Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Este 8 körül nem akarja letolni a Strike-ot valaki? Tennap random emberekkel próbáltam, szerintem senkinek nem volt sok fogalma arról, hogy mit csinál, úgyhogy a 3. próbálkozás után én paraszt módra kiléptem. :) Mondjuk az utolsónál már alig volt életereje a boss-nak, szóval javultunk körröl-körre.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#452) MK VII válasza [Prolixus] (#451) üzenetére


MK VII
veterán

Szívesen megyek veled... Már 3x lenyomtam haverral tegnap este... Valóban nehéz dió, de jó cuccokat ad. :)
Este még haver is csatlakozik majd úgyis aztán 3-an mehetünk.

[ Szerkesztve ]

(#453) .LnB válasza hackeeeee (#449) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most elgondolkodtam rajta én is. 9000-t még megérhet. Bár félek, hogy talonba fog elfelejtődni nálam mint jó pár játék manapság amiket megvettem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#454) eagleberg válasza MK VII (#452) üzenetére


eagleberg
tag

Nehéz? Bármikor leszólózom :)
Na jó benyomom a "mindig legyek szuper" glitch-et ... úgy könnyű :)

[ Szerkesztve ]

(#455) MK VII válasza eagleberg (#454) üzenetére


MK VII
veterán

Sajnos én nem érek fel olyan Isteni magaslatokba ahol Te pályázol. :)
Minden tiszteletem a tiéd. De komolyan... Sokszor hárman is 4x ugrunk neki mire sikerül... Ez van...
Te ebben vagy jó én meg másban. :R

(#456) hackeeeee válasza .LnB (#453) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam is kicsit nagy a zsúfoltság mostanában, és még lesz is, mert sajnos jön még pár játék idén, amit be kellene zsákolni.

Ezzel úgy voltam, hogy bár nem vagyok nagy fanatikus, túl sokat nem toltam vele annó XO-n, azért teszek egy próbát, főként így, hogy jön PC-re is.

Véleményem szubjektív...

(#457) [Prolixus] válasza MK VII (#452) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szuper. :R Majd meló után küldök egy battle-tag-et hogy fel tudjatok venni, így fejből nem tudom micsoda, jelszót szintén nemtom fejből a fiókomhoz már. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#458) Desy


Desy
tag

... még szinte el se feküdt a védő, azonnal a helyébe állt egy másik. Mit lehet ebben annyira élvezni? Végigmentem a nagytermeken és oda vissza mintha nem is jártam volna, de talán még többen is voltak a semmiből megjelenve... borzalmas. Ingerlő és nonszensz....

[ Szerkesztve ]

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#459) MK VII válasza Desy (#458) üzenetére


MK VII
veterán

(#449) hackeeeee
No.. Ma mikor indítottam a játékot, már nekem sincs OSD... :)
Valamit tényleg a fejlesztők csináltak, hogy ne lehessen használni.
De akkor miért működött egy darabig? Na mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

(#460) [Prolixus] válasza Desy (#458) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ilyen semmiből előbukkanó, beragadó, eltűnő ellenfelekkel én is találkoztam, de leginkább csak az első run során, 7 óra után nem sokkal. Amikor később próbáltam ki a többi kasztot, már nem nagyon volt ilyen szerencsére.

Nem értek a technikai oldalához, de bizonyos részeken még sztoriküldik során is egy térbe pakolja a különböző játékosokat a játék, gondolom a béta indulásakor a nagy roham miatt kissé megvoltak zavarodva a szervereik meg a kód ami a szükséges szinkronizációért felelős.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#461) hackeeeee válasza MK VII (#459) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet, hogy a Blizzard app újraindítása kellett a dologhoz, bár ez csak tipp.

Véleményem szubjektív...

