Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#117851) Bobby G. válasza #77081088 (#117850) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Nem a méret a lényeg. :D Kicsi kézbe kell, max. 5.0.
Esetleg egy Redmi 5A? :F

(#117852) 7Sony7 válasza Bobby G. (#117851) üzenetére


7Sony7
addikt

R 5A. Rózsaarany. Tuti.

-

(#117853) foxymaci válasza Bobby G. (#117849) üzenetére


foxymaci
senior tag

Szia!

Én ezeket ajánlanám ebben az árkategóriában,hardveresen is rendben vannak viszonylag ezért az árért, és nem is tepsi méret.

[Meizu M6]

[Meizu M5]

teszt is van róluk
[M5]

[M6 különösen ajánlott plecsinvel]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#117854) mezis válasza Bobby G. (#117851) üzenetére


mezis
nagyúr

Esetleg egy ilyet:

;]

mezis

(#117855) zeon.hu válasza mezis (#117854) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az Lg G Flex-emre a mai napig rákérdeznek, azt szoktam mondani, hogy farzsebben hordom és már sokszor ráültem, így maradt.
Elhiszik... :DD

#?*@&!

(#117856) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Köszi mindenkinek aki írt autószerelő ügyben! :R Megoldódott a sztori úgy néz ki.

aryes
Hála Isten, ismerős ismerősének az ismerőse is tele volt melóval, de kb. fél óra volt és megcsinálták, plusz annyi idő amíg elhozták gyorsan az alkatrészt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#117857) Morgal


Morgal
tag

Eladó dolgok:

- Canon Speedlite 580 EX - 45k
- Pentax SMC 50mm 1.4 manuális fix objektív - 25k
- 2db Microsoft Lifechat LX-3000 fejhallgató (csak kipróbálva voltak) - 4k / db
- Braun Series 1 elektromos borotva - 2k
- Cooler Master Hyper 101 AM3 hűtő - 2k
- LG dvd meghajtó - 1k

Érdeklődni privátban!

(#117858) XtremLor


XtremLor
őstag

Hi

Autóüveg fóliázást, és karosszériát kivel csináltatnátok a városban? :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#117859) dewil666


dewil666
őstag

Ismét kérdeznék :)
Alu vagy műanyag reluxát érdemes venni?
Alu 3999ft 80X160CM, műanyag: 2199ft 80X140CM
És ha nekem 80x115cm kellene ezekből tudok kisebbet csinálni? Sajnos egyáltalán nem volt még dolgom reluxával ez teljesen kimaradt az életemből.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#117860) #33253120 válasza XtremLor (#117858) üzenetére


#33253120
törölt tag

Fóliát a Bartókon.
Momál udvar végében.

Itt.

[ Szerkesztve ]

(#117861) XtremLor válasza #33253120 (#117860) üzenetére


XtremLor
őstag

Uh na ez jo lesz, mar jartam az udvarban, most mar be is ugrott, van egy specko amerikai autos szaki! :K
Koszi!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#117862) #33253120 válasza XtremLor (#117861) üzenetére


#33253120
törölt tag

(#117863) Atomantiii válasza dewil666 (#117859) üzenetére


Atomantiii
őstag

Belülre akarod olyanra gondolsz?

(#117864) dewil666 válasza Atomantiii (#117863) üzenetére


dewil666
őstag

Igen.
Az loggián most cseréltem ki a régi ablakot műanyagra és arra szeretnék a belső oldalára (beüvegezett erkély).

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#117865) #33253120 válasza dewil666 (#117859) üzenetére


#33253120
törölt tag

Egy bizonyos fokig tudsz kissebbet csinálni belőle.
De egy bizonyos méret után már újra kell lyukasztani a lamellákat, és abba újrazsinórozni az egészet.

(#117866) zolko74 válasza dewil666 (#117864) üzenetére


zolko74
tag

A műanyag nem fogja bírni a meleget! A fém reluxa meg úgy felmelegszik mint egy hősugárzó. Inkább bambuszroló, ha mindenképp belül akarsz árnyékolni.

