Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) bana'n válasza parandroid (#944) üzenetére


bana'n
tag

én 4700 -ért vettem csak szorszot haveromnak paypallal steamen.

Kicsoda, één?

(#952) bana'n válasza bylow (#950) üzenetére


bana'n
tag

#940 :U

Kicsoda, één?

(#953) Genius007 válasza bylow (#950) üzenetére


Genius007
őstag

Bazzzz!

www.game-monitor.com

OTT RAKJAD HUNGARY-RA , ÉS COUNTER STRIKE SOURCE - ra !!!
ÉS LÁM!!! OTT A SOK MAGYAR SERVER !!!!

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#954) bylow válasza bana'n (#952) üzenetére


bylow
aktív tag

HÁT EZ MI?

ByLow #

(#955) bylow válasza Genius007 (#953) üzenetére


bylow
aktív tag

Jó jó, de ezeket aztán hogy találom meg mikor indítom a CS-t?

ByLow #

(#956) satomee válasza SIKIRIKI (#946) üzenetére


satomee
senior tag

Ha ez megnyugtat,én 35múltam,és vannak még jópáran 30,sőt néhányan még 40 fölött is...:) Amúgy milyen néven szoktál játszani...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#957) bana'n válasza bylow (#955) üzenetére


bana'n
tag

jobb klikk a steam ikonjára -> servers -> favourites
ide gyűjtheted a szervereket (ip:port)

illetve érdemes még bekapcsolni:
jobb klikk a steam ikonjára -> settings -> interface -> favourite window: servers

Kicsoda, één?

(#958) dilipok válasza Genius007 (#949) üzenetére


dilipok
veterán

az közel sem jelenti azt hogy vki csal... nekem is összejön jobb napokon :B ilyenkor minden bejön, tényleg, néha én is csak pislogok :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#959) satomee válasza dilipok (#958) üzenetére


satomee
senior tag

Ez így van.Bár én általában a másik oldalról pislogok ilyenkor...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#960) Genius007 válasza dilipok (#958) üzenetére


Genius007
őstag

Hejjjj...ácsi ... :DDD
Én arra értettem a csalást hogy WH , meg a Haxor ..meg ezek ..hogy valaki olyan mocsok hogy nem állitja be a rate-eket ...és azért nem tudom/tudjuk lelöni !
És rajoskodik hogy milyen pro , közbe meg nagy kamu ...
Jó tudom vannak olyanok akik nem tudják hogy mire jó a rate , meg ezek ...de a www.counter-strike2.hu -n minden le van irva :D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#961) satomee


satomee
senior tag

Egy kérdés: ha valaki felvesz a friendsbe,akkor nálam,az én listámhoz automatikusan hozzáadódik az illető...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#962) dilipok válasza satomee (#961) üzenetére


dilipok
veterán

igen

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#963) satomee válasza dilipok (#962) üzenetére


satomee
senior tag

Csak mert tegnap 2en is felvettek és egyiket se láttam utána...:(
Amúgy kezdem összekeverni hogy ki-kicsoda a ph-sok közül,leginkább azokét akik más néven írnak itt mint amin játszanak...:U

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#964) moongoose válasza Genius007 (#960) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

jaja...
ezért lenne jó, ha minden szerverre uaz a beállítás lenne érvényes, mint smalla és osg-re.
ha beállítod a rate-jeid, akkor játszhatsz, ha nem úgy nem...
és nem kell koponyának lenni, ahhoz, hogy rate-eket állítson az ember, csak követni a szerver adta utasítást....

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#965) dilipok válasza satomee (#963) üzenetére


dilipok
veterán

a friends hálózat finoman szólva is hagy némi kívánnivalót maga után, tehát 1 pillanatig se csodálkozz ha nem úgy vagy esetleg sehogy sem müxik.... az alap5let jó lenne, csak hát a megvalósítás.... és itt most nem azt akarom mondani hogy én esetleg jobban tudnám, csak azt hogy amíg nem müxik legalább elfogadhatóan, addig nem kéne eröltetni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#966) Genius007 válasza satomee (#963) üzenetére


Genius007
őstag

Ha valaki megjelöl friends - be , csak el kell fogadnod !!! ;)
De a friends sajnos nem mindig müködik! :( ( rendesen )

