Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67151) infectedmann


infectedmann
őstag

Én ma kaptam egyet a Gambit v Astralis alatt. Fel is tettem eladásra :DDD

u.i.: embertelen, amit a lengyelek csinálnak :C

[ Szerkesztve ]

(#67152) szebe


szebe
őstag

Bolond lengyelek mekkora hangulatot csinálnak megint :C

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#67153) SidCorky válasza regener (#67144) üzenetére


SidCorky
senior tag

Köszi :R :R
Csak nézem, éés honnan tudom hogy droppol? Twitchen látom valahol, vagy mint meccs végén az inventorymban jelzi?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#67154) infectedmann válasza SidCorky (#67153) üzenetére


infectedmann
őstag

Az inventorydban tudod ellenőrizni meccs végén :)

(#67155) Redneck


Redneck
veterán

Hát ezt nem gondoltam volna, azt hittem jön a VP comeback, de kevesek voltak... :((( Az Immortals mindenesetre szépen játszott! Szimpatikusabb csapat mint az SK.

MarioAna:
Ezeket a felesleges kitolásokat eco vagy force ellen én sem értettem. :W Kár, pedig a VP a legszimpatikusabb brigád.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#67156) MarioAna


MarioAna
senior tag

hát ez hihetetlen komolyan, hogy a francba lehet így elbukni egy majort...2WP setupra 1-esével kitolunk minden pozit CT oldalból, bzmeg MM-en nem csinálnak ilyet :W :W . hihetetlen, hogy nem lehet egy döntőt megnézni brazil férgek nélkül. Nagyon remélem, hogy legalább Zeusék behúzzák, de nem vagyok hajlandó nézni a így a döntőt (160p-ben némítva mehet majd a drop miatt).

(#67157) szebe


szebe
őstag

Na zeus, most vagy soha.

[link]

(#67158) Sztrego
Na ja...[link]

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#67158) Mezcal


Mezcal
addikt

A Gambit szvsz behúzza, már a csoportkör alatt is őket láttam a legjobb formában lévő csapatnak, és a legmotiváltabbnak is. Zeusz a legjobb irányító, nélküle a Navi is fogatlan oroszlán lett.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#67159) GODx


GODx
tag

VP vs IMT Mirage alatt kaptam egy ládát, és ki is nyitottam. Ezennel be is mutatnám Frankie-t :) .

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#67160) Redneck válasza GODx (#67159) üzenetére


Redneck
veterán

Nagyon szép, gratulálok! :K Vajon mennyit érhet? Bár ezt lehet kora firtatni.

Sajnálom a Virtust, bíztam benne hogy hazai pályán megmutatják milyen régi motorosok... :(((

Szerk:
Annyira nem értek hozzá, csak kíváncsiságból kérdeztem. Azért a 25 vs 100 € nem mindegy...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#67161) GODx válasza Redneck (#67160) üzenetére


GODx
tag

25 euró jelenleg, 0.03as a float. Valamennyi időt biztos várok az eladással, van olyan darab ami 100 euróért kelt el.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#67162) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Legrosszabb major döntő incoming? :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#67163) szebe válasza gyurkikrisz (#67162) üzenetére


szebe
őstag

Már miért lenne a legrosszabb? Mindkét csapat komoly meccseket rakott le eddig a tornán, nem véletlenül jutottak döntőbe.
Őszintén szólva örülök is annak, hogy nem ugyanazokat a csapatokat kell nézegetni mindig a top4-ben/döntőben.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#67164) lemusz válasza gyurkikrisz (#67162) üzenetére


