Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) oriic válasza basaharc502 (#700) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Max level igen, a max power még messze van. Most jönnek a public eventek, strike-ok, patrolok, side questek, napi-heti küldetések később stb.

Live-Die-Respawn

(#702) pzstm válasza oriic (#701) üzenetére


pzstm
titán

Es utana majd a raid...20-as szint semmit nem jelent igazabol...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#703) nubyy válasza norti (#695) üzenetére


nubyy
aktív tag

20-30 perc? Ez konzol volt v. PC? Engem olyan random partyba rakott be amivel 22 perc toltuk vegig minden mobot megolve. Bossnal 1 wipe volt, a 2. phase tuzes resze - abbol indulva lehet elso kor volt mindenknek.

(#704) kraven54 válasza nubyy (#703) üzenetére


kraven54
aktív tag

Ti stopperrel játszotok? :D Próbálok visszaemlékezni mennyi idő volt az első strike-om de nem tudnám megmondani... Vagy írta a strike végén az időt?

[ Szerkesztve ]

(#705) Mukih válasza kraven54 (#704) üzenetére


Mukih
tag

Írja a végén az időt. Nekem is 20-23 perc körül volt.

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#706) mettek


mettek
addikt

Lehalt a psn. Több játék multija sem megy, ahogy a Destiny sem hogy rohadjon meg.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#707) laci_8519 válasza mettek (#706) üzenetére


laci_8519
tag

Már dolgoznak rajta. [LINK]

(#708) norti válasza nubyy (#703) üzenetére


norti
addikt

PC. Ha leállsz a pálya elején jobb oldalt az űrhajó NPC-it lövöldözni, ellehetsz vele több 10 percekig bőven (folyamatosan spawnolnak). Ha csak továbbmész, akkor van meg 20-30 perc alatt (mi is wipe-oltunk először nyilván, de utána már simán ment a boss).

(#709) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Cigánykodás commenced?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#710) ldave válasza [Prolixus] (#709) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Bobby bácsi szereti a pénzt :(

A Slime draws near! Command?

(#711) duvi válasza [Prolixus] (#709) üzenetére


duvi
nagyúr

Jól értem, hogy egyszer használatos skineket alkalmaznak és fizetőssé tették a hozzájutást? :(((

(#712) [Prolixus] válasza duvi (#711) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Is. Drop-ban is vannak skin-ek, de valóban egyszerhasználatosak. Ha gyakran szeretnéd változtatni a gear színvilágát, akkor fizessé' paraszt.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#713) Viper26 válasza duvi (#711) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez komoly? :DDD

Pixel 7 | FR955

(#714) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi mindegyikőtök munkáját, akik már tolják a gamet. Remélem mire mi is belekezdünk addig minden bugot feltártok, és javítva is lesznek. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#715) ldave válasza .LnB (#714) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Azt vállalom, hogy AMD procin és videókártyán tesztelem neked a játékot a PS4 segítségével, de ha esetleg a PC-dben más van, akkor magadra vess.

A Slime draws near! Command?

(#716) .LnB válasza ldave (#715) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem csak technikai bugok vannak ám. Balance, beragadós bugok, felszedhetetlen lootok stb stb. Légyszi legyetek résen. :D

Na de elég is lesz ennyi, egyszeri poénnak szántam csak.

Jó játékot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#717) ldave válasza .LnB (#716) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Még csak 4 órám van benne, eddig nem találkoztam buggal, bár mintha egyszer lett volna egy teleportáló ellenfél (hirtelen máshol jelent meg, mint előtte volt), de lehet csak rosszul láttam.

A Slime draws near! Command?

(#718) kisbancsa válasza ldave (#717) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Vannak teleportalos ellenfelek :D

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#719) ldave válasza kisbancsa (#718) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Értelemszerűen nem azokra gondoltam :DDD

A Slime draws near! Command?

(#720) fuvi


fuvi
senior tag

(#721) front3r válasza fuvi (#720) üzenetére


front3r
őstag

Ezzel sajnos az a gond, hogy itthon nem forgalmazzák.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#722) kiezTe90 válasza fuvi (#720) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Keeeeeeell!!!! 10!!! :D

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#723) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Frissült az iOS app. Már van Milestones és Gear tab is.


Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#724) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

:D:D:D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#725) pzstm válasza l.skywalker (#724) üzenetére


pzstm
titán

Zavala es Ikora is adott egy semmitnemero lilat mar ma 😁🤣😂

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#726) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hello szépségeim:

Live-Die-Respawn

(#727) Bencus88 válasza oriic (#726) üzenetére


Bencus88
nagyúr

menyire köt le a játék így hogy már több időd van benne és végig mentél a storyn is?

(#728) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

Eh ez a ps4es letoltes meg mindig annyira valtozo..nemertem hogy tud ingadozni ennyire na mindegy :) lassan enis csatlakozom ujra a Destinyhez ps3 utan ps4 formajaban :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#729) mettek


mettek
addikt

Az rohadt bosszantó hogy a matchmaking nem rang szerint dob össze. Esélytelen amikor 200-as emberek vannak a másik csapatban, nálunk meg 30-100-asok. Vicc.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#730) l.skywalker válasza oriic (#660) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Level 20 után kaptam meg. A szőke spiné adta ide asszem a farmon. A sztorit nem kell hozzá végigvinni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#731) Bencus88 válasza Badlof2k (#728) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Lehet közben jatszol az eléggé le gyengíti a letöltést. Tedd rest módba úgy a leggyorsabb

(#732) oriic válasza l.skywalker (#730) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megkaptam végül én is 20-as szinten.

