Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) satomee válasza FÖNÖK (#100) üzenetére


satomee
senior tag

Hát nekem lövésem sincs,de ha valami így szarakodik nekem,én mindig újrahúzom először.Bár egyszer volt olyan hogy ugyanezt csinálta az UT,mert badsectoros volt a winyóm,de akkor 2nap alatt ki is fingott a cucc...:DJó sokat segítettem megint,mi...?:B:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#102) dilipok válasza satomee (#97) üzenetére


dilipok
veterán

Na vmi hasonló mint amit he7edik. kolléga leírt, kivéve a 3., ugyanis nem vagyok tagja 1 klánnak sem, ezért szoktam mixwarokba keveredni :DDD

he7edik.: teccett amúgy :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#103) piqla


piqla
őstag

Gyerekek segitsetek legyszi... Fel ev utan gondoltam felteszem ujra a css-t, de all seeing eye problemazik; feltettem 5 cdnyi hl2ot, de nem akarja megtalalni es a filter listben lathatova tenni a sourcet. Hogy adjam tudtara, hogy igenis fel van teve a gepre a jatek :F

Szereted az állatokat?

(#104) piqla válasza piqla (#103) üzenetére


piqla
őstag

Mar latja a jatekot, csak eppen a servereket nem...

[Szerkesztve]

Szereted az állatokat?

(#105) satomee válasza piqla (#104) üzenetére


satomee
senior tag

Próbáltad úgy hogy beállítasz szűrőket (pl ping,kontinens/ország,stb)?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#106) piqla válasza satomee (#105) üzenetére


piqla
őstag

Azokat meg sem jeleniti...

Szereted az állatokat?

(#107) satomee válasza piqla (#106) üzenetére


satomee
senior tag

Passz.Ha hazaértem megnézem az enyémet...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#108) satomee


satomee
senior tag

Setup wizard-al probáltad?Esetleg ilyen hogy refresh/sccan/ping whole list,ezekre nem csinál semmit...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#109) piqla válasza satomee (#108) üzenetére


piqla
őstag

[link]

Semmi olyan filter nincs, mint ami szokott... Installednal betettem neki hl.exe-t, es keszpassz.

Szereted az állatokat?

(#110) satomee válasza piqla (#109) üzenetére


satomee
senior tag

Nem tom,de bal oldalt a D.O.D. Source felett az a Counter-Strike Steam,az micsoda...:F?Már nem vagyok otthon de nekem mintha nem lenne benne ilyen opció...:U

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#111) he7edik.


he7edik.
addikt

''Holnap este zajlanak az első összecsapások a GotFrag All-Stars keretein belül. A kezdés időpontokat úgy hozták össze a szervezők, hogy mindenki emberi időben játszhasson és minden meccset meg is nézhessünk. Először az európaiak csapnak össze, majd az amerikaiak, legalább kettő, de szükség szerint 3 mapon ''best of three'' rendszerben. Az első map a Train lesz, amit a Nuke követ és végezetül a jól bevált adu jön, vagyis a Dust2. Mind a 6 mapra egy bő órát biztosítottak, így akinek semmi dolga szombat este, végig nézheti mindkét mérkőzést. A szervezők végeláthatatlan mennyiségű SourceTV slot-ot ígérnek, ráadásként több ShoutCast is lesz.''

KÖTELEZŐ

Égő szöveg a flém vázon

(#112) he7edik. válasza satomee (#110) üzenetére


he7edik.
addikt

Sz@r az ASE mások is panaszkodtak rá

Égő szöveg a flém vázon

(#113) piqla válasza satomee (#110) üzenetére


piqla
őstag

Az 1.6 is fent van a gepem. De az dod steam :)

Szereted az állatokat?

(#114) Genius007 válasza he7edik. (#111) üzenetére


Genius007
őstag

Hy!
Lehet hogy elég láma lesz a kérdésem ! :R
Hogy hogyan tudnám megnézni.....? :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#115) moongoose válasza Genius007 (#114) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Elvileg a játékon belül amikor szervert is keresel van egy spectate fül....
Azon tudsz nézni mecsset..egyszerűen rákattintasz és betölt...
A cs2.hu-n szerintem kiírják a source-tv ip-jét.
Pld sokat szarakodik nálam is a steam, mert most nincsenek spectate+friends-ek sem.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#116) Djuree


Djuree
félisten

Hello.

Hogyan lehet botokat betenni? :F
Engedélyeztem a konzolt de semelyik gombra nem jön elő :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#117) C^^ válasza Djuree (#116) üzenetére


C^^
őstag

''Hogyan lehet botokat betenni?''

