Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) l.skywalker válasza Bencus88 (#1300) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A játékban eltöltött aktív órák száma a legjobb erre 😁

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1302) Bencus88 válasza l.skywalker (#1301) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A fenébe most mi lesz? :DDD :C

(#1303) bozsik84 válasza oriic (#1290) üzenetére


bozsik84
tag

Grat hozzá :C

Azt tudod, hogy miért írja a cuccok mellé, hogy max 350 powerig fejleszthető? (ha 305 a max)

psn id: zsonom

(#1304) oriic válasza bozsik84 (#1303) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Thx. Gondolom az elso DLC-ben a megemelt power level szint majd 350 lesz. Igy volt anno elozo resznek is emlekeim szerint.

Live-Die-Respawn

(#1305) Badlof2k válasza Bencus88 (#1300) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Lost sectorok ha eloszor csinalod 1000ret ad :)

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#1306) Bencus88 válasza Badlof2k (#1305) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ja majd csinálom a dolgom, aztán gyűlik. Asszony is farmolja a glimmert, én meg foylton elköltöm. Le is csesz érte :DDD Állítása szerint azért nincsenek jó cuccai, mert folyton elköltöm a pénzt :DDD

(#1307) ldave


ldave
félisten

Vicces a 280-as power level határ, esténként 1-3 szintet haladva értem el ide 260-ról szép lassan, tegnap hogy meglett a 280, utána pár órával már a 290 is megvolt.

A Slime draws near! Command?

(#1308) oriic válasza ldave (#1307) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván a modok készítésének elérése sokat dob a szintezésen.

Live-Die-Respawn

(#1309) ldave válasza oriic (#1308) üzenetére


ldave
félisten

Persze, csak egyértelműen látszik, hogy ez a 260-280 közötti haladás mesterségesen lassítva van.

A Slime draws near! Command?

(#1310) Madoc válasza ldave (#1309) üzenetére


Madoc
veterán

265 szinten csak 265 cuccot kapok, azt is csak kéket 😠 már 1 napja.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1311) Archanfel80


Archanfel80
újonc

Sziasztok!

Létezik olyan mint a destinylfg (játékos kereső) csak magyarokkal?
3 karim mindhárom 260-as poweren. Innen 280-ig kellene szintezni. Ehhez keresek játékost aki hasonló szinten van. Public event, patrol, faction rally, nightfall, strike, stb.
Egyedül unalmas tud ez lenni és a külföldi fireteam keresővel nem igazán van jó tapasztalatom.

(#1312) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Dicsak mit hozott a postás

(#1313) norti válasza Bencus88 (#1312) üzenetére


norti
addikt

Asztalterítő? :DDD

(#1314) oriic válasza Bencus88 (#1312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól néz ki nagyon. Honnan rendelted?

Live-Die-Respawn

(#1315) Bencus88 válasza norti (#1313) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na persze, beraktam relikviák közé, bár lehet jobb lenne ebbe tolni hátha jobb lootokat kapok :DDD

oriic: aliexpresz

(#1316) Weper


Weper
tag

Üdv.

Gondolkozom a játék PC-s beszerzésén.

A következők lennének a kérdéseim:
- Mennyire grind-olós a 2. rész?
- Van benne hasonló guild-rendszer, mint WoW-ban?
- PvP része élvezhető? Illetve sokat kell grind-olni ahhoz, hogy érjek is valamit PvP-ben vagy a cuccok nem számítanak sokat? (Tehát, ha napi 2-3 órát tolnám vele, akkor is tudnék érvényesülni?)
- Sokat fejlődött a játék az 1. részhez képest?
- Van értelmes End Content benne?