lemusz
addikt

Inkább érdektelen a megfelelő szó rá szerintem, legalábbis az európaiak többségének. Brazilok lehetnek most felspannolódva meg a CIS régió, azon belül is inkább a messzi-messzi kazahsztán. Tudják egyáltalán normálisan nézni a döntőt, van olyan internet arrafelé? Próbálok valami fogódzkodót keresni mi alapján nézzem majd holnap a meccset, mi legyem az a támpont ami érdekességet adhat az egésznek. IMT-n a major előtti időszakokban is éreztem már sok meccsükön hogy indokolatlanul nagy underdogoknak voltak tekintve, pedig a skill az meg van nekik. Szerethető csapatnak tűnnek, de nem tudom nem-e csak a csapatkapitányuk steel miatt, aki olyan aranycuki-pofa volt a nyilatkozatoknál folyamatosan. Mikor csillogó szemmel örömtelien beszél olyan érzése van az embernek, hogy legszívesebben megsimizné a buksiját és azt mondani neki ügyes voltál kisfiam. Mert pl. ott van Heni a tipikus majomszabású fejével és folyamatos ordibálásaival, ami engem kifejezetten irritál. Nah mind1. Másik oldalon meg most mi van? Drukkoljak annak a kövér lusta Dóziának? Hallva hogy hogyan és mennyit készültek a majorra (kb semmit, azt a keveset is trollkodva) megkockáztatom meg se érdemlik a trófeát. Mintha Hosszú Katinka nem járna edzésre, felszedne 10 kilót, de a medencébe érkezve olyan szerencsésen jönnének ki a karcsapások, hogy besodorja első helyre a többi úszó keltette hullám. Korábbi majoroknál is emlékszem volt hogy major kezdetén ilyen 20-30 óra volt nekik 'az elmúlt két hét statisztikái' alapján. Röhej. A nevetségesen paraszt játékstílusuknak és mou awp skilljének köszönhetik csak hogy a döntőben vannak. Egyedül Zeusszal érezhetünk valamiféle kapcsolatot, akarhatjuk esetleg, hogy megnyerjen végre egy majort és ezzel oda dörgölhessen az ex-csapatársai orra alá. Ti hogy látjátok? (szavazás)

[ Szerkesztve ]

(#67165) szebe válasza lemusz (#67164) üzenetére


szebe
őstag

Nem tudom megfogalmazni miért, de nekem a brazilok sosem lesznek szimpik (egyik csapat se). Ahogy a franciák se. Na mindegy, ez egyéni probléma.

hen1 az egyik, mögötte szorosan jön kng (de tényleg ő ki? 2-3 hónapja senki nem tudta hogy létezik az arc, most meg habzó szájjal üvöltve mutogat az ellennek), aki belenézhetne a szívlapátba.

A közönség szvsz zeus-ék mögé fog állni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#67166) lemusz válasza szebe (#67165) üzenetére


lemusz
addikt

Sok ukrán él Lengyelországban, úgyhogy egészen biztos lehetsz hogy ha éppen drukkolós kedvükben lesznek, akkor a Gambitnek fognak inkább kántálni.

(#67167) vzsryl válasza lemusz (#67166) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ezt alá tudom támasztani, tényleg mocskos sok ukrán él Lengyelországban, sőt szinte hazai pályának fog ez minősülni nekik...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#67168) gyurkikrisz válasza lemusz (#67164) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Valóban inkább érdektelen. Meg úgy az egész major. A nagy csapatok vagy nincsenek ott, vagy nem teljesítenek.

Mondjuk a döntőt megnyerhetné az IMT, nagyobb esély lenne valamilyen finom CIS shuffle-re :DD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#67169) po1son válasza gyurkikrisz (#67168) üzenetére


po1son
addikt

A nagy csapatok, akiket általában 1 ember juttatott el a döntőbe (SK - coldzera, Liqud - Simple)? :DDD
Most sem változott semmi, Adren a mai nap volt csak másodhegedűs mou mögött, de amúgy mindenkire 25-30at lőtt maponként?
Mondjuk most nézem, hogy valami garázs lanon 2005ben összejött neki egy WCG 2. helyezés 1.6ba. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#67170) #03445504 válasza Franklin (#67105) üzenetére


#03445504
törölt tag

Köszönöm szépen, sikerült 75Hz-re beállítanom.

