Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68251) mobal válasza Mezcal (#68250) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Van egy egész klán, az a neve, hogy DINOSOWER...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#68252) Mezcal válasza gtamate2 (#68237) üzenetére


Mezcal
addikt

Aki a falat nézi = csal, aha.
Szóval véletlenül sem lehet, hogy csak a hangok miatt fordul arra

Régebben játszottatok Kodival Trainen és utána visszanéztétek a meccset képésről-lépésre egy állítólagos csaló miatt. Na őt azért gondoltátok csalónak, mert egyrészt sokszor lőtt le titeket, másrészt volt, hogy a falat nézte B-n, holott halgatozhatott is volna. Akkor én is néztem a streamet és nem láttam csalónak a srácot, ide is beírtam, majd le lettem hülyézve. Arra is alapoztam a véleményemet, hogy volt pár olyan eset, amikor nem tudta, hol vagytok és ki is szedtétek, egy wh-s ilyet sosem csinál, még egy béna sem, ez meg nem tűnt bénának. Tehát, őt azért tartottáok csalónak, mert néha nézte a falat B-n és belőtt titeket:D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68253) Mezcal válasza edgR (#68243) üzenetére


Mezcal
addikt

Azt is sokan elfelejtik, hogy egy okos és erős játékos csalók ellen is nyer, az esetek túlnyomó többségében.

Ne akard már ezt bemesélni senkinek sem, még lesz, aki elhiszi. Egy okos csalót nem lehet megverni, mert olyan előnyben van, amit nem lehet skillel pótolni. Get_Right sem tudott mit csinálni az okos csaló ellen MM streamen, néha elkapta, de bukták a meccset. Az "esetek túlnyomó többségében" meg úgy bullshit, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68254) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
[link]
[link]
Ezeket gyanusítottam meg az elmúlt héten MM után, ez is 100%-os.

Én amúgy azok közé tartozom, akik nem mondják rá mindenkire, hogy csal, ha lelőnek főleg nem, mert eleve nem tartom magam nagyon jó játékosnak. Viszont különlegesen jó érzékem van a csalókhoz, akit meggyanusítok, az esetek 80%-ban visszaigazolást kapok a döntésemről. Az OW után is rengeteg visszajelzést kaptam a jó találatokért.
A PH-n eddig egy embert gyanusítottam meg, az 100%-ban be is jött. Őt már a kupán kiszúrtam, és be is írtam ide, persze le is lettem hurrogva :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68255) skL86 válasza Mezcal (#68250) üzenetére


skL86
tag

Aha, és milyen gyakori eset az ilyen? Nyilván vannak idióták, de az én mm meccseimen nem látok hülyéskedő idiótákat, csak baromira elvétve, nem állítom, hogy nincs ilyen ember, de az én mm játékaimat nem a csalók és az idióták határozzák meg, ennyi bizonyos.
Lehet nálam van a gond, de ha bukunk egy meccset, gyakran látom azt, hogy az én hibámon ment el a meccs vagy több kör.

[ Szerkesztve ]

(#68256) skL86 válasza Mezcal (#68254) üzenetére


skL86
tag

Sajnos ez nem bizonyíték, nem tudjuk ezen kívül mennyit jelöltél be, aki egyébként meg nem csaló, hidd el, hogy mindenki képes csalókat összeszedni, csak jelölgetni kell.. Mert csalók vannak, ez nem kérdés.

(#68257) skL86 válasza Mezcal (#68253) üzenetére


skL86
tag

Egyrészt nem volt szó "okos" csalóról, másik pedig, ha egy ellenfélről egyértelmű, hogy csal, azt nem is kell megverni, mert annak már 100%, hogy jön a VAC. Aki viszont úgy csal, hogy nem lehet rábizonyítani, az megverhető. Ennyi.

