Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) satomee válasza he7edik. (#800) üzenetére


satomee
senior tag

Mert a legutóbbi steam frissítés úgy betett,hogy egyszerűen nem lehetett elindítani,2x raktam újra azóta...Meg hát saját gépről,chello light-al (most standard) 3embernél többet már nem tudtam rendesen kiszolgálni.Most meg a pingek magasak valamiért,de fingom sincs mitől...:F

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#802) he7edik. válasza satomee (#801) üzenetére


he7edik.
addikt

ha gondolod az én új gépemről is mehetne a server

Égő szöveg a flém vázon

(#803) moongoose válasza he7edik. (#802) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

én örömmel mennék, ha nem jelszavaznátok le!
Ha mégi akkor, ide írjátok már be pls, hogy be tudjunk lépni.
Satomee-nak is mentem volna a szerverére,de le volt jelszavaza..

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#804) Tommmmka válasza moongoose (#803) üzenetére


Tommmmka
senior tag

Nah megvan minden steam működik géppel volt a gond tescoban vettem a cs-t az a kérdés h. hol találom a cd-keyt mikor regisztrálni akarok lehet én vagyok a hülye de nem találom

(#805) he7edik. válasza moongoose (#803) üzenetére


he7edik.
addikt

a jelszó : metropolitan szokott lenni

Égő szöveg a flém vázon

(#806) Tommmmka válasza he7edik. (#805) üzenetére


Tommmmka
senior tag

nah valaki?

[Szerkesztve]

(#807) Genius007 válasza Tommmmka (#806) üzenetére


Genius007
őstag

Már mint a CS ( S ) hez a cd key-t ?
Szerintem ami a tokjába van papir azon van ... havernak azon van ... :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#808) Tommmmka válasza Genius007 (#807) üzenetére


Tommmmka
senior tag

én nem találtam benne papírt:S

Az enyém CS:S DOD:S és Half-life 2-t ad van a cd-n egy fájlban product code de az nem jó:(

[Szerkesztve]

(#809) satomee válasza moongoose (#803) üzenetére


satomee
senior tag

Csak egy privi,vagy friendsben egy üzi és megadtam volna!Amúgy csak azért kínlódtam vele mindig,mert szerettünk volna haverral beállítani egyet melóban,ahol 3megás adsl van,hátha,de iszonyú pingek voltak...És 4-5embernél többet nemigen bírt volna az se el szerintem.Milyen új gép...???:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#810) satomee válasza Tommmmka (#808) üzenetére


satomee
senior tag

Én is úgy tudom hogy nem file-ban van tárolva,hanem papíron,esetleg a tok belsejére ragasztva.Holnap estefelé meg tudom neked nézni ha valami csoda folytán nem jutnál addig dűlőre a dologgal.Ez az a sárga tokos dvd,ugye...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#811) moongoose válasza Tommmmka (#808) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Amit keresel az egy vékony matrica benne.
Rá va nyomtatva egy kódsorozat.
Általában a tokon belül,a bal vagy jobb alsó sarokba van ragasztva.
Ha ilyen nincs benne akkor csere..

megelőztél satomme...még nem teljesen józanodtam ki... :D

[Szerkesztve]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#812) dilipok válasza Genius007 (#796) üzenetére


dilipok
veterán

erre én is kíváncsi lennék. Priviben dobnál 1 linket?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#813) Tommmmka válasza satomee (#810) üzenetére


Tommmmka
senior tag

igen a sárga tokos 3 az egyben source csomag

(#814) Genius007 válasza dilipok (#812) üzenetére


Genius007
őstag

Bazzeee ... alig jön a CSS le ... :O

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#815) satomee válasza moongoose (#811) üzenetére


satomee
senior tag

Te délelőtt 9kor már részeg vagy?! :DDD
Tommmmka,sikerült felrakni...?

