Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) kiezTe90 válasza birorichard (#1150) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Én is meló előtt mentem 2 strikeot, az egyik bitang nehéz volt, a másik az könyebb volt de nem könnyű. Lehet lett nehezítve...

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1152) Mukih válasza birorichard (#1150) üzenetére


Mukih
tag

Az biztos, hogy nehezebb mint a múltheti. Nagyon szar, hogy a boss eltűnik 100x, meg teleportál meg fél órákra elmegy kávézni. Elég sok időnek kell maradnia a bossra.

[ Szerkesztve ]

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#1153) birorichard válasza Mukih (#1152) üzenetére


birorichard
őstag

Jó lenne egy heroic playlist, h lehessen gearelődni enélkül a szar nightfall nélkül. :D

(#1154) kiezTe90 válasza birorichard (#1153) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Amúgy ez a nightfall dobja a legtöbb vagy legjobb geart? Vagy itt is igyanakkora az esély mint egy strikeon?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1155) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Na azért a raid 2x-ra már nettó 1.5h alatt lejött.. ebből 45 perc kb. A bossnal töltött toketlenség volt :) simán hozható 1 óra alatt ha mindenki tudja mit kell csinálni :)

PSN ID: RemiFungus

(#1156) Badlof2k válasza Mukih (#1152) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Az egyenesen rohej..odaertunk a vegere ugy hogy maradt 3 percunk majdnem..megjelent a boss 10-20 sec alatt az 1/3ad eletet levertuk eltunt ES 2 es fel percig sehol nemvolt..ja de az utolso 10 secbe jelent meg.. Aha mondom oke :"D arrol nemis beszelve hogy az utolso leg alapabb kis ellenfel ket lovesbol lever:"D oke ertem hogy a regeneracio csokkentve van de 277el es ketto 280+ emberrel nem lehet letolni mert doglunk mint a friss 20as ?:"D nem egyebkent nem hisztizek csak szamomra teljesen furcsa ez a hirtelen nemistudom erosseg valtozas..

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#1157) l.skywalker válasza Badlof2k (#1156) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Grat!

(#1154) Kölyök1990: a heti milestone-okban vannak erôs cuccok. Én 290 voltam tegnap 10:59-kor, 12:20-kor már 294.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1158) birorichard válasza l.skywalker (#1157) üzenetére


birorichard
őstag

Ja, pont ezt beszéltük, hogy kb 1-2 nap alatt le lehet tudni (kivéve most az NF-t... nem tudom, hogy mi voltunk-e bénák vagy mi történt, de a lényeg, h siralmasan ment), aztán annyi, következő keddig megint semmi, mert se heroic eventből, se cayde ládájából, se strikeból nem ad semmi használhatót. Oké, hogy ott a raid, de nem vagyunk már gyerekek, hogy csak ennyi dolgunk legyen és hat felnőtt embernek összeegyeztetni egy megfelelő időpontot egy félnapos elfoglaltsághoz elég nehéz, pláne többször egy héten, ha mondjuk azzal akarnánk játszani.

Visszatérve a nightfall témához, pont azon agyaltam, hogy miért nincs több nehézségi szint a strikeoknál, mint anno az egyben, és valószínűleg azért, mert folyamatosan felskálázza az ellenfelek erejét a strikeokban.

Nem mondom, hogy nem volna jó ez így, ha lenne a sima strikeoknak is prestige módja, de így kb akinek nem fekszik a nightfall valamiért (leginkább az időlimit+mobok dinamikus erőssége miatt), az is tudjon valahogy gearelődni hét közben, még ha nem is gyorsan, de legyen olyan, ami a szintje fölé dob időnként egy-egy tárgyat és így megememli a dropok powerlevelét, amivel felfarmolja magát, aztán megint egy idő után kap egy erősebb itemet, stb.

Tudom, nagyon rákattantam erre a témára, de hihetetlenül bosszantó, hogy nem "érzem", hogy erősödnék. Múlt héten letoltuk az nf-t, ~260 voltam, azóta 282, most pedig esünk-kelünk. Ez így vicc.

Inkább elkezdtem a kampányt még egyszer, aztán ha megvan a 20, a mostani karakterem cuccaival fogom az exotic küldiket megcsinálni, hátha dob vmi jót. Csak felötlik bennem egy kövér minek, ha ugyanúgy kínlódás lesz a heti NF, mert felhúzza a mobokat a szintünkre... :F

Tényleg nem humorizáltak a bungienál, mikor azt mondták, hogy a story lesz az erőssége. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#1159) l.skywalker válasza birorichard (#1158) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha a HAF elérte a következő klán szintet akkor már a public event-ek is többet adnak. Egyébként nekem napi 1 exotic beesik vagy abból vagy PvP-bôl.

