Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) bana'n válasza Genius007 (#899) üzenetére


bana'n
tag


igen, igen, a f...é találták ki én is ezt mondom.
de azért megértem, miért vezették be. ugyanazzal a mozdulattal, amivel a rate-jeid beállítom, elállíthatok gyakorlatilag bármit. pl rakhatok akkora szálkeresztet mint a képernyőd, v bármilyen beállításod, binded átvariálhatom, akár mouse1re rakhatom a lámpát. amennyiben vérpistike admin van egy szerveren....

Kicsoda, één?

(#902) bana'n válasza satomee (#900) üzenetére


bana'n
tag

nálunk már meg van oldva a gond, ha cl_restrict 1 akkor kidob scpectbe a szerver
szoval vagy 0ra állítod vagy byez
nagy megkönnyebbülés, hogy most nincsenek belőhetetlen emberek, és a fent töltött időm felét nem az viszi el, h xy -t fűzögetem, hogy állítsa már be

Kicsoda, één?

(#903) C^^ válasza satomee (#900) üzenetére


C^^
őstag

''Jó,értem én hogy nem egyszerű,de tegnap az egyik szerveren szinte egész estés program volt a rossz ratek miatti kick,és az ezekre reagáló ''hogyan/mennyire'' kérdések,játszani szinte nem is maradt idő.''

Pont az ilyenek miatt csinalja a legtobb admin, hogyha nincs beallitva akkor szevasz, azonnal ban. Megjegyzem tok jogosan.... (sajnos viszont igy azok is szivnak, akik estleg nem tudjak, hogy mit kene beallitani)

Ha alapbol 0 lenne, akkor is atallitanak egy csomoan. Pontosan azert, mert igy jutnak elonyhoz. Miota ezt a parancsot bevezettek hirtelen megnovekedett a ratehaxorok szama...

[Szerkesztve]

(#904) Djuree


Djuree
félisten

Hello.

1. A CS Source-hoz honnan lehet pályákat letölteni? :F

2. Lehet-e az eredeti botokon kívül betenni más botokat valamilyen programmal, mert nekem egy kicsit gyengének meg hülyének tűnnek az eredetiek. Gondolok itt POD-botra vagy ilyesmi, ez a bot nekem nagyon bevált 1.5-ben, valami ilyesmi kellene. :F

:R :R :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#905) Djuree


Djuree
félisten

Ja, meg hallottam hogy vannak patcek, updatek a cs:sourcehoz amiben hibák vannak javítva, meg vannak új pályák, ezt honnan tudom letölteni? :F
Steamről nem akarom, egyszerűen utálom azt a rendszert, meg nem is értem... :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#906) Trak válasza Djuree (#904) üzenetére


Trak
addikt

A beépített bot mérföldekkel jobb, mint az 1.5-ös podbot volt (tudom, játszottam vele eleget...).
Talán akkor nem, ha nem eredeti a játékod, ugyanis akkor nem töltötte le Neked automatikusan a steam a frissítéseket, amikben volt sok bot javítás is.

A második hozzászólásodra is hasonló a válasz:
Ha eredeti a játékod, akkor automatikusan letölt minden új frissítést a steamről.
Új pályákat netről nagyon könnyen le tudsz szedni, keress rá, nézegess külföldi source honlapokat.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#907) Djuree válasza Trak (#906) üzenetére


Djuree
félisten

Hát igen sajnos nem eredeti, hidd el ha lenne rá keret nagyon szívesen megvenném, meg itthon ahol a netem van nagyon keveset vagyok, csak azért kell hogy néha egy-két órára tudjak játszani botok ellen, ezért meg nem veszem meg.

Akkor majd keresgélek, kösz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#908) Nordik


Nordik
őstag

Helló!

Most kezdtem a cs-t és a rate beállításokkal nemnagyon vagyok tisztába. ebben kérném a segítségetek.

Amit eddig beállítottam consolból:
cl_updaterate 80
cl_cmdrate 80
Ezeket a beállításokat el is fogadja és látom a config.cfg-ben is.

