Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) he7edik.


he7edik.
addikt

Engem még most is kidobál :O

Égő szöveg a flém vázon

(#752) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

legalább be tudtam jelentkezni, csak kár h 10 percen belül mennem kell melózni :(

Resistencia eterna

(#753) Recon_hun válasza bagyulajuve (#752) üzenetére


Recon_hun
tag

most már jo a steam, engem már nem dob ki :P :P :U
Tegnap én sem tudtam csinálni, bár nem is volt kedvem, szalagavatón inkább benyomtam :D :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#754) Genius007


Genius007
őstag

vazzeee.. jo ez a t*rt st*am :DDD
mivel minden játék eleve benne van ..leszedtem a day of defeate source-t és megy neten rendes serveren :C :DD :DD
csak mire a benne lévö 89 játékot letöltöm addigra lemegy a nap :DDD
majd csak azt szedem le ami naon kell :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#755) satomee válasza Genius007 (#754) üzenetére


satomee
senior tag

És a saját accoddal játszol vele...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#756) Genius007 válasza satomee (#755) üzenetére


Genius007
őstag

na figy .. elmondom hogy megy ez :)
A neten találtam egy t*rt st*am-et .. leszedtem .. fel installáltam ... és kellett az account .. létre hoztam uj accountot ... és lám alapbol benne van minden játék .... akárhány accountot létre hozok benne ... mindig benne lesz az ''összes'' játék .. és le lehet öket tölteni a ( valve steam-töl ) .. és lehet eredeti serveren nyomni ...szoval olyan mint az eredeti account meg minden ha ugy nézzük ..
Kiprobáltam hogy a rendes steambe irom be ezt az accountot ugy nem volt jo .. csak a t*rt st*am - el jo ... de igy ezzel olyan mint az eredeti :DDD :DD
Tegnap leszedtem a Day of Defeate Source-t most reggel mivel jo volt má a t*rt st*am ( meg eredeti steam is ) igy ki tudtam próbálni .. és ment simán ..minden serveren :DD
Elnézést ha nem jol fogalmaztam eddig ... ( nem megy valami jo :DDD ) :B
A lényeg hogy megy ... ha megy kb 3napig rendesen akkor meg elad*m :DD

De erröl pszt ;)

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#757) satomee válasza Genius007 (#756) üzenetére


satomee
senior tag

Tehát a steam tört,nem maga a játék?Amúgy ez hogy megy?Mész a neten,mendegélsz,aztán egyszercsak hopp,lelsz egy tört steamet...?:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#758) Genius007 válasza satomee (#757) üzenetére


Genius007
őstag

Igen ! ahogy mondod a steam tört :)
Hát keresgéltem .. mondom hátha találok mert hallottam rola hogy van .. találtam egy párat de egyik se volt jo .. kivéve ezt ..ez naon állat :DD hirtelen azt se tom melyiket töltsem le hogy kiprobáljam neten :DDD
Ha 3nap után is müködik akkor eladom ''öket'' ha érdekel :B

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#759) satomee válasza Genius007 (#758) üzenetére


satomee
senior tag

Hát köszi,de az isten fosson engem szemgödrön ha ilyesmiért én pénzt adok!Csak kíváncsi voltam.Meg hát ha nagyon akarnék,keresni csak tudok én is...:)

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#760) Genius007 válasza satomee (#759) üzenetére


Genius007
őstag

Ok :B
Csak a PH!-n árulnak accountokat ... gondoltam ebböl is lehet valami kis pénzt csinálni :DD :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#761) Chandler


Chandler
senior tag

még mindig ez az áramszünet szar van? mert nekem a favouriteokat nem nagyon akarja megjeleniteni...

(#762) Integra


Integra
titán

másnál is halott a steam?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#763) Genius007 válasza Integra (#762) üzenetére


Genius007
őstag

Nálam most jo .. csak a kedvenceknél nem jön be az összes server .. valamelyik nem érhet ö el , mint pl a Bad Boys :O :W

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#764) Integra válasza Genius007 (#763) üzenetére


Integra
titán

most nálam is megy, updatel épp...
3 szervert látok csak, egyre fogynak...
hol lehet megtalálni a magyar szervereket?
az nem létezik, hogy már csak ennyi szerver fut és kb 30 ember játszik velük csak..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#765) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a friends szolgáltatás sem érhető el :(
meg nálam sincs meg az összes elmentett szerver

Resistencia eterna

(#766) Tommmmka válasza Genius007 (#763) üzenetére


Tommmmka
senior tag

Szerintem amit tervezel (tört steam eladás) eléggé nagy kib*szás mivel előbb vagy utóbb úgyis észreveszik és letiltják az accokat és ezzel csak kics*sznél a néppel szerintem nagyot nőne az image-ed ha elnyomatnád priviben annak akit érdekel (nekem eredeti van ergo nincs rá szükségem)

[Szerkesztve]

(#767) Chandler válasza Integra (#764) üzenetére


Chandler
senior tag

[link]
ez elvileg mindig csak a működő szervereket mutatja...

