Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

na jó má a szerver :F :O :O :O :O nem tudok játszani ááááá gyogyszert gyorsan fügö vaok plz help :O :O :O :O :O :O :O :O

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#702) satomee válasza bana'n (#698) üzenetére


satomee
senior tag

Hát ez alapján télleg valami központi gebasz lehet.Persze csak ha nem volt egy újabb source frissítés...Az obi-nak meg biztos saját steam szervere van...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#703) bana'n válasza moongoose (#700) üzenetére


bana'n
tag

hát igen, az alap szolgáltató szerződés:

szolgáltató kötelezettségei:
1 pontba foglalva
szolgáltató jogai:
n pontba foglalva (n tart végtelen)
felhasználó jogai
1 pont
felhasználó kötelezettségei
n pont (n tart végtelen)
;]

Kicsoda, één?

(#704) Genius007


Genius007
őstag

Nekem haverom ezt küldte ( neki is ezt küldték )

Bár a Steam hivatalos oldalán semmi sem utal a kényelmetlen helyzetre, az viszont tény, hogy nem lehet belépni a Steam hálózatába. Hibaként egy Nem sikerült csatlakozni a Steam szerverhez üzenetet kapunk. Hivatalos csatijukon viszont már bővebb információval látnak el: Bellevue-ben (Seattle, ahol a VALVe és a Steam székhelye van) hatalmas vihar tombol és az áramellátás szünetel. Amint a vihar ....

többet nem tudott átküldeni ...

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#705) C^^


C^^
őstag

(#706) Zsolty


Zsolty
tag

franc a viharába, már vagy 6 órája nem leht semmit csinálni...

(#707) Gorcsev


Gorcsev
tag

A fenébe ebbe a viharba. :O Tudja valaki, hogy lehet offline indítani a steamet?

(#708) moongoose válasza Zsolty (#706) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

még jó hogy délutános vagyok...
Remélem estére lesz valami cs jellegű dolog :D

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#709) satomee


satomee
senior tag

Tegnap végre aludtam is,csajos se lesz ma,szal minden adott egy jó kis játékhoz,erre ezt kee csinánije?!Ezt kee csinánije?!:((

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#710) Genius007 válasza satomee (#709) üzenetére


Genius007
őstag

ez olyan győzikés volt :((( ...nem ?!!! :DDD :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#711) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Bad Boys-on :) minden nap csak ma nem . :Y :C még jó hogy éfélig vaok amugy én is ott vaok ÉN PH! [8 )] SpongeBob 34 [HUN] néven

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#712) satomee


satomee
senior tag

Kezdek aggódni,nemsoká megyek haza és még semmi jó hír...Dedikált működik vajon offline,lanra állítva...?:U
MOD:Közben fantasztikus lettem,nicsak!:DDD

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#713) Genius007 válasza SIKIRIKI (#711) üzenetére


Genius007
őstag

PH! [8 )] SpongeBob 34 [HUN] néven tolod ?
Azt hittem az más :B Mert itt a PH! -n van egy SpongeBob nevü tag ..azt hittem az az :B Akkor tévedtem :B :)
De téged sokszor látlak ott ;) :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#714) Genius007 válasza satomee (#712) üzenetére


Genius007
őstag

satomee Gratulálok :R :C

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#715) Windex válasza SIKIRIKI (#711) üzenetére


Windex
tag

Láttalak nemrég OSG-n játszani, jól nyomtad. :D

(#716) moongoose válasza satomee (#712) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Én egyszer próbáltam offline módon indítani a source-ot, de nem engedte a görény steam(valve).
Hát nem erőszak a disznótor gondoltam...ilyen esetekre van fenn a ''másik'' változat.
Ám ha valakinek sikerült már net nélkül indítani szervert és játszani botokkal az megoszthatná..
THX!