(#117867) bul07 válasza zolko74 (#117866) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy vesz fóliát és felrakja
Lehet itthonról is de Kínából is
Csak példa [link] ,[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#117868) #77081088 válasza bul07 (#117867) üzenetére


#77081088
törölt tag

Nekünk a hálószobában 2 ablak van. Azt amelyiket szinte egész nap éri a "sárga hősugárzó" befóliáztam. Nekünk bevált,nem kell lemondani a nappali világosságról,remekül vissza tartja a meleget,és nappal belátás ellen is jó.

(#117869) dewil666


dewil666
őstag

Az erkélyen lesz a reluxa (külső erkély részén dupla üvegű ablakon). Ezután van az erkélyfal 3 rétegű üvegezéssel. Csak árnyékolás miatt kell. meleg nem tud bejönni.
2 erkély van, erkélyenként 3 ablak. Az egyik ablakon már van reluxa és nem meleg, illetve lehet érezni hogy nincs olyan meleg azon az erkélyen mint a másikon.
Fóliát nem szeretem, mert 2 munkahelyen is tettek fel fóliát és az viselkedett hősugárzó ként. Olyan meleg lett mikor érte a nap hogy kézzel nem lehetett megfogni. Pedig nem bóvli fólia.

(#117865) T_chris
Ezt most nem értem?? :F
Miért kell lyukasztani bármit is?

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#117870) #33253120 válasza dewil666 (#117869) üzenetére


#33253120
törölt tag

Bazz... Most olvasom a másik topicban is.
Én szélességben gondolkodtam. :D
Magasságot egyszerűen lehet változtatni. Elvágod a zsinórt, és rövidebbre kötöd.

(#117871) dewil666 válasza #33253120 (#117870) üzenetére


dewil666
őstag

Ennyi? :)
Ez tényleg nem bonyolult :)

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#117872) dobolan


dobolan
senior tag

(#117873) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

Sziasztok!
Nincs valakinek felesleges, felszerelt papagáj kalitkája, amitől megválna? Az sem gond, ha egy-két hullámos lakik benne...
Ha akad, privátban.
Köszi! :R

"Where is Jessica Hyde?"

(#117874) mezis válasza dewil666 (#117869) üzenetére


mezis
nagyúr

"Fóliát nem szeretem, mert 2 munkahelyen is tettek fel fóliát és az viselkedett hősugárzó ként. Olyan meleg lett mikor érte a nap hogy kézzel nem lehetett megfogni. "

Ennél csak az a rosszabb eset, ha az üvegen túlra bejutott hősugarak 100%-ban ott is maradnak. Az üvegre ragasztott fóliát az üveg külső felülete valamelyest hűti, annyi vissza van vezetve.

A belülre szerelt reluxától meg annyi jut vissza az ablakon kívülre, amennyit vissza tud verni.

Nekem kb 2C-Fokkal csökkentette a belső kánikulát a majd 40 évvel ezelőtti házgyári ablakok két üvege közé szerelt reluxa (erkélyen kívülre került). K-i ablakok voltak.

mezis

(#117875) hucsikoi válasza #65675776 (#117361) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

A mai napon a békéltető testület is nekünk adott igazat...

(#117877) hucsikoi válasza #05304832 (#117876) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Igazából én sem értem. Lehet, hogy csak kivárásra játszottak. Gondolom úgy voltak vele, hogy megunjuk és beletörődünk, ha mégsem, akkor pedig megoldják a javítást, vagy cserélik. Büntetni nem büntetik őket, így csak nyerhetnek a dolgon. Ha 10 reklamációból csak egy kettő jut el a békéltető testületig, már jól jártak.

Szerk: Elfelejtettem megírni, hogy megemeltem a tűzhelyet, de nem segített, ugyan úgy elszíneződött a pereme.

[ Szerkesztve ]

(#117879) hucsikoi válasza #05304832 (#117878) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Pontosan ezért osztottam meg veletek a történetem. Ha csak egy embernek is segítettem vele, már megérte.
A határozatban az szerepel, hogy vagy megjavítják a készüléket, vagy cserélik. Amikor felolvasták a határozatot, már annak is örültünk, hogy a mi javunkra döntöttek és orvosolnia kell a cégnek a hibát. Őszintén szólva eszünkbe sem jutott, hogy visszakérjük a vételárat.