(#67171) Carvus válasza infectedmann (#67151) üzenetére


Carvus
senior tag

Nekem is megvolt az első major dropom, Overpass emlékcsomag melyet Kjaerbye írta alá! Gondolkodok rajta kinyissam... ;]

(#67172) Mezcal válasza lemusz (#67164) üzenetére


Mezcal
addikt

HEN1-t és kNgV-t már most cserélném az SK-s ferre és Tacora. Fallennek ha van egy kis esze meg is teszi.
Gambit meg durva jól tolja, bár pont Dosia az, aki sokszor nem is tudja, hogy hol van, mit csinál éppen. Szerintem Gambit nyeri a döntőt Zeusz miatt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#67173) po1son válasza Mezcal (#67172) üzenetére


po1son
addikt

Elméletileg már volt róla szó régebben, amikor még a Tempo Stormba játszott, de Hen1 és Lucas szétválaszthatatlan (testvérek).
kNgV jó kérdés, de ha mai nap nyernek, akkor biztos nyernek a csapatnak pár nagy támogatott. Gondolom pénzbe a többszörösét keresik a játékosok az SK-ba.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#67174) szebe válasza Mezcal (#67172) üzenetére


szebe
őstag

HEN1-t semmiképp sem tenném be Fallen mögé. Vagy egyik, vagy másik.
kng-t meg a major után rommádemozzák, aztán azon múlik a sorsa, hogy tud-e újítani.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#67175) Franklin válasza lemusz (#67164) üzenetére


Franklin
addikt

Az a Heni annyira unszimpatikus nekem, hogy az valami hihetetlen, tipikusan ilyen "tesó adjál már egy cigit, buszjegyre kéne!" feje van :D

(#67176) po1son


po1son
addikt

Hellraisers vs Heroic 16:00tól, ha nyernek akkor a döntőbe 50.000 dollárért játszanak. Major showmeccs 3 órától kezdődik és lesz drop (azt mondják az okosok valószínűleg obble lesz). :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#67177) expander válasza lemusz (#67164) üzenetére


expander
senior tag

???????

mouz, g2, vp, fnc, astralis

egyedul a fnatic ellen volt 2 kielezett mapjuk, ha ott esetleg 1-1 lett volna, akkor kitudja most mi lenne... de a tobbi viszonylag sima volt, nemtudom te mit szedtel be, de ha ezek utan szerinted nem fogjak megerdemelni, ha megnyerik, akkor nagy a baj...

(#67178) adise válasza po1son (#67176) üzenetére


adise
őstag

márhogy lenne drop a közvetitők fun meccsén? :U

(#67179) gyurkikrisz válasza adise (#67178) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

link csak a showmatchen volt Nuke.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#67180) po1son válasza adise (#67178) üzenetére


po1son
addikt

Annyi a különbség, hogy nincs aláírás és csapatnév, hanem csak pgl matrica.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#67181) Franklin


Franklin
addikt

164.756 viewer, 0 souvenirs dropped :(

(#67182) po1son válasza Franklin (#67181) üzenetére


po1son
addikt

Úgy nézz ki már itt is megszorításokat vezetett be a valve. Ezek után kíváncsi vagyok, hogy a döntőbe emelt számú drop lesz, mint régebben vagy már ahhoz is hozzányúltak. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#67183) lemusz válasza po1son (#67182) üzenetére


lemusz
addikt

Felesleges ilyenben reménykedni, azért lehet esetleg imádkozni, hogy ne bannolják cobble-t. Akkor talán-talán lesz nézőszám rekord is. Amúgy emlékszel még a legelső major döntőjére? Ha emlékem nem csal nagyon durván meg volt nyitva a csap, kb a nézők fele kapott ládát, ráadásul akkor még nem volt mapokra osztott, mindegyik ugyan annyit ért.

(#67184) adise válasza gyurkikrisz (#67179) üzenetére


adise
őstag

ez már megint butaság, mivel itt olyan playerek játszottak akik kinn voltak a lanon és az ő matricájuk rajta volt. illetve előre be is volt jelentve hogy lesznek is droppok. Ellenben most.

(#67185) lemusz


lemusz
addikt

Mindent tiszteletem elvesztettem ami maradt a PGL iránt...
[link]

(#67186) GODx


GODx
tag

Ez a showmatch az eddigi legjobb :C :C

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#67187) gyurkikrisz válasza adise (#67184) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

:W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#67188) Vanir válasza lemusz (#67185) üzenetére


Vanir
veterán

Kell a műsor a birkáknak. :)

(#67189) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!