De a rate beállításával bajban vagyok kicsit, ugyebár 20000-nek kell lennie, be is írom consolba hogy rate 20000, de ezt már a confog.cfg-ben nem látom, vagy nemis tudom hogy kell e egyáltalán látni. :F
Esetleg létre kell hozni egy új paramétert a confog.cfg-ben ilyen néven: rate ''20000'' vagy hogyan? :F

Légyszi segítsetek hogy hogyan kell beállítani a megfelelő rate értéket, végülis csak azzal van gondom az updaterate és a cmdrate jók!
Előre is köszi a segítséget! :R

(#909) satomee válasza C^^ (#903) üzenetére


satomee
senior tag

Persze ez így rendben is van,én csak azt mondom hogy a kick nem épp elegendő segítség egy kezdőnek.Tudom,száz helyen le van írva mit hogyan kell,de szvsz sokat segítene akár egy motd-ben leírt tájékoztató szöveg pl...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#910) C^^ válasza Nordik (#908) üzenetére


C^^
őstag

Ha beallitod a rate 20000-et, es elfogadja, akkor nem lesz gond.
Amiket be kell allitani:
rate 20000 (minimum)
cl_cmdrate 80 (minimum)
cl_updaterate 80 (minimum)
cl_interp 0.01
valamint ajanlatos a cl_restrict_server_commands valtozot 0-ra allitani, mert igy ha az adminnak vagy a szervernek gondja van a ratejeiddel, akkor be tudja allitani.


satomee: Igazad van, sajnos emiatt a kezdok / hozza nem ertok szivnak... Viszont mostmar egyre tobb olyan szerver van, ahol ha nincs beallitva a cl_restrict_server_commands 0, akkor kidob spectatorba, es figyelmeztet.

(#911) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Hali mindenki ma megkaptam a codomat amit elfelejtetem.
A lényeg a elfelejted a codot és a mentö kérdésre sem tudod a választ és már lecserélted a kodot amivel regisztráltál küldj egy e-mailt ide: steamsupport@support.steampowered.com
Szépen ird le (angolul) a mit történt és csatolj egy fényképet amin a regcod jól látszik és esetleg a cd-ék is FONTOS!!!!! mindezt arról a e-mail-ről tedd amin a játékót regisztráltad
És ha minden jól megy kis idö mulva kapsz egy e-mailt az uj codal
enyi sok sikert :C

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#912) akasp válasza SIKIRIKI (#911) üzenetére


akasp
senior tag

grat. nem is tudtam, hogy akárkinek adnak egy kódot egy jó kis fénykép esetében

(#913) moongoose válasza akasp (#912) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Gondolj bele...ha valaki mutat a valvnak egy valódi kódot...az vajon honnan vette?
Ellopta valakitől?
Ha igen akkor, ez ugye egyértelmű lopásnak minősül...
Ha nem..úgy valószínüleg megvásárolta...

Az e-mail címet, akié, az valószínűleg tudja...
Ha én (ilyet az életben nem tennék), netán ellopnám a dobozt,attól még nem tudnám az e-mail címét az illetőnek, sőt valószínüleg a pass-t sem hozzá...

A kódot a valve-nál ugye megnézik, hogy érvényes, aztán ellenőrzik a felhasználói adatokat.
Tehát egy dobozzal,amiben ott a a lemez és a kód...magyarán, semmire nem menne az illető, aki eltulajdonította, ha már előtte regisztrálta a jogos tulajdonosa.

Ám cáfoljatok meg ha nem így van. :)

Nem tudom érthetően írtam le a hsz-em, mert hajnali 2-kor feküdtem és még nem tértem magamhoz. :D

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#914) SIKIRIKI válasza akasp (#912) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Nem ez igy nem igaz csak a jogós felhasználonak és igaz nem Codot adnak hanem resetelik A JELSZÓT ÉS UJAT KÜLDENEK. igy korekt :C

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#915) satomee válasza moongoose (#913) üzenetére


satomee
senior tag

Ejnye,csak nem megint valami részeg duhajkodásban vettél részt...?:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#916) moongoose válasza satomee (#915) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Hááát... :B

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#917) akasp válasza moongoose (#913) üzenetére


akasp
senior tag

jóllvann :) meggyőztél...