(#68258) Toncsi12


Toncsi12
csendes tag

Engem legtöbbször az akaszt ki, hogy a társaim sírnak, hogy csal az enemy, nem is maga a tény, hogy tényleg csal.. :) Legközelebb kétszer meggondolom, hogy megyek-e velük játszani.. :N

[ Szerkesztve ]

(#68259) GhanBuri Ghan válasza skL86 (#68257) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ne viccelj már, két csapat egyenrangú játékosokból, csak az egyiknél van radar hack, szerinted ki fog nyerni?
Bebizonyítani meg nem fogod tudni, mert még a falat sem nézik, csak "ennyire jó náluk a game sense"

(#68260) Mezcal válasza skL86 (#68256) üzenetére


Mezcal
addikt

Mire nem bizonyíték? Ezeket jelöltem meg az elmúlt hétben, ez eddig 100%-os. Mint mondtam, nem szoktam csalózni azt, aki meglő, azt én sem szeretem, ha valaki azonnal csalót kiált, de én elég jól ráérzek erre. Azt meg külön viccesnek tartom, amit állítotok, hogy nincs vagy alig van csaló, az a másik véglet.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68261) Mezcal válasza skL86 (#68255) üzenetére


Mezcal
addikt

[link]
Elég gyakori ahhoz, hogy ez is túl sok legyen. Megintcsak nem arról van sz, hogy ki miatt megy el a meccs, hanem arról, hogy vannak-e csalók silverben és novában. Vannak. Miért? Funból.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68262) skL86 válasza GhanBuri Ghan (#68259) üzenetére


skL86
tag

Nem viccelek, ha a te rankodon játszik, akkor nem egyenrangú veled, hanem CSAK RADARHACK-kel EGYÜTT egyenrangú veled.

Ha meg nem tudod bebizonyítani, akkor nem is biztos, hogy csal.

(#68263) skL86 válasza Mezcal (#68260) üzenetére


skL86
tag

Nos ez Neked bizonyíték, azt, hogy valójában mennyit jelöltél be, azt nem tudjuk.

(#68264) skL86 válasza Mezcal (#68261) üzenetére


skL86
tag

Komolyan kiégek, hol állította valaki, hogy nincsenek??? Az én állításom, hogy nem TÖMEGESEN vannak, ahogy egyesek itt látják.. Tehát bizonyos vagyok benne, hogy nem jut minden meccsre egy csaló, bármennyire is fáj ez, van sok csaló, aki mint Puff megveszi a 20 eurós csitjét, aztán mikor bannolják veszi a kövi accot 10 euróért és mellé a 20 eurós wht, ha engem kérdeztek Puff is tolja tovább, csak másik accon.

Az is biztos, hogy vannak olyanok, akik annyira idióták, hogy silverben és kalában funolnak a cheat-jükkel, de szért senki sem gondolja komolyan, hogy ennyi lelki nyomorult van a játékosok között. Ehhez borzasztóan retardáltnak kell lenni. A cheat használók legtöbbje feljebb akar jutni, sikerélményt keres, ahogy PUFF is.

[ Szerkesztve ]

(#68265) dugo_ válasza skL86 (#68264) üzenetére


dugo_
veterán

Nyáron beírtam, hogy a nonprime soloQ accomnál 12 meccsen 14 estek el. Az barátok között is 12%-nyi csaló. Meccsenként több mint egy, vagyis mondhatjuk, hogy minden egyes mm már az indítás pillanatában el van baszva.

(#68266) RexpecT válasza dugo_ (#68265) üzenetére


RexpecT
addikt

A nonprime az tényleg rák, valamelyik nap volt redditen is egy kép, ahol szinte minden non-prime meccsen volt VAC.

(#68267) Mezcal válasza skL86 (#68264) üzenetére


Mezcal
addikt

hogy nem TÖMEGESEN vannak

Mi, hogy nem tömegesen? Baromi sokan vannak.

Tehát bizonyos vagyok benne, hogy nem jut minden meccsre egy csaló

Nem is állítottuk.

de szért senki sem gondolja komolyan, hogy ennyi lelki nyomorult van a játékosok között.

