Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Ellia


Ellia
addikt

Nem rossz, nem rossz, de azért nah... még jó, hogy októberig van időm eldönteni, hogy kell-e vagy sem :D

(#402) BladePocok válasza Ellia (#401) üzenetére


BladePocok
tag

Pedig most "extra-olcsón" lehet beszerezni pre-orderként :D

(#403) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló!

Érdeklődni szeretnék, hogy a bétában van lehetőség barátokkal többen együtt játszani?

Köszönöm! :R

(#404) oriic válasza Gtaati (#403) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#405) i@lex válasza Csavez™ (#399) üzenetére


i@lex
őstag

Nagyon atom, de nem zavaró amúgy a káva? Vagy a játék hevében fel sem tűnik?
Sohasem játszottam még így, kíváncsi lennék. :)

(#406) Gtaati válasza oriic (#404) üzenetére


Gtaati
őstag

Hello!

Ertem, koszonom! Le tudnad irni, hogy ezt milyen modon lehet kivitelezni?

Koszonom!

(#407) duvi válasza oriic (#404) üzenetére


duvi
nagyúr

Story módban (cooperative) nem lehet együtt játszani? Csak a kétféle PvP és egy Strike játékmódokból választhatunk? Eddigi videókban láttam European Dead Zonet is. Az nem érhető el a mostani bétában?

(#408) oriic válasza Gtaati (#406) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A menüben, ahol kiválasztod, hogy milyen játékmódot akarsz játszani, katt a Roster feliratra, ott kiadja a barátaid listáját, katt az egyikük nevére és nyomj az Invite-ra. Természetesen csak Strike-ot és PVP módot tudod így tolni, a kezdő küldetést egyedül kell lejátszani.

Európai terület a bétában nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#409) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Sziasztok!

Én ilyeneket vettem észre az első story küldi során:

-Random, szó szerint a semmiből előbukkanó ellenfelek tipikus helyeken, ahol azok az izzó gömbök vagy mik landoltak. Gömb lejön, 1-2 ellenfél feltűnik, azokat lelövöm, majd egyszerűen a szemem láttára felvillan egy újabb, ami addig nem is volt ott...

-Ellenfél semmit nem csinál, nem lát, nem vesz észre, csak ha közel megyek hozzá...egy folyosón konkrétan farkasszemet néztünk, szemben állt velem, az egyik grunt, vártam, hogy csinál-e valamit, de semmi. Szinte 2-3 karnyújtásnyira kellett menjek, hogy elkezdjen lőni...

-Melee-vel lepaskolom az ellenfél életerejét kb 80%-kal 20-ra, majd az hirtelen visszaugrik 100-ra...

Na meg ez a jetpack tényleg ilyen szar? Ha nyomod újra ugrás után a billentyűt (default a SPACE nyilván), csigalassan ér földet a karakter, akkor is ha amúgy már nem nyomod a gombot...nem lehet ezt valahogy kikapcsolni? Szép dolog hogy így lehet jobban manőverezni, de bedobok 2 kávét amíg földet ér a kari egy ilyen után.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#410) birorichard válasza Csavez™ (#399) üzenetére


birorichard
őstag

Baaazmeeeg, ez nagyon állat!!! :Y :R :C

(#411) oriic válasza [Prolixus] (#409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HP-nál biztos a hp-t szedted le és nem a pajzsot? Utóbbi újratöltődik.

A jetpack, az nem jetpack. :DDD De komolyan. Az inventory-ba a képességedre ha ráböksz van egy talent/skill fa, ott tudsz 3 mód közül választani. Attól függően milyen kasztot választottál van sima ugrás, lebegés, tripla ugrás, irányított ugrás.

Live-Die-Respawn

(#412) [Prolixus] válasza oriic (#411) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem, nem, ez sima pajzsmentes grunt volt, vörös csík lejött mondom vagy 20%-ra, aztán visszaugrott hirtelen maxra szinte...én meg nézek hogy WTF.

"A jetpack, az nem jetpack. :DDD De komolyan. Az inventory-ba a képességedre ha ráböksz van egy talent/skill fa, ott tudsz 3 mód közül választani. Attól függően milyen kasztot választottál van sima ugrás, lebegés, tripla ugrás, irányított ugrás."

Ahum, jó tudni, köszi! :DDD Új vagyok még...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#413) Gtaati válasza oriic (#408) üzenetére


Gtaati
őstag

Koszonom szepen!! :R Az europai dolgot hogy erted? Ez a lehetoseg nem el itt europaban nalunk?