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#967) satomee válasza Genius007 (#966) üzenetére


satomee
senior tag

Igen,tudom csak miután elfogadtam nem írta a 2új kapcsolatot.Párszor pedig még a steamet is újraindítottam,hátha.Aztá meg úgy ahogy van beszart az egész,és azóta nem tudtam megnézni...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#968) bana'n válasza satomee (#967) üzenetére


bana'n
tag

Lehet, hogy rosszkor akartál barátkozni ;]
Nekem is volt mar, hogy nem sikerült valakit felvennem elsőre. Ahogy a többiek is mondták a friends, khmm picit még kiforratlan.

Kicsoda, één?

(#969) bylow válasza bana'n (#957) üzenetére


bylow
aktív tag

Kösz!
Asszem itt valamit tuttam buherálni!
:R

ByLow #

(#970) bylow


bylow
aktív tag

Ja!
És az mér van hogy elég sok szervernél elkezd tölteni, és csak tölt, csak tőlt, még mindig tőlt ............ aztán 10 perc után megunom és kinyomom, keresek inkább másikat!

??? :O

ByLow #

(#971) Genius007 válasza bylow (#970) üzenetére


Genius007
őstag

Mert egypár serveren bevannak rakva server hangok ... meg mapok meg ilyenek!
És ha olyan serverre mész, ahol olyan map megy pont , ami neked nincs meg .. akkor le kell tölteni ....a hangokat is ..
De ezeket csak egyszer szedi le ...
Várd meg még leszedi ..nettöl függöen ..lefogja szedni ...elöbb vagy utóbb :DDD
Átlag 2-10perc szokott lenni ... :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#972) Windex


Windex
tag

Honnan és milyen szervert érdemes szerintetek bérelni? Klánnal mostanság gondolkodunk ezen és eddig ez a nyerő nálunk:[link].
Felvetődött bennem ma az ötlet, hogy úgyis van egy felesleges konfigom és esetleg azt beállítani szervernek. Ez megoldható?

(#973) satomee válasza Windex (#972) üzenetére


satomee
senior tag

Én itt árlistát nem látok... :F
Az meg hogy a saját konfigod fog e működni... :U
Most játszottunk dedikált szerveren,leírom a konfigot hogy legyen viszonyítási alapod...:
A64 3000+
2x512 400MHz
80 GB IDE(!) winyó
chello standard (1.5/364 vagy mennyi)
tick33
Ez 5 embernek botok nélkül elég volt,bár a pingek -ahogy megfigyeltem- 20-30al magasabbak voltak mint ált. publikon...
Ami szerintem leginkább befolyásolja,az a mem mérete,és persze a sávszél.
Azért ha sül a dolog,érdekel hogy csinálod...:)

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#974) bylow válasza Genius007 (#971) üzenetére


bylow
aktív tag

kösz! :R
mostmár értem!

ByLow #

(#975) SIKIRIKI válasza satomee (#956) üzenetére


SIKIRIKI
tag

[PH] [8)] SpongeBob 34 HUN néven játszok már vagy 2 éve .
Na csináltam ilyen szervert én is csak valamiért nem jó az ip amit adtam a moondoom-na mert ö nem találta hol nézem meg a szerver ip cimét ?
ja és beálitási dolgokat is mondjál már lécci mert nem vágom mit kell beálitani. :R

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#976) satomee válasza SIKIRIKI (#975) üzenetére


satomee
senior tag

Hát ha ez ilyen egyszerű lenne...!:)Ha elindult a szerver,látsz ilyen füleket hogy console,players,stb.Asszem ott az első fülön tudod megnézni az ip-t.De ha estig ráér és addig nem írja be senki,megnézem pontosan neked.

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#977) satomee válasza satomee (#976) üzenetére


satomee
senior tag

Ja,amúgy nem router mögül netezel...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#978) SIKIRIKI válasza satomee (#976) üzenetére


SIKIRIKI
tag

igen ott ki irja és azt az ip adtam meg neki de nem találja lehet hogy nála van gond?

