Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) hackeeeee válasza kraven54 (#500) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szal, a lényeg az lenne, hogy 165Hz esetén 143 fps-ig van 1ms polling range, és nincs tearing, se semmi.. Persze, lehet lentebb menni, de úgy változik a játékban beállítható cap-ek értéke is.. Szal ez így béta szinten elég gáz.. Remélem rendbe rakják...

82fps loccal is jó, csak ott ugye már magasabb a frametime..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#502) Ellia


Ellia
addikt

Nyomtam egy kört a hunterel (kezdő küldetés+strike) és valami borzasztóan kézre állt, sokkal jobban mint a Warlock. Így már piszkosul bejött, elég intenzív volt, tetszett.

(#503) MK VII válasza Ellia (#502) üzenetére


MK VII
veterán

Hunter valóban nagyon kézreállós karakter...
Én most a Warlock-al tolom, mert elég jó karakter, csak picit nehezebb talán. Mármint a fegyverei mások.. Meg tettszik benne az a lángolós kardos skillje. :)

(#504) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Éppen a Remastered StarCraftot néztem,mikor láttam a Blizzard Launcherben a Destiny 2 Free bétát. Mint MMO-t előtte WoW-ot toltam egy ideig, de így hogy FPS teljesen kérdőjel. Érdemes a kettőt elkezdeni, van benne valami komoly lore stb? Ugyanaz a lootolás mint más MMO játékokban? Nagyon jól futott a gépen,ami egy i5 4460, GTX 950 OC és 8GB ram. Elegendő ez ehhez a teljes verzióban? Sry hogy így ömlesztve kérdeztem sokat!

XBOX ID: GoTReX #4839

(#505) szab101 válasza westlake (#337) üzenetére


szab101
újonc

Sokminden valtozott az alapjatek ota. Kesobb megoldottak az atvaltast, talan a 3. kieggel.. A raidrol annyit lehetett hallani, h nem lesz no revive nehez fokozaton, hanem mas penalty lesz helyette... ;)

PSN id: szab101

(#506) MK VII válasza GoTReX (#504) üzenetére


MK VII
veterán

Szia..
Olvasgass egy picit vissza...
Nagyon jól optimalizált játék.. Gyengébb gépeken is jól fut.
Remek játék.
De próbáld ki és akkor el tudod dönteni Te is, hogy mennyire tettszik.
Alapvetően FPS, de fegyvereket lehet fejleszteni, vannak képességeik a karaktereknek.
3 karakter van.
Bétában nincs benne a teljes sztori mód, de a teljes játékban már benne lesz. [link]
Összességében egy elég jól eltalált játék, nagyon pöpec grafikával.

(#507) #45997568


#45997568
törölt tag

Eredetileg 3 fosre terveztek a co-op modot, ez ugy halottam most 4 fore lett emelve, ez milyen jatekmodokra igaz ha igaz?

(#508) MK VII válasza #45997568 (#507) üzenetére


MK VII
veterán

Szerintem tök felesleges 4 fősre csinálni a coop-ot. 3-an is meg lehet csinálni bőven a pályát.. Mondjuk gondolom a teljes játékban nem csak ez az egy map van benne, lehet, hogy másik mapokon erősebb a Boss.

(#509) ForRedGlory válasza MK VII (#508) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Szerintem tök felesleges 4 fősre csinálni a coop-ot. 3-an is meg lehet csinálni bőven a pályát.. "

;]

Aha, te sem játszottál a Destiny 1-el. Ne ebből a betából indulj. Ki ezerszer nehezebb strike-ok lesznek.

(#510) MK VII válasza MK VII (#508) üzenetére


MK VII
veterán

Nem, valóban nem játszottam az első résszel. Egyáltalán nem érdekelt.

"Ne ebből a betából indulj. Ki ezerszer nehezebb strike-ok lesznek."

"Mondjuk gondolom a teljes játékban nem csak ez az egy map van benne, lehet, hogy másik mapokon erősebb a Boss."

[ Szerkesztve ]

(#511) i@lex válasza ForRedGlory (#509) üzenetére


i@lex
őstag

Ez egyáltalán egy nehéz strike volt? :)
Pedig a konzolos bétához képest csak erősítettek a fegyvereken, és az abilityken.

