod az összes class képességedet, beleértve a Supert is. Azaz vannak helyzetek, mikor sosem lesz CD-n a gránátod se a Supered és nevetséges pusztítást tudsz végrehajtani. PVE-ben mondani sem kell, hogy mekkora előny egy ilyen képesség, akkor is, ha nincs mindig 7+ ellenfél a képernyőn, 4-5nél már bőven hasznos tud lenni, ha másért nem, akkor azért, mert csak egy mobot kell lőnöd, mégis mind sebződik. Ha szerencsés vagy és az alsó ágon nem nyitottad ki a Moebius Quiver-t, akkor tudsz igazán haszons tagja lenni a csapatnak a Heart of the Pack-nak köszönhetően, nem elég, hogy saját magadnak töltöd a supert, közben a csapat többi tagjának is folyamatosan lightorbokat generálsz, így nagyjából az egész csapat nonstop Super-re tehet szert. PVP-ben mindkét másik subclass Super képessége jobb mint ez, bár a felső ágat választva otthagyhatod a képességed egy ponton, akár mögötted,egy esetleges flank-et kizárni, vagy pontot védeni, de az igazi erőssége a smoke bomb és a láthatatlanság. Borzasztó vicces dolgokat lehet csinálni egy pofándobott ellenféllel akinek fogalma nincs mi történik vele, miközben a társai meg nem látnak téged, mert láthatatlan vagy.

Jelenleg Nightstalkerrel játszom, előtte Arcstrider voltam, a másik Hunterem pedig Gunslinger. Szerintem mindegyik másért fun, válaszd ami neked szimpatikus, de a Nightstalkert, ne zárd ki az alapból gyenge Super miatt. Ha megvan a cipő nézz rá vissza, úgy biztosan tetszeni fog :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#1983) l.skywalker válasza prokxy (#1981) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én helyzettől függően változtatom. Mindegyik subclass-nek megvan a helye. Ha csak úgy grindolok, akkor Titan-arc dupla gránát miatt, Hunter - Arc de ha PvP-ben megyek akkor Gunslinger, warlock - nem használom 😜

De tényleg szituáció függő

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1984) prokxy válasza Hunner (#1982) üzenetére


prokxy
veterán

Ez aztán a leírás, nagyon szépen köszönöm, rengeteget segített!!! :C :R

Sky! Nagyon köszi Neked is! :R

Egyelőre akkor maradok Arcstrider és ha megvannak a sárga cuccok, akkor váltok. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1985) ldave


ldave
félisten

Tegnap megcsináltuk a raid shotgun NF küldetést, nagyon jó volt, harmadikra állt össze, 20 másodpercünk maradt csak a végére :) Nem vagyok híve úgy általában az időre menő játékoknak, de ezt most kifejezettem élveztem, a prism miatt összeválogattuk, hogy ki mivel jön, mikor és hol mit tol el.

A Slime draws near! Command?

(#1986) prokxy válasza ldave (#1985) üzenetére


prokxy
veterán

Én örülök, grat, de egy szót nem értettem belőle! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1987) ldave válasza prokxy (#1986) üzenetére


ldave
félisten

:) Az első sikeres raid után kapsz egy küldetést, mely során egy prestige nightfall küldetést kell megcsinálni időre. 7 percről indul a menet és menet közben lehet + időt szerezni. Azzal van megbonyolítva még a dolog, hogy kb félpercenként változik, hogy melyik element tud nagyobbat sebezni (prism), emiatt kell az elején megbeszélni, hogy ki milyen fegyvert, grátnátot, super-t hoz.

A Slime draws near! Command?