Régen sokat cod 2-őztem, de manapság már nem sokan játsszák, ezért gondoltam, hogy kipróbálnám a CS:GO-t.
A kérdésem az, hogyha streamen megveszem az alapverziót, ami 13.99 Euró, akkor már teljes értékűen tudok játszani a szervereken, vagy van itt még más dolog is, amiről nem tudok? :) (Kb 8 éve nem vásároltam játékot :) )

(#67190) GODx válasza dangerzone (#67189) üzenetére


GODx
tag

Semmi mást nem kell venned. Vannak a játékban skinek (fegyverre/késre mintázat), amik viszont csak vizuális változást hoznak, semmi előnyhöz nem juttatnak.

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#67191) po1son válasza lemusz (#67183) üzenetére


po1son
addikt

Én már egy reményvesztett szerencsekereső vagyok, ami a dropokat illeti. :DDD
Nekem eddig 12 darab cs:go-s felhasználóval (6 chrome fiók - 6x1 sima ablak/6x1 inkognitóablak) összesen 9 láda esett. :O
Olvasgattam és beszélgettem jó pár játékossal, akik közül három fajtát tudok megállapítani.
1. Nézte az összes major-t és eddig még soha nem kapott még ládát
2. 1 Major / 1 láda
3. Van a szerencsés fajta, akinek nem is kell nézni az összeset, de ha megy a stream akkor esik neki 4-5 darab láda

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#67192) Redneck válasza dangerzone (#67189) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem nézd meg aprón hogy van e olcsóbban kulcs. Esélyes hogy igen.

Teljes játékot kapsz, de vannak időszakos Operationök amik 5-6€ között vannak. Most épp indult egy nagyjából egy vagy másfél hónapja, de előtte több mint egy éve volt az utolsó.

Szerk:
Érdemes megnézni az aprót mert pár € szokott lenni a játék akciósan. Vannak akik bevásárolnak olyankor. Az Operation pedig nem rossz de gyakorlatilag könnyed cucc, nem a kompetitív játék a cél vele.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#67193) PeL


PeL
addikt

Gondoltam nyitok egy ilyen 0.25-ös aláírás kapszulát párat. Vettem 20db-ot, 3.-ból nyitottam egy 19€-s Dev1ce Gold matricát :DDD

Szerk.: Nem tudom eladjam e most, vagy érdemes várni vele?

[ Szerkesztve ]

(#67194) fatal`


fatal`
titán

Meddig lehet major matricákat venni, a döntő után egyből leszedik? Vennék párat majd késő este körül :)

(#67195) dugo_ válasza dangerzone (#67189) üzenetére


dugo_
veterán

Vedd meg G2A-n a kínai régiózárasat 1800Ft-ért, többet nem ér az, hogy tízből hét meccsen lecsalnak.

(#67196) lemusz válasza PeL (#67193) üzenetére


lemusz
addikt

Akkor érdemes eladni, amikor a nap nyugaton kél és keleten nyugszik, amikor a tengerek kiszáradnak és a hegyeket elfújja a szél, mint a falevelet.

(#67194) hunfatal: Volt már hogy másnapra le is szedték, de volt hogy greedy módon még egy hétig is bent volt...

[ Szerkesztve ]

(#67197) Zimmi91 válasza PeL (#67193) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is vettem párat nekem csak 6-7 fóliás jött a többi sima, de szerintem várok vele míg lecseng ez a 25 centes kapszula :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#67198) fatal` válasza lemusz (#67196) üzenetére


fatal`
titán

Akkor változó, köszi. Lehet majd a döntő közben :D

(#67199) Franklin


Franklin
addikt

Gambit már megnyerte magának a közönséget, amikor a bevonuláskor Dosia lengyel zászlót lengetett :)

(#67200) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Milyen sokan nézik ezt a döntőt. :D Harmada az Atlantainak. Pedig cobble is van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.