(#462) saen


saen
veterán

Kipróbáltam én is a játékot, tetszett. Mindhárom kaszttal lenyomtam az introt, meg nyomtam egy multit, de az felejtős volt. Lényeg a lényeg, a pve miatt fogok vele játszani mindenképpen. A 3 kaszt közül a titan egyeltalán nem jött be, a warlock rendben volt, a hunter tetszett a legjobban. Szerintem ez utóbbit fogom játszani majd, bár állítólag ez a leggyengébb...
Sokára lesz még október vége...

(#463) Mr Bond 007 válasza #38167040 (#450) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Valószínűleg bug lesz.

[ Szerkesztve ]

(#464) .LnB válasza [Prolixus] (#460) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Proli...az, hogy te azt a szöveget értelmezni tudtad, az nem más mint: [link]
titszelet érte! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#465) [Prolixus] válasza .LnB (#464) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Á csak tippelek, hogy erre gondolt, bizti nem vagyok benne azért... ;]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#466) .LnB válasza [Prolixus] (#465) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én egy jó ideig próbáltam értelmezni, de egy idő után már inkább azon kezdtem el gondolkodni, hogy vajon melyik szer okozhatja ezt. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#467) hackeeeee válasza MK VII (#459) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És, fent van a Bungie oldalán is, szal innentől ez mondhatni készpénznek vehető, hogy nem lesz OSD. :(

Hardware Monitoring
Framerate and statistics overlays, such as those provided by EVGA Precision XOC, MSi Afterburner, and Fraps, are not compatible with Destiny 2.

Véleményem szubjektív...

(#468) Mr Bond 007 válasza hackeeeee (#467) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ha valakit annyira érdekel a hw monitoring az vehet lcd-s billentyűzetet ami ezeket mind jelzi. Sokkal kultúráltabb mint telenyomni a képernyőt. Ezeket a döntéseket a csalások megnehezítése miatt hozzák. Ha ez az ára, engem nem zavar.

(#469) .LnB válasza hackeeeee (#467) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes, nem értem. Főleg, hogy én mikor játszottam akkor még működött. De annyira nem fog azért hiányozni.

(#468) Mr Bond 007

"Sokkal kulturáltabb mint telenyomni a képernyőt" És olcsóbb is, persze. Másrészről nincs semmi sem telenyomva. Egy Afterburner simán beállítható billentyűre, így elrejthető.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#470) Balazs_ válasza MK VII (#459) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Tegnap este jött egy ~90MB-os patch, szerintem az állított valamit.

Gyanítom az overlayek szabályozásával a cheaterekre akarnak rámenni, remélem kevés lesz és azok is gyorsan bannolva lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#471) hackeeeee válasza .LnB (#469) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Volt akit bannoltak már 5-10 percre MSI AB miatt.

Mr Bond 007: Végülis persze, teljesen jó, hogy játék közben a billentyűzetet nézegesse valaki, és ne esetlegesen a monitor felső sarkát. Beállítás kérdése minden.. Az mondjuk jobban aggaszt, hogy FPS cap-et sem lehet rendesen beállítani, jelenleg..

Balazs_: Ahogy mondod, lényegében ezért van. Csak innentől érdekes a kérdés, hogy ha nem monitoroz, attól még érzékelni fogja-e a játék, hogy fut, vagy sem.. Mert ha igen, akkor az még okozhat majd kellemetlenségeket.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#472) .LnB válasza hackeeeee (#471) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, ez egy érdekes kérdés. Mert ha kiiktatták az overlay-t az oké. Ezzel semmi baj. De miért bannoltak miatta akkor? Mert nekem is fut, és futnia is kell az egyedi ventiprofil miatt. Bár igazából az Afterburner nem probléma, az overlay a Rivatuner igazából. Remélem nem lesz gond belőle.

Egyébként eldőlt, hogy megveszem. Azt még nem tudom mondjuk, hogy minek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#473) hackeeeee válasza .LnB (#472) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őőő.. Az nem gond. az RTSS-t ki tudod lőni külön, attól még maga az MSI AB futhat.

Remélem, hogy egy 144-es értéket még betolnak az 165Hz-s monitorokhoz, az hasznos lenne, mert ha nem, akkor marad a 82 fps lock, aztán kész. Lényegében meg sem moccan onnan az fps.

