Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) i@lex válasza gorgocska (#186) üzenetére


i@lex
őstag

Nincs mit, igazából kettőt küldött a Bungie, passzolom miért.

(#202) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na csordogál lefelé a játék :C

(#203) - = Zk = - válasza Bencus88 (#202) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemtééma...
PC-re választottam... na mind1... _W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#204) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#203) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engedte átírni boxra :v :D

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#205) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS4 tulajoknak:

Hong-Kong store-ból ingyen tölthető a Destiny 2 béta korai hozzáférése.

[link]

HK account kell hozzá, és július 19-től játszható a játék. (angol nyelv van benne)

Live-Die-Respawn

(#206) tunkiih


tunkiih
őstag

Nagyon várom már a betat énis, valószinűleg igyis-ugyis elő lesz rendelve természetesen megint XB1-re.. :D

Madridista83: Mindenképpen csatlakoznék a squadba, játszottunk régen is jopárszor, igaz akkor nem a megjelenéskor csatlakoztam rá pár honapra, lehet emlékszel a Vault of Glass-be bevittetek és az első raidemben kidobta a Fatebringer-t és a Gjallahorn-t.. :D Örök emlék. :DDD :C (flashpah a GT-m )

[ Szerkesztve ]

(#207) i@lex válasza tunkiih (#206) üzenetére


i@lex
őstag

Persze, emlékszem.
Jöhetsz nyugodtan a squadba, csak az én squadom már nem igen létezik. :DDD

Mindenki réges-régen elmenekült ettől a játéktól. Egy-két emberke persze lesz, de sajnos már az utolsó két évet is csak a DestinyLfg-nek köszönhetően tudtam másokkal játszani, főképp külföldiekkel, ahol egy egész raiden keresztül azt kellett hallgatnom, hogy Hungry Hungarian...

De hátha többen visszatérnek.

(#208) tunkiih válasza i@lex (#207) üzenetére


tunkiih
őstag

Igen... sajnos a 2. DLC után énis eltüntem.. bizok benne hogy most tovább lefog kötni.. :D Mindenesetre akkor talalkozunk mar a betaban is, na meg a teljesben is.. bejelöltelek. :D

(#209) Jani18


Jani18
aktív tag

Ha érdekel valakit.PS4 Beta Stream.Este 7-kor találkozunk.
Twitch

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#210) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv urak, ha esetleg valakinek lenne egy "felesleges" Ps4-es kódja, és elküldené privátban, az nagyon adná !!! :DD Előre is Thx :R

Zolka

(#211) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Előrendelte én is de nem kaptam beta kulcsot.

(#212) tunkiih válasza Cruzolka (#210) üzenetére


tunkiih
őstag

Énis gondoltam rá, hogy XB1-re megprobalok kérni.. de aki előrendelte az gondolom kiakarja probálni.. :D :D

(#213) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Persze csak poénkodtam, ma reggel a KV-ból előrendeltem Ps4re, és voltak olyan jó fejek, hogy küldtek kódot, úgy hogy azóta már szedem, remélem estére lejön :C

Zolka

(#214) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Ha valakinek van feles Destiny 2 kódja XB1-re, azt szívesen fogadom PM-ben! :D :R

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#215) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nekem egyelőre hibát ír ki

Működikkkkkjjjjjkkkk

[ Szerkesztve ]

(#216) Pocok9b válasza Bencus88 (#215) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Meg is érdemled mert nem vártál meg! ;] 10 körül érkezem!

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#217) Bencus88 válasza Pocok9b (#216) üzenetére


Bencus88
nagyúr

😅😅😜 csak megnézem na

(#218) Pocok9b válasza Bencus88 (#217) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Szakadjszééét! :))

Csapassad, este jövök, mivel kezdtél?

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#219) Prof01 válasza Bencus88 (#217) üzenetére


Prof01
veterán

Most nyomom én is. Tiszta Destiny v1.5 érzés. Nem sok változott (ami nem feltétlenül baj). :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#220) i@lex


i@lex
őstag

Akárhogy nézem a twitch stream-eket, az Arcstrider-nél badassebb egyszerűen nincs, hát milyen epic, atyaég.
Ha a világelső Wish You Luck is azzal kezd, csak jelenthet valamit. :)

Az feltűnt, hogy az első missziónál a Hunter egy exotic pisztolyt kapott, a Titan egy minigunt, a Warlockot nem néztem. Ezek szerint megint lesz Class Only Weapon?!