[ Szerkesztve ]

(#414) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenkinek:

Inventory-t nézegessétek rendesen, érdemes más fegyvereket is kipróbálni. PVP-re pl.: az arany fegyverek nem jók, oda érdemes másokat használni. Fegyvereknek van talentjük, bár bétában sokat nem változtathattok rajtuk, de pl reddot típust lehet választani ha ráböktök a fegyverek tulajdonságaira.

A menüben három mód van, a quick play a területfoglalós, a competitive mode a CS-ből is ismert bomba mód. Ez a kettő a PVP, a középső a Strike a PVE, itt matchmakinggel csapattársakat kaptok (vagy behívhattok haverokat) és együtt kell letolni egy extra küldetést. :)

(#413) Gtaati

Az European Dead Zone nincs benne a bétában. Ez egy új terület, az elmúlt napokban volt róla trailer. Majd a teljes játékban benne lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#415) [Prolixus] válasza oriic (#411) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na, hát kipróbáltam, ezzel a Dawnblade Warlock sub-class-szal tolom, az összes ugrási opció tartalmazza ezt az idegesítő effektust. A Voidwalker sub-class 2 ugrás opciója szintén, a harmadik meg mini-teleport. Tényleg nem lehet akkor ettől megszabadulni, ez a hülyeség class függő? Ha nem tartom nyomva a gombot szeretnék időben földet érni, nem még lebegni meg sodródással szenvedni...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#416) oriic válasza [Prolixus] (#415) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most fejből nem vágom, de van rá gomb elvileg hogy ne lebegj, hanem egyből leess.

Amúgy hja, ez class függő sajnos. Titan és Hunteré is hasonló egy két kisebb különbséggel.

Live-Die-Respawn

(#417) Prof01 válasza [Prolixus] (#415) üzenetére


Prof01
veterán

Hahaha! Igen, Ő lenne a Warlock! :DD
Próbálj ki másik classt, ha ez nem jön be! A legegyszerűbb ugrású, amit minden kezdő tud használni az a Hunter. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#418) duvi válasza oriic (#408) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi oriic!
Az elő infók alapján, talán én voltam az egyik legnagyobb fanyalgója a játéknak. BladePocok kolléga volt az első láncszem, akitől pozitív infókat kaptam és végignéztem az új ingame videókat. Kipróbáltam a huntert és rupsz kollégával futottunk pár strikeot. Most eljutottam odáig, hogy van egy Digital Deluxe kiadásom :D

(#419) oriic válasza duvi (#418) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na, helyes helyes. :D

Live-Die-Respawn

(#420) BladePocok válasza duvi (#418) üzenetére


BladePocok
tag

Örvendetes, üdv a klubban :D Amúgy holnap után hajnali 2-től lesz lehetőség meglátogatni a Farmot egészen hajnali 4-ig (legrosszabb időszak számunkra, eredetileg USA nyugatiparti idő szerint holnap délután 5-7 között), ami a játék úgymond Social tere lesz, ott lesznek az árusok, az NPC-k, lehet beszélgetni, van foci, meg járkálni körbe-körbe stb. A konzolos bétában az egész hely üres volt, ergó arra volt jó csak, hogy körbenézz kb, hasonló várható PC-s viszonylatban is.

Ja igen LESZNEK CSIRKÉK :D

[ Szerkesztve ]

(#421) oriic válasza BladePocok (#420) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De lesz foci. Meg csirkek. Foleg csirkek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#422) tescodr


tescodr
tag

Nos kipróbáltam a bétát és azt kell mondanom hogy egy igen jó halo játék :D Én amin ledöbbentem az a gépigény és a látvány pozitív értelemben.A konfig amin teszteltem: Intel Pentium G4560,8gb ram,gtx 1050ti.Minden maxon bőven 60 frame felett szaladgált,és a látványtól néha a földön keresgéltem az állkapcsom!Multiban nekem a Halo 3-at juttata eszembe gyors,pörgős de még is jól összerakott és egy igazán jó floatja van!Számomra az idei év eddig legpozitívabb csalódása,nem nagyon követtem a játékkal kapcsolatos híreket mivel a Destiny első részénél úgy éreztem pofán köpte a Bungie a sok pc-s rajongót.De most minden csúnya gondolatom vissza szívom velük kapcsolatban, végre egy jó játék ami már Béta állapotában is jobb, és bugmentesebb, mint sok ma megjelent teljes verziós cím. :R így kell ezt csinálni :C

[ Szerkesztve ]

(#423) i@lex


i@lex
őstag

Mivel Profnak a klánjával van/lesz elég gondja PS-en, így faragtunk Xbox-ra is egy klánt, aki szeretne csatlakozni, várjuk szívesen.