Emlékeim szerint röhögve rohantunk végig rajta.
Tessék gyakorolni akkor, mert a raidek közel nem ilyen strike-ok szintjén vannak, és az igazán jó loot ott fog esni.

[ Szerkesztve ]

(#512) MK VII válasza i@lex (#511) üzenetére


MK VII
veterán

Alapvetően aki először játszik a játékkal annak nehéz bizony.
Tegnap kezdtem és sokszor csak negyedik ötödik alkalomra sikerült megölni a Boss-t. Random emberekkel játszva katasztrófa.
Ma haverokkal mentünk hárman és már elsőre sikerült megölni. Be lehet gyakorolni és biztos vagyok benne, hogy sima liba még egyedül is megfelelő mennyiségű gyakorlással..
Nem mindenki Destiny 2 képességekkel jön ki az anyja hasából, szóval azért ennyire nem kell éreztetni, hogy aki elsőre nem tudja megölni az béna.. Valószínűleg Te sem tudtál járni mikor kipottyantál és sokszor elestél mire meg tudtál állni a lábadon...
Tudod minden gyakorlás kérdése. Sokadszorra már kiszámítható és könnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#513) i@lex válasza MK VII (#512) üzenetére


i@lex
őstag

Azt aláírom, hogy néha a randomok brutálisak tudnak lenni, pontosan ezért (is) kell (szinte kötelező) ezt a játékot, barátokkal, ismerősőkkel, kommunikálva játszani.

(#514) MK VII válasza i@lex (#513) üzenetére


MK VII
veterán

Bizony.. Mikrofonnal kommunikálva felüdülés minden játék. Ezzel is ugyan így van.
Sokkal könnyebb volt már egy összeszokott társasággal...

(#515) ForRedGlory válasza i@lex (#511) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt miért nekem mondod? Van pár tucat órám a Destiny 1-ben...

(#516) oriic válasza i@lex (#511) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mennyi is volt az elso raid Destiny 1-ben? 10+ ora? :D

Live-Die-Respawn

(#517) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Másodszorra öltük tegnap a bosst két vadidegennel, olyan 3-4x mindenki feküdt (összesen a két menetben).
A sztori küldetésre meg kajak nem figyeltem, a szar zene elvette a kedvemet. Amikor kiértünk a nagy térre a végén, felmentem oda a kapuhoz a csóka mellé, és vagy 20 percig csak az újra
spawnoló dagadt gyíkfejű mitymulmákokat grindoltam, közben meg átkozódtam hogy milyen egy repetetív fos játék ez. Aztán észrevettem a waypointot a távolban... :DDD

(#518) norti


norti
addikt

Semmi mást nem kell csinálni ebben a strike-ban, mint 2 játékos szedi a kis NPC-ket, 1 meg lövi a bosst, közben lehetőleg egy helyen, hogy fel tudják egymást éleszteni. 4x végigcsináltam már (nem sok időm van játszani), ebből 3x randomokkal. Tegnap mondjuk a boss életcsíkjának utolsó 2 mm-nél wipe-oltunk, de azért mert én a 2 magos + 860M notin próbáltam a játékot (na itt már low beállítással sem megy nagyon 30 fps fölé) és a végén a sok fényeffekttől már alig volt 10-15 fpsem, a 2 másik random meg végig idióta volt, állandóan berohangáltak középre, így már nem tudtam feléleszteni egyiket sem.

Arra a 10 órás raidre azért kíváncsi leszek, lesz-e, főleg kapcsolat szinten :)

(#519) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meddig lesz ez a teszt? Akinek megvan a game az játszhat megjelenésig? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#520) oriic válasza .LnB (#519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ma van az utolso napja a betanak.

Live-Die-Respawn

(#521) Edem05 válasza .LnB (#519) üzenetére


Edem05
őstag

Azt hiszem ma van az utolsó nap. Amúgy te mennyit toltad? Tetszik, nem tetszik?