Konzolba: bot_add

''Engedélyeztem a konzolt de semelyik gombra nem jön elő''

[link] ( a heapsize most nem erdekes...)
Ha neked is ez van ott, akkor mikor elinditod a jatekot, meg kell jelennie a konzolnak, es jatek alatt ESC-el tudod elohozni.

(#118) satomee válasza C^^ (#117) üzenetére


satomee
senior tag

Ez a heapsize számít valamit a játékban?Úgy értem azt sejtem hogy mire jó,de ténylegesen érezhető is a hatása ha beírod?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#119) Djuree válasza C^^ (#117) üzenetére


Djuree
félisten

Ok, megpróbálom mégegyszer.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#120) japeen_hun


japeen_hun
tag

Hello!
Nem tudja valaki hogy lehet e olyat csinálni hogy amikor lövök egy fegyóval ne szélesedjen a célkereszt?Szal csak egy bizonyos méretben maradjon.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#121) C^^ válasza satomee (#118) üzenetére


C^^
őstag

Nekem hasznalt. Marmint hozott egy kis fps novekedest.
Egyebkent arra jo, hogy meghatarozd, hogy a jatek a memoriadbol mekkora teruletet foglalhat le. (alapbol 256.0)
Ajanlott az ossz-memoriad felet megadni.

''512MB RAM esetén => -heapsize 262144

1GB RAM esetén => -heapsize 524288

2GB RAM esetén => -heapsize 1048576
''

japaen: valamennyire mindenkepp szetmegy...ez termeszetes, kulonben csalas lenne, de ez 1 kicsit segithet:

cl_dynamiccrosshair 0
cl_observercrosshair 1


[Szerkesztve]

(#122) satomee válasza C^^ (#121) üzenetére


satomee
senior tag

Értem,köszi!Mellesleg a célkeresztet a játék menüjéből is lehet állítani,nem...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#123) moongoose válasza Djuree (#116) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

vagy create game...és ott adod meg a botok számát a pályán...
Bele vannak implantálva a botok, és egy csomó pályát ismernek

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#124) Szuperboci válasza japeen_hun (#120) üzenetére


Szuperboci
senior tag

cl_dynamiccrosshair 0
sorry az off ért,már látom válaszoltak)

[Szerkesztve]

Music!!!

(#125) satomee válasza he7edik. (#111) üzenetére


satomee
senior tag

És nem és nem és nem és nem jön össze hogy meg tudjak nézni végre egy kajak meccset source TV-n...!:(((

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#126) Predator666


Predator666
aktív tag

na, ecséim, aki szokott publikolni, azt meg szeretném kérni, hoyg ne ugasson, ne anyázzon, ne ratehaxorozzon, merthamár láma az illető, és nem tud lőni, attól még az ellenfél nem biztos hogy haxor. Másik, attól még hogy sorozatban lelő minket egy bácsi, mert _jobb_ , attól még nem lesz csíter. Jó lenne ha ezeket a hittételeket ti is magatokévá tennétek, és terjesztenétek, mert eléggé szánalmas ami a publikokon 'művelődnek'.
Köszönöm a figyelmet.

rate 20000
cl_cmdrate 80
cl_updaterate 80

midnen kezdő, aki nem írta be, írja be. :D

JAÉS: helyes beálíltások plusz:

cl_interp 0.01 <-- ezt kel lcska átírni ez nem default érték
cl_interpolate 1 <-- default érték, nem kell babrálni

[Szerkesztve]

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#127) Predator666 válasza Predator666 (#126) üzenetére


Predator666
aktív tag

mondjuk én is benne vagyok/lennék warban ha van team :D csak mostanság memo hibá mvan szal sokat fagyok :O :o :(

[Szerkesztve]

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#128) Predator666 válasza Predator666 (#127) üzenetére


Predator666
aktív tag

ezt nem tudom mire írtam, biztos zsongok mert késő van -.- na megyek publikra, publiklámát vadászni 8)

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#129) moongoose válasza Predator666 (#126) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

na, ecséim, aki szokott publikolni, azt meg szeretném kérni, hoyg ne ugasson, ne anyázzon, ne ratehaxorozzon, merthamár láma az illető, és nem tud lőni, attól még az ellenfél nem biztos hogy haxor.

előfordult, hogy közülünk valaki ilyet tett?


Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#130) satomee válasza Predator666 (#126) üzenetére


satomee
senior tag

Na ecsém,ezt jobb helyre nem is írhattad volna!:DPár posttal ezelőtt pont ezen nyavajogtam hogy az egyik klán szerverén bannoltak mindenkit az admin_bacsik, akitől nagyhirtelen 2nél több fejest benyaltak.De jó tudni hogy más is így gondolkodik...:)
Amúgy milyen néven szoktál ''lámavadászni''...?:)

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#131) ocsi19


ocsi19
senior tag

hi, a ''cl_crosshairscale'' parancsot használjátok :)

''cl_crosshairscale 1500''-at használom 1280x1024-es felbontás mellett, de mindenki meg tudja találni a neki megfelelőt :)
van a ki 15000-en nyomja, na az a kemény :DDD

(#132) Szuperboci válasza ocsi19 (#131) üzenetére


Szuperboci
senior tag

1280x1024 pff te aztán adsz a minőségre :D én 800x600 ba játszok,bár 1.6 ba is 800x600 al gamelek.

Music!!!

(#133) satomee válasza ocsi19 (#131) üzenetére


satomee
senior tag

Hát nem tom,de nekem a vga és a memtípus kivételével szinte ugyanaz a konfigom mint neked,de már 1024x768-on se megy úgy a játék mint 800x600-on,a fölött meg néha már csak diákat nézegetnék...:UEgyébként ez a crosshairscale nem számít cheatnek vagy ilyesmi?Tehát nem bannolnak érte?

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#134) Zsöpapa


Zsöpapa
tag

sziasztok!

valaki meg tudná mondani, hogyan tudok betenni különleges karaktereket CS: Sourceban a nevembe?

előre is köcce

Ha éhes vagy, nyalj sót, akkor majd szomjas leszel!

(#135) Recon_hun válasza Zsöpapa (#134) üzenetére


Recon_hun
tag

ACII kódtábla :DDD :DDD :DDD :DDD :)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#136) dilipok válasza Szuperboci (#132) üzenetére


dilipok
veterán

én is 1280*960ban tolom, és még fullon is van minden. Kifejezetten szép így a játék :P

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#137) Recon_hun válasza dilipok (#136) üzenetére


Recon_hun
tag

és milyen videokarid konfigod van?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#138) dilipok válasza Recon_hun (#137) üzenetére


dilipok
veterán

ott van az adataimnál :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#139) Recon_hun válasza dilipok (#138) üzenetére


Recon_hun
tag

:o illya. azé én ennyit nem áldoznék 1 gépért.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#140) Genius007 válasza dilipok (#138) üzenetére


Genius007
őstag

Jo kis gép! :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#141) Recon_hun


Recon_hun
tag

7600gst t vennék a gépembe és azt felhuznám ugy már 1 kicsit pofásabb lenne a CSS

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#142) dilipok válasza Recon_hun (#139) üzenetére


dilipok
veterán

hja, de én is megdolgoztam érte, nem csak a 2 szép szememért kaptam :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#143) Recon_hun válasza dilipok (#142) üzenetére


Recon_hun
tag

én sem a szeretetszolgálattól kaptam 6600gt t.. Én is ''jómunkás ember'' vagyok 300ezer vagy 30ezer ért szeretnék venni 7600gstt (de ez nem az a topik ;) ) vagy nme tudoom :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#144) satomee


satomee
senior tag

Az én konfigomon meg 800x600-on csont nélkül fut...:DDD:DDD:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#145) Zsöpapa válasza Recon_hun (#135) üzenetére


Zsöpapa
tag

hello

mi az az ACII kódtábla?? :F

Ha éhes vagy, nyalj sót, akkor majd szomjas leszel!

(#146) Recon_hun válasza Zsöpapa (#145) üzenetére


Recon_hun
tag

na de huulye vagyok ASCII kódtábla.. ha jártál info órákra akkor biztos h tudno fogod ( ctrl + egy szám)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#147) dilipok válasza Zsöpapa (#145) üzenetére


dilipok
veterán

ami a teljes kódkészletet tartalmazza amit a windowsban van.
[link] itt megtalálhatod a 127esen felülieket. 127ig csak a ''normális'' karakterek vannak

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#148) dilipok válasza Recon_hun (#143) üzenetére


dilipok
veterán

Jó munkát kell választani :P de mostmár tényleg eleget offoltam :D boccccs :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#149) ocsi19 válasza Szuperboci (#132) üzenetére


ocsi19
senior tag

én 1.5-öt toltam 800x600-ba utána source-ot is, de a TFT miatt ''muszály'' :DDD 1280x1204, mert amúgy meg nem túl éles a kép :R

(#150) Szuperboci válasza satomee (#144) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Az a lényeg hogy csont nélkül fusson.Lehet , hogy csilli villi de ha hirtelen kirushol 5 ember ,szorják a füstöket meg mindent akkor kifejezetten gáz, 30 fps be játszani.

Ebben igazad van ocsi19.Bár ha van TFT ém ,akkor már veszek egy 7900gt minimum :)

[Szerkesztve]

Music!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.