Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#698) vhunor válasza Dinasti (#696) üzenetére


vhunor
őstag

Az első harmada-fele nyögvenyelős. Keress valami alap statokkal használható fegyót (pl. longsword, broadsword, ilyesmik), tolj rá egy crystal gemet (eléggé az elején lehet találni egyet), és azt fejleszd a staff mellett. Abból én az alapot használtam amíg esett heretic staff, aztán a végén áttértem a court sorcerer staffra. Ha akarsz pajzsot használni, a grass crest ideális. Ha csak parryzni kell, akkor értelemszerűen buckler vagy caestus (utóbbi szerintem csít :)). Tarts készenlétben egy második fegyvert is a magic resistes bossokra, vagy hívj be fantomot segíteni olyankor. Statokat illetően vitalityt én hagytam alapon, vigort elég gyorsan felhúztam 20-ra. Az attunementet ízlése válogatja, szerintem 30 körül elég, az intetre meg pakolj bátran, legalább 50-ig érdemes húzni. Én tartom magam minden karakterrel 120-as szint körül NG+-ban a pvp meta miatt, ha neked ez nem fontos, nyugodtan elszállhatsz :).

Fegyverből én moonlight greatswordöt, sage's rapiert, crystal long swordöt, astora greatswordöt és gotthard twinswordöt használok. Mivel ezekhez legalább 16 str és 18 dex kell, ott már eléggé kinyílik a lehetőségek tárháza.

Ami a varázslás sebességét illeti, sajnos a sage's ring megszerzéséig nagyon lassú, ezzel nincs mit tenni.

A Farron mocsárban szedd össze a farron scrollt, utána meg tudod tanulni a láthatatlanságot és a zajtalanságot, ezekkel gyakorlatilag végigfuthatsz a pályákon egy karcolás nélkül, ha nem akarsz leállni harcolni. Invaderekkel is jól el lehet szórakozni :).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.