Csak tényleg érdekes kérdés, hogy figyelni fogja-e, hogy fut-e az RTSS.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#474) Gtaati válasza hackeeeee (#473) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Most ez tényleg komoly, hogy valakit letiltanak monitorozó program használta miatt? Ha pl Fraps-t használnánk csak az Fps megjelenítése miatt az is gond lehet? Vagy nem tudom, hogy pl a Blizzard-ba van-e olyan lehetőség, hogy játék közben megjelenítse az fps-t? Asszem Uplay-be vagy valamelyik másik programban van rá lehetőség...

(#475) saen válasza Gtaati (#474) üzenetére


saen
veterán

Játékon belül ki tudod tenni az FPS-t.

(#476) oriic válasza Gtaati (#474) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van ingame FPS counter.

Live-Die-Respawn

(#477) .LnB válasza oriic (#476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De az nekünk nem jó. A PC Masterrace nem elégszik meg ennyivel! We are Riot! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#478) Gtaati


Gtaati
őstag

Köszönöm a válaszokat! :R

(#479) oriic válasza .LnB (#477) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én kérek elnézést. :DDD

Live-Die-Respawn

(#480) #45997568


#45997568
törölt tag

FPS monitorozot mindig csak elso inditaskor teszem ki kivancsisagbol, utana kikapcsolom, elvonja a figyelmet, semmi haszna es csak rontja az immersion-t.

(#481) hackeeeee válasza oriic (#476) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem pont azért monitorozok.. Plusz használható fps cap még attól nem lesz. :(

@Gtaati: Elvileg...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#482) .LnB válasza #45997568 (#480) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez érdekes, máshol meg arról papolsz, hogy melyik vga mennyi fps-t tud, és mikor akad be a game egy adott vga-n. Gondolom akkor kinyomod a layer-t és utána szemmel számolod az fps-t ugye? :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#483) Mr Bond 007 válasza hackeeeee (#471) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Most komolyan, ti hogy vezettek? Néha lenéztek a km órára nem? Na ugye :D
Amúgy meg tényleg annyira lényegtelen ez az egész.

[ Szerkesztve ]

(#484) laci_8519


laci_8519
tag

Hali!

Tegnap este, bő 3 órát játszottam úgy, hogy be volt kapcsolva az MSI AB + Riva Tuner.
Nem kaptam ban-t. Viszont ma már nem működött a kijelzés. (Gondolom ez a fentebb említett patch-nek köszönhető)
A Geforce Experience FPS kijelzője viszont megy folyamatosan. Remélem ez később nem lesz probléma a teljes játék megjelenésekor, mert az érdekes lenne.

Egyébként a játék eddig teljesen hidegen hagyott, de gondoltam, teszek vele egy próbát és amikor befejeztem a sztori részét, + 2-3 kör PVP, már mentem is előrendelni. :)
Engem nagyon megfogott az egész.

(#485) Balazs_ válasza .LnB (#482) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Ezt nem lehetne privátban? Ne legyen már itt is személyeskedős vs-topik/amd találgatós shitfest.

laci_8519: Gyanítom ha lesz beépített FPS számláló, akkor az experiences felesleges lesz. :))

Supportos oldalon:
⋙How will players monitor FPS performance during gameplay?
Destiny 2 on PC will include an in-game FPS counter.

[ Szerkesztve ]

(#486) hackeeeee válasza Balazs_ (#485) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak még mindig ott tartunk, hogy a többség nem csak FPS miatt használ RTSS-t, mint ahogy Én sem. :)

Plusz, mint már többször említettem, Nekem az FPS Cap eléggé fontos, és így az sem működik. Oké, játékon belül megy, de, hogy teljes értékű maradjon a Gsync, 82 fps-re kell belőni a vsync-et.

Véleményem szubjektív...