(#768) Recon_hun


Recon_hun
tag

nekm tökéletesen müködik a steamem, sőt az enyém eredeti.. Látja a szervereket meg ilyesmi, nekem tegnap, meg tegnapelőtt volt sz*r

ami meg a tört steamet illeti szerintem nem sokáig fogsz virognckodni, mivel ha te megtaláltad, akkor más is megtalálja,==> sok ember fogja ember használni ==> felfigyel A Valve ==> letiltják a sok tört accountot, vagy valami uj steam updatet nyomatnak be.. akkor szivattyu lesz nektek.. Bár engem érdekel ez a tört steamos dolog, ha dobnál egy linket igazán megköszönném :DDD :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#769) Chandler válasza Tommmmka (#766) üzenetére


Chandler
senior tag

mi az hogy tört steam?
és ha én a ph!-n vettem az accom akkor az tört?

(#770) sanyez


sanyez
csendes tag

Miért nincsenek meg a ''favorite szerverek''?
Nektek sincsenek anti cheat szerverek?

Segíts magadon, az Isten is megsegít :D

(#771) C^^ válasza sanyez (#770) üzenetére


C^^
őstag

Nekem megmaradtak a ''Favorites'' ful alatt a szerverek, de termeszetesen amelyik meg mindig be van halva arra enis kapom a <not responding>-et.

Es igen, a VAC is halott.

(#772) Recon_hun válasza C^^ (#771) üzenetére


Recon_hun
tag

de szerencsés vagyok nekem müxik a steam

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#773) C^^ válasza Recon_hun (#772) üzenetére


C^^
őstag

A steam masnak is mukodik ;)
Viszont egyes szerverek es szolgalatatasok nem :) Pl. Friends is halott :U

[Szerkesztve]

(#774) bana'n válasza C^^ (#773) üzenetére


bana'n
tag

a Linuxos dedikált szerverek mint halottak :(

Kicsoda, één?

(#775) Genius007 válasza Chandler (#769) üzenetére


Genius007
őstag

Tört Steam-et fent leirtam .. :)
Ha a PH!-n vetted az accountot az akkor nem tört !!!!
Mivel itt nálam nem az account a lényeg hanem a steam .. amit leszedsz a valve oldalárol ( vagy honnan :DDD ) az természetesen nem tört !!!
Én egy másik Steam-et találtam amibe kicsit belepiszkáltak ... és ugy van benne minden játék ....létrehoizhatsz benne 20 accountot akkor is benne lesznek a játékok !
De ha azt az accountot amit a tört steam - be létre hozol , megprobálod az eredeti steambe az nem lesz jo !!!
Szóval a tört steam progi a lényeg !!!

ÉS NEKEM VAN EREDETI ACCOUNTOM IS MEG MINDEN ::: CSAK KIVÁNCSI VOLTAM ERRE A TÖRT-RE IS MIT TUD ! :B

Sajna az én accountomban nincs benne a DOD:S amit ki akartam mindig probálni .. de ebbe a tört(es) dologba benne van .. és igy tudom nyomni eredeti magyar serveren ;)

Szóval a lényeg hogy neked nem tört !

Ui.: Na ettöl félek hogy egy idö után rájönnek ..és nem lesz jó ,, azért félek kicsit a dologtol :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#776) Recon_hun válasza Genius007 (#775) üzenetére


Recon_hun
tag

csak nehogy nagy baj legyen belőle..... :(

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#777) Integra válasza Chandler (#767) üzenetére


Integra
titán

köszi!
most fejeztem be végre a szerver bekopizást steambe, remélem bent is maradnak:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#778) sanyez válasza Integra (#777) üzenetére


sanyez
csendes tag

El tudnád küldeni nekem küldeni a következő szerverek Ip-it:
Bad boys, Osg, Freindly, meg ha vannak kedvenc szervereid akkor jöhetnek.

Segíts magadon, az Isten is megsegít :D

(#779) Integra válasza sanyez (#778) üzenetére


Integra
titán

[link]
ott vannak az oldalakon:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#780) Genius007 válasza Recon_hun (#776) üzenetére


Genius007
őstag

Hát nem tudom miért lenne belöle baj (remélem semmi nem lesz) .... :B
Én semmi rosszat nem tettem!!! neten volt :DDD

Most nyomtam a DoD:S-t :)

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#781) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Baszus én ezt a vihart beszoptam mert kérte a jelszót és nem emlékszem pontosan most várom a emiltet a hátha meg tudom a jelszómat :O :O :C :W

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#782) Genius007 válasza SIKIRIKI (#781) üzenetére


Genius007
őstag

Hátha nem lesz meg akkor $z0pt@Đ ße-de nagyon ... :(

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#783) he7edik.


he7edik.
addikt

ezzel a user ID hibával nem lehet valamit kezdeni?