A sztori után amúgy simán lehet még kóborolni, rengeteg mellék küldi van.

Live-Die-Respawn

(#733) Badlof2k válasza Bencus88 (#731) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nem jatszottam siman "idle" aztan vegulis belotte magat max sebbesegre most jott le :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#734) pzstm válasza oriic (#732) üzenetére


pzstm
titán

fogok is majd, hátha még ma késő este 20-as leszek :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#735) kiezTe90 válasza oriic (#732) üzenetére


kiezTe90
senior tag

És a story után, a multi része mit nyújt/mit fog nyújtani? Megakarom venni mert tetszik a játék, de a multijától félek hogy annyi, hogy menjetek és daráljátok egymást!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#736) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Azért vannak még hibás részek a játékban. Első titan sub-class küldetésen beragadtam a fa gyökerei közé amikor épp aktív volt a super...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#737) westlake


westlake
félisten

A Division mintájára meghirdetem itt is a "ki éri el elsőnek a 20. szintet?" versenyt. Aki érzi magában az erőt (=elég elvetemült), nyugodtan szálljon ringbe. A nyertes az lesz, aki elsőnek postol ide a fórumra egy "karakterlapot", amin a 20. szintű karaktere látható. Nyilván olyan képet nem lesz nehéz találni az interneten, ami megfelel a követelményeknek, így én csak olyan képet fogadok el, amin a karakter háttal van és mindhárom fegyver slotban fehér fegyver van. Ha gyanúsnak találom a képet, akkor fenntartom a jogot, hogy további képeket kérjek. A nyertes egy 512 GB-os SSD boldog tulajdonosa lesz. Mondanom sem kell, hogy ez a PC-s játékosokra vonatkozik, a konzolosokra nem. A versenyben én is részt veszek, úgyhogy kossétek fel a gatyátokat, mert én kellőképpen elvetemült vagyok. ;]

Ismét felhívnám a figyelmeteket Discord szerverünkre, ahol már (természetesen) Destiny 2 szoba is van. Tartsátok szem előtt, hogy majd a strikeokhoz és raidekhez sokkal egyszerűbb egy online(abb) felületen pajtásokat találni, mint itt. ;]

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#738) oriic válasza westlake (#737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mondanom sem kell, hogy ez a PC-s játékosokra vonatkozik, a konzolosokra nem"

Cöh. ;]

Live-Die-Respawn

(#739) westlake válasza oriic (#738) üzenetére


westlake
félisten

Ne haragudj, de nem vagyok (akkora) balek. :D
Amúgy sem vagy kiemelkedő a majdnem 22 óráddal.
Még a kamu internet-leállást beleszámítva sem. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#740) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ha indul majd a klánrendszer, lesz valami közös szervezés itt?

A Slime draws near! Command?

(#741) Remi1234 válasza mettek (#729) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Elmeletben nem számít a rang pvp-ben.

PSN ID: RemiFungus

(#742) mettek válasza Remi1234 (#741) üzenetére


mettek
addikt

Oltári hiba. Ez akkora unbalance a multiban hogy nem is erdemes probalkozni 200-as felszerelés érték alatt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#743) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az első havi események:

[link]

Xur ugye elvileg ma 11-kor jön. Kíváncsiak vagyunk mit hoz. :D

Live-Die-Respawn

(#744) .LnB válasza oriic (#743) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érzékeny sebeket téphettél most fel a csaj fórumozók emlékeiben.. :( (azzal az első mondattal)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#745) oriic válasza .LnB (#744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj... :O

Live-Die-Respawn

(#746) .LnB válasza oriic (#745) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

bevallom, ez tényleg sz*r volt. Csak már nem tudtam törölni mikor tudatosult a zokos fejemben. :S

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#747) laci_8519 válasza westlake (#737) üzenetére


laci_8519
tag

Ezzel csak az a gond, hogy aki nem digitálisan rendelte elő, valószínűleg később tudja majd elkezdeni, így hátrányban lesz. Én is beszálltam volna a játékba, de így esélytelen a dolog. Azért sok sikert mindenkinek. ;)

(#748) mettek válasza oriic (#743) üzenetére


mettek
addikt

coopba hogy kell csatlakozni? Én eddig az összes sztori küldetést egyedül csináltam meg, kb a felénél járhatok.

Amikor hosszan nyomom a tapipadot ott a jobb oldali menüben van egy lobbyrész amit publicra állítottam de így is egyedül csinálom a küldetéseket...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#749) pzstm válasza oriic (#743) üzenetére


pzstm
titán

Mai Xur lemaradt a keprol?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#750) oriic válasza mettek (#748) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Terkepen a rooster fulon lehet baratokhoz csatlakozni vagy meghivni oket.

pzstm:

En is azt neztem, allitolag ma bem jon.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.