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#979) satomee válasza SIKIRIKI (#978) üzenetére


satomee
senior tag

Ha ezt a routerra írtad,akkor ott lesz a kutya elásva,de ehhez tök vagyok,sose használtam routert...Forwardolni kell tán,vagy mi...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#980) Windex válasza satomee (#973) üzenetére


Windex
tag

Áraink menüpontban vannak: [link]
Nem ezt a konfigot használnám, hanem ezt: AMD 2000+, Ti4200, 512MB(+512MB), 20GB.
Netes kapcsolatot meg úgy gondoltam, hogyha megoldható akkor berakni egy egyetemi koliba. Ott ugyebár van sávszél rendesen, eredeti játék lenne, csak kérdéses, hogy kihez meg, hogy működne-e. Lehet, hogy ez hülyeség, de olcsóbb lenne, mint bérelni.

Csak az a gondom, hogy tesóm már nem kolis, és így itt egyelőre akadályba ütközök.

(#981) Genius007 válasza satomee (#979) üzenetére


Genius007
őstag

Jah .. ha nincsenek nyitva a portok akkor PORT FORWARDING-OLNI kell .... a router-en belül a setup-ba lehet ...
De én haverral csináltam már ilyen servert ... ugyan ugy megadtam az IP-t neki .. és Ö se látta a servert ... hiába hogy én rá tudtam akkor menni meg minden ...
De utána Ö is megprobálta..és nem azt az IP-t adta amit a server csináló Xar-ba ki irt neki .. hanem ..van a hálozati kapcsolatok ikon lent az óra mellett.... ( hálózati kari ikon vagy mi a szösz) :DDD na és ott van egy két IP.. és azt adta meg ..beirtam és jo volt ... mármint akkor már láttam ...de nem tudtunk felmenni ..ki irt valami hibát?!!!
Szóval nekem is segithetnétek hogy hogy van ez ...

Mert 1vs.1 vagy valami ökörködni jo lenne :DDD

Csak sajna a netem nem tudom hogy birná .el ...mert igyis a pingekkel küzdök ... mert mostanába szar a wifi-s falusi megosztott netem ....
de ha minden igaz akkor optikai szálon fog jönni vagy mi ... nemsokáá ( 2honap max még .. állitolag ) :)

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#982) bana'n válasza Windex (#980) üzenetére


bana'n
tag

Ezen a konfigon szerintem maximum egy 10-es szervert tudsz futtatni, de az se tuti.
Nálunk az egyetemi koleszokban tiltják az UDP forgalmat, bár ha esetleg van rendszergazda ismerős...
AMD 3200+@2,5GHz 2x512 RAM 22 főt éppen elbírt.

Én azt javaslom inkább bérelj, bár az igazi megoldás a saját gép. Van ugye az OBI ami minőségben verhetetlen, de csak 33tr szervert ad 12 slot felett + le kell csengetni 3 hónapot előre. Régebben béreltünk tőlük: korrekt, no lagg, fullos support, csakhát 33tr az ...
A többit, én csak sufni cégnek hívom őket, szolgáltatóval meg az a baj, h laggos, nehezen elérhető az ember stb.
A jelenlegi szerverünk a GSH-tól van. Eddig nem igazán volt gond vele, de mostanában laggol, csúcsidőben elég csúnyán. Elvileg nemsokára új vasra költözik, ezt mindenképp érdemes megvárni. A srác hozzáállása korrekt. Ha gondom volt 1-2 órán belül elértem, a problémát azonnal javította.

[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

(#983) bana'n válasza Genius007 (#981) üzenetére


bana'n
tag

Először is kapcsoljátok ki a DHCP-t, és adjatok fix IP-t minden gépnek a router mögött. Ez a belső IP, nem látszik az internet felől. A routeren forwardolni kell a DS portját erre a belső IP-re . Mind2 protokollt (UDP, TCP/IP). A haverodnak a külső publikus IP-t kell megadnod azzal a porttal, amitforwardoltál. A külső IP amit az internetszolgáltatód ad/oszt ki neked. Édemes lehet esetleg vmi dinamikus DNS-t beregelni.

Kicsoda, één?