Fegyver Questek megvannak már? Rat King, Mida...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1160) oriic válasza l.skywalker (#1159) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sturm.:) Pont tegnap lett meg a 3. Persze 299-est kaptam. Ment szepen a Sunshotba, ami igy 304-es lett. Ott is marad szerintem Dlc erkezeseig. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1161) ldave


ldave
félisten

Nekem most akadt meg kicsit a fejlődés. 267-es a szintem, ha kék esik az max 262-es, az NPC-k a repu tokenért pedig 265-os lilát adnak. Az exotic fegyver küldetéseket még nem kezdtem el, de azt hiszem akkor itt az ideje.

A Slime draws near! Command?

(#1162) oriic válasza ldave (#1161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz a powerful gear-es milestone kuldeteseket is csinalgasd!

Live-Die-Respawn

(#1163) ldave válasza oriic (#1162) üzenetére


ldave
félisten

Igen, csak gondoltam azokkal várok kicsit, hátha feljebb tudom tornászni a szintem, de úgy látom, hogy az eddigi loot forrásaim már nem jók ide.

A Slime draws near! Command?

(#1164) oriic válasza ldave (#1163) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még mehetsz heroic public eventeket farmolni, hátha esik exotic, de az marha sokáig tart, inkább állj neki a küldetéseknek.

Live-Die-Respawn

(#1165) Bazsi1987 válasza oriic (#1164) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem kb egy óra allat mindig esik egy szóval lehet vele haladni szépen😊

(#1166) ldave


ldave
félisten

Amúgy a NPC repus cuccok mennek majd feljebb szintben vagy annak 265 a vége?

A Slime draws near! Command?

(#1167) oriic válasza ldave (#1166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Veled fejlődnek majd. Nekem most 290-es cuccokat adogatnak.

Live-Die-Respawn

(#1168) ldave válasza oriic (#1167) üzenetére


ldave
félisten

Csak mert fura, hogy 267-es vagyok és 265-ös engram-okat kapok.

A Slime draws near! Command?

(#1169) oriic válasza ldave (#1168) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vendoroknál mindig kisebbet kapsz. ÉN most 299-es vagyok. Igazából ez akkor lesz kicsit érdekesebb, ha eléred a 280-as szintet, mert tudsz akkor végre beváltani modokat. (sose törölj ki egy modot sem, gyűljenek csak szépen)

Live-Die-Respawn

(#1170) l.skywalker válasza ldave (#1168) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

280 fölött én azt vettem észre, hogy 10-essel kisebb esik mint ami vagyok. Most 295 vagyok és 285-286-os cuccok esnek ki. Szóval: csak betörni jók :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1171) birorichard válasza l.skywalker (#1159) üzenetére


birorichard
őstag

Mida, Sturm&Drang megvan, rat kinghez meg kéne egy olyan NF, amiben 5 perc maradék idővel végzünk (lehetetlen :D ).

(#1172) oriic válasza birorichard (#1171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nightfall-hoz trükk. Nem tudom hogy működik-e még.

[link]

Live-Die-Respawn

(#1173) birorichard válasza oriic (#1172) üzenetére


birorichard
őstag

Köszi, megnézzük, de az volna az igazi, ha magunktól menne. :D

(#1174) pzstm válasza birorichard (#1173) üzenetére


pzstm
titán

előző hetit elnevettük, kihagytunk pár kaput és maradt 7:50 kb a végére :)

Menni fog az ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1175) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na mi lenyomtuk a nightfallt! :) másodikra lement. 1 hete kezdtem a játékot már 277😅 Nagyon izgalmas volt mikor kijött a Boss volt 10 percünk mire megöltük kb maradt fél. Ki lett centizve, nem semmi :C

(#1176) Badlof2k válasza Bencus88 (#1175) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Grat hosok vagytok akkor !:)) lehet ma tobb turelmem lesz hozza mi is lenyomjuk:) meg tobb ugyesseg,szerencse:)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#1177) Bencus88 válasza Badlof2k (#1176) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sok sikert hozza ;)