Nem, nem gondoljuk, hanem tudjuk!

A cheat használók legtöbbje feljebb akar jutni, sikerélményt keres, ahogy PUFF is.

Ha erre vonatkozólag van valami statisztikád, akkor ne rejtegesd.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68268) GhanBuri Ghan válasza skL86 (#68262) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Mármint egy ideális világban nyilván így van, ahol sem boostolt, sem smurf accountok nincsenek.
Az egyenrangút azért írtam, hogy azonos tudás esetében egyértelműen segít a cheat.

(#68269) skL86 válasza dugo_ (#68265) üzenetére


skL86
tag

Nem tudok nonprime-ról nyilatkozni, nem játszok olyat. Prime-ban egyszerűen nem látok annyit, mint itt a napi szinten a csalók miatt hőzöngő kommentelők, vagy a kedves Puff, vagy gyakorlatilag mindenki akivel együtt játszok (random, premade egyre megy) és minden meccsen lecsalózzák a fél mezőnyt, általában persze a vesztesek a győzelemre állókat, vagy aki épp lelövi őket. Itt mindenki baromi tehetséges, skilles játékos, akik sose lőnek 20 alatti fraget, mindig ügyesek, de a társaik bezzeg...meg persze játék közben minden csalót 100% biztonsággal kiszúrnak. Persze az isten veri őket, hogy még csak silverben vagy kalában vannak, pedig a valódi tehetségük okán többre hivatottak, csak ez a sz@r MM, meg ez a köcsög Volvo, meg a szemétláda skilltelen csapattársak, és az a rengeteg csíter, csak azok ne lennének. Teljesen biztos vagyok benne, hogyha egyetlen csaló sem lenne, akkor sem esne vissza jelentősen a reportok száma, sokkal megnyugtatóbb, ha az ellenfél csalt, mintha te szúrtad el. Önkritika még a kanyarban sincs..

Részemről leszálltam a csaló témáról mert pont felesleges ugrálnom ezen:). edgR két mondatban már összefoglalta a lényeget:).

[ Szerkesztve ]

(#68270) Mezcal válasza skL86 (#68269) üzenetére


Mezcal
addikt

Mondandódból az derül ki, hogy az egész csgo csaló mizéria egy bullshit, hiszen kevesen vannak. Az mellékes, hogy a CS úgy egészében sosem arról volt híres, hogy kevés a csaló.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68271) lemusz


lemusz
addikt

Jajj istenem mennyit bírtok ezen a csíter témán pörögni. Szerintem az igazság valahol félúton van a két véglet között. Mármint aközött, hogy minden meccsen van legalább egy és aközött, hogy 10 meccsen sincs egy se. Ez persze nem érvényes a non-prime-ra, dugo-nak igaza van, az maga a pokol, próbáltam én is. Jó az a mindset, hogy a furcsaságokat tegyük félre meccs közben és próbáljunk úgy gondolkodni, hogy "mi mit rontottunk el az adott szituációban?", ez egy örök érvényű igazság, több ezer óra után, globálként is lehet és célszerű is alkalmazni. Néha nehéz tudom, de amíg nem pörgőaimozik az ellenfél, bármennyire fura legyen is, nem 100% hogy csal. Ugyanakkor nem szabad naivitásba sem esni, ha többször is furcsának érzel valakit, vagy egyszerűen csak jelez a 6. érzéked, akkor menjen a report aztán annyi. Sokkal többet úgy se tehetsz, max annyit, hogy csapattársaidat is megkéred teamchatben (1x!) hogy reportolják, mert nagyon úgy érzed csal. Steames accját reportolni ingame csalásért nincs értelme, csupán statisztikába megy. Provokálni sincs semmi értelme, mert van amelyik még élvezi is, ha meg nem csal csak röhög rajtad, hogy milyen noob vagy.

