Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Recon_hun válasza dilipok (#200) üzenetére


Recon_hun
tag

értem nem is keszekusza ;)
én nem 1 szerveren szoktam játszani :(
''csak mostanság kapcsolodtam be css online társadalmába, eddig csak lanokon nyomtam ott meg tök más volt mint a publik, ha úgy játszanék mint a lanon akkor tutira kicsesznének a szerverről, mert nem az volt h ''rush rush boom boom anyázás'' hanem megprobáltunk takituksan játszani, kevés zajjal, kevés russal, jókat nevettünk 1üt a társasággal.. hmm igen szép idők voltak ''anno'' :) :') . De sajnos amit láttam magyarok terén a szervereken az borzalmas (de hát istenem ilyenek vagyunk, próbáljuk kerülni 1mást).

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#202) moongoose válasza Recon_hun (#201) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Igy vagyok én is vele..
A publikok elég tré-k.
Semmi csapatszellem, csak rush-flash,Frag.
Aztán nyomják 2 percenként a RANK utasítást.
Na ezek lámák, nem azok(értem itt magam is), aki játszanak, csak kevésbé jól.
Ezért kedvelem a kisebb publikus klánszervereket pld OSG, mert ott korombeli, benőttfejü emberek vannak.
Nem 12-16 éves kölkök, akik lelámáznak,csítereznek, stb.
Elnézést, ha valakit megbántottam..
Jelezze és elnézést kérek.
Persze a jelenlevők ,mindíg kivételek :DDD

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#203) satomee válasza moongoose (#202) üzenetére


satomee
senior tag

Akkor én ezúton tisztelettel tiltakoznék!Nekem még nem nőtt be...:DDD
Még azt se tudom mi az az aimbot,vh,meg most már azt se hogy prau,mert az előbb senki nem homályosított fel...:F

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#204) Recon_hun válasza moongoose (#202) üzenetére


Recon_hun
tag

Jo ilyet hallani, (azt hittem, h csak nálam van ilyen :)) )
az a vicces amikor kis 6-12 évesek vékonyka hangját meghallod a mikrofonba :DDDD .
a rank olyan mint egy virtuális pénisz azt hiszik h minnél nagyobb annál nagyobb emberek.
Sajnos nekem is vannak olyan napjaim amikor nem megy a játék (ez van többségben :DDD ) és van amikor jo vagyok. kerülöm s*la szerverét mivel az mindíg tele van..
elegem van különben a statokbol, elég nekem az America's Army ban lévő classom .. remélem ezt nem vezetik be CSs be mert akkor aztán menne hiper-über-noobozás.
azért szeretem a zimbi-zombis szervereket, ott mindneki röhög, mindenki jol érzi magát, nincs veszekedés, nincs csiiterezés..

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#205) C^^ válasza satomee (#196) üzenetére


C^^
őstag

Aimbot: aimbot :D (olyan cheat ami egy gombnyomasra, vagy esetleg automatikusan celoz.)

WH: wallhack (atlatas a falakon)

prau: ez meg az en szovegem ^^ (pro)

''ledemozni'': demot (felvetelt) kesziteni rola.

(#206) Recon_hun válasza C^^ (#205) üzenetére


Recon_hun
tag

Én meg azt hittem, h Satomee csak viccel.. nem gondoltam volna, h nem tudja :(

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#207) Recon_hun


Recon_hun
tag

Ez tök joo 1. ször bannoltak magyar szerverről, okát sajnos nem tudom mert nem anyáztam, nem káromkodtam, nem csiiteltem (3/10 arányom volt :)) sajna ma sem ment) 1szerüen nem tudom h mi volt a gond. :((((((((( :O :O :O :O :O
-nem baj van másik-
szerkesztve: jah rájöttem tickrate problémák, cs2 hun olvastam rol beállítottam 20 101 101re de ezt egy csomo automatán megváltoztatja, nem tudom h ez a lami szerver miért nem tudja megváltoztatni :(((( (nincs a configom írásvédetté téve)

[Szerkesztve]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#208) satomee válasza Recon_hun (#206) üzenetére


satomee
senior tag

Na jó,az aimbotot gondoltam hogy mi,a wh-t is sejtettem mert hallottam már-ezt csinálja a mat_wireframe 3?-de a praut sose találtam volna ki...:U
Nekem nem csak a nevem n00b...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#209) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Idézet www.hardwired.hu-rol:

