Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Genius007 válasza Tibro5 (#1400) üzenetére


Genius007
őstag

Akkor rosszul jártál mert a 9700pro az jobb mint a 9800pro :DDD :D :Y :C :DD hahahah

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1402) japeen_hun válasza Tibro5 (#1400) üzenetére


japeen_hun
tag

Szerintem biztos hogy nem!
Valószínű rossz verziószámú csét raktál fel. Az a map amit meg elindítasz az már új verzióra van írva. Ha pedig az alap mapok is bugosak (amit nem nagyon hiszek) akkor valami vga driver vagy beállítás hiba van!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#1403) Tibro5 válasza japeen_hun (#1402) üzenetére


Tibro5
senior tag

boccs ez nem az én bug riportom volt, csak megemlítettem, hogy nem biztos, hogy cs a hibás. nekem azóta a 9800pro is lecserélődött, és hibátlanul meg a cs:s, de azért köszi ;)

(#1404) Sleed válasza Trak (#1398) üzenetére


Sleed
aktív tag

kössz az infót!
nemvoltam vele tisztában :D
akkor ki is szedem :B

(#1405) Sleed


Sleed
aktív tag

nah egy pípöl vett tőlem egy 7600GS-t és aztmondja h cs közben,meg cod2 közben ilyen pacákká válnak az emberek...
sztem ez szoftveres hiba, a grafika lejjebbvétele nem segít...
volt már valakinek hasonló?
ez lehet hogy hülyeség:nemlehet a vga túlmelegedése miatt? :F

(#1406) Sleed válasza Sleed (#1405) üzenetére


Sleed
aktív tag

UP! mert nagyon sürge lenne :U

(#1407) Screamer84 válasza Sleed (#1406) üzenetére


Screamer84
tag

Hát sztem a hűtéssel nem igen lehet kapcsolatba, bár ki tudja :F . Próbáltatok már drivert cserélni vagy a kártyán állítani a minőséget?

(#1408) Sleed válasza Screamer84 (#1407) üzenetére


Sleed
aktív tag

az a gáz h a gyerek kb annyit ért a dologhoz h tudja hogy holvan a bekapcs gomb :S
így nemnagyon tudok vele mit kezdeni :(

(#1409) japeen_hun válasza Sleed (#1408) üzenetére


japeen_hun
tag

Kérd meg hogy csináljon róla sreenshot-ot, persze úgy hogy jogtiszta csé-je van. Ha úgy is látni akkor menj el hozzá és nézd meg a dxlevel beállításokat a windowsban stb.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#1410) Screamer84 válasza Sleed (#1408) üzenetére


Screamer84
tag

Aham, hát így 1 kicsit nehezebb :U próbáljon meg letölteni 1 driver és felrakni, régebben én is jártam így és megoldódott.

(#1411) Genius007 válasza Sleed (#1406) üzenetére


Genius007
őstag

Lehet a túlmelegedés miatt is !!!
Nekem annó volt egy MANLI 6600GT-m ( nyáron még .. ) és minden teszt lement meg minden ... max 85fok volt a vga ( gyári hütö kalap kaki volt , ujra pasztázás után is ..) De mondom nem olyan gáz :DDD Elinditottam a HL2 : Episode 1 -et és lám ... 10perc után villog a kép csikok meg minden :W Még jo hogy a Riva Tuner ment a háttérbe ..nézem ... vga temp 124 fok :Y :C :DD gyorsan ki is priteltem a kép is megvan még valahol ... De mind1 mert visszavittem és igyen kaptam rá egy Primecooler CU LED es hütöt ( itt vettem a PH! -n ) De korrekt kolléga volt mert látta hogy szar és szó nélkül adta rá a hütöt.. amugy BRASIL-tol vettem ..korrekt kölök :DDD De ez most mind1 is .. a lényeg hogy az miatt is lehet ... :)

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1412) Screamer84 válasza Sleed (#1408) üzenetére


Screamer84
tag

Más játéknál is vannak ilyen hibák, vagy csak a css és a cod 2-nél?