(#68272) Trade88


Trade88
tag

Sziasztok srácok!
Èn úgy latom, hogy rengeteg embernèl berögzült a csalózás.
Nem tudom milyen volt règen, mert mèg 2 ève sincs, hogy cs-zem.
Lem vagyok, nèha szoktam menni kala, nova accal.
Nem azèrt, hogy szètaprítsam az enemy-t, hanem azèrt, mert a csajom nova 2 ès szoktunk nèha eggyütt játszani, ha havonta van hozzá kedve 1-2 alkalommal.:D
Ilyenkor kerülöm az m4/ak, awp használatát ès nem is veszem komolyan a meccsett, nèha el is szoktam bohóckodni egy-egy szitut.
Nem az hajt hogy 50 killem legyen.
Azonban nèhány szèp hs után már jönnek reportok folyamatosan..
Pedig nem is kètes szituációk után.:
Volt amikor hátulról elkezdett tunkolni az enemy.
30 bullet 0 hit :D majd miután megöltem jön a csalózás.
Kicsi rangon is azt látom, hogy aki megölt vagy jobb nálam az csak is csaló lehet.

(#68273) Mezcal válasza Trade88 (#68272) üzenetére


Mezcal
addikt

Most tényleg arra vagy büszke, hogy kis rangúak közt smurfolsz és lövöd a fejeseket? Ezt sem tartom sokkal jobbnak a csalásnál, mert ezzel is elrontod a kicsik játékát.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68274) Trade88 válasza Mezcal (#68273) üzenetére


Trade88
tag

Szövegèrtelmezèsből jeles! Ja nem..
Direkt leírtam, hogy hogyan játszom ilyenkor ès mièrt nyomom egyátalán. Ügyelni szoktam rá hogy ne lógjak ki a csapatból fragek terèn. Nekem az fun ilyenkor, hogy a csajommal nyomom nem az számít ki nyer ès hogy menyit öltem.
Szerintem olvasd el mègegyszer ès próbáld meg èrtelmezni.
Azt akartam közölni, hogy renget ember van akit megölnek, az egyből reportól ès csalót kiált, mert valaki jobb nála.
Èn legalábbis ezt tapasztaltam.

(#68275) bager13


bager13
aktív tag

Ezt mind végigolvasva a témában, azért elképeszt, egy-két ember. Nem értem, hogyha csak rossz élményt ad neki ez a játék, akkor miért erőlteti. Én azért ülök le elé, hogy szórakozzak egy jót(ez persze mindenkinek mást jelent). Ha úgy érezném, hogy csak bosszúságot okoz a játék, akkor biztos abbahagynám. Nem létfeltétel a CS szerencsére...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#68276) csurenzoo válasza RexpecT (#68266) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Amikor 4-en vagyunk a lobbyban és belép egy random 5. magyar hozzánk, majd pár hét múlva elveszik a meccset, mert, mint kiderült a szerencsétlen csalt... :)

[ Szerkesztve ]

(#68277) Franklin


Franklin
addikt

Ezt az új sound dolgot próbálta valaki?

Előbb-utóbb mindenkinek aktiválni fogják, jelenleg csak opció:

[ SOUND ]
– Added a new audio occlusion model for CS:GO ( disabled by default ). This new occlusion model much more realistically simulates the occlusion of sounds that have to travel through and around materials to reach the player. Instead of simply adjusting the volume of sounds that are occluded, this new model distorts the sounds according to the properties of the materials that the sound has to travel through. Eventually we intend to turn this feature on for all users, but at the moment it can be controlled by the convar ‘snd_occlusion’. Use ‘snd_occlusion 1’ to turn this new feature on. Feedback on it is welcome.

(#68278) RexpecT válasza csurenzoo (#68276) üzenetére


RexpecT
addikt

Igen volt rá példa... :(
Bár az ingame neveddel nem tudom összekapcsolni a PH!-s nickneved.