Hungarian Tier 1

[link]

Clan Rewards
When clan mates earn end game rewards, you do as well.

(#424) gyuribácsi88

Elképesztően jó lett a pc-s port, le a kalappal. :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#425) BladePocok válasza gyuribácsi88 (#424) üzenetére


BladePocok
tag

(#426) lofagi válasza BladePocok (#425) üzenetére


lofagi
addikt

Van aki bevallja,hogy a játéka csak egy port? Kétlem. Szép és jól hangzik,hogy a 0ról építették fel, de valahogy nehezen hiszem el. Ne legyen igazam éppen csordogál lefelé. Remélem óriásit csalódok benne pozitívan és rányomok a preorderre. Pont most érek rá 2 napot, elég lesz kipróbálni, hogy megéri-e. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#427) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az RTSS másnál is megállt? Ma frissített a játék, azóta nem tudok monitorozni.

Véleményem szubjektív...

(#428) MK VII


MK VII
veterán

Üdv skacok...
No..
Kipróbáltam ezt a gémecskét... Első benyomás. QP nem jön be egyenlőre. Coop nagyon jó, tettszik.
Competitive-et még nem próbáltam, de gondolom bétában felesleges is.
Grafika lenyűgöző, pörgős játékmenet... Összességében tettszik.
Sajnálni fogom, ha vége lesz a bétának. Hiányozni fog ez a játék.

(#429) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Minden elismerésem ami a PC-s portot illeti!
A gyakorlatilag szinte 10 éves Intel Core 2 Quad Q6600-asomon szinte stabil 30fps-el fut a játék, ami azért nagy szó a gépemhez képest! Le a kalappal a fejlesztők előtt, nagyon jól van optimalizálva a játék! :Y
Mellé van még 8gb ram a gépben, és egy nvidia gtx 750ti, szóval tényleg nincs egy top pc-m de ahhoz képest hihetetlen, erre nem számitottam! :K
Szóval aki fél hogy kicsit gyengébb gépe van, annak üzenem hogy próbálja meg. :B

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#430) MK VII válasza Norbi887 (#429) üzenetére


MK VII
veterán

Bizony.. Csak megerősíteni tudom...
Rx460 fullHD High.
Tényleg nagyon meg van csinálva ez a játék. Visszavettem az árnyékon meg egy két dolgon és mindjárt közel 60fps szinte folyamatosan. A proci viszont malmozik. :)
Le a kalappal a fejlesztők előtt..

[ Szerkesztve ]

(#431) hackeeeee válasza hackeeeee (#427) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megpróbáltam rendbetenni az RTSS-t, semmi.. Bármit csinálok, nincs OSD a játék alatt. Minden máshol működik, de itt nem. Nem nagyon értem miért. Most este jött egy patch, azóta semmi. Tegnap este még ment.

No mindegy, ez van, remélem majd megoldódik még.

Legfrissebb beta 12 AB, saját hozzá tartozó RTSS-sel.

Véleményem szubjektív...

(#432) MK VII válasza hackeeeee (#431) üzenetére


MK VII
veterán

Nekem megy rendesen.. Pont az előző hsz-emben linkeltem egy videót.
Voltak gondok nekem is a kijelzéssel egy másik játékban.. Akkor frissítettem a Rivatunert és azóta jó.

[ Szerkesztve ]

(#433) hackeeeee válasza MK VII (#432) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A gond, hogy nincs frissebb.. Tegnap működött. Máshol most is megy.

Közben találtam egy ilyet.

A játék verziója micsoda Nálad? 386000-beta?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#434) MK VII válasza hackeeeee (#433) üzenetére


MK VII
veterán

Igen az.
A Riva pedig 7.0.0.1.3333 Beta 19.

[ Szerkesztve ]

(#435) hackeeeee válasza MK VII (#434) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az RTSS Nálam frissebb, 7.0.0.14714 beta26.

Akkor kifogytam az ötletekből. Lehet, hogy köze lehet a lenti dologhoz. Sajnos más ötletem nincs .:( Köszi, hogy megnézted.

Véleményem szubjektív...

(#436) Petya2900XT válasza hackeeeee (#431) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

A cheatek miatt elvileg le van tiltva külső alkalmazásoknak,hogy a képernyőre írhassanak , kivétel ezal a gf experience. :)

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#437) MK VII válasza Petya2900XT (#436) üzenetére


MK VII
veterán

De látod.. Nekem megy rendesen az RTSS OSD.

[ Szerkesztve ]

(#438) hackeeeee válasza Petya2900XT (#436) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaja, épp olvasom..