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#816) dilipok válasza Genius007 (#814) üzenetére


dilipok
veterán

honnan jön le alig? vagy mi? ha van normál accod akkor minek szenvecc azzal ami már nem is müxik? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#817) Genius007 válasza dilipok (#816) üzenetére


Genius007
őstag

Miért szenvedek azzal ?
Mert enyémbe csak : ;]
Half - Life
Half - Life Blue Shift
Half - Life 2
Half - Life 2 : DeathMatch
Half - Life 2 : Lost Coast
Counter Strike 1.6
Counter Strike : Source
Day of Defeate

Asszem ezek vannak benne ! És én szivesen kiprobáltam volna mást is , föleg ingyen , kis mukával :DDD
De a Day of Defeate Source -t most is tudom nyomni .. egy magam a mapon csavarogva :DDD
De gondolom te örülnél ha találnál a neten olyan steam-et amibe minden játék benne van , és még eredeti serveren is lehet tolni ... nekem ez 2 napig megadatott ;) Csak sajna ''rájöttek'' vagy mi ... :O

Amugy a CSS jön alig mert $z@r@k0Đik a netem és ujra kell leszednem :W

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#818) moongoose válasza satomee (#815) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

még!..
nem már...
szombat óta...
nehezen sikerült a vérből elkergetni, azokat a csintalan alkohol molekulákat... :DDD
az alvás hiánya is okozhat olyan események bekövetkeztét, mint amilyeneket itt is produkáltam.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#819) dilipok válasza Genius007 (#817) üzenetére


dilipok
veterán

én ezt arra gondoltam hogy mire mondtad hogy lassan jön a CSS? mér nincs meg? vagy eddig nem volt? vagy ezt a hekkelt ''régen minden működött de már nem'' steameden töltöd? és ha igen akkor mér ott?
Na csak ennyi kérdés merült fel bennem. És bocs ha kicsit szkeptikus vagyok de keserű tapasztalat hogy messziről jött ember azt mond amit akar. Ezt az érzést csak erősíti hogy nem igazán osztottad meg velünk, csak kérkedtél vele. Ezt mindenki tuggya...
és bocs, ez no offense :R

Ja most látom csak hogy az utsó mondatban válaszoltál is a sok kérdésemre.... De ilyen esetekre te nem örzöd azokat a *.gcf (vagy mi a csuda) kiterjesztésű fájlokat? mert akkor nem kéne letölteni még1x ilyen esetkben

[Szerkesztve]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#820) Genius007 válasza dilipok (#819) üzenetére


Genius007
őstag

Örzök én mindent :DDD
Csak sajna a gép rászorult most egy ujra particionálásra :)
És a CSS-t felraktam dvd-röl .. a frissitések meg jönnek a netröl (steambe)
Amugy a Tört steam-et már nem rakom fel ... mert nem sok értelme van ... hacsak nem egyedül akarok a mapokon mászkálni :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#821) Genius007


Genius007
őstag

Ehh ... most látom .. közbe, kvázi tagból ----> tag lettem :Y :C :DD

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#822) bagyulajuve válasza moongoose (#818) üzenetére


bagyulajuve
addikt

remélem részegen is jáccottál, mert úgy a legjobb ;)

Resistencia eterna

(#823) satomee válasza Tommmmka (#813) üzenetére


satomee
senior tag

Na megnéztünk itt neked melóba egy ilyet,és kell lennie benne egy quick reference card című papírcsodának,aminek az alján ott a kód.Az eladó srác azt mondta mostanában 2x is előfordult hogy nem volt benne kód.Próbáld a tescoban kicseréltetni!

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#824) satomee válasza bagyulajuve (#822) üzenetére


satomee
senior tag

És ez nem kamu...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#825) Tommmmka válasza satomee (#823) üzenetére


Tommmmka
senior tag

igen ugyanez van nálam is ma benn voltam felhívtam kb az EA összes magyarországi vezetőjét de holnap irány a tesco és kinyírom őket mert ez nem állapot tetű csaló banda!!!

és ha nincs benn a kód akkor a tesco köteles kicserélni???

mert elküldtek engem h. beszéljem meg az EA-val...... de szerintem ez nem az én dolgom lenne

azért elszomorít h. az ember kiad 7000ft-t a semmiért ha nem cserélik mit tegyek fogyvédelem vagy mi?

[Szerkesztve]

(#826) C^^ válasza Tommmmka (#825) üzenetére


C^^
őstag

''beszéljem meg az EA-val...''

Azt nem ertem, hogy mirol beszelhetnek, mert ennek mi koze lenne az EA-hez ? :F
Lehet, hogy csak en nem ertem...
De szerintem le akartak pattintani...
Pontosan nem tudom, hogy milyen jogaid / jogaik vannak, de elvieg 3napon belul el a cseregarancia.