(#522) .LnB válasza Edem05 (#521) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végignyomtam a Single részt. ennyi. Majd ha megjelenik megnézem jobban, most még nem tudom eldönteni. De majd nyomom ameddig leköt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#523) #38167040


#38167040
törölt tag

Két dolog: 1. Nem voltak nehezebbek a strike-ok az egyben sem és ott is 3 emberesek voltak. 2. Azért ne felejtse el a sok, magát terminátornak érző kolléga, hogy itt 20. szintű voltál lila fegyverekkel. Ott első szintű kismalac leszel egy vizipisztollyal, azt' mehetsz.

(#524) Edem05 válasza .LnB (#522) üzenetére


Edem05
őstag

Oké, én valószínűleg megveszem, nekem tetszik. :)

(#525) oriic válasza norti (#518) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Arra a 10 órás raidre azért kíváncsi leszek, lesz-e, főleg kapcsolat szinten"

Mivel van mar tapasztalatuk jatekosoknak, itt mar nem lesz ilyen szerintem. Elso reszben is megvoltak mar a kesobbi raidek 1-2 ora alatt.

Live-Die-Respawn

(#526) .LnB válasza Edem05 (#524) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja nekem már megvan, de ha úgy fogunk együtt játszani mint tegnap előtt akkor lényegtelen. Mikor kérdeztelek ugye... :o

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#527) Ellia


Ellia
addikt

Srácok, konzolra nemsokára megjelenik, majd ott a játékosok (előtesztelik ;] ) kipróbálják a dolgokat és lesz róla tudomásunk :)

10 órás raid meg elég abszurdnak hangzik, legyen nehéz de ne frusztráltan. Volt játék ami részben ebbe bukott bele (hello Wildstar...).

Azt hiszem be fogok rá ruházni én is :)

[ Szerkesztve ]

(#528) .LnB válasza Ellia (#527) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Wildstar-t pont ez tartotta életben addig ameddig.. A Wildstar a WoW-ba bukott bele sajnos. :) Bár imádtam mindkettőt. Kár is a Wildstar-ért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#529) Ellia válasza .LnB (#528) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem meg pont a HC vonal üldözte el az embereket leginkább, na de ez off már nagyon :)

(#530) i@lex válasza Ellia (#527) üzenetére


i@lex
őstag

A raidek sohasem feltétlenül a casual rétegnek szóltak, ami rendben is volt. Az egy challenge, ahol nem véletlenül nem volt matchmaking, oda te randomokkal, mikrofon nélkül be se menj. Ami szerintem így tökéletes, mégiscsak a legjobb lootok ott szerezhetőek meg, tessék érte megküzdeni.

Az első 10-15 órás raidben, - ami persze később már órán belül megvolt - pont ez tetszett, mert amikor sikerült mindenki olyan katarzist élt át, hogy az felejthetetlen volt. Ez benne a különleges, ezt se előtte se utána egyetlen egy játék sem tudta hozni.

Persze aztán a casual réteg telesírta a bungie fórumait, és jöttek itt-ott a könnyítések. Ennek tudatában kiváncsi leszek, hogy az új részben milyen kihívás lesz egy-egy raid. Most már becsatlakoznak a PC-sek is, akiknél (tisztelet a kivételnek) ha valami nem megy az rögtön sz.r, vagy keresik is a cheateket. :-)

[ Szerkesztve ]

(#531) [Prolixus] válasza Fitzgerald (#517) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Pedig elég jó a zenéje a játéknak a béta sztoriküldi alapján. Nem túl eredeti, de határozottan jó. Én nemtom te milyen B kategóriás filmeket néztél, de azokban nagyon nem ilyen minőségű és jellegű zene van. Különben is mi kellene, szinti-pop?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#532) Mr Bond 007 válasza i@lex (#530) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Akkor nem játszottál mmo-val pl wowban ugyanez van/volt. És ott is az elején nehéz, aztán idővel le könnyítik.

(#533) i@lex válasza Mr Bond 007 (#532) üzenetére


i@lex
őstag

Eltaláltad, nagyon nem. Engem vallatni lehetne, hogy unokahúgomat idézzem: az ilyen "felülnézős" játékokkal. :-)

[ Szerkesztve ]

(#534) Ellia válasza i@lex (#530) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem kicsit félreértettél :)

Legyen nehéz a raid, kelljen a kommunikáció is, de ne legyen frusztráló, szórakoztató legyen. Én csak ezt szeretném.