Ha az így lesz még egy érv számomra a Hunter mellett, Hand Cannon mániás vagyok. :)

(#221) konyi79


konyi79
addikt

Jó pörgős lett, ami eddig van. Holnap belépnek a boxosok, remélem jön a többi tartalom, ez a mai strike lehet a ps only. Nekem a skout volt a kedvencem, most az elég gizda. Na majd kialakul.

(#222) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nemrég végeztünk a strike-al egész pörgős hangulatos. Kell még pár videó esetleg tartalom , de. Nem tűnik rossznak

(#223) bozsik84


bozsik84
tag

Kinek melyik kaszt, alkaszt tetszik? Valamit OP-nek éreztek? (bár még csak béta és balanszolható)

Tegnap kipróbáltam mindhárom kasztot a sztori küldetésben, nekem a warlock és a hunter tetszett, a titán kevésbe. Az első részben hunterrel kb nem is játszottam, de itt most jónak tűnik. A dawnblade és golden gun-os alkasztok jöttek be jobban.

Nekem kicsit fura a fegyverek hangja, picit olyan "hangtompítós" hangjuk van (egy-két kivétellel).

A grafika nekem változatlannak tűnik - szép:) , nagyon pörgős volt az első küldetés, gondolom nem ilyen lesz az egész. A strike ok volt, a pvp-ben meg szerintem jó a 4v4 (last of us multijában is szerettem)

Várom a teljes játékot :))

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#224) tunkiih


tunkiih
őstag

Vegulis sikerült szereznem nekem is egy XB1 beta kulcsot.. 21 óra után akinek van kedve játszani, vegyen fel mindenképpen! :D GT: flashpah :C

(#225) saen válasza bozsik84 (#223) üzenetére


saen
veterán

Én csak streamen tudtam nézni, mert PC-n fogok játszani. Ami rögtön kiderült számomra, hogy meg fogom venni, nagyon tetszett. A PvP rész kevésbé érdekel, nem tűnt rossznak, de azt sokáig nem néztem. A kampány is bejött, de a strike viszont nagyon-nagyon tetszett. Én ügye nem játszottam az első résszel, így minden új, de az biztos, hogy ezt ki akarom próbálni.
Így elsőre a hunter szimpatikus, bár reddit-en azt tartják a leggyengébbnek, de gondolom ezek csak első reakciók. Ha megjön PC-re is a beta, ott mindhárom karaktert ki fogom próbálni, aztán majd meglátjuk, hogy a hunter marad-e a kedvenc.

(#226) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

noh. pár perc béta...

a grafika kiköpött első rész. sztem. kérdés PC-én fogják-e ezt fokozni?!
meg fogom venni, csak még nem döntöttem el mire.. PC oder XO...
bill+egérrel tolom...tehát.... a szívem a PC felé húz, de az eszem az konzol felé :D

bár ha grafika terén kiindulok a FH3 és a Motorsport 6ból, elleszek én konzolon is... mert nagy über grafikát nem fognak villantani PC-én szvsz.
nagyon kiv vagyok a PC-s grafikára :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#227) sting2 válasza - = Zk = - (#226) üzenetére


sting2
addikt

Szar a tévéd... ;]

Egymásután nézve a két részt, közel sem illik rá az "ugyanaz" jelző.
Jobbak lettek a hangok, nagyobb színpalettával dolgozik, finomodtak az effektek, még jobb élsimítás.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#228) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy előrendelés híján mikor lehet kipróbálni a játékot? (PS4)

Xbox GT: nozsolt

(#229) oriic válasza nofi (#228) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Holnaptol. PC-n majd jovo honapban valamikor.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#230) nofi válasza oriic (#229) üzenetére


nofi
őstag

Köszi! Én valamiért azt hittem preorder kód kell hozzá :U

Xbox GT: nozsolt

(#231) oriic válasza nofi (#230) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az csak a korai hozzafereshez kellett.