(#1178) pzstm válasza Bencus88 (#1175) üzenetére


pzstm
titán

mi sajnos egy résznél elrontottuk a bosst, így 3 perc maradt már csak a végére, de nem volt izgulós a dolog :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1179) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megszenvedtem velük, de végre megvannak:

[link]

[link]

Most már csak az Orpheus Rig láb kellene és végre minden happy lenne. \o/

Live-Die-Respawn

(#1180) birorichard válasza pzstm (#1174) üzenetére


birorichard
őstag

Kösz. :D Bár nekünk volt azzal is rece elsőre, de aztán sikerült. Na mindegy, tolni kéne sokat, de akkor nem maradna idő dolgozni. :D

(#1181) dunc


dunc
nagyúr

A jármű mikor lesz elérhető?

(#1182) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megvan a Nightfall is. \o/

Live-Die-Respawn

(#1183) i@lex


i@lex
őstag

I got a power!!! :D

(#1184) ldave válasza i@lex (#1183) üzenetére


ldave
félisten

Az igen :) Gratula!

A Slime draws near! Command?

(#1185) Snike


Snike
aktív tag

Ugye tudjátok hogy magyarok is dolgoztak a d2-n!

Illetve ha végigjátszátok akkor egy Osiris előzetes látható!

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#1186) birorichard válasza Snike (#1185) üzenetére


birorichard
őstag

"Csak" a nem-ghaulos átvezetőkön.

(#1187) ldave


ldave
félisten

Hétvégén megvettem Xur-tól a Merciless-t és a warlock ruhát. Ezen a héten eddig két exitoc engram-ot bontottam, szerintetek mi volt bennük? :DDD Mondjuk legalább erősebbek, mint amit még pár napja vettem.

A Slime draws near! Command?

(#1188) birorichard válasza Bencus88 (#1175) üzenetére


birorichard
őstag

Te vagy az én emberem, taníts mester, mi csak szívunk vele. :D

(#1189) Bencus88 válasza birorichard (#1188) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Össze rakhatjuk valamikor. Tény, hogy szvsz a legnehezebb nightfall, de meg lehet csinálni, elején ki kell lőni az időket, meg az ugrálós résznél ugráltunk aztán én sniperrel beálltam végére egy lövéssel leszedtem mindet, maradt 11 percünk 1 perc mire kijött a boss. sokat haltunk, de meglett.

(#1190) alexdeak válasza birorichard (#1188) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Valóban szigorúra sikeredett ez a nightfall, de nem lehetetlen.... Nekünk is sikerült, ám nehéz lesz rávenni magam , hogy mégegyszer nekifussunk :)
Pár apró tanács, ha nem akarod az anomaly glitchet használni:
- az anomáliák helye fix, ha egyszer megjegyzitek őket, ugyanott lesznek
- a főnököt meg lehet próbálni lelökni, néha sikerül, ám ha nem. Mivel összeszedtétek az időt, akkor nem lehetne gond :)

(#1191) oriic válasza alexdeak (#1190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a zavaro inkabb, hogy van amikor konkretan 2 percre eltunik a boss es nem lehet olni hiaba csinaljuk ki mobokat.

Live-Die-Respawn

(#1192) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Sziasztok, van itt s fórumon klán? És ha van? Lehet csatlakozni?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#1193) dunc válasza Dazsar (#1192) üzenetére


dunc
nagyúr

PS 4 en èn is csatlakoznèk.

(#1194) ldave


ldave
félisten

Két klán lett itt eddig meghírdetve, az egyik vegyes (Xbox, PS4 és majd PC), a másik pedig csak PS4.

A Slime draws near! Command?

(#1195) dunc válasza ldave (#1194) üzenetére


dunc
nagyúr

A ps4 es megtelt màr.

(#1196) ldave válasza dunc (#1195) üzenetére


ldave
félisten

Vagyunk a másikban is páran PS4-en, gyertek akkor oda :)

A Slime draws near! Command?

(#1197) dunc válasza ldave (#1196) üzenetére


dunc
nagyúr

Ok ok írtam is. Küldiket is lehet együtt nyomatni?

[ Szerkesztve ]

(#1198) Badlof2k válasza dunc (#1197) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Lehet persze harman osszesen :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#1199) ldave válasza dunc (#1197) üzenetére


ldave
félisten

A játék elejét és a subclass küldetéseket leszámítva mindent lehet többen is.

A Slime draws near! Command?

(#1200) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tippelgessünk, hogy Xur ma is csalódás lesz? :D

Jövő héten jönnek a frakciók:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.