Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67901) qdak válasza bepken (#67898) üzenetére


qdak
addikt

anno a css ben leg kitette az admin haver 2 pill alatt ha csalt, itt meg szavazz, jelents, (jelentesz 5-3 ba mert nem fair... mert nem ez es kesz :((( )
amugy az insertion map on nem 1szer van ha visszanezem, ugy lo ki a kodbol, h nem lat!!! latom a toltenyt azt csa... akkor h lat ha replay ba se latom magam, es meg a nyomorultak, mert azok, nem nyomnak a kiszavazasra, meg velem pofaznak ha ra mondom, h wh ?!
-nem latom...
-replay - o se lat akkor mi ???

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#67902) bepken válasza qdak (#67901) üzenetére


bepken
veterán

jelentésnél egyébként számít, hogy mikor jelentem a meccs közben? (tehát pl. amikor gyanússá válik az, hogy velem ellenkező irányba néz, majd mire ráviszem a célkeresztet 180 fokba megfordul és lő egy fejest) elég egyszer vagy jól teszem, ha minden körben jelentem? vagy tök mindegy, mert úgysincs ow, tehát nem lesz nyoma...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#67903) GhanBuri Ghan válasza gtamate2 (#67894) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

gtamate2: Jól hangzik a hétfő. Mikor lenne a kezdés?

(#67893) dugø : Lol :)

(#67896) bepken: Hidrában sok volt a csaló, amit nem igazán értek, hiszen oké, nincs OW, de a game ban ugyanúgy elkaphatja őket bármikor. Nyilván azért csaltak, mert minél hamarabb ki akarták pörgetni a heti dropot (így csak a mások idejét rabolták...) Akik már megszerezte a gyémánt medált, az pedig már nem kap hidra xp-t, szóval több drop se lesz. (a dropot meg irigylem, egy értékesebbet sem kaptam :) )
Hogy a jelentés mikor számít: nem ad ki pontos információt a Valve a működéséről, _állítólag_ 11 különböző report után megy OW-ra. És csak MM van OW-ban, szóval szinte biztos, hogy a többi játékmódban leadottak nem érnek semmit.
De a nagy kérdés az, hogy mit ér, ha bannolnak egy csalót, mondjuk havonta egyszer elkapják, ő meg vett előre egy csomót, amikor akciós volt (vagy eleve a régiókorlátossal játszik VPN-en keresztül, mert az még olcsóbb), simán lehet, hogy havi 5-10 dollár neki belefér, hogy valakinek érezhesse magát.

(#67904) dugo_ válasza GhanBuri Ghan (#67903) üzenetére


dugo_
veterán

Csak az aktiváláshoz kell VPN, utána bárhol használható a régiókorlátos.

(#67905) sarti


sarti
csendes tag

Sziasztok. AWP-re is van külön csalás, mert néha csak nézek miket bead találatnak, kinéz, puff egy pillanat alatt és visszajátszásban a közelben sincs a célkereszt. Vagy a visszajátszás rosszul mutatja? Vagy ennyire jó az illető, mert olyan érzésem van hogy még a golyó is kanyarodik.

Minden nézet, nézőpont kérdése.

(#67906) mobal válasza sarti (#67905) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

wh.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#67907) sarti válasza mobal (#67906) üzenetére


sarti
csendes tag

Szia! Van valahol egy összefoglaló, ahol leírják a különböző csalásokat, mikre kell figyelni hogy tudjam biztosra hogy csalóval van dolgom.

Minden nézet, nézőpont kérdése.

(#67908) htc07 válasza sarti (#67907) üzenetére


htc07
addikt

ez tök egyszerű, aki lelő az csaló, akit te lősz le az meg ez noob ;]

(#67909) GhanBuri Ghan válasza sarti (#67907) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Letöltesz egy cheatet, és megnézed, hogy miket lehet bekapcsolni :)
wh: átlát a falakon
aim: magától céloz
trigger: akkor lő, ha ellenfélen van a célkereszt

meg vannak az egyéb csalások, mint pl
lag: úgy tesz, mintha lagoló gépen játszanál, ezért a többiek számára darabosabb lesz a mozgásod
bunnyhop: automatizálja az ugrásokat, gyorsabban el lehet jutni bárhová
radar: folyamatosan mutatja az ellenfeleket a radaron
spinbot: a többiek számára úgy tűnik, hogy folyamatosan pörög a játékos