(#117880) elfelejtette válasza hucsikoi (#117879) üzenetére


elfelejtette
veterán

Addig oké, de mi van, ha a javítás után is elszíneződik, ha 23cm-nél nagyobb átmérőjű lábost/fazekat használtok rajta?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#117881) hucsikoi válasza elfelejtette (#117880) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Majd akkor menjünk át a hídon, ha oda értünk. Egyelőre erre a lehetőségre nem is gondolok. Szerintem a cégnél pontosan tudják, hogy mi a baj és ezek után meg fogják oldani. Legalább is bízom benne.

(#117882) hucsikoi válasza elfelejtette (#117880) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Bocs, de azt kifelejtettem, hogy a munkát egy független szerviz fogja elvégezni, melyet a békéltető testület jelöl ki.

(#117883) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Eladó cuccok:

Fitbit flex aktivitásméró - 10k
TrackR bravo - bluetooth nyomkövető - 4k
hxsj x20 Gamer egér (vez nélk. ) 1k
orrszőr vágó - 1,5k
zsinóros tornazsák - 1k
apple töltőkábelek (aftermarket HQ ) - 1k
asztali telefontartó ( állítható döntés, nem kábeles ) - 1,5k
micro usb kábel ( 1,5m bontatlan ) - 1k
HDMI kábelek ( többféle, sima, lapos, 5 vagy 10 méteresek ) - változó ár
Okmánytartó tok ( bőr külső, 20db irat ) - 1k
Asztali telefontartó ( 1 állásos, tablet vagy telefon is jó bele ) - 1k
Kábelek: MicroUSB, USB hosszabbító (male-female), Lightning, type-c több darab, méretben is eltérőek!!!
Kerékpár sisak - 3k
Skullcandy JIB - új - 2k

(#117884) Thermaltake


Thermaltake
tag

Üdv Fórumtársak!

Van valakinek tapasztalata az MPL-el fogadott csomag kézbesítés ideje alatt megsérült csomagok panaszát illetően?
Egy 13kg-os számítógépházat úgy dobáltak, mintha ...
Nem olcsó darab, ( ~ 30K )és megsérült a ház, úgy hogy hungarocell vette körül, meg vastag gyári karton doboz, és még egy réteg barna postai papír csomagoló... panaszt tettem e- mailben ahogy a telefonos központi ügyfélszolgálat mondta. Erre azt írták, hogy 3 munkanapon belül ( holnap ,pénteken van a 3. nap) vigyem be a postára, hogy jegyzőkönyve vegyék...
Valami 30 napos határidő van, hogy elbírálják..... engem az érdekelne a legjobban, ha holnap beviszem pl az Angyalföld téribe, akkor ott is kell-e hagynom (hogy a barbár kezükkel további sérüléseket, karcokat, ütéseket tegyenek rá), vagy ott lefotózzák , vagy onnan majd elviszik kispistagézbához aki azt se tudja, hogy kell kibontani a dobozból... (mivel azt kérik hogy a teljes csomagolással együtt vigyem be!!!
Értékbiztosítva nem volt a csomag. De nyomkövető számmal volt ellátva. Meg van a feladóvény is.
Teendő? Tipp? Ötlet?
Jelenleg úgy vagyok vele, hogy örülök ,hogy nálam van, és bár nagyon sajnálom ,hogy megsérült a szállítás folyamán ( elhajlott az acél fedlap, benyomódott és megrepedt a szellőzőrács), és nem szívesen bíznám rájuk, úgy hogy nem vagyok ott én is.

(#117885) izee válasza Thermaltake (#117884) üzenetére


izee
senior tag

Lehet, hogy SUPERZola007 kisegít egy-két jó szóval. :K

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#117886) mrbig25 válasza Thermaltake (#117884) üzenetére


mrbig25
őstag

Sima vagy üzleti MPL csomag volt?
Mert ha üzleti, akkor az alapból tartalmaz értékbiztosítást 50k-ig.
Tudom, hogy ezzel nem sokkal vagy előrébb...csak szólok, hogy tudjál róla ha leállnak veled alkudozni a postán.

[ Szerkesztve ]

...