(#1413) Sleed válasza Screamer84 (#1412) üzenetére


Sleed
aktív tag

aztmondta h minegyiknél :S
de lehet hogy a drivertől van,mert kipróbáltuk,és utána mondam neki h szedje le azt a drivert /a legújabbat/ és azóta ilyen neki :S
de azért gyanakszom a melegedésre mert egy újraindítás után általában megoldódik....

(#1414) Screamer84 válasza Sleed (#1413) üzenetére


Screamer84
tag

Hát nem tom, lehet meg kéne próbálni teljesen kipucolni azt a drivert és felrakni 1 másikat.Viszont ha túlságosan melegszik, akkor kell az új hűtő! Előtte viszon próbáljátok a drivert és vegyétek le a ház oldalát, nehogy feleslegesen vegye azt a hűtőt.

Ja és lehet az újrazsírozás is segítene valamicskét a hőfokon!

[Szerkesztve]

(#1415) F3@R


F3@R
tag

van egy olyan problémám, hogy haveromnál a css enyhén hibás...
futkozik, és egyszer hirtelen áttetsző lesz a fal, és tök zavaró, mert egy csomószor beleütközik... stb... már újrarakta a játékot párszor, és még mindig sz@r
próbálta már más ismerőse css-ét telepíteni, de még mindig ugyanaz.. a configjával sem lehet gond, mert megfeel a rendszerkövinek is

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1416) akasp válasza F3@R (#1415) üzenetére


akasp
senior tag

esteleg eredeti lenne? fennvan minden frissítés?

(#1417) Windex


Windex
tag

Steam miért csinál olyat, hogy randomba elfelejti a kedvenc szervereket? Játékban egyet se lát, míg ha asztalon nyitom meg a szerverkeresőt akkor ott az összes? :F

(#1418) F3@R válasza akasp (#1416) üzenetére


F3@R
tag

nem eredeti, a frissítésekkel nemlehet gáz... mert ő nem neten nyomja, hanem lanba vannak tesojával... tesójánál meg tökéletes

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1419) moongoose válasza Windex (#1417) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

ez a stem hibája!
nálam is rendszeres a dolog. :)

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#1420) F3@R


F3@R
tag

nemtud senki semmit??? akkor ez egy felejtős dolog??

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1421) japeen_hun válasza F3@R (#1420) üzenetére


japeen_hun
tag

Eredeti játékkal nem fogja csinálni.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#1422) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Elárasztalak titeket kérdésekel ha nem gond!

Szóval Dedicated servert tudok csinálni,de az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnák összehozni egy zombi mod servert? Szedtem már le plugineket meg file-ket ,de nem tudtam összehozni sehogysem!
Az is érdekelne hogy saját hangokat hogyan lehet berakni a játékba ,szóval ,hogy egyedibb legyen!

Köszönöm :R :R

(#1423) satomee válasza DJ.Gróf (#1422) üzenetére


satomee
senior tag

Hát ez elég összetett dolog...A különböző modok telepítésének módja általában egy csatolt .txt fileban benne szokott lenni.Többnyire annyiból áll hogy kitömöríted a megfelelő mappába,majd az autoexecben beírod hogy indítsa el a szerver indításakor (pl egy es_load paranccsal).Ajánlott a mod saját oldalán tájékozódni.Mellesleg úgy tudom a zombi mód nem megy rendesen win alatt,vagy ezt már javították...?:F
A hangokat meg csak beteszed a sounds mappába,mani adminban a soundlist.txt-ben megadod az elérési útjukat,és utána elvileg a megfelelő paranccsal (alapból asszem ma_play) le tudod játszani.A ma_play-t helyettesítheted szinte bármivel,csak most fejből nem tom így hirtelen hogy hol kell ezeket az aliasokat megadni...:U


[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#1424) Kiskutya


Kiskutya
veterán

counter strike stress test xp: 125fps vista:60fps remelem lesz ra valami megoldas! egyebkent nv6800gs, amd3200+,1g ram.

hmm...