Biztos van még ezer másik fajta is, ezek a legfeltűnőbbek (mondjuk a radart pont nem lehet kiszúrni, max. abból, ha valahogy mindig ott vannak többen a védők, ahol a bomba. Wh-nál legalább bámulja az üres falat, meg a biztonság kedvéért rárakja a célkeresztet a két fal mögötti ellen fejére)

(#67910) sarti válasza GhanBuri Ghan (#67909) üzenetére


sarti
csendes tag

Köszönöm. Könnyeden játszom, a wh és a radar elég gyakori szerintem, aim ritkább.

Minden nézet, nézőpont kérdése.

(#67911) qdak válasza bepken (#67902) üzenetére


qdak
addikt

sztem teljesen m1, h 1 szemely hanyszor jelent, maximum ha kovetkezore mast is bejelent, akk lehet ertelme, mas kerdes, h versengobe, mikor nem tudsz kilepni, mert ugye teged egybol buntetnek, cask nyom az ember mindent, ilyenkor a csapat tarsainak is szoktam kuldeni, h unfair, mert nem tesznek semmit... gondolom annak semmi ertelme, de a lelkem nyugtatom :D

a legleg mondjuk anno css be volt nekem, saings only italy serveren, utolso t kent bekempeltem, ct kezdot, 6 ellen, ebbol 5, egy klan volt, leszedtem 1-2 t aztan mar nyomtak a kick et! mire az utolso jott, meglett nekik, pedig majdnem max HP-m maradt az utolso klanos ellen...
ez is milyen dolog?!

ennek a spinbot nak nem tom mi ertelme, meg 1 kezdo is latja, persze van, hogy vki nem el szavaz cask tudnam miert ?

meg van silent aim is, azt mar nehezebb kiszurni, nem egybol ad fejre...
van no recoil, szor a fegyver, de nem rant az egbe...
meg van ahk macro, az meg olyan mintha te ellensulyoznad az egerrel a recoilt... ez nem is vac ban os

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#67912) vicces válasza qdak (#67911) üzenetére


vicces
addikt

ez az utolsó az amikor rácélzok emberünkre de pont akkor kiugrik a célkereszt elől, még akkor is ha pillanatra megállok, hogy bevárjam a mozgását de az mégis elugrik? :(((
különben nagyon idegesitő, hogy gyakorlatilag nincs olyan pc game amiben ne lenne cheater. a konzolon gondolom már okés a dolog, de nekem nagyon de nagyon nem jön be a kontroller irányitása. csak azért szenvedek még mindig pc és az xbox nincs már hónapok óta bekapcsolva. hüvejkujjal egyszerűen nem tudok célozni.. :(

[ Szerkesztve ]

:)

(#67913) bepken válasza qdak (#67911) üzenetére


bepken
veterán

említett barátunk a kill cam alapján infernón épp lerakón a bombát nézte akval, aztán egy glitches 180 fordulás és fejes, majd ugyanabba a poziba vissza. nem hallhatott, de célkeresztem ráhúztam, gondolom az volt a trigger...

a másik meg folyamatosan a földet nézte awpvel és kill cam/animáció szerint földbe is lőtt mindig, mégis fejes.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#67914) qdak válasza vicces (#67912) üzenetére


qdak
addikt

ilyen az ahk mondjuk ez eleg gagyi, cask lefele tart, oldalra nem.

kontroller: 1x probaltam, nem birok a gombokkal loni :F

bepken csak jok a reflexei, youtuben van csomo, buktato video, szoktam nezegetni.

most is volt 1 fura, mmint nem csalas, krieg adtam 1 fejest, meg volt 1 hit em es a gyereknem halt, ez vmi bug lehet v nem tudom, godorbe alt d2 n, fejes meg a hit se ment at foldon.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#67915) #67947008


#67947008
törölt tag

En egy picit szanalmasnak tartom, hogy Darvex es DMK elindultak egy ilyen community cupon. Bar a nagy szemiprők hatha nyernek vegre valamit.

