Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) he7edik. válasza bana'n (#849) üzenetére


he7edik.
addikt

A bannomat le tudnád szedni? ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#852) bana'n válasza he7edik. (#851) üzenetére


bana'n
tag

Le tudom. Dobj 1 privit: nick, steam ID, miért kaptad és kitől.

Kicsoda, één?

(#853) satomee válasza he7edik. (#851) üzenetére


satomee
senior tag

A bannodat...?!Hát mit követtél el???:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#854) bana'n válasza satomee (#853) üzenetére


bana'n
tag

Nekem van 1 tippem ;]

Kicsoda, één?

(#855) akasp válasza moongoose (#12) üzenetére


akasp
senior tag

akkor vegyél fel: akasp :DD jól nyomom:)

(#856) akasp válasza bana'n (#854) üzenetére


akasp
senior tag

na és miaz? ;] ;]
tudod, biztos sokat kempelt és berohadt a szerver... :D

(#857) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Hali mindenki kérdés mit lehet tenni ha steam jelszómat elfelejtetem és a mentö kérdésre vagyis a válaszra nem emlégszem :Y help mert nem tudok játszani :O :O a viharóta plz help :R :R

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#858) moongoose válasza SIKIRIKI (#857) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

A lehetőséged tárháza óriási...
- Próbálgatod a jelszavakat,amikre emlékszel...
- Veszel egy accountot itt a ph!-n (ez a második legolcsóbb).
- Veszel egy új source-ot 7100 kp-ért! (ez maradt a végére).

Másnak segíteni a jelszava keresésében...hát hogy is mondjam nehéz feladat...

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#859) satomee válasza SIKIRIKI (#857) üzenetére


satomee
senior tag

Ezt röviden úgy hívják: cumi...Külön jelszót használtál,vagy olyat amit máshol is-csak mert akkor talán könnyebben beugrik.Ezen kívül tényleg csak annyit tudsz tenni hogy veszel egy új accot... :(

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#860) sanyez válasza SIKIRIKI (#857) üzenetére


sanyez
csendes tag

nem szívás, mert nekem is ez volt hogy nem tudtam a jelszavam. Lehet újat kérni, mikor kéri a jelszót ott alul van két választási lehetőség. Az egyik az amiről beszélek, csak az e-mailodat kell tudni amit megadtál.

Segíts magadon, az Isten is megsegít :D

(#861) Genius007 válasza SIKIRIKI (#857) üzenetére


Genius007
őstag

Az e-m@il -es dologgal jonak kell lenni-e ;)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#862) SIKIRIKI válasza Genius007 (#861) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Na igen de küld egy kodot és arra is kell tudni a választ de én nem tudom vagy valamit nem jól csinálok mert ott van olyan hogy nem tudod a nevedet vagy a e-mailt de olyat nem találtam hogy be iróm a e-mailt és küld egy jelszó most hogy a gecbe van ez valaki segilyen má :O

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#863) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Na erröl beszéltek [link]
Help :R

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#864) satomee válasza SIKIRIKI (#863) üzenetére


satomee
senior tag

Ezt olvastad a cikk végén...? -> ''azt a bizonyos választ tudni kell'' De lehet hogy én értek félre valamit,még sose volt erre szükségem (kopp-kopp),ergo nem tudom hogy működik...:U

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#865) bagyulajuve válasza SIKIRIKI (#863) üzenetére


bagyulajuve
addikt

na ez nehéz menet lesz, ha nem tudod arra a bizonyos kérdésre a választ

Resistencia eterna

(#866) bana'n válasza SIKIRIKI (#863) üzenetére


bana'n
tag

tegnap vettem haveromnak csak source-ot pay pal-lal 4705 Ft volt

Kicsoda, één?

(#867) bana'n válasza SIKIRIKI (#862) üzenetére


bana'n
tag

Meg kell adnod az emali cimed, kapsz 1 levelet és abban van egy kérdés.
Ha nem tudod a kérdésre a választ akkor buktad, vége. Újat kell venned.

[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

(#868) satomee válasza bana'n (#866) üzenetére


satomee
senior tag

Na ezt a paypalt sose értettem.Hogy működik ez,hogy tudok vele vásárolni...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#869) bana'n válasza satomee (#868) üzenetére


bana'n
tag

Megadsz egy email címet + 1 jelszót, hozzárendelsz egy bankkártya számot.
Vásárlásnál a pay pal fizetés opciót választod -> nem a bankártyaszámod adod meg, hanem a regelt email címet + a jelszót. A PayPal megterheli a bankszámlád. Ennyi.