(#984) Genius007 válasza bana'n (#983) üzenetére


Genius007
őstag

Ez mind szép és jó amit leirtál , köszönöm :) :R
Csak van egy kis bibi :DDD
Még pedig az hogy, a net itt ugy van hogy: :DDD
15km-re lévö városba ADLS van ! onnan wifi-n szórják tovább a falukba .. falurol falura szórják ...
És vannak a tornyok : 2tornyot látok ... mindkettön ugyan ugy jön a net ..mert az elsö torony az a köv faluba van ... a másik meg ebbe a faluba ...de mind kettö ugyan oda ''fut'' be...szóval szinte mind1 melyikre vagyok csatlakozva.. ( max egyiknél kicsit jobb a pingem , mert azon kevesebben ''töltenek'' )
És Nekem a szembe lévö ''szomszéd'' állit ezt azt , mert Ö kezeli / csinálja ezeket a dolgokat ! Ő a ''moderátor'' :DDD
És hiába hogy én itt ''kinyitnák'' minden portot , mikor Ö csak 27000-32000 nyitotta meg nekem ... ( meg a többi ami nagyon szükséges )
Amugy a netem igy van : tetön antenna , onnan megy a wifi-s routerbe az antenna kábel, onnan meg jön az UTP kábel a gépembe ( hálókariba ) :)
Sajna ebbe a Faluba nincs ADSL ... :(((
De ha minden igaz akkor max 2hónap és optikai szálon vagy min gyün a net ...( egy darabig jön majd csak ugy ameddig lehet ..onnan meg wifi-n szorják majd ..de jobb lesz mert nem lesz nappal HUN serveren 70-120 pingem , mint most ) :W
Most kolbászon jön :DDD

Jah és még mielött megkérdeznétek melyik f0$ falu ez ahol nincs ADSL..
Hát ez Szlovákiába egy falu .. Nógrád Megye --> Balassagyarmattol 5-kmre...
:)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#985) Genius007


Genius007
őstag

És még valami .. :)
Hogy nekem most ki van kapcsolva az a DHCP vagy péécéé vagy mi :DDD
Mert az IP Cím az kézzel konfigurált ....meg minden .. :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#986) satomee válasza Windex (#980) üzenetére


satomee
senior tag

Ez szerintem is kissé gyenge lesz.A tisztább kép érdekében hozzáfűzném az előzőekhez,hogy a a 3000+ fel van nálam húzva 1800-ról 24xx-re,és a 2x512 természetesen dualban megy.Amennyire megfigyeltem,a memóriakezelés/méret az,ami leginkább befolyásolja,persze a sávszél mellett.Igaz én ugye játszok is rajta,nem csak szerverként működik.

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#987) satomee válasza Genius007 (#984) üzenetére


satomee
senior tag

Hát nem azért,de szerintem ilyen ''kolbászos'' net-el ne nagyon akarj dedikáltat indítani,örülj hogy tudsz játszani!:DDD
Elő példa vagy arra,mit kellett volna támogatni a sulineten kiszórt milliárdokból...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#988) moongoose válasza Genius007 (#984) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Jah és még mielött megkérdeznétek melyik f0$ falu ez ahol nincs ADSL..
Nem vagy egyedül...
Érdemes végig ovasni tanulságos
Nálunk ugyan van adsl lehetőség,de csak elméletben.
Megkérdem a nagyrabecsült t-hánylányt, hogy ugyanmá' be lehet e spagózni az adsl-t hozzám.
Telszám, utca, házszám...
be persze feleli..
Megköszönöm és már poroztam is az externethez, hogy fasza az adsl bekötés, mert a néni a vonal másik végéről ezt mondta.
Egyébként az árulás az egészben, hogy a honlapjukon frankón ki lehet választani a települést és utca, házszám, telszám után már löki is eléd, hogy itt aztán lesz ADSL de rögtön..
1 hónap várakozás...ugye sokan kérik a bekötéseket, már tele volt a f@szom a t-hányással, mivel ők jeleznek vissza az externetnek, - oké mehet a buli!
Erre közli az externetes srác, hogy elutasították a kérelmem, mivel nem lehet bekötni...
:O :W
Mondom a kurv@ anyját annak a szemét T-nek, akkor mi a ..csáért mondták ,hogy mehet a bekötés...
Újra telefon a T-onlinehoz...
- Igén én voltam az a barom aki kért, de nem kapott ADSL-t..csókolom...
- Jahh igen sajnos a műszakis kollegák mondták, hogy ide nem köthető be a net...
- És miért nem amikor azt mondta múltkor, hogy igen?
- mert nincs meg a...itt valami gagyogás után kapcsolta a műszakis kollegát.
hát ilyenkor már szépeket gondoltam róluk...
- szép napot
- szintén -mondom
- a gond az ADSL-el, hogy nincs kapacítás, mivel valójában egy fizikai vonal van csak és arra vagyunk ráhangolva 6-an.
- thx mondom, akkor miért nem lehet levenni a honlapról, vagy odaírni, hogy sajna csak egy fizikai szálra tudnak ADSL-t kötni.
- levenni nem veszik le...
- thx..és elküldtem melegebb éghajlatra.
Igaz essen bele más is aztán szívjon 1 hónapot a semmiért.
Ezek után áldottam az eszem, hogy határozatlan időre mondtam fel a netem a rádiós céggel.
Így pirosló arccal írtam egy hónap elteltével, hogy kérném továbbra is a szolgáltatást.