(#827) Tommmmka válasza C^^ (#826) üzenetére


Tommmmka
senior tag

mert ők forgalmazzák a játékot de ezzel kezdeni fogok v.mit mert nem dobok ki 7000-et az ablakon

(#828) snoopy


snoopy
aktív tag

és lőőn gazdaságos cs:s ;]
majd mondom haveromnak hol ne vegyen véletlenül se, mostanában akar ő is venni.

(#829) lac1kAAa


lac1kAAa
csendes tag

HeeloO _
Lenne egy olyan kérdésem a tisztelt publikumhoz, hogy lehet az, hogy egy viszonylag yo géppel (3800+ x1600xt 2gb ddr2) 20-30 fpsem van =). Nemis akárhogy. A gép bekapcsolását követően ha elkezdek gamelni akkor pl de_dust2on ct spawnon van kb ~200 fpsem. Egy idő elteltével (5-6 kör) leesik 110-re, 60-ra és szépen fokozatosan tovább csökken ... Egy kicsit idegesítő mit ne mondjak. Tudom hogy a cs:s nem olyan fps orientált mint pl a Cod2, de nem szeretek 20 fpsel játszani ha lehetne több is. (amugy a helyzet ugyanez cod2be is, kezdésnél 400 majd szépen lassan leesik 50-60-ra) Nemtudom a konfigba van e a hiba esetleg táp vagy mittomén, de olyan mintha a gép nem bírná szuflával. A régebbi gépemnél nem tapasztaltam ilyen teljesítménybeli csökkenést (P4 2.0 GHz, Sapphire 9600xt 512 mb ram). Ott stabilan megvolt a 125 =). Lehet hogy kérdésem nem kapcsolódik szorosan a cs-s topichoz, de nem tudtam hova feltenni.

Válaszotokat előre is THX ;P

iNTESPORTS` lac1kAAa

AMD 3800+ - 2 gb ddr2 samsung - sapphire x1600xt - 250 gb HDD

(#830) satomee válasza Tommmmka (#825) üzenetére


satomee
senior tag

Azt azért tudni kell,hogy nem feltétlenül az eladó,szállító,stb nyúlja le a kódot.Nekik egyszerűbb és kézenfekvőbb lenne kimásolni mint lenyúlni a kártyát...Mindjárt megpróbálok utánajárni mit tudsz csinálni...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#831) Tommmmka válasza satomee (#830) üzenetére


Tommmmka
senior tag

okés köszönöm jó lenne tudni mihez van jogom és mihez nem mert ez így nem kóser, mert azt mondták h. lehet én akarok még egy accot de mondom én akkor minek a picsának telefonáltam végig az EA-t és minek rohangálok egy CD-key-ért kb a telszámlám annyiban van emiatt mint maga a game csak szeretnék kapni v.mit a pénzemért ez szerintem nem bűn

(#832) Genius007 válasza lac1kAAa (#829) üzenetére


Genius007
őstag

És minden játékban ez van ? vagy csak ebben a kettöben ?
Nem lehet azért hogy ''túl'' melegszik a vga-d ? :F
Vagy driver gond ? ( pl : nekem rossz alaplapi driver miatt stabil 20fps-esem volt , hiába raktam bárhogy a grafikai beállitásokat ) ....

És a hőmérséklet mindenhol rendben van ? :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#833) satomee válasza Tommmmka (#831) üzenetére


satomee
senior tag

Azt mondta a szoftveres srác,hogy az EA nem fog tudni mit csinálni,mert a régi forgalmazónak ugyan joga volt ilyen esetben keyt generálni,de sokan visszaéltek vele,így ezt megvonták mindenkitől...:(A tesco valszeg az EA-ra mutogat majd,de azt mondja annyira nem értenek ott hozzá,hogy jó eséllyel ki fogják neked cserélni...:)

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#834) Tommmmka válasza satomee (#833) üzenetére


Tommmmka
senior tag

már megtörtént a csere köszi a segítséget :D


mondanátok fasza magyar servercímeket megköszönném!!