Kicsoda, één?

(#870) satomee válasza bana'n (#869) üzenetére


satomee
senior tag

Ezt így értem.És hol kaptál css-t ennyiért,ahol lehet is így fizetni...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#871) Windex válasza satomee (#870) üzenetére


Windex
tag

Szerintem Steamen keresztül vette. Nemrég vezették be a PayPal-t.

(#872) bana'n válasza satomee (#870) üzenetére


bana'n
tag

Pontosan, steamen :)

[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

(#873) satomee válasza bana'n (#872) üzenetére


satomee
senior tag

Jahogyvagyúgy...:DDD
És ez lehet akár egy sima forintalapú folyószámla is...?Bocs ha hülyéket kérdezek,de tényleg beton vagyok ezekhez,kb egy éve még számlám sincs...:))

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#874) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Na hali mindenki ugynézki hogy nem lesz gond !!!!!! adolog lényegét majd le irom ha végeztem. :C :C :C :C

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#875) bana'n válasza satomee (#873) üzenetére


bana'n
tag

Én sima forint alapú bankszámlával használom, amihez egy Visa Electron bankkártyám van.

Kicsoda, één?

(#876) satomee válasza bana'n (#875) üzenetére


satomee
senior tag

Értem.Köszi a helpet!

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#877) akasp válasza moongoose (#858) üzenetére


akasp
senior tag

menniy ph-s account? ;]

(#878) moongoose válasza akasp (#877) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

menniy ph-s account?
ezt így nem vágom...!

Ha a a kérdés arra vonatkozik, hogy mennyi egy ph!-s account... ;]
[link]
[link]
[link]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#879) Recon_hun


Recon_hun
tag

Szóval tudom nem tartozik ide, de azért ide akarom írni, mert fontosak vagytok ;)

Szóval boldog békés fragekkel teli karácsonyt kívánok minden PH!-snek.. különösen a CS topik ''lakóinak'' :B

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#880) he7edik. válasza Recon_hun (#879) üzenetére


he7edik.
addikt

THX

neked is és a többi sorstársnak is BOLDOG KARÁCSONYT

Égő szöveg a flém vázon

(#881) satomee


satomee
senior tag

Csatlakoznék az előttem szólókhoz,mindenkinek boldog karácsonyt és jó játékot!

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#882) iwu


iwu
addikt

hali!
kaptam egy hl2 dobozost...
hogy lesz ebből cs? már nem úgy van, hogy csak letöltöm és go? éűa steamon csak fizetős cs-t láttam...

ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#883) C^^ válasza iwu (#882) üzenetére


C^^
őstag

hali!
Nos, beizzitod a steamet->csinalsz egy accountot (a szovegbol itelve eddig eljutottal).
Most jon a trukk:
Felul a menusorban GAMES->Activate a Product on Steam. Beirod a cd-kulcsot, aztan elfogadja (ha minden jol megy ;] ), es minden olyan jatekot belepakol az accodba, aimt a hl2-vel egyutt kapsz. (cs: s, hl2, hl2dm stb.stb.)

Kellemes Unnepeket Mindenkinek !

(#884) iwu válasza C^^ (#883) üzenetére


iwu
addikt

persze, eljutottam.
csak nekem a hl2 és a hl2 deathmatch jelenik meg a gamek közt...
most megpróbálom beimportálni a régi cs steamot...
preload...jajj...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#885) C^^ válasza iwu (#884) üzenetére


C^^
őstag

Hmm...
Ha a My games ful alatt ramesz arra, hogy Browse Games, es rakeresel a cs: s-re , akkor elvileg kiirja, hogy in account. (ha nincs benne, akkor az arat fogja kiirni, de a hl2-acchoz hozza tartozik, hacsak nem hl2-retaillal rendelkezel. Akkor sajnos nem :( )

(#886) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Hali itt a megoldás ha elfelejted a jelszót középre ird a regisztrált neved és már megy is a e-mail a regisztrált e--malire a jelszó :C .egy gond van hogy csak a elsö jelszót küldi ha meg változttatad akkor a levélben van egy e-mail cim oda irj a problémádal
itt a link [link] :C