(#918) satomee


satomee
senior tag

Na,akkor én leszek az első...:) BUÉK minden cs-függő kollégának!Remélem meló után lesz időm még lőni kicsit.Ha belegondolok hogy csak jövőre játszhatok legközelebb...:Y :DDD
MOD:Egyébként ki tolja Jack-PH! néven...? :F

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#919) SIKIRIKI válasza satomee (#918) üzenetére


SIKIRIKI
tag

BUÉK minden függő kolégának!!!!!!!!!!!!!!!
baszus most hogy mondod hogy csak jövőre játszhatok legközelebb...
ráadásul holnap 05:30 ra jövök melozni totál kész vagyok. :O

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#920) satomee válasza SIKIRIKI (#919) üzenetére


satomee
senior tag

Hát fejezzük ki ezúton is SIKIRIKI kollegánk irányában érzett részvétünket,amiért kénytelen vért izzadva tolni a nemzetgazdaság döcögős szekerét még akkor is,amikor minden jó érzésű ember a szilveszter és az alkoholfogyasztás eléggé el nem ítélhető szokásából kifolyólag éppen saját túlélését próbálja meg eszközölni különféle változatos technikák alkalmazásával! :R :R :R
:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#921) LGA 911


LGA 911
tag

Szevasztok!

Van egy kis bajom segítsetek má' plíz!

Régen játszottam a cs-vel és megint megjött a kedvem.
Racionális lépés hogy elmentem venni egy half life 2-őt mert akkor már a cs source-ot rakom fel. A boltban mekkérdem az eladót hogy jót veszek e mondja igen persze ezzel lehet tolni a cs source-ot is.
Hazamegyek és rakom fel a hl2-őt és mikor akarok játszani a cs-vel meg akarja vetetni velem.

Segítsetek mi a tendő köszííí!

Legyen jó évetek 2007-ben is!

(#922) SIKIRIKI válasza LGA 911 (#921) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Szia a steam-ot felraktad? mert ott kell a cd kulcsot regisztrálni és utána lehet tolni a gamet. ja és a dobozon rajtavan hogy tartalmaza egyáltalán a css mert ez sem biztos. De majd othonrol segitek képel is csak most melozok :O

[Szerkesztve]

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#923) moongoose válasza LGA 911 (#921) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Valószínűleg azt a változatot vetted meg, amelyikben nincs benne a cssource. :(
Vidd vissza és told le e torkán a dobozt...amikor ezzel megvagy akkor kérd meg, hogy mutassa meg melyik az a doboz, amelyik tartalmazza a source-ot is, beszélni ugyesem fog tudni... :DDD
[link]
ezt kell kérned

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#924) pofa


pofa
tag

Sziasztok, tudja valaki mi a fene van 1 hete a magyar szerverekkel, látom, hogy a létező összes szerver 10%-a van jelen a listában, magyar egy sincs, mi ez?

(#925) moongoose válasza pofa (#924) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Nem tudom mi történ, de nálam pld (osg) hol 15 ping, hol meg 150-es...
Szvsz leterheltek voltak a szerverek és a net ezalatt a két hét alatt...
Mást nem tudok elképzelni...

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#926) Arius


Arius
aktív tag

Vagy vmelyik update-el szúrtak el valamit de nagyon, vagy a magyarországi net úgy kompletten xar, mert kriminális a játék. Kb dobok egy kockával és aki nagyobbat dob annak talál a lövése szintű.