A tanulság..ne higyj a T-online-nak, még akkor sem ha kérdezni akarnak.


Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#989) Genius007 válasza satomee (#987) üzenetére


Genius007
őstag

Jah :DDD
SZLOVIBA IS KŐŐŐ ÁÁÁDÉÉÉESSSELLL :DDD
De viszont valamiböl jó mert !

Nappal : 06:00 - 0:00-ig 640kb net van kb .. ( 512-nél igyis jobb )
Este : 0:00 - 06:00-ig 1-1.5-2MB net van !!!

Nappal 06:00 - 0:00 - ig ha :
256MB-nál többet töltesz akkor 512-re ,
512MB-nál 256kb - re
512MB-nál - XXGB akkor 128-256-ra korlátozza le az ''Automata'' a netedet!

DE EZ CSAK EGY NAPRA SZOL! 0:00 kor lenullázzák , és 06:00 ig tölthetsz 10GB is ha sikerül xD :DDD

Csak nappal 06:00 - 0:00 ig nem nagyon szabad tölteni .. de eddig mikor megkértem nullázza le , mindig megtette szó nélkül a ''netes'' ürge szembe !

De ezt csak most vezették be ezt a ''Download'' limitet.. mert tul volt terhelve a ''server'' vagy mi a szösz .. :D

DE EZ HAVI 350.-SK ~ 2500.- HUF !!!
ÉS ÉJJEL NAPPAL NETEZHETEK !!

Csak sajna a CSS be a pingekkel van a gond ..de ha nincs a ''falusi serveren '' senki akkor a ping 40körül van .. meg este / éjjel is !

De volt olyan honap hogy $z@r@k0Đ0Tt a net és akkor modta nem is kell fizetni ...
Szóval 1részröl nagyon olcsó !
Jah meg elején ( szeptembertöl van netem ) a portokkal $z0Pt@m , mert nem akarták kinyitni mert virusok jönnek rajta vagy mi van ... de akkor nem tudom minek nekik a tüzfal meg ezek ..
De mostmár a port is mindig nyitva van .. szóval lassan de biztosan javul(gat) :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#990) Daweee


Daweee
őstag

Hello!
Kezd érdekelni a CS, és arra lennék kíváncsi, hogy a steam oldalán 20dollárért meg lehet venni. Ez mit takar? letölthetem, kipostázzák, vagy mi? Megéri ott venni (majdnem féláron) vagy vegyem meg a média markt-ban 7.500-ért?
Amúgy a T-online már velünk is kib@xott amikor a falunkban kemény 3 utcával odébb költöztünk, és 5 hónapig nem voltak képesek bekötni a netet, aztán meg még ki akarták fizettetni velünk azt az időt :((

(#991) C^^ válasza Daweee (#990) üzenetére


C^^
őstag

Ha Steam-en megveszed, akkor az accountodba ''bekerul'' a cs-s. Magyarul kapsz egy hozzaferest hozza. Azutan letoltod a steam-halozatrol, es hadd szoljon. Nem kell semmi mas. (Annyibol jo ha van CD, mert nem kell 2-3 gigat letolteni, csak feltelepiteni, es updatelni.)