(#487) #45997568 válasza .LnB (#482) üzenetére


#45997568
törölt tag

Leirtam erthetoen, lemerem a jatekot az elso elinditom, aztan jatszok vele, nagy ritkan ha kerik merek ujra :R Attol nem valtozik a jatekelmenyem ha tudom hogy most 80 FPS van 70 helyett :N Altalaban az adott sync-rangen belul van az FPS, ami 30(40)-144, igy mindegy is mennyi, az FPS :K

Destiny 2-n most ugralt osszevissza az FPS szamlalo (beepitett), most megneztem mert kivancsi voltam, ezert van a beta, remelem a maradek ket honapban sikerul a drivereket is lecsiszolni. A jatek szuper es mar nagyon varjuk :C

Az is ertheto a kiado reszerol hogy a csalasok elkerulese vegett tiltjak az OSD-t, orulnek ha nem jutna a Destiny 2 pl a The Division sorsara.

(#485) Balazs_: Nincs itt semmi szemelyeskedes, minden rendben van, csak felreertettuk egymast, az en hibam :R

(#488) BladePocok


BladePocok
tag

Az, hogy a főtéren mikor küzdesz és random megjelennek mások direkt van berakva, hisz az egy olyan terület ahol ez elvárható, hisz hogy néz már ki, hogy egyedül védd meg Zavalat meg a hajókat :)

(#489) Balazs_ válasza hackeeeee (#486) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Elvileg config fájlban bármennyire be lehet lőni az FPS cap-et. (Support-os oldalon írták. Bár itt lehet rosszul értem a problémád.)

Hát akkor ilyen esetekre marad az Afterburner mobilra vagy másik monitor. :(

[ Szerkesztve ]

(#490) hackeeeee válasza Balazs_ (#489) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg igen, de.. hol van a config fájl?

Véleményem szubjektív...

(#491) BladePocok válasza hackeeeee (#490) üzenetére


BladePocok
tag

C:\Users\USER_NAME\Appdata\Roaming\Bungie\DestinyPC\prefs\ és ott a cvars

[ Szerkesztve ]

(#492) ForRedGlory válasza .LnB (#477) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vegyél gamer monitort, abban is van FPS overlay :D

(#491) BladePocok: ...és ez vajon működik is? :)

[ Szerkesztve ]

(#493) BladePocok válasza ForRedGlory (#492) üzenetére


BladePocok
tag

Itt tesznek róla említést, mint egyetlen config file.

[ Szerkesztve ]

(#494) hackeeeee válasza BladePocok (#491) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kerestem, de nem leltem.. Megvan, köszi.

Viszont, ugyan úgy nem megy, beírom, hogy 144, visszaáll 165-re a beleírt érték, viszont ha játékban 82 van beállítva, akkor annyin megy.

Véleményem szubjektív...

(#495) .LnB válasza ForRedGlory (#492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

jár a pont. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#496) kraven54 válasza hackeeeee (#494) üzenetére


kraven54
aktív tag

Nem vagyok gyakorolott synces de ha gsynces 144hz monitorod van miért fogod meg 82on vsyncel? Ha offra teszed nem jobb?

(#497) ForRedGlory válasza hackeeeee (#494) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miért nem a monitor beállításaiban állítod át 144-ről 120-ra vagy mondjuk 100-ra (a lépésközt nem tudom mennyi). Akkor elvileg játékban bekapcsolt g-sync mellett azon az fps-en fog menni.

(#498) hackeeeee válasza kraven54 (#496) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#499) bozont


bozont
veterán

Tényleg elég jól optimalizált, az adatlapomon lévő konfiggal 1440p közel maxon (élsimítás nélkül) 60-80 fps a kezdő küldetésnél. Ez még egy régebbi driverrel, ne ma játékhoz optimalizálttal, nem tudom az mennyit hozna.

Egyelőre nem kerül kosárba, van sok más játékom amivel játszani kellene, meg még ott van az első rész is, van még kijátszatlan tartalom részemről. Remélem nem néptelenedik el túl gyorsan.

(#500) kraven54 válasza hackeeeee (#498) üzenetére


kraven54
aktív tag

köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.