(#1988) prokxy válasza ldave (#1987) üzenetére


prokxy
veterán

Így már értem. :R

Sima NF lement tegnap 5:27 maradt, Raid-re még nem volt meg 1x sem a 6 ember, szóval az még hátravan.
293 vagyok, prestige-re bementünk, ahhoz képest elég jól ment, de kell oda még sebzés, mert 280 volt az átlag PL.
A prism-et tudtam, h van ilyen, ezt mi is megbeszéltük, csak nem tudtam, h ez a neve. :B
Nálunk volt egy Solar és 2 Arc. Voidnál meg csak kamillázás volt. :/
De majd én leszek a Void legközelebb a Hunteremmel, csak még nincs kigyúrva a drága.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1989) kiezTe90 válasza ldave (#1985) üzenetére


kiezTe90
senior tag

És milyen a shotgun? :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1990) ldave válasza prokxy (#1988) üzenetére


ldave
félisten

Prestige-hez azért nem árt a 300+, így is pillanatok alatt meg lehet halni :)

@Kölyök1990: még nem tudom, mert sajna eléggé gyenge az alap változat: még vissza kell menni a raid-re párszor, hogy teljesen feloldja a fegyvert.

A Slime draws near! Command?

(#1991) prokxy válasza ldave (#1990) üzenetére


prokxy
veterán

Raid-nél, sima alap raid (nemtom, h van-e másmilyen) tényleg annyira sok lila meg sárga bogyót dobál és tényleg annyira powerful cuccokat ad? Esélytelennek érzem, h én 1x bejutok 6 fővel, eddig a max 5 ember jött össze! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1992) ldave válasza prokxy (#1991) üzenetére


ldave
félisten

Tegnap exotic nekem nem esett, de 5 legendary igen, 295 és 300 között voltak, nem tudom mi alapján mozog az értékük.

A Slime draws near! Command?

(#1993) kiezTe90 válasza ldave (#1990) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Jó nehéz megszerezni az a shotit. Annyira op lesz? Vagy csak túlvan bonyolítva?
Exotic-ból, vagy máshonnan nem is eshet ki?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1994) prokxy válasza ldave (#1992) üzenetére


prokxy
veterán

Egy olyan kérdésem lenne, hogy Ti PC-n vagy Konzolon toljátok?
Mert én 1 héttel a start után kezdtem el, de nagyon nem tartok még ott a Srácokkal, ahol Ti, most vmit elcseszünk, de nagyon, vagy nem értem. :)
Pedig nem mondhatni kevésnek az időt, amit beleöltünk. :U

Viszont endgame van csak, kevés PVP-vel, public, strike, lost sector és NF van, ezekből lehet mazsolázni. :)
Ok, nekem még a 2. karival vannak az adventure-k és még 3 quest, ez utóbbi ma meglesz.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1995) .LnB válasza prokxy (#1994) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Péesen tolják dévék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1996) prokxy válasza .LnB (#1995) üzenetére


prokxy
veterán

Ez jó hír, kösz. Újra látom a fényt. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1997) ldave válasza kiezTe90 (#1993) üzenetére


ldave
félisten

Elég erős fegyver már alapra, a golyók átütnek az ellenfélen, szóval zsúfolt tömeg ellen már így is hatásos. Máshogy nem lehet megszerezni, végig kell csinálni a küldetést, pont mint a többi quest exoticnál (Sturm, Mida, stb).

A Slime draws near! Command?

(#1998) prokxy válasza ldave (#1997) üzenetére


prokxy
veterán

A hunteremnek a két Arc-os chest közül vmelyik nagyon kellene, ezt lehet konkrét helyen farmolni vagy ugyanúgy random, mint egy bármilyen sárga?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1999) ldave válasza prokxy (#1998) üzenetére


ldave
félisten

Azok sajna teljesen random eshetnek, nem lehet célirányosan farmolni :(

A Slime draws near! Command?

(#2000) saen


saen
veterán

Túl vagyok én is a kampányon végre :) Közben rájöttem, hogy egyetlen upgrade vagy milyen pontot sem költöttem el eddig képességekre, van valami amire figyelni kell vagy tök mindegy mire nyomom el? Megvan még mind a 20...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.