[Szerkesztve]

(#835) satomee válasza Tommmmka (#834) üzenetére


satomee
senior tag

Hát én nem sokat segítettem.A tesco meg majd leharcolja az EA-val...De ezek szerint a tescoban nem csak sült csirkét érdemes venni,ahogy itt valaki aláírásában láttam. :DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#836) Tommmmka válasza satomee (#835) üzenetére


Tommmmka
senior tag

hát igen bár érdekes mód most ősökkel mentem be egyből adták vissza a pénzt :D:D

(#837) Trak válasza Tommmmka (#834) üzenetére


Trak
addikt

Az első hozzászólásodtól csak 20 hozzászólást kellett volna visszaolvasnod:
[link]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#838) lac1kAAa


lac1kAAa
csendes tag

minden játékban :( nemtom mi a helyzet a hőmérsékletekkel, vga driver az elég friss ... és nagyon idegesít a dolog ...

AMD 3800+ - 2 gb ddr2 samsung - sapphire x1600xt - 250 gb HDD

(#839) Genius007 válasza lac1kAAa (#838) üzenetére


Genius007
őstag

Hát pedig SZERINTEM a hömérsékletnek van köze hozzáá
Everest - el nézd meg vagy RivaTunerrel .. utána többet tudok / tudunk mondani :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#840) he7edik.


he7edik.
addikt

Abit AW9D-MAX
Core 2 Duo 2.4GHz E6600
2x1024MB PC-6400 800MHz OCZ CrossFire Edition...

a netem is combosabb lesz ( 3072/768 kbit/s )

Égő szöveg a flém vázon

(#841) he7edik. válasza bagyulajuve (#822) üzenetére


he7edik.
addikt

Nemi igaz mert betépve ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#842) bagyulajuve válasza he7edik. (#841) üzenetére


bagyulajuve
addikt

úgy még nem próbáltam, mert kb 10 éve nem szívtam :B

Resistencia eterna

(#843) satomee válasza bagyulajuve (#842) üzenetére


satomee
senior tag

Ööö...leszoktál a cigiről...?:DDD
Leadtek:akkor a te gépedről kell dedikáltat indítani!Amúgy kurva jó ez a game monitor,még az én dedikáltamat is látta!:)

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#844) bana'n válasza satomee (#843) üzenetére


bana'n
tag

nem szeretnék ünneprontó lenni, de a 3072/768 is nagyon sovány még

[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

(#845) satomee válasza bana'n (#844) üzenetére


satomee
senior tag

Tisztában vagyok vele,van összehasonlítási alapom...:)
És hogy tisztázzuk:én azért szenvedek a dedikálttal,hogy megtanuljam kezelni pl a mani admint,es-t,meg ilyenek.Szal tisztában vagyok vele hogy otthoni pc-ről nem lehet normális szervert indítani,de nem is ez a cél...:)

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#846) satomee


satomee
senior tag

Bocs hogy külön,de épp lejárt az időlimit...
Azért azt megemlíteném hogy chello lighton 3 human+7bot még egész jól eldöcögött,és erre tanúim vannak...:DDD

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#847) he7edik. válasza bana'n (#844) üzenetére


he7edik.
addikt

hagyne költözzek a BIX-be :D

nem 20fős publicot akarunk üzemeltetni

[Szerkesztve]

Égő szöveg a flém vázon

(#848) bana'n válasza satomee (#845) üzenetére


bana'n
tag

próbálgatásra teljesen megfelelő
én azt hittem játszani akartok :R

Kicsoda, één?

(#849) bana'n


bana'n
tag

1 kis reklám :B

Tegnap este óta új konfig fut a szerveren, a lényegi változások a stat rendszert érintik.
Két dolgot emelnék ki. Az egyik a global ranking. Mindenki aki a szerveren játszik felkerül a világranklistára, a 2006 téli szezon nemrég kezdődött. A másik, hogy a szerver stats oldalán megnézhetitek, h ki honnan játszik (Google Map).
stats oldal: [link]
világranglista: [link]
chat stat parancsok:
rank, kpd, session, next, status, servers, top, clans, cheaters, statsme, weapons, accuracy, targets, actions, help

Szeretettel várunk mindenkit egy kis karácsonyi vérontásra :))

195.56.111.187:27410 -<<O.S.G.>>- clan's PUB [HLstatsX|Global Ranking]

Szerk: benéztem a téli szezon már csak dec. 31-ig tart; viszont január 1-jén indul a következő menet




[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

(#850) Windex válasza bana'n (#849) üzenetére


Windex
tag

Köszi az új infokat! :))
Ahogy sikerül meggyógyulnom megyek is hentelni a szerverre. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.