(#535) #38167040 válasza Ellia (#534) üzenetére


#38167040
törölt tag

Kicsit túl van ez misztifikálva. Nem olyan nehezek a raid-ek, ha normális emberekkel mész be. Ha idiótákkal, akkor szívsz. De minden mmo-ban ez van. Eleve be sem enged addig (a régiben Light szint volt, itt Power), amíg nincsennek olyan cuccaid/szinted, ami nélkül nem tudjátok lehozni. 1-2 wipe után kiismerhetők a bossok és az addok spawnolási taktikái. Nem agysebészet ez. :)

(#536) kraven54


kraven54
aktív tag

Én szeretnék pvp-zni sokat,de ez az aim assist nagyon nem tetszik. Én pc-s vagyok csak egeret használok de ha valaki aki pro controllerrel és még assistot is kap ami ugye fejre megy hát szerintem ez nagy port fog kavarni.

[ Szerkesztve ]

(#537) #45997568


#45997568
törölt tag

Par info, benne az elso DLC-rol :K

(#538) eagleberg válasza #45997568 (#537) üzenetére


eagleberg
tag

Hát most nem a kiegészítőket tartalmazó változatot vettem meg, hanem a simát. Már bánom.
Lehet megpróbálom visszamondani és veszem az extension pack-os változatot.

(#539) Ellia


Ellia
addikt

Na nem néztem oda és véletlenül megvettem... :D

Mentem egy kört a Titan-al is, eléggé adta, simán lehoztuk a strike bosst ketten. Eddig egyedül a warlock nem állt igazán kézre.

(#540) Jani18


Jani18
aktív tag

Na ennyi volt a PC Beta.Kinek,hogy tetszik a játék.Bár jó lett volna ha kapunk 1-2 plusz napot mint a konzolosok.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#541) laci_8519 válasza Jani18 (#540) üzenetére


laci_8519
tag

Destiny 2 Limited Edition előrendelve. Szerintem, ez mindent elárul. :D
Én is sajnálom, hogy vége mert el lettem volna még vele.
Messze van még az az október 24. :)

(#542) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

(#543) Viper26 válasza laci_8519 (#541) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szintén. :)

Pixel 7 | FR955

(#544) Fitzgerald válasza [Prolixus] (#531) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Persze, Exotic Birds meg korai Depeche Mode.
Zenei ízlésről felesleges vitázni, számomra két fillért nem ért amit hallottam. Unalmas töltelék trackek akármelyik szerda esti TV2-es zs-filmből.
De hogy mit hallanék szívesen a játékban?
Indusztriális popot/rockot, adja magát a műfajhoz.
Jah, hogy ez nem kvék. Nem is lenne tőle az.

(#545) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILER

Kiszivárgott a küldetések, a strike-ok, az exotic-ok és a sectorok nevei:

[link]

SPOILER

Live-Die-Respawn

(#546) norti válasza oriic (#545) üzenetére


norti
addikt

Ilyenkor jó Destiny-szűznek lenni, mert semmit sem mondanak :D

(#547) Ellia válasza Fitzgerald (#544) üzenetére


Ellia
addikt

A zene szerintem is az egyik leggyengébb része volt a betanak, olyan semmilyen. Majd a háttérből mehet valami ami hozzá passzol :) (god is an astronaut pl.)

(#548) oriic válasza Ellia (#547) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor egyedul vagyok vele, de szerintem a Destiny-nek mindig is mocsok jo zenei voltak. 2-nek is epic zenei vannak szerintem.

Live-Die-Respawn

(#549) Mr Bond 007 válasza oriic (#548) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

A játék egyik legnagyobb erőssége pont a zenéje.

[ Szerkesztve ]

(#550) saen válasza oriic (#548) üzenetére


saen
veterán

Én azt gondolom, hogy más stílus mind a "megszokott" játék zenék, simán lehet, hogy nem tetszik mindenkinek. Ettől függetlenül igénytelennek nem lehet nevezni a biztos, max nem ez jön be mindenkinek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.