(#1317) bozsik84


bozsik84
tag

Valaki járt már a PS exkluzív strike-on?Már vagy 30 strike-ot lenyomtam,de arra a strike-ra még nem jutottam el:(

Van valami trükk,hogy azt adja vagy tök random?

psn id: zsonom

(#1318) ldave válasza Weper (#1316) üzenetére


ldave
félisten

A játék jelenlegi állapota alaján tudok csak nyilatkozni:

Bőven van mit csinálni a játék fő történetének a befejezése után is. Az alap sztorit én egyedül játszottam végig, utána kerestem csapatot. Grindelni kell, hisz valamilyen szinten ez a játék alapvető része, ha napi 2-3 órát tervezel játszani, akkor bőven elérhető minden, amit a játék nyújt.
Klánrendszer van, konzolon is egész jól működik, de gondolom PC-n talán lesz gépeléses chat lehetőség is.

A Slime draws near! Command?

(#1319) sting2 válasza bozsik84 (#1317) üzenetére


sting2
addikt

Melyik az a Strike pontosan?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#1320) bozsik84 válasza sting2 (#1319) üzenetére


bozsik84
tag

Lake of shadows a strike neve

A másik exkluzív cuccal sem találkoztam még...Borealis, exotic sniper, Nektek esett már valahonnan?

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#1321) ldave válasza bozsik84 (#1320) üzenetére


ldave
félisten

Nekem az megvan, annyit tud, hogy gombnyomásra lehet vele változtatni, hogy solar, arc vagy void sebzése legyen. Azt már nem tudom hogy exotic engram-ból jött-e vagy powerful jutalomként.

A Slime draws near! Command?

(#1322) sting2 válasza bozsik84 (#1320) üzenetére


sting2
addikt

Szinte csak erre a Strike-ra sorsolt be az első napokban...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#1323) ldave válasza sting2 (#1322) üzenetére


ldave
félisten

Ezen még én se voltam, pedig szintén PS4. Mondjuk olyan sok Strike-ra még nem mentem.

A Slime draws near! Command?

(#1324) bozsik84 válasza ldave (#1323) üzenetére


bozsik84
tag

Akkor előbb-utóbb csak meglesz ez a strike is, meg a fegyver is :))

psn id: zsonom

(#1325) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Strike-ra hanyas szinttől enged a gép? Most vagy 12-es, de nem találom a mapon a strike lehetőségeket.

(#1326) Bencus88 válasza Gigicuci (#1325) üzenetére


Bencus88
nagyúr

majd a sztori végén :)

(#1327) Gigicuci válasza Bencus88 (#1326) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ahh...nincs olcsó/gyors húzása a karimnak. :)

(#1328) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Sziasztok!

Jelenleg 273 vagyok és kicsit lassulni látszik a fejlődésem.

Van néhány legendary mod-om amit a gunsmith dobott, ezeket érdemes most ráraknom dolgokra, vagy várjak amg feljebb kerülök? Jól tudom, hogy 280-nál a kék modokból már tudok legendaryt csinálni? Ebben az esetben szerintem most magamra kéne pakolnom ami van, hogy azzal is feljebb kerüljek...

Meg tudjátok ezt erőstíteni vagy cáfolni? :)

Köszi!

XONE gamertag: TheZolee88

(#1329) oriic válasza H4rt1g4n (#1328) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megerősítem. Pakold nyugodtan modokat be. 280-tól a kékből legendary modokat csinálhatsz.

Live-Die-Respawn

(#1330) H4rt1g4n válasza oriic (#1329) üzenetére


H4rt1g4n
tag

Köszi :)

Csak győzzem glimmerrel!

XONE gamertag: TheZolee88

(#1331) Madoc válasza H4rt1g4n (#1330) üzenetére


Madoc
veterán

Ha maxon volt a glimmerem akkor veszegettem eddig is,jó lesz valamire alapon
.Úgy látom nem csináltam hülyeséget. ;)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1332) Madoc


Madoc
veterán

Ez a klános jutalom ez hogy működik? Van 3 karakterem, ha elérem az 5000 klán xp-t akkor kapok powerful cuccot. De csak egyet egyet kaptam hiába van meg a klánnak a nighfall meg a crusible engram. :U

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1333) l.skywalker válasza Madoc (#1332) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha felvetted a clan bannert akkor mindent meg kéne mindig kapnod. De ez is bugos

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1334) Madoc válasza l.skywalker (#1333) üzenetére


Madoc
veterán

Gyanus is volt, de mig egy karakterem volt addig megkaptam a 2t-3at.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1335) l.skywalker válasza Madoc (#1334) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezen a héten még csak kettő van

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1336) Madoc válasza l.skywalker (#1335) üzenetére


Madoc
veterán

Tudom, de csak egyet egyet kaptam 2 karakterrel, a harmadiknak nincs meg az xp.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1337) l.skywalker válasza Madoc (#1336) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De az 5000xp nem klán reward, hanem egyéni Milestone.