(#117887) Thermaltake válasza mrbig25 (#117886) üzenetére


Thermaltake
tag

a "címirat" fóliás matricán ( ami rá volt a csomagolásra ragasztva) MPL üzleti csomag-felirat van.

copyzva a posta oldaláról:
"
Sérülten kaptam meg a küldeményt, amit átvételkor nem vettem észre. Észrevételemet hol tudom jelezni? Kapni fogok kártérítést?

Abban az esetben, ha a küldemény sérülése vagy tartalmának hiánya a kézbesítéskor nem volt azonnal felismerhető, azt a kézbesítéstől számított 3 munkanapon belül bármely postán személyesen, írásban kell bejelenteni.

A bejelentéssel egy időben a küldeményt (a tartalmat a teljes belső és külső csomagolással együtt) a Posta rendelkezésére kell bocsátani.

A Posta a bemutatott küldemény alapján utólag elkészíti a jegyzőkönyvet. A kárigényt a bejelentéstől számított 30 napon belül bíráljuk el.
"

Telefonba mintha azt mondta volna az ügyfélsz-os, hogy .. le kell adni... ez az amitől főleg tartok.

[ Szerkesztve ]

(#117888) Zola007 válasza izee (#117885) üzenetére


Zola007
veterán

A te hozzászólásodnál nem lesz nehéz produktívabbat írni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#117889) izee válasza Zola007 (#117888) üzenetére


izee
senior tag

Ez igaz.

Sok tapasztalatod van és adtam alád a lovat :) Azért próbáltam jó szándékkal írni.
Szerk: mármint sérült csomagokkal, aztán nem tudom meddig vitted az ügyeket, ha egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#117890) Zola007 válasza izee (#117889) üzenetére


Zola007
veterán

Általában az eladó állta vagy cserélte, mert futárszolgálatok voltak, azoknál a feladó igényelhet csak kártérítést, címzett csak jegyzőkönyvezhet. Természetesen akkor is érdemes, mert a (f)eladó csak akkor fog vele foglalkozni, ha van jegyzőkönyv.
Utánvéteseknél egyszerűbb, azt vissza kell küldeni, kenjék a hajukra.

A postán 3x jegyzőkönyveztem, 1x csak a csomagolás sérült, 1x nem ismerték el, de az Amazon fizetett, illetve 1 elveszett ajánlottat pedig kifizettek (feladási díj 15x összege)

Ha postacsomagon sérülés van, akkor a fiókvezetőt kell hívni, mert a mezei alkalmazott kézzel-lábbal igyekszik elhajtani a címzettet, csak ne kelljen jegyzőkönyves bontással negyed órát szórakozni.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#117891) SEMY


SEMY
tag

PH! - app működik nektek ? ...frissítés óta nekem nem megy.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#117892) yanna válasza SEMY (#117891) üzenetére


yanna
őstag

(#117893) Zola007


Zola007
veterán

Valaki tudná Malompark - Dobozi viszonylatban vállalni 2db bútor (standard bútorlapos szekrény) szállítását kisteherrel / utánfutóval díjazás ellenében?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#117894) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
Eladó az alábbi hibátlan állapotban lévő felni és gumi szett.
Felni: Mak Spin. 16"-4x100 osztás- 7J- Et:40. 2014.09 havi
Gumik: Continental Premium Contact 5. 205/55/R16. Dot:2314.
Opel tehermentesítők vannak benne jelenleg,én egy H-Astrán használtam.
Egy éve állványon pihennek,nincs használatban. Gumik profilmélysége 8mm.
Csere is érdekel Gyári hibátlan 17" B7-B8 Passat felnire ráfizetéssel.
Ár:108000ft.
Tel:30/6055451

(#117896) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Vegyetek játékos laptopot! :U

Holnap házhoz tudom vinni!

[ Szerkesztve ]

(#117898) Freddycom


Freddycom
őstag

Olvastam wikipédián, hogy a virágkarnevál a Megyeházától indul. A Megyeházától a Nagyállomásig gyülekeznek, ott tobzódnak vagy hogy szokott ez lezajlani?

(#117900) tahepa válasza #05304832 (#117899) üzenetére


tahepa
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.