[Szerkesztve]

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#887) akasp válasza SIKIRIKI (#886) üzenetére


akasp
senior tag

huhú.. figy ezt a steam progiban is meg lehet ám csinálni. már bocs, de nem akarok kötekedni, de ha visszaolvasol, akkkor le van írva minden. meg ha feltolod magada a counter-strike2.hu oldalra, akkor ott is van egy cikk róla

(#888) SIKIRIKI válasza akasp (#887) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Igen igy van csak ha a steam-ben csinálod és nincs helyes jelszó akkor már csak a codos jelszó cserés dolog megy igy meg csak a név kell

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#889) akasp válasza SIKIRIKI (#888) üzenetére


akasp
senior tag

jó, mind1, azért befért ide is a link :)

(#890) orbano


orbano
félisten

Hali!

Dudtok nekem mondani valami szerver figyelő/kereső progit? Egy jó ideje nem frissül a The All Seeing Eye. Tudtok erről valami értelmeset?

A vér nem válik VAZZE!™

(#891) Haart


Haart
addikt

Kérnék egy kis segítséget. Nemrégen tolom a source-ot és minap bennvoltam egy szerveren és kibannoltak mert nem volt jó állítólag a rate-m. Mi az a rate? Mire jó és ha lehet akkor hogy lehet beállítani? THX.

(#892) Genius007 válasza orbano (#890) üzenetére


Genius007
őstag

www.game-monitor.com

ha nem jol irtam akkor sry...

google ---> game monitor

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#893) Windex válasza Haart (#891) üzenetére


Windex
tag

Hali!
Ezt olvasd át, szerintem itt minden le van írva: [link]

(#894) Haart válasza Windex (#893) üzenetére


Haart
addikt

THX :R

(#895) satomee válasza Haart (#891) üzenetére


satomee
senior tag

Azért ratek miatt nem szoktak egyből tiltani,max kickelnek.Egyébként nem értem,hogy az adminok miért nem állítják be szerveroldalról mindenki ratejeit,és akkor nem lennének ilyenek...:FVagy az nagyon leterhelné a szervert...?:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#896) akasp válasza Haart (#891) üzenetére


akasp
senior tag

[link]

na itt szépen minden le van írva

(#897) akasp válasza satomee (#895) üzenetére


akasp
senior tag

nem szeretik csakugy beállítani. mer az turkálásnak számíta saját gépeden vagy valami ilyesmiről hallottam.

de egyébként a ban az nem rate miatt van..

(#898) bana'n válasza satomee (#895) üzenetére


bana'n
tag

Egy egyszerű szkripttel megoldható a rate állítás szerver oldalról. Nemrég bekerült a cl_restrict_server_commands nevű változó a Valve játékokba, ez alapból 1es értéket kap. Ez a változó blokkol minden szerver oldali parancsot (amennyiben 1). A rate állítást is többek között. Régebben ezért nem is volt gond vele, újabban viszont igen sokan rákaptak, h elállítják, és így szereznek előnyt.
Az adminok védelmében annyit azért hozzátennék, hogy igen fárasztó folyamatosan azt nézni kinek jó, nem jó a rate-je. Rászól, nem figyel, nem tudja mi az, vagy nem akarja tudni.

Kicsoda, één?

(#899) Genius007


Genius007
őstag

Pedig sokkal jobb lenne ha ezzel nem lennének gondok ..vagy nem is lehetne állitani ... legyen alapbol amennyi kell és kész ... f@xe' t@L@'Lt@'k ki :DDD

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#900) satomee válasza bana'n (#898) üzenetére


satomee
senior tag

Jó,értem én hogy nem egyszerű,de tegnap az egyik szerveren szinte egész estés program volt a rossz ratek miatti kick,és az ezekre reagáló ''hogyan/mennyire'' kérdések,játszani szinte nem is maradt idő...Megértem hogy az adminoknak nem egyszerű a dolguk,de én pl úgy vagyok vele hogy inkább állítsa be nekem ő,minthogy emiatt kirúgjon,én nem sértődnék meg érte...:DDD
Valszeg az lenne a legegyszerűbb,ha a cl_restrict alapból 0 lenne,és ha valakinek nem jó a beállítása,azt egy bizonyos idő vagy figyelmeztetés után szerveroldalon beállítják.Ha meg nem tetszik,viszlát...:)

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.