Az is az utóbbi gyanúmat erősítit, hogy a pingem ugyanazon szolgáltatóval ugyanazon szervereken a szokásos 20 helyett átlagban inkább 40 egy jó ideje... és jópár ember van úgyanígy.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#927) satomee válasza Arius (#926) üzenetére


satomee
senior tag

Bár én az idén még nem játszottam :( de 31-én nekem is a pingekkel volt bajom.Én is arra tippelek amire moongoose -legalábbis remélem hogy a steam szerverek voltak terheltek vagy ilyesmi- mert nem vettem észre újabb updatet.Mindenesetre bízom benne átmeneti a probléma...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#928) dilipok válasza satomee (#927) üzenetére


dilipok
veterán

Srácok én tegnap jáccottam kicsit hosszabban, de semmi ilyesmit nem vettem észre...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#929) satomee válasza dilipok (#928) üzenetére


satomee
senior tag

Akkor remélhetőleg tényleg csak valami átmeneti gebasz lehetett...Majd este megnézem...:C:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#930) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok, szakértői véleményre lenne szükségem. :)

Ehhez a verzióhoz: [link] használható a CS:S?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#931) Windex válasza parandroid (#930) üzenetére


Windex
tag

Hali!
Szerintem ebben nincs benne a CS:S, bár ebben nem vagyok teljesen biztos. Ha nem erre gondoltál, akkor külön is meg lehet venni pl: Steam-en.

(#932) parandroid válasza Windex (#931) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy az lenne a megoldás, bár én ilyen maradi gyerek vagyok, jobb szeretek egy dobozt is látni a polcon. Kapható egyébként csak a CS külön?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#933) moongoose válasza parandroid (#932) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Kapható egyébként csak a CS külön?

Sajna konzervatív stílusban nem kapható,csak steamen keresztül...
A f@sza dolog az egészben, hogy a valve akkor is megvetet veled játékokat, ha te csak a source-al akarsz játszani(dobozos verzió).
Az előbbi hsz-emben megtalálható a link a dobozos változathoz.
ehhez jár valami hl2 deathmatch, akkor egy 15 perc alatt végigjátszható pálya a lost coast, és még egy 2-ik világháborús online game...

[Szerkesztve]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#934) Genius007 válasza parandroid (#932) üzenetére


Genius007
őstag

CSS-t külön nem lehet kapni !!!!
Ez kell neked : [link]
Mivel már rég jártam erre igy : :DD
BOLDOG UJ ÉVET MINDEN KEDVES FÜGGŐNEK ! :D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#935) Genius007


Genius007
őstag

Jah ...és ha jól láttam, valaki megint servereket keresett!
www.game-monitor.com
Ott Hungary --> Counter Strike Source ! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#936) SIKIRIKI válasza Genius007 (#935) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Hali hova rohantál ma nagyon gyorssan le léptél pont kezdtem belejöni na mindegy kérdés szoktál warozni?

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#940) C^^


C^^
őstag

Nos, mostanaban eleg sok olyan eset tortent, hogy valaki nem azt vett, amit szeretett volna, vagy eppen nem tudja, hogy mit is kene vennie ahhoz, hogy tudjon CS: S-al jatszani.

Szoval:

Komplett Dobozos HL2/HL2 Collectors Edition: Tartalmazzak mind a Half-Life 2-t, mind pedig a Counter-Strike: Source-ot. Ezen kivul meg a HL2 DM-et. (mostanaban nem nagyon latok a boltok polcain, csak elvetve 1-2 collectors editiont). Anno 9900Ft. volt, legutobb 8xxxFt.-ert lattam. (Collectors Edition abban kulonbozik, hogy diszdobozban kapod, poszterrel, poloval, neha baseballsapkaval, meg meg mittudomen mivel)

Counter-Strike: Source Retail Pack: Kizarolag csak a CS: S-ot tartalmazza. HL2-t es a HL2DM-et nem.

HL2 Retail Pack: Csak kizarolag HL2 + HL2DM. NEM TARTALMAZZA A COUNTER-STRIKE: SOURCE JATEKOT !

Ezek a (tudomasom szerinti) bolti verziok. Ezen kivul meg ott van a Steames vasarlas lehetosege.