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#717) satomee válasza moongoose (#716) üzenetére


satomee
senior tag

Azt tudom hogy create serverrel működik,azt próbáltam már.A dedikáltat azért gondoltam,mert be lehet állítani hogy lanon vagy neten menjen,ráadásul nekem ugye saját gépen mindig lanon látja,ahhoz meg nem bittos hogy kell net,ugye...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#718) Sleed


Sleed
aktív tag

Ne is próbálkozzatok nem fog sikerülni...
Offlineban el lehetne indítani akkor ha nem műxik a netetek...
De most a Valve szerverek szartak be az áramszünettől...
Úgy néz ki hogy meg kall várnunk míg helyreállítják az elektromos ellátást..
:(((

(#719) Zsolty


Zsolty
tag

még semmi.
fenébeee

(#720) SIKIRIKI válasza Windex (#715) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Köszi igyekszem :C :B

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#721) SIKIRIKI válasza Genius007 (#713) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Ja sajna ezért nem az a nevem mert már foglat volt de mindegy.De remélem hogy ma még talizunk ott olyan éfélig melozok utána mek haza és remélem már jó lesz a szerver mert már remeg a kezem .segitsék fügö vaok gyogyszerem most akkarom ááááááááááááááá :O :O :O :B :B :B :W

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#722) bagyulajuve válasza moongoose (#716) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mikor bekapcsolod a gépet kihúzod a netkábelt és úgy automatikusan offline módban indul el a steam

Resistencia eterna

(#723) sanyez


sanyez
csendes tag

Ez a fránya vihar. Pedig siettem haza, vége a sulinak és mondom nyomok egy jó kis partit.
Erre meg bleeeeee :O

[Szerkesztve]

Segíts magadon, az Isten is megsegít :D

(#724) bagyulajuve válasza sanyez (#723) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez az amit senki sem tud :(

Resistencia eterna

(#725) sanyez válasza bagyulajuve (#724) üzenetére


sanyez
csendes tag

Már olvastam köszike.

Segíts magadon, az Isten is megsegít :D

(#726) moongoose válasza bagyulajuve (#722) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Át lehet b@szni úgy, hogy utána meg visszadugom, és mikor kreáltam egy dedikáltat,akkor rám tudnak csatlakozni a haverok ip alapján?

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#727) satomee válasza moongoose (#726) üzenetére


satomee
senior tag

Hát valami hasonlót szerettem volna én is kipróbálni.De azt írta ki hogy nem indítható el a cucc offline módban,mert nincsenek a gépen tárolva a steam acc adatai,vagy valami ilyesmi... :(

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#728) bagyulajuve válasza satomee (#727) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, nekem is ezt írja ki a mocsok :(((

Resistencia eterna

(#729) moongoose válasza bagyulajuve (#728) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Óh hogy most nincs telepítve a ''másik''...
És még mondják, hogy no w@..z..
Már rég nyomnám a lemitán, vagy setti-n..

meggondoltam magam elő vele azt telepítés...
a valve meg bekaphatja...
ha 10 perc erejéig is de játszani fogok..

[Szerkesztve]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#730) Genius007 válasza moongoose (#729) üzenetére


Genius007
őstag

Én má nyomhatnám :B :DDD
Mert asszem aki reggeltöl bevan lépve ..annak még most is megy .. csak most t*rt st*am-et találtam! Van benne 89játék és bármilyen uj accountot hozol létre , benne vannak má a gámák .. de pszt :) :DDD
Most töltöm benne a Day of Defeate Source-t :DD
Ha menni fog ,, és rendes serveren akkor happy one :))
Majd utána megnézem a rendes CSS-t is hogy megy-e :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#731) satomee válasza moongoose (#729) üzenetére


satomee
senior tag

Neked van egy ''tartalék'' cs-d...?! :U
Szerintem ez a vihar is része a legujabb frissítésnek,csak most egy kicsit túl jól sikerült,és nem tudnak vele mihez kezdeni.
Ezért előszednek majd egy kb egy évvel ezelőtti verzát,amibe se vihar,se dwp,se fegyómódosítás,stb,és mindenki titta hepi lesz.
:C :C :C

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#732) satomee válasza Genius007 (#730) üzenetére


satomee
senior tag

Annyi a csillag a postodban hogy egy szavát sem értem...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#733) Genius007 válasza satomee (#732) üzenetére


Genius007
őstag

t*rt = tört
st*am = steam
vágod... :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#734) moongoose válasza satomee (#731) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Valahol én is elkezdtem, de aztán letettem a valve asztalára 7100 kp-t és azt mondták, már arra nincs szükséged, gyere hozzánk a steamre, ott majd sok emberrel fogsz megismerkedni, játszani stb.
De titokban azért megtartottam a ''másik'' verziót...a nehéz napokra(mind a lányoknál) :DDD
És egynap eljött ez a nap is..
De jól tettem, hogy nem dobtam a kukába anno...