(#1425) Kiskutya


Kiskutya
veterán

a masodi inditasnal ezt irja ki a steam ha el szeretnem inditani a cs-t: this game is currently unavailable. please try again at another time. na most mit csinaljak? termeszetesen eredeti a game!

hmm...

(#1426) C^^ válasza Kiskutya (#1424) üzenetére


C^^
őstag

[link]
Ez van. :(

A kerdesedre: Probalj meg logoutolni, majd ujra bejelentkezni, ha nem megy, akkor torold a steam mappabol a clientregistry.blob, az AppUpdateStats.blob, es a steam.dll filet. Ezutan inditsd el. Ez nekem megoldotta, mikor ilyen problemam volt.

(#1427) Kiskutya válasza C^^ (#1426) üzenetére


Kiskutya
veterán

megcsinaltam de amikor ujra telepiti 1ido utan ezt irja: [link]

hmm...

(#1428) Kiskutya válasza Kiskutya (#1427) üzenetére


Kiskutya
veterán

valaki probalta mar vistan jatszani?

hmm...

(#1429) Genius007


Genius007
őstag

Gondolomtam megosztom veletek a ma történteket ... :U

Steam friends-be felvett egy S T E A M ügyfélszolgálat nevű tróger ...

FRIENDS-böl vágtam ki a beszélgetést !

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

csÉ

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

te ki vagy ? :D

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Üdvözlöm!

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Ön több accountot használ?

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

Üdv. Miért kérdi ezt .. ki Ön .. ?

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Mostanába 10% megnött az accountok lopások szma

S T E A M ügyfélszolgálat says:

száma

S T E A M ügyfélszolgálat says:

és ezt nekünk le kell ellenöriznünk, hogy meg van-e a cd kulcs, dvd és a blokk

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

1. accountot használok amugy ...

S T E A M ügyfélszolgálat says:

de ön többet irt be mert a SteamAppData.vdf file-t mindig megkapjukmikor valamit beír a steam-be

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

lehet hogy van több accountom de nincs bereggelve játék .... ebbe az egybe vannak ...

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

mivel régen meg most is szokott lenni STEAM ingyen hétvége.... és abba is lelett töltbe 1x .. 2x ...

S T E A M ügyfélszolgálat says:

ja iegn

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

Kérdezne még valamit ? mert nem nagyon érek most rá ... :)

S T E A M ügyfélszolgálat says:

igen

S T E A M ügyfélszolgálat says:

megvan önnek a cd kulcsa meg a blokk és a dvd?

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

huuuu ez egy jo kérdés ... mert nem tudom ... költöztünk nem is olyan rég ... meg nem szoktam azokat megtartani... a felhasználo nevem van meg meg a pass ....

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

de ha kell megnézem ...

S T E A M ügyfélszolgálat says:

De ha ellopnák akkor vissza tudná ön szerezni?

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

nem tudom ...

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

de miért is lopnák el ?

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

tudom tudom hogy megnött a lopások száma ...

S T E A M ügyfélszolgálat says:

mert mostanába 20% megnött az accountok lopása száma

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

de senki nem tudja a felhasználo nevem .. meg a pass-t ....

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

és igy else tudják lopni .... szerintem ...

S T E A M ügyfélszolgálat says:

de vannak letöltö programok is

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

:?

S T E A M ügyfélszolgálat says:

mert önnek mi a jelszava meg a pw-je?

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

tessék ?

S T E A M ügyfélszolgálat says:

de nekünk van olyan rész ha valakinek nincs meg valamilye akkor nem tudják vissza szerezni az accountját,de azért is vagyunk

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Ön megadja nekem a jelszavát és a felhasználonevét és egy e-mailt!Ha valaki megváltoztassa a jelszot akkor ön 10 percen belül megkapja a jelszot!

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Regisztrálom az adatbázisban és kész!