Live-Die-Respawn

(#232) - = Zk = - válasza sting2 (#227) üzenetére


- = Zk = -
félisten

monitoron tolom, a bill+egér miatt asztalon használom FPS gémeknél a konzolt :C
autóka, vagy ha fifa, akkor megy vissza a Samu 50es mellé ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#235) i@lex válasza oriic (#234) üzenetére


i@lex
őstag

Nagyon jónak tűnik ez a game mód, tetszik. Egy map a Lighthouse-ban. :)

(#236) Prof01


Prof01
veterán

Ice, ice, baby! :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#237) Jani18


Jani18
aktív tag

The Destiny 2 PC Beta begins on August 28th.

Destiny 2 PC Beta Minimum System Requirements

CPU: Intel i3-3250, AMD FX-4350, or equivalent
GPU: GeForce GTX 1050 / GeForce GTX 660
RAM: 6GB

Destiny 2 PC Beta Recommended System Requirements

CPU: Intel i5-2400, AMD Ryzen R5 1600X, or equivalent
GPU: GeForce GTX 1060 / GeForce GTX 970
RAM: 8GB

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#238) Ellia válasza Jani18 (#237) üzenetére


Ellia
addikt

Ez kutya füle így elsőre.

(#239) Jani18


Jani18
aktív tag

Kicsit több infó.link

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#240) BladePocok


BladePocok
tag

Nem rég szereztem be az első részét, még így augusztusba gyors kipörgetem eddig eléggé bejövős :) 29-ét pedig tükön ülve várom :D

(#241) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#242) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új infók EDGE-ből:

[link]

There's some interesting new details in there:
-'The beta did not contain the final implementation of how Energy weapons work against AI combatants with elemental shields; when the shield is depleted, it explodes, nuking any enemies that happen to be nearby'

- Nightfall strikes now have a time limit (varying by Strike; one example was 13 minutes) so efficiency and settling on a strategy beforehand will be important

- There are over 80 missions and (PVE) activities, and each is substantial in length, challenge, story and reward

- There's so much new content that at one point in development they realised they had more content than progression (something they've subsequently fixed)

There were apparently a few other things revealed to the Edge team visiting Bungie but that they were asked not to reveal; one involves the Hunter class and left the reviewers happy that the class will shape up well. Supers and grenades were also mentioned, and whilst they recharge faster than the beta, it seems we'll be encouraged to recharge them more quickly through aggressive play: an example given was a Warlock exotic chest that lets you hover in the air (sounding a little like Empyrrean Bellicose) where kills whilst hovering will quickly recharge your grenade.
Overall, the impression of the campaign sounds very good - lots to do, and a lot more to find. Sounds very encouraging!

Live-Die-Respawn

(#243) BladePocok válasza oriic (#242) üzenetére


BladePocok
tag

" There's so much new content that at one point in development they realised they had more content than progression (something they've subsequently fixed) "

Ez azt jelenti hogy a jövő évi DLC adag is megvan?

(#244) birorichard válasza BladePocok (#243) üzenetére


birorichard
őstag

Az már régen megvan. :D

(#246) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PC beta trailer

Live-Die-Respawn

(#247) BladePocok válasza oriic (#246) üzenetére


BladePocok
tag

Megy a hype meg az eye-candy, kérdés ez mire lesz elég az elején :)

[ Szerkesztve ]

(#248) i@lex válasza BladePocok (#247) üzenetére


i@lex
őstag

80 misszióval érkezik csak az alapjáték, ami azért bőven adhat bizakodásra okot.
Az első rész kb 30-al startolt.

(#249) Ellia válasza i@lex (#248) üzenetére


Ellia
addikt

A kérdés mennyire lesz változatos...

(#250) oriic válasza i@lex (#248) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az első rész küldetéseinek listája. Alap játék ha jól látom 23 küldetéssel indult. [link]

Btw Alex remélem felkészültél. :D Vettem ki szabit megjelenés hetére, szóval nonstop játék lesz. :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.