Szerverfigyelo oldal (elegendo Filterrel): [link]

Ezeket valahogyan be kene szur(at)ni az 1.hsz-be. :R
Aki tudna pontositani, az kerem tegye meg. :R

(#941) akasp


akasp
senior tag

na mi a véleményetek? [link]

(#942) Genius007 válasza SIKIRIKI (#936) üzenetére


Genius007
őstag

CSÁ-kány :DDD
El kellett mennem ... muszály volt ..de ma este leszek ..Bad Boys - on ( szinte mindig azon lámulok ) :DDD
Jah ..szoktam warozni . .. ( mikor van war..akkor általában ) :D
Mert ?
Tényleg ... miért nem vagy valami clan-ba ? ( jobban nyomod mint én ) :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#943) SIKIRIKI válasza Genius007 (#942) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Hogy mért mert nem vágom hogy mi az :B meg nem hivot senik warozni és klánom azért nincs mert nem szolt senki hogy legyek klántag :B
Ja és hogy hogy tolom a játékot nem tudom mert nem vágom mi számit jónak , téleg most volt 3 éve hogy kaptam a játékot :Y

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#944) parandroid válasza Genius007 (#934) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

7200? Pfff. 10e a teljes kiadású HL2 CS:S-sel: [link]. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#945) Genius007 válasza SIKIRIKI (#943) üzenetére


Genius007
őstag

WAR az az hogy : 2clan külön serveren (csak ök vannak ott ) és egymás ellen nyomják!
pl : E.f.N.a. vs. PH! :DDD :D :DDD
És a lényeg .. gondolom te is tudod ..az az hogy melyik clan a jobb :D

De mivel általába 2.3. szoktál lenni , ha jol láttam ( CSS közbe TAB gomb (stat) ) akkor kérdezd meg valamelyik clan-t hogy nincs-e náluk TGF!

TGF = TaGFelvétel ! :)

Amugy én nyár ota nyomtam BOT-ok ellen, szeptembertöl meg NET-en ( persze a net hol jo volt hol nem :DDD most ugy ahogy jo ( BiG PinG ) :DDD

Remélem jol irtam mindent !
Ha nem javítsatok ki ;)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#946) SIKIRIKI válasza Genius007 (#945) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Ja értem köszi a választ de ezt nem mertem megkérdezni publikon bár igy is ki röhögnek biztos de most má mindegy 34 évesen nem szégyen szerintem vagy igen? :B

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#947) Genius007 válasza SIKIRIKI (#946) üzenetére


Genius007
őstag

Nem szégyen :)
De akkor én is megkérdek egy két dolgot amit nem tudok hogy mit jelent !!! :DDD
Mi az a :

WH ! ( olyasmi mint a HardWare csak forditva ? ) :DDD
HAXOR ! ( asszem az a haxor vagy mi aki a rate-eket nem állitja be rendesen) :(((
AIM ! ( az valami automata prö csákó lehet ) :DDD

Szoval ezek pontosan mit jelentenek ?:B

Na de viccet félre téve ezeket komolyan kérdezem :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#948) Windex válasza Genius007 (#947) üzenetére


Windex
tag

WH - olyan magas szintű játékos aki rendelkezik a falon átlátás skillel.
Haxor - rate-eket nem állítja rendesen.
AIM - ez már alacsonyabb szinten is elérhető skill, alapból ránt fejre vele az illető.

Úgy érzem komoly választ sikerült összehoznom. :))

(#949) Genius007 válasza Windex (#948) üzenetére


Genius007
őstag

THX! :R
Most jut eszembe ..
WH = Wall Hack :D most jutott eszembe ..remélem jol rémlik :)

De aki ilyen ''csalásokat'' csinál az nem bukik le ? ( nem mintha én ilyen trógersághoz folyamodnék ..csak néha találkozok ilyen 51/3 meg ilyen stat-uu??!! játékossal :(((

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#950) bylow


bylow
aktív tag

Hogy a francba kerestek ti magyar szervereket???
Én nem találok 1-et sem! :W

ByLow #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.