Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1802) saen válasza C4mp3r (#1800) üzenetére


saen
veterán

Ezt reszelték:
"Destiny 2 on PC will receive Hotfix 1.0.5.1 today (10/30) at 10 AM PDT to remove the SSSE3 processor requirement"

(#1803) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 - Curse of Osiris DLC trailer

Megjelenés december 5-én.

Az az új Ghost de rohadt jól néz ki. :D

Live-Die-Respawn

(#1804) ldave válasza oriic (#1803) üzenetére


ldave
félisten

Király, bírom a Vex látványvilágot :)

A Slime draws near! Command?

(#1805) kiezTe90 válasza oriic (#1803) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na kíváncsian várom! :)
A dlc mennyi lesz amúgy?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1806) gyuro válasza saen (#1802) üzenetére


gyuro
tag

Én is ezt várom már de nagyon.

(#1807) l.skywalker válasza kiezTe90 (#1805) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Xboxon 35$ az Expansion Pass, amiben az első két DLC van

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1808) Dani82


Dani82
senior tag

masnak is servers offline?

(#1809) Ellia válasza Dani82 (#1808) üzenetére


Ellia
addikt

Feltolnak egy patchet, hogy a régebbi amd procisok is tudjanak gond nélkül játszani.

(#1810) prokxy válasza l.skywalker (#1807) üzenetére


prokxy
veterán

PC-ről tudni vmit?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1811) Bencus88 válasza l.skywalker (#1807) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Első kettő az még úgy barari is lenne. Emlekszem az egyben talan 10 ezer ft volt csak az első dlc
Remelem nem lesz annyira vészes

(#1812) D4v3


D4v3
őstag

Kijött az Ishtar Commander desktop app PC-re: [link]

(#1813) #45997568 válasza D4v3 (#1812) üzenetére


#45997568
törölt tag

Koszi, ez remek cuccnak nez ki :R

(#1814) l.skywalker válasza prokxy (#1810) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugyanúgy 35$ lesz szerintem mint konzolra. Kérdés hogy ezt az eu shop majd hogyan váltja €-ra 😜

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1815) ldave


ldave
félisten

Tegnap este először próbáltam ki a Bungie oldalán a Fireteam keresőt és teljesen pozitív tapasztalatom volt. Prestige NF-re keresetem csapatot, mert gondoltam a heti feladat viszonylag könnyen teljesíthető és pár perc alatt találtam is egyet. A vezető teljesen türelmes és segítőkész volt, harmadikra sikerült is végül időre a strike.

A Slime draws near! Command?

(#1816) l.skywalker válasza ldave (#1815) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én mivel teljesen eltérően vagyok online mint a klán többi tagja szinte csak ott csináltam Raid-et. Eddig 80%-ban minden oké volt. Van pár idióta de az mindenhol van 😁

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1817) ldave válasza l.skywalker (#1816) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk az a funkció jó lenne, ha automatán összetenné a Fireteam-et, de hát úgy látszik ez is túl nehéz feladat a Bungie-nak :)

A Slime draws near! Command?

(#1818) l.skywalker válasza ldave (#1817) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kezdésnek elég lenne ha minden rendben működne 😆

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1819) ldave


ldave
félisten

Állítólag ez (az egyik) új PVP map PS4-en lesz csak :(

Bár nekem PS4 van, de nem szeretem az ilyesmit.

A Slime draws near! Command?

(#1820) Madoc válasza ldave (#1819) üzenetére


Madoc
veterán

Nincs ezzel baj, nem hiszem hogy ilyen miatt valaki eret vágna.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1821) ldave válasza Madoc (#1820) üzenetére


ldave
félisten

Azt azért nem, de ez a Titános pályarész szerintem pont a játék egyik legjobban kinéző része.

A Slime draws near! Command?

(#1822) LeonAran válasza l.skywalker (#1793) üzenetére


LeonAran
tag

Hali!

Az lehetetlen.
Egyedül bedob 8 és fél perc, hajrá!
:(((

Uplay: Repityu15

(#1823) Madoc válasza LeonAran (#1822) üzenetére


Madoc
veterán

?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1824) ldave válasza LeonAran (#1822) üzenetére


ldave
félisten

Nightfall-t hárman szokás csinálni :)

A Slime draws near! Command?