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

aha ... jó játék ez .. csak één nem hiszek Önnek !!!! Lehet hogy más láma megadja az adatait de Én nem ! Mellesleg ezt a beszélgetést felrakom a CS2.hu -ra ... Köszönöm a beszélgetést !!!!

S T E A M ügyfélszolgálat says:

De én Nem mondtam hogy kötelezö!

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

Én meg mondtam hogy nem adom meg..

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Adjak egy account nevet (megengedte) hogy neki már ellopták?

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

tessék ? ? ?

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Adjak egy account nevet (megengedte) hogy neki már ellopták? Kérdezze meg tölle

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

most ezt nem értem mit akarom mondani ..de mind1..

S T E A M ügyfélszolgálat says:

azt hogy adok önnek egy account nevet, felveszi steamon és megkérdi tölle hogy hazudok-e

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

Aha .. a másik résznél meghaverja van ..és össze beszélnek .... tudom hogy megy ez .... De mint mondtam Eddig is , HOGY NEM ADOM MEG !!! ENNYI ::: EZ MEG MEGY A CS2.hu-ra ::: VISZLÁT !!!

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Viszlát!

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Mit érsz vele anyi lesz hogy kapod a bannt mert nincs meg a blokk ,cd kulcs, cd és nem tudod bizonyitani hogy a tied!Csak akkor kaphatnád vissza ha meglenne legalább a cd!

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

Miért kapnák Ban-t ?

S T E A M ügyfélszolgálat says:

Igaz nem is bant hanem törlik a játékokat!

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

Attol hogy megvettem egy játékot ,,, és nincs meg a cd vagy a blokk ..az még nem jelenti azt hogy lopott !

MoonDoom VALAKI WAR ?! :) says:

Elöször bekéne bizonyitania valakinek hogy lopott ..és utána beszélni ! De tudom hogy nem lopott , mert én vettem ...

Szerintem látható hogy mire ment ki a játék ....
Remélem senkit nem ver(t) át eddig ..

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1430) Trak válasza Genius007 (#1429) üzenetére


Trak
addikt

Úristen, ki ez a szerencsétlen...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1431) satomee


satomee
senior tag

Ez az egész egy szánalom,egy nagy LOL a csávó!:D Hát iet...:U ''valamilye'' meg ilyenek...:DDD :C Ahhüle...Kíváncsi vagyok bevesz e valaki egy ilyen gyenge szar dumát...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#1432) Screamer84 válasza Genius007 (#1429) üzenetére


Screamer84
tag

:Y Besz.arás, nem semmi csóka lehet, jól pofán kéne csapni az ilyet.

(#1433) Genius007 válasza Screamer84 (#1432) üzenetére


Genius007
őstag

Jah .. :DDD
Elis küldtem a végén melegebb éghajlatra... csak az már nincs benne :DDD
Utána még kérdezte hogy felraktam a CS2.hu-ra ?
Mondom felám , nem csak oda :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1434) Screamer84 válasza Genius007 (#1433) üzenetére


Screamer84
tag

Nagyon helyes! :C és köcce ,hogy megosztottad velünk is.

(#1435) Genius007 válasza Screamer84 (#1434) üzenetére


Genius007
őstag

Ez természetes :)
CS2.hu-ra is feldobtam az account lopásos topikba de arra a kutya se jár ... :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1436) Genius007


Genius007
őstag

A CS2.hu-n megtaláltam a STEAM ID-t is neki , ha ez számit valamit, valakinek

S T E A M ugyfelszolgalat
(STEAM_0:0:41289)Használva: 2007. február 10. (szombat) 20:56

1 lépett fel vele (ezen a néven)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1437) Kiskutya


Kiskutya
veterán

1428?

hmm...

(#1438) Kiskutya


Kiskutya
veterán

nah sikerult elinditanom a cs: s-t hat az uj februari dx utan is maradt 61fps a stress test jatekrol meg annyit hogy gyengek meg ezek a driverek 6800gs karimon a latvany sokkal gyengeb mint xp-n olyan mintha az elsimitasok nem is lennenek. a hang adigy 2 karival meg szornyu olyan mitha 1 dobozbol szolna az egesz nekem zavarta a fulem... egyebkent meg 60fps-el is aranylag jatszhato volt.

hmm...