(#67916) szebe válasza #67947008 (#67915) üzenetére


szebe
őstag

Belenéztem a streambe, ott is láttam ezt sírást, de komolyan nemértem. Sehol nem láttam szabályba foglalva, hogy aki volt xy lanon, vagy elért xy eredményt, esetleg xy rank fölött van, az nem indulhat.
A csaló lynch hussart vajon miért nem találja meg senki? :)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#67917) #67947008 válasza szebe (#67916) üzenetére


#67947008
törölt tag

Nem volt szabalyba foglalva, de a vr sracok kertek, hogy felprofik-profik ne jelentkezzenek.

(#67918) szebe válasza #67947008 (#67917) üzenetére


szebe
őstag

Nem követem a VR-t, szóval ezt nem tudtam, köszi.
Ez esetben megkérhettek volna valakit (ahogy láttam, Jani mostanában sokat pubgzik Kodiakkal), hogy nézzen körül a nevezettek között, és beszéljék meg.

Ja, és Jani is nagy elánnal csatlakozott most a DEAC-os meccsre, hogy esport szakosztály stb, szóval ők sem épp hobbisták :)

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#67919) bager13 válasza dugo_ (#67897) üzenetére


bager13
aktív tag

"Ezzel a játékkal már csak csalók játszanak. Vagy csalsz, vagy lecsalnak. Ehhez kell hozzászokni."

Nyilvánvaló tény, mint az is hogy: Minden nő k..., minden gyerek buta, az összes gazdag irigy és stb...

Szerintem is, mindenki aki csal, az csal. :D

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#67920) qdak


qdak
addikt

vegre 1 jo versengo :R 5-1 rol hoztuk vissza :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#67921) Mezcal válasza bager13 (#67919) üzenetére


Mezcal
addikt

Viccelődhetsz ezen, de rengeteg a csaló. Rengeteg.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#67922) lemusz


lemusz
addikt

Valóban rengeteg van, de véleményem szerint már nem is az MM-re koncentrálódva. Megvettem a Hydra passt smurfre, mondom szerencsét próbálok hátha esik majd valami értelmes, ha már főaccra nem esett semmi és hát kész tébolyda az egész. Fyling scoutman-en - ami kb az egyetlen nekem tetsző wargames mód - tele van aimbotossal, a legrosszabb az egészben, hogy ha van egy, már kapcsolja a másik is, 1 perc alatt a fél szerver tele van csalóval, egyik lagger amolyan ratehaxos aimos, másik pörgőaimos, a harmadik speedhack aimos... Only-hs módot már nem is említem, azonnal kitudja rajta farmolni a kellő XP-t a droppjaihoz, 1-2 nap alatt talán az összeset is, a szajrét utána küldi egy másik accra hogy védje az árut a banntól, így ha jó droppja volt már van is miből megvenni a következő csgót és hydrát, kezdheti előröl... Szerencsére mm-en nem találkozok ennyi egyértelmű esettel, de hozzá tartozik az igazsághoz, hogy nem is mm-ezek már annyit mint mondjuk fél vagy egy éve. Ez is, meg a PUBG is csak a szögeket verik a CSGO koporsójába...

Jah meg amikor nem akarják kikickelni a csalót egy ilyen wargames játékon... nah akkor kapok agyfaszt. Mert még ha mm-en nem kickelik ki addig, amíg a biztos győzelem tudatában nincsenek, azt valahol megtudom érteni, de hogy itt miért jó valakinek, hogy a társa végighenteli a pályát, neki még csak lehetősége se marad fregelni, Xp-t se kap meg semmi és mégis a NEM-re nyom, nem értem...

[ Szerkesztve ]

(#67923) Redneck


Redneck
veterán

Mióta meglett a Diamond Hydra Coin, azóta a heti játékmódnál eltűnt az XP csík. Ez természetes?
Kaphatok még egy droppot ha az összes Hydra küldetés megvan? Már csak egy kell, de már meglett a Coin, ezért azt már nem csináltuk meg.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#67924) lemusz válasza Redneck (#67923) üzenetére


lemusz
addikt

Mármint hiányzik még egy misszió? Azt hiszem, hogy egyet ki is lehet hagyni nyugodtan, mert úgy is megkaphatod az összes, missziókért járó droppot. Van annak is külön csíkja.