[Szerkesztve]

(#992) bana'n válasza Daweee (#990) üzenetére


bana'n
tag

Szia,

egész pontosan 20$+ÁFA, ennyi ha ott veszed meg. Ilyenkor egyszerűen engedélyezik az accountodban a szorszot, és letöltheted a steam hálózatáról. Előnye: nem kell CD kulccsal bíbelődni, nem nyúlhatják le a kulcsod mielőtt aktiválnád. Hátránya: le kell töltened a játékot, nincs doboz, cd, stb

Szerk: Mindenekelőtt csinálnod kell egy steam accountot, ez még ingyé van /C? megelőztél :) /

[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

(#993) bana'n válasza Genius007 (#984) üzenetére


bana'n
tag

Akkor nem megoldható :)
Szvsz rádiós nettel senki se álljaon neki DS-t futtatni, mert olyan lossos lesz mint az áááállat.

Kicsoda, één?

(#994) Genius007 válasza bana'n (#993) üzenetére


Genius007
őstag

Pedig egyszer már valahogy sikerült régen ...

1vs.1 ment simán ... :D

Jah és a feltöltés este 380kb.. .. nappal 128körül :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#995) satomee válasza Daweee (#990) üzenetére


satomee
senior tag

Azért az hozzátartozik az igazsághoz hogy 7500-ért megkapod a CS:S mellé a DoD-ot és a HL2 DM-et is...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#996) Genius007 válasza satomee (#995) üzenetére


Genius007
őstag

Szóval a ''dobozos'' jobban megéri szerintem!
Nekem a DOD:S hiányzik :( Mert tolnám vele de nincs benne az accountomba

Ezek vannak nekem benne :

Counter Strike (1.6) :DDD
Counter Strike : Source
Day Of Defeate
Deathmatch Classic
Half - Life
Half - Life 2
Half - Life 2 : DeathMatch
Half - Life 2 : Lost Coast
Half - Life : Blue Shift
Opposing Force
Ricochet
Team Fortress Classic

ELNÉZÉST HA OLYAT IS BELE IRTAM, AMI ''DEMO'' INGYEN LETÖLTHETŐ!

Én ezekböl csak Counter Strike : Source-t és Half - Life 2 : DeathMatch - et tolom :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#997) akasp válasza Genius007 (#996) üzenetére


akasp
senior tag

bocsi az elmaradt war miatt

szal miért hiányzik a dod:s?? nekem a sourcehoz volt mellé meg a hl2 deathmach (asszem)
egyébként én is szívesen tolnám 1.6-tal:D

(#998) Genius007 válasza akasp (#997) üzenetére


Genius007
őstag

Egyébként 1.6-ot 1honapba 1x tolom :DDD
Hát ez ugy volt hogy :DDD
Haver megvette a rendes CSS-t , amibe van még a HL2 : DM , meg a DOD:S

Utána szerezte ezt az accountot haverjátol és ugy vettem meg töle , mert neki ugye minek 2 account ... meg Ö csak DOD:S meg CSS-zik .. ( mikor ráér )

És ebbe külön lett beleregisztrálva minden ...azért nincs benne a DOD:S ..

De egyszer sunyisan toltam vele tört steam-el két napig ,,csak rájöttek vagy mi.. de ha akarom akkor most is le tudom szedni tört steam-be ..csak neten má nem tudom tolni ..csak mapon kolbászolhatok vele :B

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#999) Windex


Windex
tag

satomee,bana'n: Köszi a válaszokat!

Ha lesz, akkor a GSH-nál lesz. Ezt a konfigot meg elpasszolom valakinek. Tickrate-nél 33 vagy 66 a jobb? Gondolom a 66 gyorsabb/jobb/szebb, stb.

Ha valaki tudna segíteni TS szerver konfigolásban annak megköszönném!

(#1000) Genius007 válasza Windex (#999) üzenetére


Genius007
őstag

Tickrate 100 a legjobb :)
Mert ott rendesen bead minden lövést meg mindent ...
A 66is elmegy ..de a 100 az jobb
A 33 felejtsd el .... de ha lönni akarod 10percig fejre akkor azt is igénybe veheted :DDD

Szóval probálj 100 as trickrate-re törekedni ;)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.