Szerk:
Van egy sejtésem, hogy "50 cent" vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#68279) RexpecT


RexpecT
addikt

A warroomos retake szerók felügyeletével foglalkozik valaki(Pepe?)? Érdemes nekik reportolni azokat akik 100% hogy cheatelnek?

(#68280) gtamate2 válasza RexpecT (#68279) üzenetére


gtamate2
veterán

A TWR discordon lehet ilyesmiket intézni. Írj rám, ha esetleg nem lennél rajta és adok egy invite-ot.

*Sn0w

(#68281) bepken válasza Franklin (#68277) üzenetére


bepken
veterán

ez most később is kapcsolható lesz vagy fixen megmarad? csak mert mindenhol azt írják, hogy sokkal nagyobb kihívás beazonosítani a hang forrását. még nem próbáltam, de jól hangzik. :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#68282) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Valamit variáltak a droppal? Utolsó 3-4 meccsemen legalább 5 embernek dobott a végén valamit.

(#68283) Spet válasza -secret- (#68282) üzenetére


Spet
addikt

Nagy eséllyel megvolt a heti "szintlépésük".

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#68284) -secret- válasza Spet (#68283) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mondjuk erre nem is gondoltam.

(#68285) RexpecT válasza gtamate2 (#68280) üzenetére


RexpecT
addikt

Köszi, írok majd estefelé. :R

[ Szerkesztve ]

(#68286) gyáliSanyi válasza I Am^^ (#68236) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Én nem ítéllek el ezért. Mondjuk sose játszottunk.
Meg az is biztos, hogy én is maradok a Silver Hell-be, de nem zavar. Az megint más kérdés, hogy aki megteheti egyből a cheat felé lép, mert másként sose fog kijutni, túl nagy a csábítás. És itt nem rád gondolok.

Beláttad, hogy tévedtél ez már egy pozitív lépés.

És, hogy akkor ki is volt a jó arc és ki nyert, aki csalt vagy nem csalt? Végül is senki, mert mindenki elb...ta a drága idejét egy értelmetlen dologra, ahelyett, hogy tanult volna vagy pénzt keresett volna. :D

Live poor, die ritch.

(#68287) bepken válasza gyáliSanyi (#68286) üzenetére


bepken
veterán

az utolsó mondatodat pontosítanám: nem a saját idejét baszta/basszák el, hanem az enyémet, a Tiédet...gyakorlatilag mindenkiét, aki néha napján rászán 2-3 órát és leül játszani...próbálja élvezni a játékot, de az ilyenek miatt nem tudja. alapvetően ez a probléma.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#68288) bbdzyx válasza Mezcal (#68273) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Amúgy nem is értem minek játszol még ezzel a játékkal. Egyrészt ugye szerinted rengeteg a csaló, másrészt sose láttalak 10-nél többet lőni mid+ skill emberekre anno a mixeken. Sikerélmény gondolom nem sok ér, akkor minek izzasztod magad?

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#68289) Mezcal válasza bbdzyx (#68288) üzenetére


Mezcal
addikt

Tudjuk, alig van csaló. 1 csaló azért megvolt egész csgo-s pályafutásod alatt, vagy még mindig 0-án állsz?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68290) skL86 válasza Mezcal (#68289) üzenetére


skL86
tag

mindig csak sarkítasz, senki senki sem állítja, hogy nincs csaló, de a csalóknak nem sok köze van pl. ahhoz, hogy vki képes feljebb lépni a rankjából vagy sem. Több önkritika, kevesebb csalózás pl. segít feljebb lépni.

(#68291) skL86 válasza gyáliSanyi (#68286) üzenetére


skL86
tag

Teljesen abszurd amit írsz, aki megteheti a cheat felé nyit, hogy kijusson a silverből? Minimális odafigyeléssel és pár alapvető dolog betartásával minimális reflexekkel eljuthat bárki kaláig.