2 klán reward szedhető ki a héten. Az egyik a Nightfall-ért, ezt a sasos csajnál lehet kivenni.
A másik a Crucible, ezt Zavala adja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1338) Madoc válasza l.skywalker (#1337) üzenetére


Madoc
veterán

Csak a sasos csajtol kaptam.És azt is csak ha megvolt az xp-m. Akkor ezek szerint annyira bugos hogy semmit se ad. F*sza.

De várjál mert mikor meglett az xp kiirta hogy vegyem fel a clan rewardot. És a sasos csajhoz vitt. Na mostmár semmit nem értek. Mind1.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1339) l.skywalker válasza Madoc (#1338) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mármint az 5000xp? Mert az egyéni reward ami hetente töltődik be. Tuti megvan a klán banner?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1340) Madoc válasza l.skywalker (#1339) üzenetére


Madoc
veterán

Tuti. Mind a háromnak.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1341) l.skywalker válasza Madoc (#1340) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most megpróbáltam én is kivenni a kiskarival. Nekem sem adta ki. Ezek szerint a klán jutalom csak eggyel szerezhető meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1342) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnap este kifejezetten jó volt. Raid is meglett, Prestige nightfall is. \o/

Live-Die-Respawn

(#1343) pzstm válasza l.skywalker (#1341) üzenetére


pzstm
titán

Persze...clan reward csak egy karival, 5000xp veheto ki mindegyikkel

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1344) l.skywalker válasza pzstm (#1343) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Közben leesett. De köszi.

@oriic: grat itt is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1345) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jövő heti leállás: Kedden magyar idő szerint 17:00-tól 21:00-ig.

Live-Die-Respawn

(#1346) dinostaRR


dinostaRR
tag

Ma akkor nem lesz gond a játékkal? Miért rakták át keddre?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#1347) l.skywalker válasza dinostaRR (#1346) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyáltalán miért van? :D Ez a fő kérdés :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1348) Mokefic


Mokefic
csendes tag

Sziasztok,
Haverral bekerültünk egy külföldi clanba, sajna nem nagyon aktív a kommunikáció. Magyar clant keresnénk. 270-274 Warlock és Titán. Heti 6-10 óra, attól függ mennyit tudunk leülni, esetenként hosszabb hétvégi menet. Strike/Raid. (PS4, Mokefic)

Másik: tegnap indítottam egy guided game Nightfall strikeot, de nem nem hallottuk egymást. Mi ketten partyban voltunk és fireteamben, addig jól ment minden. A guide game indításnál àttoltam game chat re de nem hallottuk egymást. A harmadik srác neve mellett láttam a mikrofon jelet,tehát input valszeg jött de nem hallottunk semmit. Hogyan kell rendesen beállítani ezt? A kérdés fennáll crucible-nél is....
Tudna vki segíteni?

Thx

Mokefic

(#1349) sting2 válasza Mokefic (#1348) üzenetére


sting2
addikt

PS gomb - hosszabban lenyomva, felugrik a gyors menü és ott a " sound & devices" belül kedvedre állítgathatod a bejövő és a saját hangod erősségét..
Illetve, javasolt a Party létrehozása mert jobb minőségben közvetíti a kommunikációt.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#1350) ldave válasza Mokefic (#1348) üzenetére


ldave
félisten

A HT1 PS4 részlege szívesen fogad új PS4 játékosokat. A klán főleg Xbox-os tagokból áll, de próbálkozunk PS4-en is kisebb, de aktív közösséget kiépíteni.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.