Csodás, eddig nem használtam experience-t, de lehet lassan muszáj lesz.

MK VII: Lehet, hogy vga függő is ez, bár ez csak tipp. Lehet, hogy Nálad a régebbi verziós RTSS miatt megy.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#439) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nyomtam másfél órát kb.
A PvP rész alapvetően nem rossz, de semmiképpen sem nevezném innovatívnak vagy kiemelkedőnek, de még különösebben érdekesnek sem.
A zene borzalmas, B-filmek alatt szokott ilyen szarság szólni.
Az optimalizáció rendben van, bár az MSAA-n csiszolhatnának, vagy legalább lehessen megválasztani hogy 2x-es, 4x-es vagy 8x-os legyen.
Ha meg is veszem, az nem most lesz. Mindenképpen megvárok majd egy kövér leárazást.

(#440) Rison77


Rison77
senior tag

Másnak esetleg nincs canary error problémája? Belépek a játékba, és kiírja hogy nincs internetkapcsolatom, és el se indul a játék. Utánaolvastam, de csak klisé maszlag szöveg van hozzá, ami természetesen nem segített.. Reseteltem a modemet, routerem nincs, minden védelem kilőve, de továbbra se észleli az internetet...

(#441) oriic válasza MK VII (#428) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Competitive mode is PVP, csak masik mod. Olyan mint CS-ben a bomba.

Live-Die-Respawn

(#442) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ritka mikor egy beta kipróbálása után pozitív irányba mozdul a véleményem egy játékról. Itt ez történt. Bár a vásárláshoz szerintem még nem elég. Számomra a trailerek semmi hangulatot nem adtak át. Tegnap viszont tetszett a hangulat és a külcsín. Igaz a első rész hangulata jobb volt. Nagyon nagy kérdés a tartalom, és a single rész hosszúsága.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#443) Mr Bond 007 válasza .LnB (#442) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Van már 90 perces dead zone gameplay. KATT Ha ettől nem indul meg a nyálelválasztás akkor hagyd a fenébe! ;)

Az első rész nagy hibája volt a gyér content, itt erre elvileg már több energiát fektettek, amit a számok alapján hihetőnek tartok. (valaki itt már írta a számokat miből mennyi van a régiben meg ebben).
Emiatt is hagyták magára az első részt már elég korán tavaly (még azért tessék lássék kiadták a rise of iron-t), hogy a 2. részre koncentráljanak.

[ Szerkesztve ]

(#444) .LnB válasza Mr Bond 007 (#443) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a single player mód ez a dead zone?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#445) MK VII válasza Mr Bond 007 (#443) üzenetére


MK VII
veterán

Huhh.. Ez tényleg meggyőző...
Ez a bétában nincs is benne?
Egyre jobban tettszik ez a játék, csak qva drága... Sajnos 1-2 év lesz mire olyan ára lesz amit ki tudok fizetni... Addigra meg gondolom már kb senkit nem is érdekel a játék.. :(

(#446) hackeeeee válasza MK VII (#445) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Keress kupont, és ha van, akkor esetleg valakit aki segít beváltani. :)

Más, mivel nem megy az RTSS, FPS cap sem működik.. Csodás.. :(

Véleményem szubjektív...

(#447) MK VII válasza hackeeeee (#446) üzenetére


MK VII
veterán

RTSS azt a verzióját próbáltad ami nekem van fent? Vagy valószínűleg azzal sem menne?

Majd a kuponnak utána nézek, bár lövésem nincs, hogy honnan szerezzek. Sosem vásároltam kuponnal még semmit.

(#448) oriic válasza .LnB (#444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A dead zone a terulet neve. Nincs benne a betaban, amugy single reszhez tartozik, igen

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#449) hackeeeee válasza MK VII (#447) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem aprón is van/lesz hamarosan. A feltétele annyi, hogy csak 1080-1080Ti-vel lehet beváltani.

Én is így szereztem meg.

Ő, lefelé még nem próbáltam váltani, pont azért, hogy aztán nehogy itt Nekem csalásnak érzékelje a játék. Igaz, béta még.. Csak akkor is...

Update: a Beta 19-et kipróbáltam, mert az a legutoljára külön letölthető, semmi, nem működik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#450) #38167040 válasza Mr Bond 007 (#443) üzenetére


#38167040
törölt tag

Gondolom ez olyasmi, mint az egyben a patrolozás volt. Public eventekkel stb. Jónak tűnik. Lehet ezt majd coop-ban is gondolom...

Sajnos a semmiből (újra) ott-termő addokat én is érzékeltem, ahogy az egyik kolléga is említette. Remélem október végéig ezeket kigyomlálják.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.