Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Trak válasza Szuperboci (#450) üzenetére


Trak
addikt

Jaja, én azt szeretem a legjobban, amikor nem egy profi AWP-zik, és simán 50 méterről úgy odamegyek a közelébe elugrálva a lövései elöl, hogy utána akár le is késelhetem :DDD

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#452) Trak válasza cor (#449) üzenetére


Trak
addikt

Vannak gondok a hitboxxal, az biztos :)

AWP-vel alapvetően nincs gond, csak a sok hülyével, aki más fegyverrel nem is tud játszani, mindíg csak azzal. Amikor office-on publikon, fun játékban 3-4 AWP-st is látok, akkor nagyon tudok anyázni.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#453) C^^ válasza cor (#449) üzenetére


C^^
őstag

''lol
sztem az egész game lol.''
:C
Elmagyaraznad mi a makkfaktoros hitbox mukodesi elve ?

''az awpt meg azért rühellem mert lehet mindenkinek,s ez durva..egy idö után a játékosok kb70%nál ez a s@r van,amivel ha ellövik a kislábujjam is meghalok...''
Erdekes, nekem nem halnak ha kislabujjra lovok.

(#454) cor


cor
őstag

jujj n augy látom kapom a magamét.. :DDD

szal hitbox:nemtom ha tudnám a müködési lényegét sokkal jobb lehetnék ;] ,föleg mivel mondtam h csak koca css vagyok ,de az feltünt h akkor megy a legjobban maikor ''találomra'' felé lövök,a ''probálolm lecélozni'' lövés helyett...ill irtam még h lehetetlenül sok fejlövés van sztem

awp:max 1nél többet nem engednék...kismillioszor van az h az ''uberpro'' játékosok(föleg akik állandoan csak a védö oldalt választják) gyüjtenek awpre aztán szétkempelik a megfelelö helyeket

valameliyk este figyeltem egy srácot,3szor egymás után only védönek állt(igaz nem awps szerver és nem volt az autorota mint egy-két helyen) de akkor is...

klántag kb a büdös életben nem leszek,mert anniyra nem szeretem ezt(ennél még az 1.6 is jobb),valamint ezt csak a koliban jáccom,mert nincs más multis gamma...

peace :R

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#455) satomee


satomee
senior tag

Hát tegnap először idegeltem fel magam annyira,hogy abbahagytam a játékot-és nem azért mert béna voltam-tényleg dühítő volt ahogy senkit nem találtam el.És tényleg röhej,mikor egy assaulton aki csak tud T-nek áll,aztán 6ból 5en awp-vel kempelnek bent...Mindezek ellenére igenis jó játéknak tartom magát a cs:s-t (amit szinte ''divat'' szidni),akinek meg nem tetszik,ne játsszon vele oszt hali...:)

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#456) japeen_hun válasza cor (#454) üzenetére


japeen_hun
tag

''lol sztem az egész game lol...''
Jah... hirtelen véleménynyílvánítás egy rosszul sikerült csézés után. Gondolom elég ideges lehettél amikor kiléptél szitkozódva a szerverről, nem?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#457) japeen_hun válasza satomee (#455) üzenetére


japeen_hun
tag

Egyetértek.
Szar napon én sem tudok semmit lőni, legszívesebben kimennék a teraszra egy cigit elszívni akármennyire is utálom :) , ilyenkor meg kell próbálni pár óra múlva újra hátha akkor mennifog, én ugyanis ezt szoktam ;)
De tényleg a CSS-t azt ''divat'' szidni...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#458) satomee válasza japeen_hun (#457) üzenetére


satomee
senior tag

Én nem arra gondoltam mikor én vagyok szar,azt megszoktam!:DDD De tegnap egyszerűen éreztem hogy megkellett volna halnia az ellennek egy közeli nade meg pár AK lövés után (amiből tuti talált 1v2).Erre 73HP-val túléli,sőt a kevlár ellenére 2lövéssel végez velem?!:((Amúgy állítólag egy újabb update-t kapott a source...Hmmm...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#459) japeen_hun válasza satomee (#458) üzenetére


japeen_hun
tag

Igen kapott is egy új update-t. Nem tudom mire jó mert különbséget nem vettem észre, csak akkor amikor néhány serverre csak úgy nem engedett be hanem console-ban át kellett állítani 1 dolgot.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#460) moongoose válasza satomee (#458) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Velem is előfordult, hogy war alatt játszottunk a knifez csapattal és semmit nem tudtam lőni.
Szvsz valami úton módon csaltak...
Mert egyetlen kört alig tudtunk hozni ellenük, 12 karikán keresztül.
Gondolom a tv nem volt elcsúsztatva és valaki spect-ből súgott nekik.
Készült demo..kiváncsi vagyok elküldik-e?
Hihetetlen volt amit műveltek a srácok..
Már akkor lőttek ajtóra, amikor még ki sem bukkant a társam...
Ott állt és akkor kezdte lőni az ajtót, amikor klántagom halkan pont odaért, ám még takarásban volt.
Egyszóval mindíg tudták, hogy merre megyünk.