(#67925) Redneck válasza lemusz (#67924) üzenetére


Redneck
veterán

Az maximumon van, csak gondoltam ha már lúd, legyen kövér. Tehát droppra ne számítsak. :N
A heti mód XP-je ezért tűnhetett el? Indítani tudok, de heti mód droppért menni úgy tűnik nem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#67926) lemusz válasza Redneck (#67925) üzenetére


lemusz
addikt

Ha megvan a diamond eltűnik a wargames (dropp) és már soha többé nem tér vissza, még ha novemberig ki is tolták a karrierjét. Fura, de így van.

[ Szerkesztve ]

(#67927) Redneck válasza lemusz (#67926) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi az infót! Mekkora hülyeség, pedig szimpatikus volt hogy független a küldetésektől. :((( Gondoltam a heti farmoló körrel még hátha bemákolok valamit a szokásos centes gusztustalanságokon kívül. Végülis a Hydra elérte célját. Voltak egészen szórakoztató módok, az idő elment vele, az árát visszahozta.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#67928) Mezcal


Mezcal
addikt


Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#67929) ReFleXx


ReFleXx
addikt

kiprobaltam a fast sync-et csgoval 80 Hz mellett, határozottan érezhető a javulás tearing terén, elvileg 10ms-t dob az input lagra, de nem igazán vettem észre itt különbséget. akit nagyon bánt a tearing tehet egy próbát.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#67930) gtamate2 válasza ReFleXx (#67929) üzenetére


gtamate2
veterán

Már amúgy is öreg vagy észrevenni

*Sn0w

(#67931) ReFleXx válasza gtamate2 (#67930) üzenetére


ReFleXx
addikt

az tény, de vsynchez kepest alig tol az input lagon.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#67932) vicces válasza Mezcal (#67928) üzenetére


vicces
addikt

ezt a listát hol lahat lekérni??

:)

(#67933) KisTücsök válasza vicces (#67932) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ban Checker for Steam bővítmény.

(#67934) bager13 válasza Mezcal (#67921) üzenetére


bager13
aktív tag

Bocs, de akkora hülyeséget írt, hogy csak röhögni tudok rajta.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#67935) joe-ker válasza Mezcal (#67928) üzenetére


joe-ker
senior tag

:D
Nálam ez van: [link]

(#67936) NoX válasza Mezcal (#67928) üzenetére


NoX
senior tag

Én mindig törlöm az olyan ismerőseimet, akik valamilyen ban-t kapnak.

(#67937) qdak válasza NoX (#67936) üzenetére


qdak
addikt

ez a vac nem tevedhet amugy ?
ezzel a "vibranceGUI" vagy "digitalvibrance" vel mi a helyzet? sokkal szebb a kep, en nem mertem cs go ba hasznalni, mert modosit vajon ezert is VAC ol hatnak ?
VIBRANCEGUI
ez volt az 1ik ok amiert gyuloltem a csgo t a sourceval szemben, gyalazatos ahogy a skint maga valasztja, vhol az egyik csapat tuti jobban latszik, en sajna am sem latok jol, eleve szarabbak az eselyeim, sourcebe szepen kikapcsolta az ember, es fix skint tett be maganak, ellensegnek (piros T, kék CT)...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#67938) Cr00py válasza qdak (#67937) üzenetére


Cr00py
senior tag

Vibrancegui-t használok már régóta, ez semmit nem módosít a játékfájlokon. Annyit tesz csupán, hogy nem kell autómatán minden játékindítás előtt átállítani manuálisan a vga driverben a digital vibrance-t, hanem ez a kis program megteszi helyettünk. A lényeg, külön exe fájlokhoz társíthatunk tetszés szerint eltérő vibrance beállítást. A sweetfx-et azért is tiltották, mivel az módosította a játékfájlokat. a Vibrancegui-t használhatod nyugodtan.:)

(#67939) xEon1337 válasza qdak (#67937) üzenetére


xEon1337
őstag

A VibranceGUI csak annyit csinál, hogy helyetted húzza fel a vezérlőpultban a "Digital Vibrance" értékét amíg fut az adott játék. Nyugodtan lehet használni.