(#68292) bbdzyx válasza skL86 (#68290) üzenetére


bbdzyx
senior tag

that's the point

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#68293) gtamate2 válasza bbdzyx (#68288) üzenetére


gtamate2
veterán

Ő a topik csalás szakértője, 495 hsz.-ből egészen pontosan 104 hozzászólása szól a cheatekről. A maradék a mocskos smurfölőkről és a sz*r játékról szól nagyjából.

*Sn0w

(#68294) Vanir válasza gtamate2 (#68293) üzenetére


Vanir
veterán

Ki se kell vennem az ignore-t, gondolom Sztrego lesz az illető. :DDD

(#68295) Mezcal válasza skL86 (#68290) üzenetére


Mezcal
addikt

De már megint másról beszélsz, mert én például egy szóval sem beszéltem ranglépésről, ami engem már nagyon régóta nem érdekel. Sarkosan fogalmazva, tojok a rangra. Maradjunk annál a témánál, amihez hozzászóltam, hogy szerintetek kevés a csaló. A tények mást mutatnak.

gtamate: A maradék a mocskos smurfölőkről és a sz*r játékról szól nagyjából.

Nem tudom, hogyan, mert én nem tartom szar játéknak. A csalókat meg utálom, alapból, ennek oka 1.6-ig vezethető vissza. Aki meg azzal érvel, hogy kevés a csaló csgoban, azt hadd röhögjem ki.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68296) gtamate2 válasza Mezcal (#68295) üzenetére


gtamate2
veterán

Van, de közel sem annyi, mint amennyire a rinya szokott menni. Bizonyos game sense kell, hogy erre rájöjjön valaki, ha ez nincs, akkor meg megy a csalózás.

Ajánlom figyelmedbe btw: Ezért “haldoklik” a CS:GO

*Sn0w

(#68297) Gentlelelele válasza Mezcal (#68295) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Téged nagyon utál a cs istene, mert te csak csalókat kapsz :) pl ha 10 emberből 10 et reportolsz akkor tényleg akad vlki, akinél beáll a dolog. Esetleg kipróbálja az ingyenes szutykot egyszer és vac :) Abból a rengeteg reportból bejött az 5% és arra lehet verni a mellkasad... Az utóbbi meccseimen semmi ilyesmit nem tapasztaltam, de ha ennyire zavar, akkor lehet előfizetőni esea/faceitre. És nem ennyi csaló van, csak sokan nem ismerik be, hogy vannak akik jobbak náluk függetlenül attól, hogy smurfok-e . :)

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#68298) Mezcal válasza gtamate2 (#68296) üzenetére


Mezcal
addikt

Te írtad? Szuper. De legalább azt is megtudtuk ezen a kicsi fórumon, hogy kevés a csaló csgoban.

GentleleleleTe is teljesen másról regéslz, mint amiről szó van, amihez eredetileg hozzászóltam. A reportolást sem úgy csinálom, ahogy te azt előadod, viszonylag keveset reportolok, csak a nagyon gyanús eseteknél.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#68299) Gentlelelele válasza Mezcal (#68298) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Sok a nagyon gyanús eset nálad maradjunk annyiban. Engem csak az zavar, hogy amikor felnézek a fórumra csak azt látom, hogy megy a sírás valamin vagy a szitkozódás a csalók miatt. Játsz, ez a te dolgod. Ha zavarnak az alap feltételek, akkor van választási lehetőséged, hirtelen nekiindulásból kb 4 is. Illetve nem mindig a játékban van a hiba ;)

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#68300) Mezcal válasza Gentlelelele (#68299) üzenetére


Mezcal
addikt

Engem meg az az zavar, hogy mert nem értek egyet a kevés csaló bullshittel, rögtön az vagyok, aki mindenkit jelent és mindenkit csalással vádol. Ne komolytalankodjunk már. A PH mixen sem én voltam az, aki csalással vádolta a játékosokat, hanem ti. Én konkrétan egy srácra mondtam rá, a haverodra, az be is jött.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.