Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) ldave válasza prokxy (#950) üzenetére


ldave
félisten

Ugye itt nem csak a PVP, hanem a PVE tartalom is fontos része a multiplayer élménynek.

A Slime draws near! Command?

(#952) Tatyla válasza prokxy (#950) üzenetére


Tatyla
őstag

Szerintem ennek a játéknak inkább a pve az erőssége, de mindjárt lesz valaki aki meg cáfol anno az első résznél is pvp-ztem de közel nem olyan élmény mint a pve főleg ha jól elkenték a számat :D
Igazából a bétában meg pont a pvp volt eröltetve a pve oldalról meg egy kis ízelítő volt zéró szintezési élménnyel, questelések nélkül...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#953) l.skywalker válasza prokxy (#950) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hát hosszabb a sztori mint a BF1-ben :D

De egyébként ez ugye MMOFSP és a fő erőssége a co-op. Szóval vedd meg, gyere - keress egy klánt, megéri. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#954) ldave válasza Tatyla (#947) üzenetére


ldave
félisten

Előbb-utóbb biztos megunható, de nagyon eltérnek egymástól a fő helyszínek és sok olyan terület van, ahova amúgy a fő küldetés nem is visz el, szóval bőven lehet nézelődni :)

A Slime draws near! Command?

(#955) barcabome


barcabome
aktív tag

Nekem nagyon bejön grafikailag is, de a játékmenet az ami miatt megfogott már az első rész is. Végigtoltam a D1-et a Taken King-ig, viszont azt tervezem, hogy most a 2-vel többet fogok játszani, több karaktert is indítok, illetve jó lenne raideket is nyomatni majd.

Úgy terveztem, hogy nem veszek játékot most egy hosszabb ideig, hanem majd csak a Destiny DLC-kre költök. Pedig nagyon akartam a PES 2018-at vagy a FIFA 18-at, de szerintem idén kimarad a foci, mert annyi időm úgy sincs, inkább rákattanok egy játékra, minthogy mindegyikre csak egy keveset.

Valahogy úgy vagyok ezzel a Destinyvel, mint anno a Diablo-val. Imádom a PVE játékmenetét pedig csak egyedül játszom. LvL 20 vagyok kb 230 körül, de még mindig nagyon élvezem a játékot. Alig várom, hogy meló után tolhassam.

A zene valami brutális a játékban. Anno elég sokat toltam a Divisiont is. Vagy két hete visszatértem, de random emberekkel nagyon rossz élmény volt a PVE. Division után felüdülés volt a D2.

:)

(#956) prokxy válasza prokxy (#950) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi mindenkinek a választ. :R
PVP-PVE jöhet egyaránt, unalmasságban, hááát, Dio3 megy a Necro óta újra, amikor van rá energiám a BF mellett, de azt élvezem, előtt pedig elég sokat játszottam vele.
Szóval ha a coop tényleg olyan jó (lootshare van/lesz??), akkor meg kell venni, már csak a többiekkel való közös élmény miatt is. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#957) barcabome válasza prokxy (#956) üzenetére


barcabome
aktív tag

Én még egyedül is nagyon jól elvagyok. Persze jobb lenne valakivel/valakikkel együtt játszani csak hát én nem mindig tudok fülessel játszani...

PS4-en szerintem messze a Destiny 1-2-nek van a legjobb irányíthatósága, ami az fps-eket illeti.

Szerk.: Meg a játék menüje (letisztultsága) is nagyon tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#958) l.skywalker válasza prokxy (#956) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Automatikus loot share nincs, de nem egymás elől veszü ki el a cuccot. Self loot van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#959) Madoc válasza l.skywalker (#958) üzenetére


Madoc
veterán

Szerintem arra gondolt hogy a kapott cucc ha nem kell akkor átadható-e a cimbinek. Engem is érdekel mert a destiny 1 kimaradt, a 2 bétával nyomtam csak egy kicsit (amugy akkor nem tetszett) Most a home társtol megkaptam "ajándékba" gondoltam belekezdek. Eddig tetszik bár sokmindent nem csináltam ezalatt az 1 délelőtt alatt. Az a sz*r hogy délutános vagyok a héten.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#960) [Prolixus] válasza l.skywalker (#958) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Pedig annak is megvolt a varázsa mondjuk a Borderlands játékokban, hogy amikor végre dobta az item-et a boss, utána ment a cigánykodás, hogy kié legyen, kinek van rá nagyobb szüksége és miért... :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#961) ldave válasza Madoc (#959) üzenetére


ldave
félisten

Saját karakterek között lehet felszerelést átadni, de más játékosnak nem.

A Slime draws near! Command?

(#962) westlake válasza [Prolixus] (#960) üzenetére


westlake
félisten

Tudomásom szerint ugyanúgy nem lehet semmit átadni másik embernek, mint az egyben. Accon belül lehet cserélgeni a cuccokat a maximum három karakter között.

Play nice!

(#963) Snike


Snike
aktív tag

No, én is kiprobáltam.
Tényleg letisztultabb és kiforratabb mint az 1 rész.
Idáig tetszik.