Égő szöveg a flém vázon

(#784) he7edik.


he7edik.
addikt

nem akar valaki feljönni játszani mert minden szerver televan
sehova nem lehet beférni

Égő szöveg a flém vázon

(#785) he7edik.


he7edik.
addikt

pl. hunokra 195.228.155.96:27015

[Szerkesztve]

Égő szöveg a flém vázon

(#786) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

A User ID-met hol tudom megnézni help gyorsba pl :R z

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#787) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

jó most má nem kell megoldotam a nagy eszemmel

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#788) satomee válasza Genius007 (#775) üzenetére


satomee
senior tag

Engem is a DoD miatt érdekelne,már jó ideje szemezgetek vele,csak nem akarok látatlanba kifizetni 6-7 ezret...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#789) bagyulajuve válasza satomee (#788) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én kipróbáltam az ingyenes hétvégén, amikor indult
nagyon jó volt, szal sztem karácsonyra meglepem vele magam

Resistencia eterna

(#790) Genius007 válasza bagyulajuve (#789) üzenetére


Genius007
őstag

Én már azzal is nyomtam tegnap .. csak a asszem 4 magyar server közül csak egyik volt tele ... de este már azon se volt senki :(
De igy nem kell megvennem ... hála a tört steam-nek ;]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#791) satomee válasza Genius007 (#790) üzenetére


satomee
senior tag

Nem akarom ''megtorpedózni az üzleted'' vagy ilyesmi,de priviben (vagy méginkább mailben) nem küldenél valami okosságot...?Csak mert ha tényleg jó,lehet hogy megveszem a dod-ot,de szeretném előtte kipróbálni.

[Szerkesztve]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#792) Genius007 válasza satomee (#791) üzenetére


Genius007
őstag

Hát jo ße$z0pt@m :DDD
Mondom nyomok most egy kis DOD:S -t erre ,, ilyesmit ir ki nekem mikor serverre akarok kapcsolodni ... Steam account is not valid ..... :DDD :D :DDD :W
Este még a Red Orchestra-t is leszedtem ..de annál ugyan ez a helyzet mikor serverre akarok menni ..ennyi rájöttek :B Ettöl féltem ... :W
De ha minden igaz akkor ha offline jáccok akkor még a mapo-okon csavaroghatok :DDD

Na de nem adom fel ... :DD

Ui.: Azért kemény két napig DOD:S -oztam :Y :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#793) satomee válasza Genius007 (#792) üzenetére


satomee
senior tag

Akkor nem buksz semmit ha dobsz egy linket...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#794) bagyulajuve válasza Genius007 (#792) üzenetére


bagyulajuve
addikt

meg kell venni ;]

Resistencia eterna

(#795) satomee válasza bagyulajuve (#794) üzenetére


satomee
senior tag

Én mondom megvenném,ha ki tudnám előtte próbálni és tetszene...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#796) Genius007 válasza satomee (#795) üzenetére


Genius007
őstag

De már mondom nem tudod ki probálni , mert nekem se jo .. teccikérteni ? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#797) satomee válasza Genius007 (#796) üzenetére


satomee
senior tag

Értem én,értem,de csak megnézném azt a linket ha lennél kedves megosztani velem...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#798) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Hi all!

Tegnap vettem egy vadiúj bontatlan CS:s accot, namármost az istenért sem tudok belépni a steam-be, bármit csinálok létrehoztam már vagy 4 accot egyikkel sem tudok belépni de ha direkt elcseszem a kódot akkor észreveszi h. nem jó a kód próbáljam újra majd beírom a jó jelszőt erre kiböki h. could not connect to steam network stb. stb

mit csinálok rosszul?

(#799) japeen_hun válasza Tommmmka (#798) üzenetére


japeen_hun
tag

Volt egy kisebb vihar a valve székhelyén és most próbálják helyrehozni a dolgokat!
Szerintem 1-2 napon belül minden visszatér a régi kerékvágásba és akkor neked is sikerül bejelentkezned!
Ne csinálj több accot, egyikkel próbálkozz monjuk óránként bejelentkezni. És müködni fog!

De csak akkor hogyha van internetkapcsolatod!

Szerk.: esetleg itt találsz infot még: [link]

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#800) he7edik. válasza satomee (#795) üzenetére


he7edik.
addikt

A serveredet miért csak ritkán üzemelteted? ( nem mintha mostanában lenne sok időm játszani)
Multkor már egész normális pingek voltak

[Szerkesztve]

Égő szöveg a flém vázon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.