(#1439) Tibro5 válasza Genius007 (#1429) üzenetére


Tibro5
senior tag

de legalább helyesen írt volna az arc, szánalmas :DDD

(#1440) Screamer84 válasza Tibro5 (#1439) üzenetére


Screamer84
tag

Sajna vannak ilyenek, írni sem tudnak és még az embert is hülyének nézik :F

(#1441) Genius007 válasza Screamer84 (#1440) üzenetére


Genius007
őstag

Nekem se valami jó a heLYesírásom :DDD
De ezen eléggéé felb@$zt@m az agyam ..... :(((

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1442) Genius007


Genius007
őstag

Ha a CS2.hu -n beirjátok a játékos kereséséhez ezt :

STEAM_0:0:41289 akkor ki irja hogy eddig milyen néven nyomta !

Ha valaki (fel)ismeri az illetőt, akkor szóljon :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1443) Genius007


Genius007
őstag

Na mostmár többre jutottam ..lassan..( E.f.N.a._vÉrZ$1R@'F ) pajtim segitett kicsit :DDD

Létre hoztam uj freemail cimet ... és csináltam egy uj felhasználot a CS2.hu-n ..és mivel a gyerek STEAM ID-jét tudom ..de nem volt reggelve ..igy én reggeltem az Ö STEAM ID-jét :DDD :B És igy megtudtam hogy hol játszik , meg mennyit ... a gyerek CS 1.6-ozik, és a LAMAs serveren szokta nyomni, tox.cheatersolo+ néven igy mikor online lesz, majd meglesem... stb...

Gondolom szolok :DDD a CS2.hu-rol meg törlöm azt a felhasználot akit létre hoztam :DDD Pedig egész jo nevet adtam neki :)

Account tolvaj :DDD :DDD :DDD

Remélem a gyerek nem szokta nézni ezt a topikot :DDD

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1444) Screamer84 válasza Genius007 (#1443) üzenetére


Screamer84
tag

Nem semmi csávó vagy :C

(#1445) Gumee válasza Genius007 (#1443) üzenetére


Gumee
tag

Ehhez nem kell regelni, ott a rank center :)
[link]

[Szerkesztve]

(#1446) Genius007 válasza Gumee (#1445) üzenetére


Genius007
őstag

Igenám , de ott hiába irtam be a steam ID - jét nem jött ki semmi .. beirtam az összes nevet amit eddig használt de akkor se volt semmi különös :)
Ez volt az 1etlen lehetöség , hogy megtudjam kicsit jobban hogy ki az illetőő ( azon kivül hogy .... ) :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1447) Sleed válasza Genius007 (#1443) üzenetére


Sleed
aktív tag

de rafkós vagy :DDD

(#1448) Zenty válasza Genius007 (#1443) üzenetére


Zenty
őstag

Eh 2 napja gameltem vele 1.6 publicon'' tox.cheatersolo+'' néven volt!
Azért emléxek rá ,mert csiterezett állandoan :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#1449) Trak válasza Kiskutya (#1438) üzenetére


Trak
addikt

Nálam az fps csökkenést leszámítva jó, kinézetre legalább olyan jó, mint xp alatt, a telepítéssel, indítással sem volt gond.
X-Fi hangkárytám van, ahhoz van normális driver, nem ugyanolyan a játékhang, mint xp-n, de térhangzás megvan, még csak egyszer próbáltam, majd tesztelem.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1450) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

ÜDv! Csináltam egy dedicated server-t és ebben van egy olyan ,hogy RCON,ami ugyebár a távoli control akar lennei! Szóval adok neki jelszót! Másik gépen belépek a játékba beírom a consolba ezt hogy ''rcon xxxx'' de kiirja hogy rossz jelszó vagy nem ír semit! pedig jo a jelszo!
Vagy nem jól paraméterezem?

thx :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.