Counterstrike: Globális árazás

Dixie Flatline, 13:58 - PC - Játék: Érdekesség - ADATLAP - (5 komment)


Látva a virtuális gazdaságokban rejlő potenciált, a Valve is úgy döntött, hogy a piaci igényekhez igazított fegyverárazást vezet be a Counterstrike c. játékában. Az első körökben, illetve pénzhiány esetén általában vettünk egy jó nagy lyukat ütő Desert Eagle csúzlit és reménykedtünk benne, hogy sikerül valakit fejbe találni, esetleg több lövéssel perforálni, majd elcsórni a drága csúzlit tőle.
Ennek mostantól vége, ugyanis a legtöbbet használt fegyverek lesznek a legdrágábbak. A DesszertSas árát 650-ről 930 dollára emelték, az összes többi maroklőfegyveré pedig csökkenni fog. A szintén sokat favorizált AK47 vagy az M4A1 Carbine közel 10 százalékkal lesz drágább, beleértve a golyóálló mellényt is, míg az összes többi - hanyagolt - csúzli ára néhány százalékot esett. Fegyver árazások és az árazás mikéntje.

Az új rendszer október 11-től lép életbe és ezt követően, az igényekhez mérten, hetente változnak majd a ''világpiaci árak''.



Fegyver árak: [link]


[Szerkesztve]

(#210) Recon_hun válasza horvathkrisz (#209) üzenetére


Recon_hun
tag

nah tényleg.. remélem awp 21 000 lesz meg a magozó 18 000 :DDDD
az lesz a vicces ha mesterlövészek szkopja majd himbálózni fog :DDD
szerintem ultragagyi lesz.. majd kiszedig, vagy lesz olyan mod ami visszaállitja az árakat..
reménykedek...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#211) C^^ válasza horvathkrisz (#209) üzenetére


C^^
őstag

Ez mekkora egy rakas szar...mar bocsanat...
Igaza van az embereknek....a valve csak folyamatosan amortizalja a source-t, nem arra hajt, h vegre versenykepes jatek legyen.

(#212) horvathkrisz válasza C^^ (#211) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem ertem, mi bajod van a Source-szal?! :F
Miert nem versenykepes? Sztem az egyik legtutibb game... ;)

(#213) japeen_hun válasza Recon_hun (#210) üzenetére


japeen_hun
tag

Ez egyszerűen őrület! :W :W
Ennyi gyépés embert mint a Valve!
Félelmetes mit művelnek!
Érted a pisztolykörben már megveheted a galil vagy a famast mert már digül 2-3k-ért lesz!
Egyszerűen nem értem!! :W :(((
Ha akarnak valami jót művelni akkor az AK árát emeljék annyira mint az M4 árát vagy M4 árát csökkentsék AK szintre! Ez lenne jó nem ez a halott ötlet!
Magózókat tüntessék el a ..csába! :((

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#214) C^^ válasza horvathkrisz (#212) üzenetére


C^^
őstag

Az '' ez egy mekkora egy rakas szar'' megjegyzesem nem a cs : s-re iranyult.

''Miert nem versenykepes?''
Pl. pont ez miatt, h ''hetente valtoznak az ,,arfolyamok,,''.... es igy megis hogyan gondoltak? A taktikaval mivan? Vagy majd versenyen tobb freezetime lesz, h elovedd a zsebszamologepet, es kiszamold, hogy hogy jon ki a csapat penze ?

Jol fogunk kinezni, mikor a hulyegyerek masodik korben mar magozoval satirozza a buradat.

[Szerkesztve]

(#215) Recon_hun


Recon_hun
tag

nekem van 1-2 problémám a mostani verzióval
1,szerintem kicsit el van ballanszolva M4a1 .. nem tudom de valahogy mindenki jobban lő vele, mint kalával
2, hitbox effektus.. engem ez öl meg.. többször volt olyan, hogy lőttek rám behúzódtam és a fal mögül lőttek le.
3, normális anticsiitet az embereknek!!! kevesebb csalást..