(#1825) Madoc válasza ldave (#1824) üzenetére


Madoc
veterán

A milestone nem egyenlő a nightfallal. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1826) ldave válasza Madoc (#1825) üzenetére


ldave
félisten

Azt tudom, de a Milestone-ok közül csak egy megy időre ;)

A Slime draws near! Command?

(#1827) Madoc válasza ldave (#1826) üzenetére


Madoc
veterán

Azt énis tudom csak ő arra válaszolta a 8 percet hogy, csináld a heti melestone-okat.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1828) ldave válasza Madoc (#1827) üzenetére


ldave
félisten

Akkor lehet ma 9:52-kor lépett be és 8 perce volt a heti reset előtt :)

A Slime draws near! Command?

(#1829) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megszereztem a Sturm fegyót. Levelben sokat dobott rajtam, de még nem volt időm kipróbálni, majd este. Ti mit szóltok hozzá,jó fegyó?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1830) oriic válasza .LnB (#1829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem nem tetszett, mert lassú. Amint szereztem egy normálisabb Handgunt, azonnal beletörtem. Annyi előnye van, hogy ha egyszerre használod a Drang-al, akkor fegyverváltáskor nonstop lövöldözhetsz vele, mert nem kell reloadolni egyiket sem. (ez a közös spéci képességük)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1831) LeonAran válasza Madoc (#1827) üzenetére


LeonAran
tag

Hogyan tudom többedmagammal csinálni. Nincs rá opció.
3-4 szer megpróbaltam ,de mindig 9 perc alatti időt adott.

Uplay: Repityu15

(#1832) Madoc válasza LeonAran (#1831) üzenetére


Madoc
veterán

Fireteamben inditod, csapatban kell lenni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1833) LeonAran válasza Madoc (#1832) üzenetére


LeonAran
tag

És akkor meg hív más játékosokat?
Egyébként köszönöm a segítséget, eléggé kínai a játék nekem.
Azt hittem a Division -os múltam előny lesz , de az sokkal egyértelműbb.

Uplay: Repityu15

(#1834) .LnB válasza oriic (#1830) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A drangom csak Legendary, abból van Exotic szint vagy ez a max? Kaptam belőle kettőt már, egyiket betörtem a másikba. :D Sturm most azért marad mert sokat dob a szintemen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1835) oriic válasza .LnB (#1834) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sturm direkt legendary (nincs exotic belőle), hogy együtt tudd használni a kettőt.

Drang-et azért írtam mert a leírás szerint ugye az hand cannon. Na ha találsz egy olyan hand cannont (figyelj oda rá, mert nem minden pisztoly az) ami jobban tetszik de kisebb a szintje, akkor abba beletörheted a Drang-et. (így a szinted is megmarad, csak figyelj mert a Drang-ben van alapból egy legendary mod, ami +5-öt ad a szintedhez, tehát ha új fegyverbe akarod törni akkor kell majd hozzá plusz egy mod is)

Ha még nincs jobb cuccod, nyilván érdemes használni addig ezt. De mondom én csak azért törtem be másba, mert rohadtul nem tetszett. :D (még a kinézete sem)

Live-Die-Respawn

(#1836) .LnB válasza oriic (#1835) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hopp az le se esett, hogy két exot nem lehet egyszerre használni. Kipróbáltam most, hát szerintem is nagyon gyenge. Nameless Midnightot használtam eddig első fegyver slotba, az nagyon tetszett. Második slotban pedig a Riskrunner smg-t, az is nagyon tetszik. Csak most kell rajtuk húzni kicsit. Addig félre tettem őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1837) Balazs_ válasza oriic (#1835) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Kezdő játékos jelentkezik, mi ez a mod-os betörős dolog?
Ha modost akarok beletörni valamibe, akkor a megmaradó cuccban is kell lennie modnak?

Modot valahogy ki tudok venni?