Volt olyan eset, hogy egy egész tárat közvetlen közelről belengedtem az mp5-el, ám ugrás közben oldalról 1 lövéssel leszedett.
És nálam 44 in 4-et sebzett az mp5-ösöm.LOL
Aztán egy másik csapattal játszottunk, azok érdekes mód lőhetőek voltak.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#461) cor válasza japeen_hun (#456) üzenetére


cor
őstag

ponthogy forditva :DDD
olyanokat löttem h hihetletlen,codban ezért magamat is kirugtam volna a szerverreöl:D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#462) satomee válasza japeen_hun (#459) üzenetére


satomee
senior tag

Láttam az előbb,hogy játszottál az uTs deathmatch szerverén,ha rájönnél hogy lehet fegyvert venni,elárulod...? :F
Source update,mi...?! :(((

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#463) satomee válasza moongoose (#460) üzenetére


satomee
senior tag

Ha tudnád,én hányszor éreztem már ezt,és mindig betudtam a saját bénaságomnak és a rutin hiányának,holott elgondolkodtató a dolog.Honnan tudjam hogy az xy klán nem egy elismerésre vágyó tinik gyülekezete,akik az (el)ismertség érdekében szinte bármire képesek...? :U
És most nem knifez-ra gondolok,hanem úgy általában véve...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#464) japeen_hun válasza satomee (#462) üzenetére


japeen_hun
tag

Ezt kell beírni konzolba és minden mennifog rendesen:
cl_restrict_server_commands 0

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#465) japeen_hun válasza cor (#461) üzenetére


japeen_hun
tag

Na-na cod-ot ne hasonlítsunk cséhez, biztos sikerült kifognod egy abszolut kezdő játékosokkal tele lévő servert.
De ha nagyon kételkedsz hogy mindent bead elmehetünk 1v1-ezni ;]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#466) cor válasza japeen_hun (#465) üzenetére


cor
őstag

nem hasonlitottam... :U

1.nincs cs-m
2.ha lenne se mennék
3.mivel 1v1 abszolut f@szsaág minden gaméban...

jah s az h heti kb3 orát css-zek...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#467) satomee válasza japeen_hun (#464) üzenetére


satomee
senior tag

Hát valami ilyesmit írtam be,de semmi nem változott :F Na majd megnézem,hátha csak elírtam.Egyébként ez nem befolyásolja pl a szerveroldali rate-beállításokat...?:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#468) satomee válasza cor (#466) üzenetére


satomee
senior tag

Picit vitáznék veled,szerintem 1vs1-ben igenis sokat lehet tanulni,főleg egy jobb ellenfél ellen.Én legalábbis sokmindent tanultam így az elején,ami ma már természetes-pl melyik pályán honnan mire hogy látok rá,egy-egy lerakót honnan célszerű vagy könnyebb megközelíteni,hol érdemes CT-ként védeni,stb...Persze a publicon megszokott ''védők rusholnak'' taktikának ez esetben nincs értelme...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#469) C^^ válasza satomee (#462) üzenetére


C^^
őstag

''Source update,mi...?! ''
Volt steam update. CS: Source + Source motor.
[link]

moongoose: Ha volt HLTV (source tv) akkor sajnos eleg egyszeru megoldani. delay 0 + ventrilo skill.

(#470) Undying21


Undying21
csendes tag

Lenne egy elég láma kérdésem, 1.6 után most álltam át Source-ra. Ratejeimet szeretném beállítani mert már elegem van abból, hogy állandóan kickelnek ''kamu'' miatt..... amit igazándiból jogos is.

Kérdeztem már játék közben, hogy pontosan mit is kell tenni ahhoz hogy előbújjon a sonsole de nagyrészük csak lámázott!:)

Tehát akkor a kérdésem, pontosan hova is kell beírni a bűvös ''-console'' szót?