Viszont valami nem hagy nyugodni...

2 évvel ezelött láttam jópár helyen D1 dlc tervezetlistát. (Forge of Gods címen)
És ott volt egy olyan DLC ami megfelel az eddigi D2 story-nak... Mármint a marsi centurionokkal kapcsolatos történet.
Ez alapján jön egy Vex-es dlc is? (Vex Void)

Cáfoljatok meg! :)

PS5, mert az jó! :)

(#964) prokxy válasza westlake (#962) üzenetére


prokxy
veterán

Ennek nem örülök... :/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#965) westlake válasza prokxy (#964) üzenetére


westlake
félisten

Már az első részben sem örült ennek a legtöbb ember. Viszont van értelme is, mivel így nem lehet más tápolni.

Play nice!

(#966) [Prolixus] válasza westlake (#962) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Összességében jobbnak tartom amúgy ezt a rendszert, így legalább az sincs, hogy public-ra vagy állítva és random emberke bejön és ellopja a loot-odat...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#967) barcabome


barcabome
aktív tag

Lenne két noob kérdésem:

Az első részben nem nagyon PVP-ztem, ezért nem tudom, hogy akkor most a karakterem erőssége számít-e ott, vagy pedig nem? Skáláz-e a játék PVP-ben vagy mindenki olyan erős, amilyenre tápolta a karakterét?

Második kérdésem:

Olvastam egy másik fórumon, hogy lehet egybe olvasztani páncélokat. Azt hogyan és hol tudom megtenni?

Köszi előre is a válaszokat! :)

(#968) quasarus


quasarus
tag

Sziasztok.

Van még egy hely esetleg valakinél Raidbe?
D1-et 2évig toltam, Raidet 1-2 mentem, nem nagyon volt kivel.

PS4- Quasarus72
D2 Hunter 20/265 a karim.

Üdv!

("Fusson akinek kevés a lőszere")

[ Szerkesztve ]

(#969) westlake válasza quasarus (#968) üzenetére


westlake
félisten

Egyrészt a raid nem olyan, hogy éppen mindig csapat szerveződik, másrészt még nincs raid.

Play nice!

(#970) quasarus válasza westlake (#969) üzenetére


quasarus
tag

Köszönöm a kiigazítást, tudom hogy nincs még raid.
Természetesen arra gondoltam, ha indul a Raid, akkor.
Gondolom ha indul, lesznek hiányos csapatok.

(#971) l.skywalker válasza westlake (#962) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Viszont csak azonos karakterek között, nem?

Szóval Titán-Titán, Hunter-Hunter és Warlock-Warlock között...

(#968) quasarus: klánod van?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#972) westlake válasza l.skywalker (#971) üzenetére


westlake
félisten

Nem. Eredetileg azért indítottak azonos karaktereket a "fanatisták", hogy a cuccokat ne kelljen újból kifarmolni. Nyilván ez csak a páncélokra vonatkozik. Bármi átadható, de ugye a kaszt-lock-os páncélt hiába adod át egy nem azonos kasztú karakternek, nem megy vele semmire.

#970: Biztos vagyok benne, hogy most is úgy fog működni a dolog, mint az egynél. Aki ott lesz, ott lesz, aki nem, nem. Magyarul aki éppen online lesz (és szeretne is raidezni) az kerül majd be az aktuális csapatba.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#973) quasarus válasza westlake (#972) üzenetére


quasarus
tag

Ez is egy megoldás, de ha arra gondolsz hogy majd a socialon (tower) keresgél az ember, főleg ha nem beszél idegen nyelveket, akkor egyszerűbb előszerveződni magyar oldalakon Magyarokkal, mint sem a towerben marketingezni, toborozni.

(#974) westlake válasza quasarus (#973) üzenetére


westlake
félisten

Nem erre gondoltam. Mi sem voltunk annó sokan egy csoportban, de raidre mindig volt emebr. Ráadásul nekem három karakterem volt, nem ritkán arra is volt team, hogy egyhuzamban megcsináljuk háromszor. Itt pedig minimum van 60 darab boxos és 30 darab sztésönös.
Ha nem ragaszkodik valaki a reset utáni (azonnal) raidhez, akkor biztosan fog találni játékost. Ezen nem kell előre problémázni. :)

Play nice!

(#975) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Fórumok » Konzol játékok » Destiny 2 (PC, PS4, Xbox One)

most komolyan ide kell írnom?

/s

(#976) Madoc válasza wjbhbdux (#975) üzenetére


Madoc
veterán

Irj a division pc topicba ami konzolos is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#977) Badlof2k válasza quasarus (#973) üzenetére


Badlof2k
senior tag

En Ps4en tuti leszek raiden ha idoben is jo :DD szoval ketten mar vagyunk. :D. Szep nagy update jott le ..jo sok mindent alakithattak o.O

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#978) ldave válasza wjbhbdux (#975) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem mindenki akkor jár a legjobban, ha nem írsz ide ;]

A Slime draws near! Command?