(#1838) ldave


ldave
félisten

Ha van rá igény, akkor esetleg 20:00-tól csinálhatok egy 15-20 perces stream-et, ahol válaszolok a kérdésekre.

A Slime draws near! Command?

(#1839) LeonAran válasza ldave (#1838) üzenetére


LeonAran
tag

Engem érdekelne csak sajnos este 10-ig dolgozom.

Uplay: Repityu15

(#1840) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

A heti feladatokat csak egy karakterrel lehet megcsinálni?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1841) D4v3 válasza Balazs_ (#1837) üzenetére


D4v3
őstag

Legend vagy exoticba tudsz beletörni nagyobb base power levelű ugyanolyat típusú cuccokat. Tehát egy 270-es fegyóba pl. bele tudsz törni egy 280-ast és utóbbi elveszik, előbbi 280-as lesz. Viszont egyre több cuccon lesz +5-ös mod, ami elveszik olyankor, ha beletöröd egy kisebb itembe. Illetve ha moddal 275-ös mondjuk a fegyver, akkor nem is tudod beletörni a 270-esbe, mivel alapból az is csak 270-es. Fordított esetben a mod viszont megmaradt, tehát egy 270+5-ösbe, ha törsz egy 280-ast, akkor 280+5 lesz az új fegyver.

Lnb: Nem kell feltétlenül a legmagasabb cuccokkat használni, ha nem tetszik. Az attack/defense ratingedet befolyásolják persze harc közben, de az item drop azt nézi, hogy az inventoryban mi a lehető legnagyobb power level kombináció.

Kölyök: Igen, mivel az inventory közös.

[ Szerkesztve ]

(#1842) saen


saen
veterán

A kampány során szerzett exotic-okat érdemes megtartani? Van egy 105-ös páncélom ami már gyenge, meg van egy 155-ös fegyverem ami majd gyenge lesz.

(#1843) nanocry


nanocry
tag

Üdv,

Destiny 2 (PC) hardcore klánt keresek, több mint 20 év játék tapasztalattal (WoW-ban volt a legeredményesebb Artum Inferniti, Arathor, resto shámánként, szerver 4.) A részleteket privátban.

Előre is köszönöm!

Criminalheadz aka Chdz

(#1844) D4v3 válasza saen (#1842) üzenetére


D4v3
őstag

Betörheted, ha kell a hely. A vaultodban ott lesz úgyis az összes megszerzett és pár legendary shardért vissza tudod venni bármelyiket, shardból meg rohadt sokad lesz amúgy is max. szinten. De infuseolni kell majd őket, hogy felhozd a szintedre.

(#1845) saen válasza D4v3 (#1844) üzenetére


saen
veterán

Köszi, nem lényeg a hely, annyi cuccom nincs még.

(#1846) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintetek, ha a Mida Multy Tool-t betöröm a Nameless Midnight-ba az paráznaság? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1847) D4v3 válasza .LnB (#1846) üzenetére


D4v3
őstag

Ha kellene majd, úgyis vissza tudod venni vaultból. Viszont a legendaryban legyen +5-ös mod!

(#1848) .LnB válasza D4v3 (#1847) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs modom (így nem törtem még be), és nem is tudom honnan szerezhetnék. Betörni való legendary modom sincs, hogy vennék az árusnál. 280-as felett lehet majd? 278 vagyok.

A másik, megcsináltam minden bolygón a challange-ket. Írja, hogy kész, de ennyi. Azokért nem kapok semmit?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1849) tiv83us


tiv83us
veterán

5 napig nem logoltam be es ki lettem baszva a klanbol... :U

Van mas klan, ahonnan nem rugnak ki 2 het utan? Xbox.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1850) D4v3 válasza .LnB (#1848) üzenetére


D4v3
őstag

280 után tudsz 3 rare-t egy legend-re váltani. Addig meg vagy bemákoltál olyat, amin volt vagy nem.
Amúgy a 4 exotic fegyveres quest skálázódik a power levellel, úgyhogy érdemes őket minél később megcsinálni, hogy lehetőleg a legnagyobb szintűként kapjuk meg őket.

A daily bolygós challenge egyből jóváíródik, ha kész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.