nekm van néhány abnormális 5letem
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
1. körben ne legyen kés helyette rpgk lennének :))
2, vásárlóhly körül legyenek meg a hipermárketek bodéi mint óóó*asn vagy t*sco :))
3, terrorok viseljenek dinamitot és ha közelharc lenne akkor fel tudnának robbani. :))
4. a vásárlás ne fiktiv kreditből menjen hanem bankártyán :))
--ekkora baromságokat nem nehéz kitalálni----

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#216) japeen_hun válasza Recon_hun (#215) üzenetére


japeen_hun
tag

Jóóh! :DDD
Én ugy vettem észre hogy az AK sokkal jobban lő mint az M4 bár nem tudom mindekttővel tudok írtani de AK valahogy jobb közelre meg távolabbra is sokkal pontosabb gyorsabban áll vissza alapra stb...
A hitbox effeckt csak akkor jön elő szvsz ha a server laggol egyet vagy te neked van egy kisebb akadásod most hogy általában megvan nekem a stabil 80-100fps már nem veszek észre ilyet!
LAN-on egyszerűen ugyan ez a helyzet szerintem!
Hát jah a csalás az mindig is ott lesz minden fajta játékba ez ellen szerintem nem sokat lehet tenni!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#217) Integra válasza japeen_hun (#216) üzenetére


Integra
titán

nekem meg fordítva :)
a coltot jobban szeretem mint az ákát, távolra is
awp-ket meg eltűntetném a csudába, egyre több a kemper sunyivadász

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#218) japeen_hun válasza Integra (#217) üzenetére


japeen_hun
tag

Én az awp-t nem tüntetném el hanem kiosztanék rengeteg admin jogot azok meg ha látnak egy campert kirugják...ennyi!
Awp a legstyle-osabb fegyver és a legjobb is... :DDD kedvencem!
Az awp-vel nincs gond! ha awp ellen mész el lehet kerülni hogy ne tudjon lelőni vagy megvárod hogy közelítsen és bummm...
A magozókat kell eltüntetni annak nincs értelme az egész játékban! :((

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#219) Recon_hun válasza japeen_hun (#216) üzenetére


Recon_hun
tag

nem tudom, szerintem izlések és pofonok.. én jobban tudok tunkolni & pontosan lőni. :R

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#220) satomee


satomee
senior tag

Mindenki jön ezekkel a magozókkal,de melyik pukkák azok és miért pont magozók?:B:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#221) horvathkrisz válasza Integra (#217) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ez így igaz!
sajnos...

(#222) japeen_hun


japeen_hun
tag

Vélemények, ajánlatok CSS movie-k ról?
Nekem 3fav van: Surrael 2, KODIAK 2, UK+Ireland CSS Scene Movie

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#223) japeen_hun válasza japeen_hun (#222) üzenetére


japeen_hun
tag

Jah és szerinem a legjobb fregmovie amit láttam az a Spoonerism

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#224) Recon_hun válasza japeen_hun (#222) üzenetére


Recon_hun
tag

KODIAK 2, szerintem anygon kirrály sok-sok videót láttam már de ez szerintem a legjobb.. a zene.. a video... és ez öszhangba van nagyon kiráály..

majd én is csinálok 1et, a leghíresebb halálaim lesznek benne :DDD :DDD :D

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#225) REDeath


REDeath
őstag

Bocs ha lámaság, de eddig nem sourceoztam, mert sok rosszat hallottam róla, és még mikor fent volt gépen haver accountjával próbára akor még elég ratyi volt:(
Szóval azt szeretném kérdezni mi ez a Final? tényleg végleges? miben külömbözik a sima sourcetól? vagy tök ugyanaz? :F
(tényleg elnézést ha nyomi a kérdés) :B

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#226) dilipok válasza REDeath (#225) üzenetére


dilipok
veterán

tök ua. csak előtte voltak béták, azért lett ez a topik neve. A játékot meg szokni kell, főleg 1.6 után, de ha megszokod akkor naggggyon jó :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#227) satomee


satomee
senior tag

Nnamégegyszer...:mik azok a magozók és miért pont magozók....?:F

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#228) dilipok válasza satomee (#227) üzenetére


dilipok
veterán

magozó az a sorozatlövő sznájper :DDD azért hívjuk magozónak mert főleg 1.6 alatt olyan meggymagozó hangja volt :DD vhogy ráragadt ez a magozó név