:R

(#471) Gorcsev válasza Undying21 (#470) üzenetére


Gorcsev
tag

Megnyitod a Steam-et, a CS:S-re állsz, nyomsz egy jobb klikket, properties, kiválasztod a set launch optionst és beírod: -console

Remélem érthető volt

(#472) Undying21 válasza Gorcsev (#471) üzenetére


Undying21
csendes tag

Tökéletes lett, köszönöm!:R

(#473) Fáraó


Fáraó
őstag

Ezek az új árak egyre rosszabbak... Ezt az elbaltázást!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#474) satomee válasza Fáraó (#473) üzenetére


satomee
senior tag

Na ja.Én is csak olyan szerveren játszom,ahol ki van kapcsolva.Mondjuk engem jobban bosszant az azóta kijött frissítés...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#475) C^^ válasza satomee (#474) üzenetére


C^^
őstag

En nem vettem sok valtozast eszre.
Azok kozul amit steampowered-en kozzetettek semmit. :D

[Szerkesztve]

(#476) satomee válasza C^^ (#475) üzenetére


satomee
senior tag

Azokból én se.Viszont eddig pl nem kellett konzolba irogatnom semmit hogy deathmatch szerveren legyen gun menüm,és bár tudom hogy nagyrészt a bénaságomnak köszönhető,de tuti valami más gebasz is van az update óta a hitbox-al...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#477) dilipok válasza satomee (#476) üzenetére


dilipok
veterán

én kb 2 hete nem jáccottam mert külföldön voltam, de tegnap pár órás játék után kijelenthetem hogy szerintem semmi sem változott. Ugyanúgy lehet nagy makikat lőni és néha ugyanúgy nem ad semmit. Szal ennyi :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#479) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Ezt aztán nagyon fontos volt ide beirni :U

Music!!!

(#480) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hi.
Még nyáron vettem itt ph-n vkitől a hl2 év kiadását és csináltam acc-ot meg minden. Most csináltunk tesómmal itthonra egy két gépes lan-t. Mind2 gépen fenntvan a cs:s amit vettem ugyanazzal az acc-al. Ugye a steam-nél van olyan hogy offline mód. Nah eddig okés de ha szervert akarok csinálni a source-ban akkor a töltésnél lefagy. Probáltam dedicated szervert is csinálni azt ugye megcsinálja tesóm látja is de amikor kapcsolodik akkor meg neki fagy le a töltésnél. Offline módnál ugye a lényeg hogy nem kell bejelentkezni. (Csak a telepítés után kell 1x amig letölti a maradék fájlokat.) Azért gondoltam ugy elvileg mennie kéne. Lehet hogy azért nem megy mert ugyanazzal az acc-tal tettem fel mind2-t?
Igazából azt kérdezném ti hogyan oldanátok meg ezt a dolgot. Lanozni akarunk itthon 2-en a cs-vel. :R

(#481) Fáraó válasza ez_meg_emaz (#480) üzenetére


Fáraó
őstag

Megoldható... Két accounttal... :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#482) ez_meg_emaz válasza Fáraó (#481) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Szoval az acc a gond.... De akkor nem kéne vmi olyasmit írnia hogy ez az acc-t már létezik vagy vmi. MErt igy hogy töltés közbe lefagy :F Meg egyikünk sincs fenn neten közbe.. De mivel én nem vágom annyira mert nemrég vettem ezért elhiszem ha azt mondod 2 acc kell.

Elvileg lehet csinálni még 1-et is. Vagy ahhoz kéne még 1 aktiváló kulcs?
Vhogy nem lehetne megoldani ugy hogy ingyen legyen..? :) Mármint a két gépen multira(itthoni lanra) képes cs. Mert tesóm ha nem lanozunk csak botokkal tolja. Ugye azt meg lehet. Akkor nem vágom multizni net nélkül hogy nem lehet. :F

[Szerkesztve]

(#483) Fáraó válasza ez_meg_emaz (#482) üzenetére


Fáraó
őstag

Nos. Én úgy tudom hogy 1 accounthoz 1 CD-key tartozik. Azt a CD-keyt másik accounthoz nem használhatod fel, mert úgy tűnik mintha vki ellopta volna a CD-keyt és háát, hmm: kalózkodna vele. Offline-ban pedig azért ütközhet, mert bár az account más, de az adatok -a CD-key-ek- egyformák, ergo ütik egymást.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#484) moongoose válasza ez_meg_emaz (#482) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

otthonra húz le egy olyan verziót, mind amit mi is használtunk azelőtt, hogy megvásároltuk volna az steames változatot.
abból annyi gépre készítesz lan-t amennyire akarsz...