Szerk.: megelőztek! :)

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#67940) NoX válasza qdak (#67937) üzenetére


NoX
senior tag

Ha tévedésből kapta az illető, akkor az lekerül automatikusan.
If a VAC ban is determined to have been issued incorrectly, it will automatically be removed.
Szóval tévedhet, de ha kiderül, akkor elismeri :)

A VibranceGUI VAC safe. Ez nem csinál mást, mint a támogatott NVIDIA kártyákon felhúzza automatikusan a Digitial Vibrance Control-t a megadott játékok futtatása esetén. Ezt Te is meg tudnád tenni manuálisan, csak kényelmesebb ha egy program auto ki-be kapcsolja, ahogy indítod-bezárod a játékot. AMD kártyákon a Saturation-t állítja.

(#67941) qdak


qdak
addikt

koszi, akkor a sweetfx volt amiert kaptak :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#67942) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Én csak Silver vagyok, de azt hittem, hogy a Nova-k ellen esélyem sincs.
Két kiugrott játékosunk Nova2. 5/5 random várotermi játékos voltunk. Megint egy ELO furcsaság.

Live poor, die ritch.

(#67943) RexpecT


RexpecT
addikt

Úgy látom, hogy PUFF-ot is elérte a VAC. Nem gondoltam volna, hogy beáll az "okosságot" használók sorába. :(

(#67944) GODx válasza RexpecT (#67943) üzenetére


GODx
tag

Nem csodálkoznék rajta, ha kiderülne, hogy direkt csinálta.

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#67945) Mezcal válasza RexpecT (#67943) üzenetére


Mezcal
addikt

Meglepő, mert sosem volt gyanús.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#67946) Årpi válasza RexpecT (#67943) üzenetére


Årpi
őstag

Rakiban volt egy AWP | Fever Dream fn, redline, meg eredeti bloodhound pin is...kek

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#67947) lemusz válasza RexpecT (#67943) üzenetére


lemusz
addikt

WTF?!

Ilyenkor utólag már minden gyanús ugye. Nekem az volt furcsa, hogy mindössze néhány hónap alatt szuprém lett duplakala rangból vagy valami hasonlóból. De azzal magyaráztam, hogy biztos ráfüggött a témára, sokat játszott meg ilyenek. Krakkóban is járt a majoron, ami ugyancsak ezt erősítette, hiszen akit nem érdekel a játék, az nem megy el oda. Nem ítélkezem, kíváncsi vagyok mivel magyarázza majd, bármit eltudok képzelni. Még azt is, hogy direktbe próbálta ki, tudva mi lesz a sorsa és úgymond ezzel akart pontot tenni az élete eme csgós szakaszára, ami ezennel lezárult.

(#67948) dugo_ válasza lemusz (#67947) üzenetére


dugo_
veterán

Én nem tudtam, hogy Supreme lett, de akkor ahhoz nem kell nagy nyomozónak lenni, hogy gyanút fogjunk. :D

(#67949) lemusz válasza dugo_ (#67948) üzenetére


lemusz
addikt

Hát inkább olyan 1 napos szuprém, mert bukta is le sas2-re kb azonnal. Ennyit még te is eltudnál érni dugó, bármennyire is nehéz elhinni eme 1 éves szösszenet alapján, de pár hónap koncentrált játék igenis képes lehet 3-4 rangot emelni valaki játékán. Annó téged is úgy emlegettünk, hogy a PH mix leggyorsabban fejlődő játékosa, nem emlékszel? :P Szmörfömön - ahol játszottam pufival néhányat - megnéztem és se nekem se ismimnek nem jelzi a játék, hogy csaló lett volna a lobbynkban. Győzelmek száma sem csökkent.

[ Szerkesztve ]

(#67950) edgR válasza RexpecT (#67943) üzenetére


edgR
őstag

és az ki a tököm?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.