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#229) japeen_hun válasza Recon_hun (#224) üzenetére


japeen_hun
tag

Várjuk :DD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#230) dilipok válasza japeen_hun (#229) üzenetére


dilipok
veterán

Te amúgy nem szoktál a Lamas szerveren nyomulni? mintha rémlene a neved onnan, de ha nem akkor bocsesz

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#231) japeen_hun válasza dilipok (#230) üzenetére


japeen_hun
tag

Hát ugy álltalában a 20-30 fős servekeken fordulok meg!
Lehet hogy mostanában voltam ott is ;)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#232) bana'n válasza C^^ (#214) üzenetére


bana'n
tag

egy változóval ki/be kapcsolható lesz az ''árfolyam'', szerencsére, különben szerintem nagyon sokan eldobták volna a játékot
szvsz semmi értelme az egésznek, csak torzítja az erőviszonyokat
lehet egy este erejéig majd bekapcsolom a szerveren és meglássuk milyen...

Kicsoda, één?

(#233) horvathkrisz válasza bana'n (#232) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ez azt jelenti, hogy mindenki saját maga kapcsolhatja játék közben az árfolyamot?
Hányszor lehet majd?

(#234) C^^ válasza horvathkrisz (#233) üzenetére


C^^
őstag

Neem, nem mindenki maga kapcsolgathatja, jo lenne :DDD
Egy serverparanccsal lehet majd elvileg allitani.

MOD: Banan, te az OSG-s banan vagy ? ;)

[Szerkesztve]

(#235) Recon_hun


Recon_hun
tag

Tényleg 2magos rendszerknél lehet valami gyorsulást érezni, van-e vagy lesz szerintetek-e 2 magos patch? (magyarán magozó peccs :DDD )

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#236) bana'n válasza C^^ (#234) üzenetére


bana'n
tag

igen :)

Kicsoda, één?

(#237) horvathkrisz válasza bana'n (#236) üzenetére


horvathkrisz
addikt

van saját szervered?! :F

(#238) bana'n válasza horvathkrisz (#237) üzenetére


bana'n
tag

a klánunknak van, béreljük

Kicsoda, één?

(#239) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

SG csürhe szerver: 87.229.26.68:27015 jertek ,jokis custom mapok!! :D

(#240) nikopol78


nikopol78
csendes tag

Sziasztok! Nekem lenne egy kis problémám a CZ-vel amikor elindítom a custom game-t akkor elkezdi kíírni, hogy ''starting local game server...'' majd fogja magát a játék és kilép. Az a poén, hogy egy fél évvel ezelőtt ez a game rendesen futott. Tud valaki segíteni nekem?

MT

(#241) C^^ válasza bana'n (#236) üzenetére


C^^
őstag

Udv...z? vagyok :Y :DD

(#242) Recon_hun válasza bana'n (#236) üzenetére


Recon_hun
tag

és mire igen? :))

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#243) moongoose válasza bana'n (#238) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

O.$.G.?

PH!frocli a nickem...:)

[Szerkesztve]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#244) bana'n


bana'n
tag

:Y

szevasztok! :D

ennyi ph!-s van a törzsközönségben? zsííííír

z? látom itt se túl bonyolult a nicked :DDD

Kicsoda, één?

(#245) bana'n válasza Recon_hun (#242) üzenetére


bana'n
tag

igen, o$g-s vagyok ;)

Kicsoda, één?

(#246) satomee válasza bana'n (#245) üzenetére


satomee
senior tag

Azt mondod béreltek szervert,akkor véletlenül nem értesz az event scriptekhez...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#247) bana'n válasza satomee (#246) üzenetére


bana'n
tag

értek hozzá, de nem vagyok egy szkript-író guru :B

[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

(#248) satomee válasza bana'n (#247) üzenetére


satomee
senior tag

Opp,menetközben megoldódott a problémám amiért kérdeztem...:DDD
Viszont ha nem vagyok túl indiszkrét,mibe fáj havonta egy átlagos game szerver...?:)

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#249) Recon_hun válasza satomee (#248) üzenetére


Recon_hun
tag

3ezertől-10ezerig

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#250) bana'n válasza satomee (#248) üzenetére


bana'n
tag

3000 egy alap 10 fős war szerver
4-7000-ből kijön egy public, szolgáltatótól függően 12-20 slottal

[Szerkesztve]

Kicsoda, één?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.