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#485) Gorcsev válasza Undying21 (#472) üzenetére


Gorcsev
tag

Szívesen. Örülök, hogy sikerült

(#486) Apophis


Apophis
őstag

Hol szoktatok mostanság cs-zni? ASE összes magyar servere kihalt, a régiek sem mennek. :F

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#487) Genius007 válasza Apophis (#486) üzenetére


Genius007
őstag

http://www.game-monitor.com

ott van minden! :D

válaszd ki a CSS-t meg hogy magyar serverek és mehet a moka :D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#488) Genius007


Genius007
őstag

Van egy 5letem!

Aki CSS-zik az mindenki irja a neve elé vagy után (ha kifér) hogy PH! :DDD
Már valaki megtette , pl Spongebob :D :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#489) Apophis


Apophis
őstag

Na igen, valami ilyesmire gondoltam :) Köszi a gyors segítséget.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#490) Genius007 válasza Apophis (#489) üzenetére


Genius007
őstag

Nincs mit ! ;)
Mostanába nem igen voltam a CSS totyikba .. de ezen tul leszek :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#491) ez_meg_emaz válasza moongoose (#484) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Van is belőle egy. Tört cs:s. De az nagyon más mint ez az eredeti. Tele van bot MI hibával bug-al, stb. Szerintem van benn pár fájl ami külömbözik az én steam és cs verziómtól. Az nem lehet gond?

(#492) ez_meg_emaz válasza Genius007 (#488) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem rossz ötlet.
Lamer vagy Jack a nevem ált.ban. Majd kiteszem a PH-t is aztán talán megismertek.
uts-en szoktam néha tolni meg OSG-n, meg néha Smalla #1. Amugy meg változo. Ha nagyon nem megy akkor megyek vmi láma külf szerverre. :DDD

[Szerkesztve]

(#493) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Jah és arra tud vki vmi megoldást hogy megadott mapoknál (idő szerint random -egyszer 10perc, egyszer 30) kifagy a game :F Jah és tesóm gépére is ugyanez a steam meg cs van most feltéve és neki meg nem. Nálam offline is kifagytak a pályák. Cbble,dust2,dust,assault,piranesi,aztec - ezek amik nem fagynak asszem. dust2,dust,aztec az tuti nem fagy. A többi asszem mind fagyogatós. italy,militia ez biztos. Többször is próbáltam mindig fagynak. Azóta már volt egy win reinst uj hardver miatt és még most is fagynak. Nemtom mit nem szeret a gépemben. :F

(#494) bana'n válasza satomee (#474) üzenetére


bana'n
tag

Az utoljára kijött frissítés engem is elég mélyen érintett.
Ha ez így megy tovább lassan esküszöm elsírom magam ;]

Kicsoda, één?

(#495) satomee válasza Genius007 (#488) üzenetére


satomee
senior tag

Az előző topikban már volt egy ilyen kezdeményezés,csak valahogy abbamaradt a dolog...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#496) satomee válasza bana'n (#494) üzenetére


satomee
senior tag

Ha legközelebb hozzátok megyek meghalni,majd viszek neked papírzsepit...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#497) Genius007 válasza satomee (#495) üzenetére


Genius007
őstag

Jah Jah , sajna mindenki elfelejti ki irni , pedig szerintem jo 5let :D
Én mindig ki irom ... mert ugye PH! -ra járni jo :DDD

Na meek Bad Boysra , remélem lecc hely :C

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#498) Fáraó


Fáraó
őstag

Sztem felesleges kiírni. Ha látod az ellenfél nevében akkor pl. nem lövöd le? Vagy csak egy kicsit a bokájába lősz :D ?
Az is egy közösség, meg ez is... A név meg önálló, aki szabadúszó az csak annyit ír ki, aki klántag az meg a klánját is. De ez csak az én véleményem.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#499) cor válasza Genius007 (#497) üzenetére


cor
őstag

hi már én is láttam a Badboyson PH-s nevet:D
csak nem saját gépröl nyomom(vagyis nyomjuk többen a szobában általálában 5halálonként csere :DDD )

de még mindig tartom h ez nem a legjobb game,szörnyü hitbox+fegyverhordás komboja van... :((

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#500) Genius007 válasza Fáraó (#498) üzenetére


Genius007
őstag

Nem akkor csak Flasht dobok neki :DDD
Csak egy 5let volt .... ;)
Ha nem , hát nem :B :))

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.