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#735) Genius007 válasza moongoose (#734) üzenetére


Genius007
őstag

Az a CSS még nekem is itt van :) CCSak ninCSS fenn :DDD Összes update meg minden itt figyel a dvd-n rám :DD

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#736) satomee válasza Genius007 (#733) üzenetére


satomee
senior tag

Azért ennyire nem vagyok hülye,már először is értettem... :)

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#737) Genius007 válasza satomee (#736) üzenetére


Genius007
őstag

Bazzzzz ..akkor én meg minek szenvedek itt :DDD :D :DDD :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#738) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

pedig de jót játszottam volna, de ez van, sajna még az offline mód se működik :(((
nekem nincs tört verzió, de lehet majd beszerzek egyet a fene egye meg

Resistencia eterna

(#739) Genius007


Genius007
őstag

Bakker.. :DDD
Én meg ebbe a t*rt st*am be tölthettem volna most mindent .. mert reggel 5-óta bevoltam lépve ..most meg muszály voltam restartolni ..és már nem tok belépni :((( :DDD
Pedig gondoltam este még töltök le 1-2 gámát benne ,, :)
Nekem meg holnap ( ma ) :DDD szülinapom van ..mondom még elötte kicsit lövöldözök ..erre nem jooo :O

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#740) satomee


satomee
senior tag

Tört verzával tört szerveren amúgy hogy megy a dolog?Úgy értem mi a különbség a legális meg e között...?

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#741) Genius007 válasza satomee (#740) üzenetére


Genius007
őstag

Hát ez t*rt st*am szóval ..lérte hozod az accountodat és már benne vannak a játékok , töltheted le öket a steam-töl ..csak nem tudtam kiprobálni , hogy megy-e eredeti serveren mert , pont most van ez a viharos $z@r :((( wááááááááááááá :W
( és már be se tok lépni .. :O )

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#742) satomee válasza Genius007 (#741) üzenetére


satomee
senior tag

Aha...Hát ez télleg csak szükségmegoldás lenne...
Amúgy meg lehet hogy ''odafent'' is játszanak CS:S-t,és a sok bug meg szar update miatt berágott a góré oszt ezér küldött vihart Seattle-re... :U
Remélem ezzel senkit nem bántottam meg... :R

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#743) bagyulajuve válasza Genius007 (#739) üzenetére


bagyulajuve
addikt

boldog szülinapot :R
remélem jól berúgsz :DDD

Resistencia eterna

(#744) satomee válasza Genius007 (#739) üzenetére


satomee
senior tag

Jaa,télleg,nem is figyeltem,boldog szülinapot! :C
Hanyadik is...? :)

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#745) Genius007 válasza satomee (#744) üzenetére


Genius007
őstag

Köszönöm mind kettötöknek :R
18. :DD
Majd meglátjuk mi lesz belöle ;)
Csak végre ez a steam lenne jo :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#746) satomee válasza Genius007 (#745) üzenetére


satomee
senior tag

Addig is iszok egy sört a z egészségedre... :D

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#747) Genius007 válasza satomee (#746) üzenetére


Genius007
őstag

Egészségedre :DDD :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#748) Genius007


Genius007
őstag

Bazzzz... 2óra és steam még mindig nem megy :O

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#749) bana'n


bana'n
tag

Működik! :C
Csak a magyar szerverek nem mennek.

Kicsoda, één?

(#750) satomee válasza bana'n (#749) üzenetére


satomee
senior tag

Vajon miért nem vagyok ezen meglepve...?De fő hogy megy!:DDD
Mondjuk itt Mo-n egy ekkora leálláshoz jó esetben elég lenne egy centis hó,szal...:U

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.