(#979) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na már 7-es vagyok, nem gondotlam volna az egy után ennyire leköt, de kezd egyre jobban beszippantani :) :C

(#980) Pocok9b válasza Bencus88 (#979) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Helyes csapassad!

Pont kell 1 titán hogy meglegyünk, nyomjad kicsi! ;)

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#981) Bencus88 válasza Pocok9b (#980) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hunterrel kezdtem, de amint megvagyok húzom a titánt, vagy megkérem a páromat úgy is tetszett neki :C

(#982) Badlof2k válasza Pocok9b (#980) üzenetére


Badlof2k
senior tag

En titan vagyok :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#983) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megpróbáljuk a Destiny 2 Raid-et: [link]

Live-Die-Respawn

(#984) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Ne haragudjatok a hülye kérdésért, de kipörgettem a sztorit (öregesen haladtam) az lenne a kérdésem hogy a jobb cuccokért most hogyan tovább? 230-as a szintem.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#985) Bencus88 válasza Badlof2k (#982) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egybe én is azzal kezdtem itt egyelőre nem volt túl erős.
De egyből csinalok egyet amint végzek hunterrel, párom meg most tolja warlockot csinált. Mindenből lesz egy :DDD

Hajrá oric remelem olyan nehéz lesz mint az egybe anno. Szenvedjenek picit Renelem nehéz :R

(#986) ForRedGlory válasza wjbhbdux (#975) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Írhatsz ide is ;]

Fórumok » PC játékok » Destiny 2 (PC, PS4, Xbox One)

(#987) tiv83us válasza wjbhbdux (#975) üzenetére


tiv83us
veterán

Kosz, hogy szoltal, javitva.

:))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#988) Badlof2k válasza Bencus88 (#985) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nemtudom nekem egyben nagyon bejott :D szamomra olyan Warrioros volt elegge ami kedvenc kasztom tobbnyire minden "rpg" szeru jatekba igy megis ragadtam ennel:D warlockot huntert sose probaltam.de lehet sortkeritek a 2ben ra :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#989) oriic válasza tiv83us (#987) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lool. :DDD

Live-Die-Respawn

(#990) Bencus88 válasza Badlof2k (#988) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen egyben nekem is az volt a kedvenc karakterem, a béta után viszont itt a hunter tetszett warlickot ki se próbáltam, de az se tűnik rossznak. Várom már a titant is :) én pont hogy váltottam mindig is Range karakterrel voltam aztán pár éve inkább melee. Szóval izgatottan várom mit tud majd mindkettő karakter vagy mindhárom :DDD

(#991) quasarus válasza Badlof2k (#977) üzenetére


quasarus
tag

Rendben! Vegyél fel. Quasarus72. (PSN)

(#992) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos nekünk még nem sikerült, de megvan az első csapat aki letolta Raid-et.

Slayerage és csapata tolta le:

5 óra 37 perc

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#993) norti válasza oriic (#992) üzenetére


norti
addikt

Elsőre kicsit repetitívnek tűnt a zászlós rész, többször is a raid során, el is szomorodtam kicsit, hogy ez lesz az egész, de aztán láttam a többiből is részleteket és azért a puzzle-k, challengek egész jók, egyre jobban várom az októbert :)

(#994) oriic válasza norti (#993) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem néztem még végig, de vannak benne érdekes részek. :DDD Azóta persze több csapatnak is sikerült (van akinek rövidebb idő alatt, van akinek 9 óra alatt. Változó)

Mi még nagyon az elején vagyunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#995) kiezTe90 válasza oriic (#992) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Több mint 5 óra?
Akkor ez Nekem hétvégi szórakozás lesz csak, hétköznap a melo miatt Nekem nincs ennyi időm. Nem baj addig feltápolom magam. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#996) kiezTe90 válasza quasarus (#991) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Srácok, bocsi a dupláért előre is!

Felveszlek én is raidre ha nem baj. Nem igazán tudom kivel csapatni a játékot/raidet.

Más.: A hungarin tier 1-be nincs senki ps-ről, vagy csak Nekem nem mutatta tegnap? Vagy a játékban csak azokat írja akik fent vannak?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#997) Bazsi1987 válasza kiezTe90 (#996) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Gyere át a prof01 linkelt egy ps-s klán 1-2 napja sokan vagyunk , jó társaság, meg szerintem nála senki nem tud többet mi merre a destinybe Magyarországon, és hihetetlenül kitartó és türelmes az újak segítésébe 😉

(#998) Remi1234 válasza kiezTe90 (#995) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Itt az is benne van, hogy rá kell jönni mit hogyan kell csinálni. Ha már YouTube-ról tolod akkor jóval kevesebb lesz. Persze az elején még be kell gyakorolni, de később már easy. Mi 2 részt csináltunk meg belole 6 óra alatt.

PSN ID: RemiFungus

(#999) oriic válasza kiezTe90 (#996) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak azokat mutatja aki online.

Live-Die-Respawn

(#1000) oriic válasza oriic (#999) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idokozben elvileg mar van 5 ora alatti raid is.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.